Країни

Оскільки основні ринки охоплюють спортивні азартні ігри по всьому світу, кіберспортивні азартні ігри залишаються незаконними в багатьох областях. І кіберспорт, і ставки на спорт схожі за процесом ставок і коефіцієнтами. Однак головна відмінність між ними – це участь неповнолітніх в кіберспорті. Ставки на кіберспорт традиційно були незаконними в більшості областей, частково через те, що молоді геймери масово збираються в кіберспорт.

Керівні органи не можуть дозволяти азартні ігри в будь-якому виді спорту, в якому беруть участь неповнолітні. Заборона на кіберспортивні азартні ігри породила нелегальні ринки, які часто містять договірні матчі та незаконні азартні ігри неповнолітніми. Відеоігри продовжують залучати молодих гравців, що змушує багато муніципалітетів та урядів штатів підводити межу проти легалізації ставок на результати кіберспорту.

Німеччина
de flag

Німеччина

Спортивні заняття створюють напружену та веселу атмосферу. Завжди цікаво спостерігати, як люди підбадьорюють свою команду, щоб вона віддала всі сили. Ставки є одним із найцікавіших видів діяльності, які приносять додатковий кайф під час змагань. Ставки популярні в Німеччині через багату культуру країни в іграх. У країні дуже багато букмекерських контор, де люди можуть робити ставки.

Показати більше
Румунія

У Румунії дуже популярні онлайн-ставки на кіберспорт. У країні діє кілька легальних сайтів ставок на кіберспорт. З кожним роком кількість зростає. Все більше і більше букмекерів переносять свої переваги щодо ставок на Інтернет. В результаті всі основні румунські букмекери запустили онлайн-версію. Вони дозволяють споживачам робити ставки, навіть коли вони в дорозі.

Показати більше
Угорщина

У культурі народної музики та літературних шедеврів Угорщина розвивається з домінованого державою системи азартних ігор. Частина населення країни користується кіберспортивними азартними іграми, що є зростаючим ринком ігор у регіоні.

Показати більше
Італія

Популярність кіберспорту неухильно зростає протягом останніх півдесяти років у всьому світі. Ця популярність призвела до того, що багато людей стали постійними спортсменами з тренерами та зарплатою. Турніри з кіберспорту тепер є великими подіями з величезними гаманцями, за які можна боротися. У такі змагання, як The International, FIFA e-World Cup та League of Legends (LoL) World Cup, грають і дивляться мільйони людей по всьому світу. Країни поступово визнають кіберспорт офіційно.

Показати більше
Словаччина

Перетин відеоігор та азартних ігор став настільки популярним, що регулятори пішли на безпрецедентний крок, блокуючи та забороняючи веб-сайти, які незаконно пропонують вміст із поєднанням потокового відеоігор та ставок онлайн.

Показати більше
Естонія

Гравці зазвичай люблять різні види спорту та охоче роблять ставки на кіберспорт в Естонії під час різних подій. Різноманітність спортивних подій, які пропонують естонські веб-сайти ставок на спорт, має вирішальне значення для гравців, які шукають букмекера на кіберспорт. Бажання знайти вищі коефіцієнти для виграшної ставки також продовжує зростати. Гравці обирають різні варіанти ставок на ці ігри в найкращих букмекерських конторах Естонії.

Показати більше
Велика Британія

Любителі кіберспорту використовують дотепність і рішучість, щоб зіграти на переможців у високоякісних ставках на кіберспорт у Великобританії. Ставки на кіберспорт у Сполученому Королівстві (Великобританія) не лише законні; він дуже популярний серед любителів спорту. Насправді, деякі з найбільших брендів ігрової індустрії стрибають на підніжку, оскільки ставки на кіберспорт у Великобританії збільшуються в охопленні та популярності.

Показати більше
Норвегія

Економіка Норвегії є однією з найсильніших у світі, і більшість населення має заможні з точки зору наявного доходу. Країна займає високі місця за рівнем життя, освіти та тривалості життя. Мешканці виявили живий інтерес до азартних ігор, від ставок на футбол і покер до онлайн-ставок на кіберспорт. Тим не менш, жорсткі закони та правила були введені для обмеження азартної діяльності, оскільки держава не підтримує цей інтерес до ставок на спорт, карткових ігор та подібних видів діяльності.

Показати більше

Росія

Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser
Легальні ставки на кіберспорт

Легальні ставки на кіберспорт

Парі можуть легально ставки на кіберспорт у затверджених спортивних букмекерських конторах у певному регіоні особа робить ставки. Як і спорт, кіберспорт має турніри та матчі високого рівня протягом року. Шалена популярність сприяє експансивному зростанню ринку кіберспорту, який, як очікується, перевершить ринок кіно за доходами протягом наступного десятиліття.

З цієї причини все більше гравців роблять ставки на кіберспорт, ніж будь-коли. У зв’язку з тим, що неповнолітні беруть участь у кіберспорті, державні та національні уряди шукають способи запобігання азартним іграм неповнолітніми, пов’язаними з іграми.

У США є деякі штати, які дозволяють ставки на кіберспорт, наприклад Невада та Нью-Джерсі. Однак інші штати, наприклад Індіана, прийняли закони, які спеціально забороняють ставки на кіберспорт, навіть якщо спортивні ставки дозволено. Деякі учасники ставок на кіберспорт звертаються до офшорних ставок за допомогою онлайн-букетів.

Для азартних гравців важливо досліджувати та розуміти закони про ставки на кіберспорт, щоб уникнути порушення місцевих правил.

Національні та міжнародні закони, як правило, спеціально націлені на букмекерські операції в кіберспорті, тому закони, що обмежують окремих гравців, не є такими чіткими. Законність ставок на кіберспорт залежить від місцевого законодавства, яке регулює індивідуальні ставки на кіберспорт і захищає мільйони неповнолітніх, які беруть участь в іграх по всьому світу.

Легальні ставки на кіберспорт
Міжнародні азартні ігри в кіберспорті

Міжнародні азартні ігри в кіберспорті

Проте в Нью-Джерсі штат прийняв законопроект, який обмежує азартні ігри в кіберспорті міжнародні турніри де гравці переважно старші 18 років.

Оскільки кіберспорт продовжує розвиватися, закони, які регулюють ставки на гравців, матчі та чемпіонські змагання, є складними. Місцеві та національні нормативні акти регулюють можливість гравця отримати доступ до легальних можливостей для ставок на землі та в Інтернеті.

Однак синергія між азартними іграми та кіберспортом створює попит, і букмекери орієнтуються на гравців кіберспорту, сподіваючись збільшити доходи по всьому світу. Фактично, деякі спортивні букмекерські заклади є спонсорами кіберспортивні команди щоб залучити молодшу аудиторію, чого законодавці намагаються уникнути.

Міжнародні азартні ігри в кіберспорті
Які є нації в кіберспорті?

Які є нації в кіберспорті?

До 2019 року Китай, Іспанія, Канада, Нова Зеландія, Японія та Південна Корея приймали міжнародні ігрові турніри. Нью-Джерсі схвалив ставки на відеоігри якраз до 2019 року Чемпіонат світу Ліга легенд фінальний матч, який охопив понад 4 мільйони глядачів. На міжнародному рівні місцеві органи управління оцінюють, як підійти до ринку ставок на кіберспорт.

Деякі законодавці категорично проти надання доступу молоді до ставок через кіберспорт. Інші йдуть по тонкій грані, сподіваючись залучити податкові надходження від дорослих азартних гравців і вводячи певні обмеження, щоб обмежити участь молоді в ставках в кіберспорті.

Серед глядачів чемпіонату світу була міжнародна публіка. Велика кількість глядачів, які цікавляться кіберспортом, сприяє азартним іграм у кіберспорті. Насправді букмекери націлені на аудиторію ігрової індустрії кіберспорту. Очікується, що ринкова вартість ставок на кіберспорт до 2025 року перевищить 13 мільярдів доларів.

Більшість урядів кидають виклик моральності націлювання на учасників кіберспорту, які історично молодші за віком, для азартних ігор. Однак, як і спортивний ринок, гральні заклади агресивно шукають шляхи виходу на ринок і залучення нових гравців. Від онлайн-реклами до спонсорства змагань, кіберспортивні компанії продовжують залучати азартних гравців і збільшувати клієнтську базу.

Які є нації в кіберспорті?
поширені запитання

поширені запитання

Оскільки популярність кіберспорту продовжує зростати, глобальна аудиторія шукає способи участі через ігри чи азартні ігри. Ось кілька відповідей на поширені запитання.

Чи законні азартні ігри на кіберспортивних матчах?

До недавнього часу ставки на відеоігри були незаконними на більшості основних ринків. Азартні ігри в кіберспорті відносно нові. Зараз уряди починають регулювати ставки на кіберспорт, щоб захистити молодих гравців, які беруть участь у відеоіграх під час матчів і турнірів з кіберспорту.

Однак деякі місцеві, державні та національні органи управління по всьому світу дозволяють азартні ігри в кіберспорті в певних формах. Закони відрізняються залежно від місцезнаходження гравця.

Які вікові обмеження для кіберспорту для азартних ігор?

Історично заборонено робити ставки на турнірах, у яких беруть участь гравці віком до 18 років. Робити ставки навіть можуть лише гравці віком від 18 або 21 року, залежно від правил у країні, де робиться ставка. Проте закони розвиваються.

У деяких регіонах допускається певна поблажливість у ставках на матчі з молодшими учасниками. Звичайно, існує активний нелегальний ринок ставок, який не обмежує ставки за віком. Щоб не дотримуватись законних обмежень, азартний гравець повинен дослідити закони, що регулюють ставки на кіберспорт у місці його чи її проживання.

Де гравець може легально грати в кіберспорт?

Місцеве законодавство швидко розвивається. Найкраще проконсультуватися з місцевою комісією з азартних ігор, щоб визначити, які наземні чи онлайн-платформи працюють легально.

Деякі муніципалітети суворо забороняють ставки на кіберспорт. Однак існують спортивні онлайн-букмекерські заклади, які пропонують азартні ігри по всьому світу. Однак ці можливості азартних ігор у цифровому кіберспорті можуть бути нелегальними для мешканців територій, де азартні ігри в кіберспорті заборонені.

поширені запитання