Все про ставки на Cloud9 Esports

Cloud9 — одна з найпопулярніших, великих і найуспішніших кіберспортивних організацій у світі. З 2013 року організація, що базується в Санта-Моніці, штат Каліфорнія, США, робить хвилі в різних дисциплінах у всьому світі кіберспорту. Він переміг як у змаганнях, так і в бізнесі, ставши другим за цінністю кіберспортивним спорядженням 2020 року.

Народження нинішньої найкращої кіберспортивної команди почалося в 2013 році. Коли Quantic Gaming розірвали зв’язки з усіма своїми п’ятьма гравцями League of Legends (LoL), вони разом сформували команду під назвою NomNom. Незабаром після цього вони перейменували його в Cloud9. Незабаром команда Quantic Gaming знову придбала. В іншому швидкому повороті Джек Етьєн і Полін Етьєн викупили контракти цих гравців приблизно за 20 000 доларів. Це ознаменувало народження професійної організації. Тому Джека і Полін вважають засновниками Cloud9.

Все про ставки на Cloud9 Esports
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Дивізії та гравці Cloud9

За дев’ять років існування організація мала численні підрозділи в індустрії кіберспорту. Зазвичай вони входять та виходять із деяких заголовків у міру потреби. Їхня присутність була відчутна в Overwatch і League of Legends, де вони створили франчайзингові команди. Інші нефранчайзингові команди працювали під бренд Cloud9 включають Call of Duty, Battle Royale, Apex Legends, Fortnite, Halo, Dota 2, Hearthstone, Counter-Strike, Valorant, Smite, World of Warcraft і Teamfight Tactics.

Професійно керована організація має купу гравців, які постійно приходять і виходять. У них є академія, щоб постійно створювати нові таланти. Деякі з найпопулярніших імен у їхньому професійному списку включають Skadoodle (Тайлер Летам), N0thing (Джордан Гілберт), Stewie2k (Джекі Іп), EternaLEnVy (Джекі Мао), autimatic (Тімоті Та) та b0ne7 (Піттнер Арманд). Це найкращі гравці та ключові працівники в списку, який включає понад 100 гравців і найпопулярніші кіберспортивні команди. Компанія виплачує гравцям понад 1 600 000 доларів на рік.

Зростання та розширення

Миттєвий успіх першого підрозділу LoL спонукав Cloud9 поширитися на інші підрозділи. У 2014 році вони приєдналися до кіберспорту Smite. У 2014 році вони створили дев'ять нових підрозділів. Внутрішні проблеми привели до розпуску в 2014 році, але його було відновлено в 2015 році. Vainglory, провідний кіберспорт організації з сенсорним екраном, був створений у 2015 році. Організація була зареєстрована у вересні 2016 року, ставши поточний Cloud9 Esports, Inc.

Завдяки цьому Cloud9 став відомою кіберспортивною командою з понад мільйоном шанувальників, які провели загалом 15 мільйонів годин за гравцями команди. Чистим ефектом став приплив спонсорів. У 2017 році корпорація отримала 28 мільйонів доларів від таких компаній, як Алекс Оганян, Хантер Пенс і Craft Ventures.

The Ракетна ліга підрозділ було створено в 2017 році. Riot Games повідомила, що того ж року компанія Cloud9 отримала слот LoL Championship Series приблизно за 10 мільйонів доларів. Завдяки великому партнерству з Red Bull у 2018 році гравці Cloud9 мали футболки Red Bull, серед інших угод. Вони також отримали 50 мільйонів доларів в рамках іншого раунду фінансування. Вони створили штаб-квартиру та навчальну базу площею 30 000 кв. футів у Лос-Анджелесі, завдяки чому вони отримали рейтинг MVP кіберспортивної компанії від Forbes. У 2020 році вартість компанії становила 350 мільйонів доларів.

Найсильніші ігри Cloud9

Ліга Легенд

Це не дивно, враховуючи, що зародження всієї організації зосереджено на цій грі. Саме успіх цього підрозділу заохочував розширення та зростання до цього моменту. Після створення підрозділу в 2013 році команда, що складається з Balls, Hai, LemonNation, Meteos і Sneaky, лютувала. Вони виграли 13 ігор поспіль, щоб встановити рекорд NA LCS Summer Split 2013 року та зробити оголошення. Вони також мали безпрецедентну 750-денну пробіжку з тим самим складом.

Дивізіон провів півфінал у 2018 році Чемпіонат світу LoL і подібний захід у весняному спліті LCS 2019 року. Їхня форма трохи впала в 2021 році, але дні їхньої слави залишаються величезними.

Ракетна ліга

Однією з найвизначніших перемог Cloud9 був Чемпіонат світу 6 сезону серії Rocket League Championship. Це був яскравий момент зоряного року, коли вони виграли три чемпіонати світу.

Overwatch

Знову ж таки, у 2018 році вони виграли Ліга Overwatch Гранд-фінал. Він виділяється морем слави, де вони мають найвищі нагороди в One Nation of Gamers Overwatch Invitational, Alienware Monthly Melee і Overkill. Cloud9 EU вийшов у півфінал Contenders Europe, а Cloud9 KongDoo посів третє місце в 4 сезоні Overwatch APEX.

Чому Cloud9 популярний?

Команда широко популярна як серед уболівальників, так і серед гравців, і на це є вагомі причини.

  • Поширена операція: Незважаючи на те, що Cloud9 зародився і розвивався в США, Cloud9 широко поширився, в основному Європа та Азія. Більшість уболівальників мають доступ до команди Cloud9, з якою вони можуть ідентифікувати себе. Численні гравці говорять про те, що існує багато змагань, в яких беруть участь підрозділи Cloud9. Це означає, що букмекери мають багато ринків, де вони можуть включити ринки Cloud9.
  • Відмінне управління: Статки організації стабільно зростали як у конкуренції, так і в доходах. Здатність залучати фінансування допомагає йому будувати найкращу інфраструктуру та залучати найкращих гравців. Найкращі гравці безсумнівно сприяють успіху в змаганнях і, в свою чергу, приваблюванні любителів ставок.
  • Численні підрозділи: Cloud9 не зупинився лише на League of Legends. Вони стали найкращою командою кіберспорту, створивши дев’ять підрозділів лише за другий рік роботи. Вони змінювали та вдосконалювали всі ці підрозділи, а також створювали нові слова. Створення академії означає, що в ці підрозділи постійно надходять нові таланти. Ця участь означає, що завжди є якісь кіберспортивні дії, де вболівальники можуть насолоджуватися діяльністю команд Cloud9.

Нагороди та результати Cloud9

Як організація Cloud9 отримала кілька нагород. Forbes двічі займав перше і друге місце в рейтингу MVP Esport. Він посів перше місце в 2018 році і опустився на друге місце в 2020 році. Він також отримав спільну нагороду фіналіста за найкраще хмарне торгове середовище на TradingTech Insight 2020 USA Awards. Вони були визнані як 1% найкращих робочих місць і багато іншого, що робить його одним із найкращих найкращі кіберспортивні команди.

У змаганнях різні підрозділи також показали надзвичайно хороші результати. 2018 був для них чудовим роком, оскільки Overwatch, Rocket League і Counter-Strike: Global Offensive виграли фінал Overwatch League, Championship Series Season 6 і Boston ELEAGUE Major відповідно.

Hearthstone

Коленто був величезним для підрозділу Hearthstone. Після його створення в Jube 2014, він взяв ViaGame House Cup #1 у жовтні того ж року. У вересні він став переможцем чемпіонату DreamHack Hearthstone. У 2015 році він став чемпіоном CN vs EU Sn 2. У 2019 році він виграв StarLadder Hearthstone Ultimate Series Winter.

Super Smash Bros

Mango з Cloud9 переміг Mew2King у великому фіналі та виграв дивізіон у жовтні 2014 року. Після тривалого періоду неефективності Mango отримав нагороду Get on My Level у травні 2019 року.

Overwatch

Крім згаданої вище міжнародної слави, команда, створена в березні 2016 року, виграла кілька запрошень на етапах формування. Після Overkill і Melee вони перемогли Team Liquid і взяли участь у першому турнірі Agents Rising великий турнір виграти.

Після значних успіхів у свої роки, команди Cloud9 не зуміли здобути головну славу після 2018 року, незважаючи на те, що залишаються сили, з якими потрібно рахуватися в кожному змаганні, в якому вони беруть участь. У них було кілька майже промахів, коли вони фінішували другим або третім. Cloud EU були півфіналістами першого сезону Contenders Europe, де їх обіграли Misfits Europe. У 2018 році London Spitfire тричі входили до півфіналу змагань.

Найкращі та найпопулярніші гравці Cloud9

Найкращі та більшість гравців у цьому розділі можуть відрізнятися від тих, що з’являються в інших розділах. Це пов’язано з різними використовуваними показниками. Наприклад, важко порівняти популярність гравця LoL з популярністю гравця в Dota 2. Заробіток також не може бути мірилом, враховуючи різницю в призових турнірах і контрактах гравців.

  • Манго (Хозеф Маркес): Mango має найбільшу славу для Cloud9, знявшись у змаганнях ближнього бою та отримавши три титули. Він працює в дивізіоні вже близько семи років, завжди запалюючи вболівальників і тих, хто робить ставки, коли починає діяти. У липні 2021 року він був на 11 самітах і провів найкращий з них.
  • Роберт «Блебер (Роберт Хуанг): Профі-гравець League of Legends Блабер, безумовно, є легендою серед шанувальників Cloud9. Він приєднався до академії C9 у 2017 році. Тоді він не був у стартовому складі, але вражаючі шоу академії дозволили йому потрапити в основне місце в літньому спліті 2018 року. У 2020 році він отримав постійну роботу, і з тих пір він дуже вразив, здобувши звання MVP і отримавши ім’я в All-Pro A-Team.

Серед інших улюблених фанатів у братстві Cloud9 є Jazzyk1ns (JasmieManankil – VALORANT), Hai, Balls, SneakyMeteos та LemonNation.

Де і як робити ставки на Cloud9

Величезна кількість дивізіонів і гравців на Cloud9 означає, що на них можна робити багато змагань. Найкращі сайти ставок на кіберспорт, де ви можете знайти ігри Cloud9 для ставок, включають bet365, Betway, 1XBet, Vulkanbet і Pinnacle. Це авторитетні сайти з чудовими веб-сайтами та чудовими шансами.

Як і будь-який інший вид ставок, ставки на кіберспорт вимагають певних умов базові знання про ігри.

Однак для новачків без таких знань найкраще зробити ставку на абсолютний переможець матчу або серії. Щоб отримати статистичні дані, рекомендуємо слідкувати за Cloud9 та його гравцями в соціальних мережах. Також слідкуйте за новинними веб-сайтами про кіберспорт.

Інші ставки відрізняються в залежності від типу кіберспорту. Наприклад, ставка на League of Legends, гру MOBA, буде відрізнятися від ставки на гоночну гру Rocket League. Виберіть одну або кілька ігор і ознайомтеся з ними.

Щоб робити ставки, вам потрібно знайти та зареєструватися на сайтах ставок на кіберспорт. Вищезгадані сайти чудові. У меню виберіть кіберспорт. Виберіть або знайдіть команду/гравця Cloud9, на яку хочете зробити ставку, і перевірте коефіцієнти. Якщо вони вас задовольнять, натисніть «Зробити ставку» та підтвердіть. Потім дочекайтеся результату ставки. Ви можете стежити за діяльністю команди, очікуючи результатів ставок.

Ставки на кіберспорт вимагають такого ж самоконтролю та стратегії, що й інші ставки на спорт. Ризикніть, який ви можете дозволити собі втратити, мати фіксований бюджет для ставок і завжди звертайте увагу на ознаки залежності.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov