Найпопулярніші кіберспортивні турніри

Електронний спорт, як правило, кіберспорт, існує з 1970-х років. Однак ці ігри почали розвиватися лише в 1990-х роках, а потім вибухнули в 2000-х. Киберспортивні ігри перетворилися з невимушеного проведення часу серед друзів до професійного спорту. Насправді, кіберспортивні турніри існують так само, як і відеоігри.

Красою гри в кіберспортивні ігри завжди було змагання, причому найперші турніри були невеликими місцевими змаганнями, у яких використовувався формат гри один до одного. Що таке кіберспортивний турнір? У ньому гравці змагаються в певній грі протягом певної тривалості. У будь-якому турнірі змагаються окремі гравці або команди за чітко визначеним форматом.

Список кіберспортивних ліг або турнірів довгий, причому The International є одним із найпрестижніших. The International — це глобальний кіберспортивний турнір для Dota 2, розроблений і організований Valve. Починаючи з першого турніру в 2011 році, The International проводиться щороку, за винятком 2020 року, який було скасовано через пандемію коронавірусу.

Показати більше

У 2021 році PGL Major Stockholm aka PGL провів свій шістнадцятий чемпіонат Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) у Стокгольмі, Швеція. З 26 жовтня по 7 листопада 2021 року двадцять чотири команди отримали право на змагання на Avicii Arena за регіональним рейтингом. З призовим фондом у 2 000 000 доларів США ця подія є першим мажорним і одним із перших чемпіонатів з кіберспорту з початку пандемії.

Показати більше

Кіберспортивні ліги турнірів стали настільки популярними в наш час. Тому список кіберспортивних турнірів сьогодні довгий. Але прямо на вершині цих чемпіонатів кіберспорту є чемпіонат світу League of Legends. Чемпіонат світу League of Legends, відомий просто як Worlds, організований Riot Games, — це щорічний професійний турнір, який збирає найкращі команди League of Legends (LoL), щоб змагатися за титул в кінці кожного сезону.

Показати більше

Як одна з перших професійних кіберспортивних ліг, Overwatch League (також відома як OWL) представляє команди з усього світу. Blizzard Entertainment запустила лігу в 2018 році з 12 командами. Після розширення до 20 команд рік по тому, ліга почала стабільний підйом, підживлений популярністю Overwatch, кіберспортивної гри з 50 мільйонами гравців у 2018 році.

Показати більше

DreamHack — розважальна фірма зі Швеції. Фірма спеціалізується на змагальних ігрових заходах і належить Modern Times Group (MTG), компанії цифрових розваг зі штаб-квартирою в Стокгольмі. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса та галактиками-близнюками, це найбільша LAN вечірка та фестиваль комп’ютерів у світі. Він (цей турнір) може похвалитися найшвидшим підключенням до Інтернету в світі, а також має найбільшу кількість генерованого трафіку.

Показати більше

Існує кілька кіберспортивних онлайн-турнірів, більших за глобальний чемпіонат PUBG. Він вітає найкращих гравців безкоштовної гри Battle Royale. Ця назва досягла величезного успіху на мобільних пристроях. Однак турнір проводиться лише на ПК. Це в основному тому, що PUBG Mobile Club Open (PMCO) вже пропонує платформу для мобільних гравців. Корпорація PUBG щорічно організовує PGC.

Показати більше

Call of Duty League (CDL) — це популярний онлайн-чемпіон з кіберспорту для серії відеоігор Call of Duty, який видає Activision Blizzard. Ліга була офіційно підтверджена в 2019 році, а перший сезон розпочався через рік. Кіберспортивна ліга має набір постійних міських команд, які належать різним групам. Він налаштований, як і інші великі кіберспортивні турніри в Північній Америці.

Показати більше

Six Invitational від Ubisoft робить собі ім'я на світових кіберспортивних турнірах. Щорічні професійні онлайн-турніри Rainbow Six Siege з кіберспорту збирають одні з найкращих ігрових талантів у світі. Розташований у Монреалі, де Ubisoft працює над розробкою гри, турнір приймає команди, які змагаються в чемпіонаті світу, схожому на чемпіонат світу.

Показати більше

Apex Legends Global Series

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter

Найпопулярніші кіберспортивні ліги та турніри

Існують різні види ігрових турнірів. Правила та формати значно відрізняються, але відповідні ДНК залишаються в основному ідентичними. Кожен вид турніру має на меті залучити певну аудиторію та надати гравцям, уболівальникам і навіть учасникам унікальний досвід.

Незалежно від того, чи це місцева кіберспортивна ліга арматури чи професійний турнір, кіберспортивні події можуть тривати кілька годин або кілька днів, залежно від характеру гри. Турніри зазвичай використовують просту систему, яка бачить гравців або команди вперед після кожної перемоги, поки не буде визначено переможця.

Які найпопулярніші кіберспортивні турніри? Люди, які роблять ставки на ігрові турніри, часто дивуються, як за останні роки стали змагання з відеоігор, особливо ті, на які вже давно не звертають уваги.

Успіх, досягнутий у eспортивні ігри багато в чому був натхненний великими чемпіонатами та пов'язаними з ними масовими виграшами. Тим не менш, ось деякі з найпопулярніших кіберспортивних подій з точки зору глядачів і призового фонду.

The International – Dota 2

Міжнародний, безсумнівно, є одним із найбільших турнірів з електронних ігор як за призовим фондом, так і за кількістю глядачів. Міжнародний має всі атрибути як один з найбільших кіберспортивних чемпіонатів.

Розпорядник Valve, власники та виробники Гра дота 2, цей турнір з 18 команд зберіг свою популярність на найвищому рівні з 2013 року. Міжнародний турнір є лише запрошеним, де гравці повинні боротися в регіональних турнірах або Dota Pro Circuit, щоб мати шанс отримати виклик - вгору.

За даними statistica.com, у сезоні 2018/2019 цей чемпіонат виплатив божевільні 34 мільйони доларів призових, а команда-переможець забрала додому понад 18 мільйонів доларів. На жаль, сезон 2020 року не відбувся після пандемії COVID-19. Призовий фонд 2021 року становить понад 40 мільйонів доларів.

CS: GO Major Championship

The Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) Championship, безсумнівно, найпопулярніший і найбільший турнір з CS: GO. У цьому заході беруть участь 24 команди, які борються за головний приз. Team Astralis є поточними подіями цієї ігрової події, яка виграла останні три чемпіонати. За попередні п’ять років турнір мав призовий фонд у 1 мільйон доларів. Однак на чемпіонаті 2021 року призовий фонд подвоївся до 2 000 000 доларів.

Чемпіонат світу з League of Legends

Чемпіонат світу League of Legends (LoL) стартував у 2011 році і, безсумнівно, є однією з головних кіберспортивних подій під сонцем. Як і International, ним керує компанія Riot Games, яка виграла гру. Цей турнір, безсумнівно, є найбільшим і популярним Ліга Легенд турнір у всьому світі.

Цей турнір особливо відомий своїми напруженими та драматичними матчами, а змагання стають емоційними як для гравців, так і для вболівальників. Чемпіонат світу LoL представлені одні з найкращих гравців LoL, обрані з регіональних змагань. На нещодавно завершеному чемпіонаті 2021 року, який проходив в Ісландії, переможець забрав додому 2 225 000. Цьогорічний призовий фонд дорівнює вартості торішньої події, але розподіл ще не оголошено.

Кубок світу з Overwatch (OWWC)

OWWC — це щорічний кіберспортивний турнір, організований Blizzard Entertainment, Overwatchрозробник. Ця подія розпочинається стильно, і Blizzard обирає 24 найсильніші команди у всьому світі на основі їхнього середнього рейтингу майстерності. Потім усі країни діляться на групи, де починається змагання.

Ця гра користується величезною привабливістю. Ось кікер, уболівальникам надається рідкісна можливість обрати тренерів своєї команди. Участь шанувальників у виборі складу, безсумнівно, є чудовим способом залучити фан-базу до події.

У минулому ця ліга залучала понад 300 000 глядачів. Коли справа доходить до призового фонду, команда США виграла турнір 2019 року, забравши додому 90 000 доларів. Чемпіонат світу 2022 року призначений на листопад 2022 року, але призовий фонд ще офіційно оголошений.

Інші великі кіберспортивні події

Чемпіонат світу з FIFAe

FIFA – надзвичайно популярна відеогра та одна з найбільш продаваних ігор усіх часів. Нещодавно завершився FIFA 21 Challenge це найпопулярніша подія EA після того, як загальний час перегляду склав один мільйон годин. Усі серії EA Sport є кульмінацією головної події, Чемпіонату світу FIFAe, де 32 найкращі гравці з усього світу борються за призовий фонд у 500 000 доларів.

Ліга Call of Duty (CoD)

The CoD ліга безсумнівно, вершина ігор Call of Dugamingrts. Хоча було кілька турнірів CoD, ліга CoD є відносно новою, заснованою у 2020 році. Ця подія з відеоіграм відбувається протягом кількох місяців, за участю найкращих кіберспортивних гравців світу. Серія CoD 2021 року запропонувала величезний призовий фонд у 5 мільйонів доларів, а чемпіон плей-офф отримав 1,2 мільйона доларів.

Глобальний чемпіонат PUBG

The Глобальний чемпіонат PUBG це найбільша подія в календарі кіберспорту PUBG. Цей міжнародний турнір запрошує найкращі команди світу PUBG. Серія 2021 року проходила в Південній Кореї і виграла китайський склад NewHappy, вигравши 1,3 мільйона доларів. Примітно, що загальний призовий фонд конкурсу склав трохи більше 2 мільйонів доларів.

Спортивна ліга електроніки

The Електронна спортивна ліга (ESL) це конгломерат різних кіберспортивних команд, які належать і керують під однією назвою. Турнір проводиться в чотирьох основних дивізіонах, у тому числі:

 • ESL Гра
 • Національний чемпіонат ESL: кваліфікаційний турнір, обмежений географічними місцями
 • ESL Pro Tour: ланцюговий захід із трьома іграмами (CS: GO, Warcraft III і StraCraft II)
 • ESL One

З усіх турнірів ESL, ESL One Series має найбільший призовий фонд: понад 12,5 мільйонів доларів розподілено на понад 60 чемпіонатів з кіберспорту.

Кращі гравці та команди

Хто найкращі кіберспортивні команди та гравці в світі? Які найкращі команди? Відповідь на будь-яке з цих запитань могла бути надуманою мрією десять років тому. За останні кілька років деяким гравцям і командам вдалося вистояти серед натовпу.

Гравці

Протягом багатьох років багато гравців заробили мільйони, вигравши деякі з найбільших кіберспортивних турнірів і подій. Цікаво, що деякі з них залишалися послідовними протягом багатьох років. Ось деякі з найкращих відеоіграм у всьому світі.

 • Факер: Справжнє ім'я, Лі, Сан Хьок, безумовно, є найбільш відзначеним гравцем у кіберспорті, одним із двох людей, які виграли Чемпіонат світу LoL. Він також виграв кілька професійних титулів, включаючи Матч зірок у Парижі 2014 року, запрошення на середину сезону в 2016 і 2017 роках та чемпіонат світу IEM у 2015 році.
 • GetT_ПРАВИЛЬНО – Справжнє ім’я, Крістофер Алесунд, вважається найкращим гравцем CS: GO, який прикрасив гру, здобувши численні провідні місця на міжнародних ігрових турнірах.

Серед інших видатних гравців: Спалах (Лі, Янг Хо) і f0відпочинок (Патрік Ліндберг)

Команди

Деякі команди протягом багатьох років були видатними, коли справа доходить до командних видів спорту. Ось деякі з найбільш декорованих кіберспортивних команд у світі.

 • Virtus.pro
 • Fnatic
 • Злі генії
 • О.Г
 • Team Liquid
 • Astralis

Як і де робити ставки на кіберспортивному турнірі

Як я можу робити ставки на кіберспорт?

Це питання виникає часто. Незважаючи на деякі відмінності між кіберспортом і традиційними видами спорту, у ставках не так багато відмінностей. Як і у ставках на спорт, знання турніру є ключем до прийняття зважених рішень.

Будь-який гравець повинен почати з розуміння гри, перш ніж почати вивчати жанр або турнір. Гравці повинні почати з ознайомлення з гравцями, командами та характером гри. Ставки не повинні бути важкими. Передумова ставок на кіберспорт проста: виберіть команду або гравця, які мають найкращі шанси виграти матч або подію, і вирішіть, які коефіцієнти мають найкраще значення.

Де робити ставки на кіберспорт?

Оскільки сьогодні багато букмекерів висвітлюють події відеоігор, шанувальники кіберспорту постійно шукають найкращі сайти ставок на кіберспорт. Кожен букмекер у певному сенсі має бути унікальним.

Перш ніж потрапити на привабливі заохочення та пропозиції безкоштовних грошей, гравцям слід копнути глибше, зважаючи на різні фактори, такі як статус ліцензування, репутація, методи оплати, охоплення турнірів з електронних ігор та діапазон ринків ставок. По суті, найкращі сайти для ставок на кіберспорт мають бути такими, які всебічно відповідають потребам гравців.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov