Explore the Best eSports Betting Sites by Country

Оскільки основні ринки охоплюють спортивні азартні ігри по всьому світу, кіберспортивні азартні ігри залишаються незаконними в багатьох областях. І кіберспорт, і ставки на спорт схожі за процесом ставок і коефіцієнтами. Однак головна відмінність між ними – це участь неповнолітніх в кіберспорті. Ставки на кіберспорт традиційно були незаконними в більшості областей, частково через те, що молоді геймери масово збираються в кіберспорт. 

Керівні органи не можуть дозволяти азартні ігри в будь-якому виді спорту, в якому беруть участь неповнолітні. Заборона на кіберспортивні азартні ігри породила нелегальні ринки, які часто містять договірні матчі та незаконні азартні ігри неповнолітніми. Відеоігри продовжують залучати молодих гравців, що змушує багато муніципалітетів та урядів штатів підводити межу проти легалізації ставок на результати кіберспорту.

Німеччина
de flag

Німеччина

Спортивні заняття створюють напружену та веселу атмосферу. Завжди цікаво спостерігати, як люди підбадьорюють свою команду, щоб вона віддала всі сили. Ставки є одним із найцікавіших видів діяльності, які приносять додатковий кайф під час змагань. Ставки популярні в Німеччині через багату культуру країни в іграх. У країні дуже багато букмекерських контор, де люди можуть робити ставки.

Показати більше...
Сполучені Штати

Киберспортивні ігри вже стали мейнстримом у Сполучених Штатах. США займають перше місце серед найпопулярніших і прибуткових регіонів світу в питаннях кіберспорту. Цей «статус» надихається різними факторами, ключовими серед яких є те, що більшість людей прийняли конкурентні ігри та потокове відео як кар’єрний шлях. Важливий кіберспорт, включаючи глядачі та азартні ігри в Сполучених Штатах, продовжує злітати до нових висот.

Показати більше...
Італія

Популярність кіберспорту неухильно зростає протягом останніх півдесяти років у всьому світі. Ця популярність призвела до того, що багато людей стали постійними спортсменами з тренерами та зарплатою. Турніри з кіберспорту тепер є великими подіями з величезними гаманцями, за які можна боротися. У такі змагання, як The International, FIFA e-World Cup та League of Legends (LoL) World Cup, грають і дивляться мільйони людей по всьому світу. Країни поступово визнають кіберспорт офіційно.

Показати більше...
Норвегія

Економіка Норвегії є однією з найсильніших у світі, і більшість населення має заможні з точки зору наявного доходу. Країна займає високі місця за рівнем життя, освіти та тривалості життя. Мешканці виявили живий інтерес до азартних ігор, від ставок на футбол і покер до онлайн-ставок на кіберспорт. Тим не менш, жорсткі закони та правила були введені для обмеження азартної діяльності, оскільки держава не підтримує цей інтерес до ставок на спорт, карткових ігор та подібних видів діяльності.

Показати більше...
Об’єднане Королівство

Любителі кіберспорту використовують дотепність і рішучість, щоб зіграти на переможців у високоякісних ставках на кіберспорт у Великобританії. Ставки на кіберспорт у Сполученому Королівстві (Великобританія) не лише законні; він дуже популярний серед любителів спорту. Насправді, деякі з найбільших брендів ігрової індустрії стрибають на підніжку, оскільки ставки на кіберспорт у Великобританії збільшуються в охопленні та популярності. 

Показати більше...
Росія

Ставки на кіберспорт процвітають у багатьох частинах світу. У той час як деякі недосвідчені гравці все ще намагаються зрозуміти цю форму азартних ігор, більшість росіян, здається, здобули вміння в ній завдяки багаторічній практиці.

Показати більше...
Румунія

У Румунії дуже популярні онлайн-ставки на кіберспорт. У країні діє кілька легальних сайтів ставок на кіберспорт. З кожним роком кількість зростає. Все більше і більше букмекерів переносять свої переваги щодо ставок на Інтернет. В результаті всі основні румунські букмекери запустили онлайн-версію. Вони дозволяють споживачам робити ставки, навіть коли вони в дорозі.

Показати більше...
Угорщина

У культурі народної музики та літературних шедеврів Угорщина розвивається з домінованого державою системи азартних ігор. Частина населення країни користується кіберспортивними азартними іграми, що є зростаючим ринком ігор у регіоні. 

Показати більше...
Легальні ставки на кіберспорт

Легальні ставки на кіберспорт

Учасники ставок можуть законно робити ставки на кіберспорт у затверджених букмекерських виданнях у конкретному регіоні, в якому особа робить ставки. Як і спорт, кіберспорт має турніри та матчі високого рівня протягом року. Шалена популярність сприяє експансивному зростанню ринку кіберспорту, який, як очікується, перевершить ринок кіно за доходами протягом наступного десятиліття.

З цієї причини все більше людей, які роблять ставки, роблять ставки на кіберспорт, ніж будь-коли. Через участь неповнолітніх в кіберспорті уряди штатів і національних країн досліджують способи запобігання азартним іграм неповнолітніх, пов’язаних з іграми.

У США є деякі штати, які дозволяють ставки на кіберспорт, як-от Невада та Нью-Джерсі. Однак інші штати, як-от Індіана, прийняли закони, які спеціально забороняють ставки на кіберспорт, навіть якщо ставки на спорт дозволені. Деякі ставки на кіберспорт звертаються до офшорних ставок за допомогою онлайн-букмекерів. Для гравців важливо досліджувати та розуміти закони про ставки на кіберспорт, щоб уникнути порушення місцевих правил.

Національні та міжнародні закони, як правило, спеціально спрямовані на операції з ставок на кіберспорт, тому закони, що обмежують окремих гравців, не є такими чіткими. Законність ставок на кіберспорт залежить від місцевих правил, які регулюють окремі ставки на кіберспорт і захищають мільйони неповнолітніх, які беруть участь в іграх по всьому світу.

Легальні ставки на кіберспорт
Міжнародні азартні ігри в кіберспорті

Міжнародні азартні ігри в кіберспорті

Однак у Нью-Джерсі штат прийняв законопроект, який обмежує кіберспортивні азартні ігри міжнародними турнірами, де гравці переважно старші 18 років. Оскільки кіберспорт продовжує розвиватися, закони, що регулюють ставки на гравців, матчі та змагання чемпіонату, є складними. Місцеві та національні норми регулюють можливість гравця отримати доступ до легальних можливостей для ставок на землі та в Інтернеті.

Проте синергія між азартними іграми та кіберспортом створює попит, і букмекери орієнтуються на гравців кіберспорту, сподіваючись збільшити дохід по всьому світу. Насправді, деякі букмекерські ставки спонсорують кіберспортивні команди, щоб залучити молодшу аудиторію, чого законодавці прагнуть уникати.

Нації в кіберспорті?

До 2019 року Китай, Іспанія, Канада, Нова Зеландія, Японія та Південна Корея приймали міжнародні ігрові турніри. Нью-Джерсі схвалив ставки на кіберспорт якраз вчасно до фінального матчу чемпіонату світу 2019 року League of Legends, який охопив понад 4 мільйони глядачів. На міжнародному рівні місцеві органи управління оцінюють, як підійти до ринку ставок на кіберспорт.

Деякі законодавці категорично проти надання молоді доступу до можливостей для ставок через кіберспорт. Інші йдуть по тонкій межі, сподіваючись залучити податкові надходження від дорослих гравців і встановлюючи деякі обмеження, щоб обмежити участь молоді в кіберспортивних ставках.

Серед глядачів чемпіонату світу була й міжнародна аудиторія. Величезна кількість глядачів, які цікавляться кіберспортом, породжує кіберспортивні азартні ігри. Насправді букмекери орієнтуються на аудиторію індустрії кіберспорту. За прогнозами, ринкова вартість ставок на кіберспорт до 2025 року перевищить 13 мільярдів доларів.

Більшість урядів кидають виклик моральності націлювання на учасників кіберспорту, які історично молодші за віком, для азартних ігор. Однак, як і спортивний ринок, гральні заклади агресивно шукають шляхи виходу на ринок і залучення нових гравців. Від онлайн-реклами до спонсорування змагань, кіберспортивні компанії продовжують залучати гравців і нарощувати клієнтську базу.

Міжнародні азартні ігри в кіберспорті
Питання що часто задаються

Питання що часто задаються

Оскільки популярність кіберспорту продовжує зростати, глобальна аудиторія шукає способи взяти участь через ігри чи азартні ігри. Ось кілька відповідей на поширені запитання.

Чи законні азартні ігри на кіберспортивних матчах?

Донедавна ставки на кіберспорт були незаконними на більшості великих ринків. Кіберспортивні азартні ігри є відносно новим. Зараз уряди починають регулювати ставки на кіберспорт, щоб захистити молодих геймерів, які беруть участь у відеоіграх на кіберспортивних матчах і турнірах. Однак деякі місцеві, державні та національні органи управління в усьому світі дозволяють кіберспортивні азартні ігри в деяких формах. Закони відрізняються залежно від місця розташування гравця.

Які вікові обмеження кіберспорту для азартних ігор?

Історично склалося так, що робити ставки на турніри, в яких беруть участь гравці до 18 років, заборонено. Навіть ставки, як правило, обмежуються гравцями, яким виповнилося 18 або 21 рік, залежно від правил у місці, де грає. Проте закони розвиваються.

Деякі області допускають деяку поблажливість у ставках на матчі з молодшими учасниками. Звичайно, існує активний нелегальний ринок ставок, який не обмежує ставки за віком. Щоб дотримуватися законних обмежень, гравець повинен вивчити закони, що регулюють ставки на кіберспорт у своєму місці проживання.

Де гравець може легально грати в кіберспорт?

Місцеві закони швидко розвиваються. Щоб визначити, які наземні чи онлайн-платформи діють легально, краще уточнити в комісії з азартних ігор. Деякі муніципалітети суворо забороняють ставки на кіберспорт. Однак існують онлайн-букмекери, які пропонують азартні ігри по всьому світу. Однак ці можливості для азартних ігор у цифровому кіберспорті можуть бути нелегальними для жителів регіонів, де заборонено азартні ігри в кіберспорті.

Питання що часто задаються