Усе, що потрібно знати: прямі трансляції кіберспорту

Завдяки сучасній технології прямого ефіру тепер ви можете дивитися свої улюблені електронні види спорту та робити на них ставки, коли події розгортаються, де б ви не були. Оскільки більшість можливостей прямого ефіру кіберспорту безкоштовні та легкодоступні, перегляд і ставки на прямі трансляції матчів або людей, які грають в ігри, стали однією з найбільших тенденцій у світі сьогодні.

Відомо, що найпопулярніші сайти ставок під час гри пропонують прямі трансляції, щоб гравці могли одночасно дивитися матчі та робити ставки, не залишаючи сайту. Але на що ще вам потрібно звернути увагу, якщо ви хочете взяти участь у цьому масовому тренді кіберспорту? На щастя для вас, ми підготували докладний посібник із усім, що вам потрібно знати про світ електронних спортивних прямих трансляцій тощо. На додаток до цього, ось найкращі сайти ставок на пряму трансляцію кіберспорту на сьогодні:

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Пояснення щодо прямої трансляції кіберспорту

Ставки на прямі трансляції кіберспорту по суті такі ж, як і звичайні спортивні ставки, за винятком того, що замість ставок на традиційні види спорту ви робите ставки на змагальні електронні види спорту під час прямої трансляції. Щоб почати, вам потрібно вибрати ринок ставок, на який ви хочете робити ставки в прямому ефірі на кіберспорт, вибрати вид спорту та коефіцієнти та зробити ставку. Щоб зробити ставку, вам знадобиться спортивна книга, а оскільки ми маємо справу з кіберспортом, ви будете використовувати онлайн-букмекер для розміщення ставок.

Як дізнатися, чи можна довіряти сайту ставок

З розвитком iGaming, прямих трансляцій і ставок на електронні види спорту зараз існує досить багато сайтів, які пропонують послуги онлайн-ігор для живих трансляцій кіберспорту. Саме з цієї причини важливо знати, на що звернути увагу та що знадобиться гравцям, щоб безпечно й успішно брати участь у ставках на пряму трансляцію кіберспорту. Давайте розглянемо деякі функції безпеки, на які варто звернути увагу:

  • Переконайтеся, що ви використовуєте авторитетний сайт, який має одну або кілька дійсних ліцензій, виданих відповідними авторитетними регуляторними органами вашої країни.
  • Переконайтеся, що платформа, яка використовується, має платіжну систему, яка забезпечить надійні та безпечні транзакції внесення та зняття коштів.
  • Позитивні відгуки від попередніх користувачів.
  • Сертифікати Secure Sockets Layer (SSL) і Transport Layer Security (TLS).

Типи ставок на пряму трансляцію кіберспорту

Розуміння того, як працюють коефіцієнти, є необхідною умовою для успішних ставок. Було б марно робити ставки на ігри прямого ефіру в кіберспорті, не враховуючи, які з них мають вищі шанси на перемогу. Але іноді може бути неможливо визначити, яка команда має більшу ймовірність отримати переможні очки. Ось де з’являються шанси.

Нижче ми навели два популярні коефіцієнти ставок на прямі трансляції електронних видів спорту. Однак, якщо ви шукаєте більш детальний посібник щодо коефіцієнтів ставок для кожної гри в кіберспорті, прочитайте наш посібник з коефіцієнтів ставок.

Коефіцієнти ставок на найпопулярніші прямі трансляції кіберспорту

Десяткові коефіцієнти

Мільйони букмекерів в індустрії прямих трансляцій вважають за краще використовувати десяткові коефіцієнти. Це тому, що гравцям їх легко зрозуміти в більшості країн світу. Однак сайти ставок у Великобританії та Сполучених Штатах Америки не використовують десяткові коефіцієнти. Якщо ви з іншого регіону та відвідуєте Сполучені Штати Америки чи Великобританію, вам доведеться ознайомитися з їхніми коефіцієнтами ставок, щоб робити ставки.

Дробові коефіцієнти

Ці види коефіцієнтів існують протягом багатьох років і роблять їх найстарішим способом відображення коефіцієнтів. Під час використання дробових коефіцієнтів для ставок на електронні спортивні прямі трансляції дві команди матимуть різні дроби, що представляють ймовірність перемоги. Вам потрібно добре порахувати, щоб знати свою улюблену команду та виграти, якщо ви ставите на неї.

Як робити ставки на прямі онлайн-трансляції кіберспорту

Перш ніж гравці зможуть робити ставки на сайтах прямих трансляцій кіберспорту, гравці повинні переконатися, що ви відзначили всі прапорці конкретних вимог, встановлених букмекерською конторою. Кожен сайт для трансляції в прямому ефірі має різні вимоги, тому обов’язково перевірте їх заздалегідь. Однак ось деякі зі стандартних умов, яких гравці повинні дотримуватися перед тим, як почати робити ставки в прямому ефірі:

Створіть рахунок для ставок

По-перше, гравцям потрібно буде створити обліковий запис, щоб робити ставки на прямі трансляції від конкретного букмекера. Після того, як гравці створять і підтвердять свій обліковий запис, гравці повинні внести певні кошти на рахунок, щоб отримати право на послугу прямої трансляції.

Flash або HTML5

У більшості найкращих букмекерських контор онлайн гравцям знадобиться флеш-пам’ять або система на основі HTML5, щоб транслювати спортивні події в прямому ефірі. Гравцям навіть може знадобитися встановити флеш-плагін. Однак більшість сучасних пристроїв поставляються з попередньо встановленими.

підключення до інтернету

Щоб переглядати прямі трансляції, гравці мають бути підключені до Інтернету. Швидкість вашого Інтернету має становити принаймні 5 Мбіт/с для безперебійного з’єднання на більшості сайтів для ставок у прямому ефірі.

Після того, як ви виконаєте всі вищезазначені вимоги, ви можете переходити до кроків у списку нижче, щоб робити ставки на прямі онлайн-трансляції кіберспорту:

  1. Виберіть сайт ставок для прямої трансляції кіберспорту з нашого списку найкращих сайтів ставок.
  2. Відкрийте в них обліковий запис і завершіть процес перевірки клієнта. Це включатиме надання різних видів документів, що посвідчують особу.
  3. Додайте трохи готівки на свій рахунок.
  4. Перейдіть до розділу ставок live і натисніть на матчі або гонки.
  5. Створіть свій купон.
  6. І робити ставки!

Унікальні функції популярного програмного забезпечення для ставок на пряму трансляцію Esports

У світі є багато різних популярних сайтів, які пропонують унікальні пропозиції щодо прямих трансляцій кіберспорту. Ось дві унікальні функції, які можна запропонувати гравцям:

Одночасно дивитися матчі та робити ставки

Багато популярних сайтів ставок на пряму трансляцію кіберспорту гарантують, що ви можете переглядати вміст, увійшовши на сайт ставок. Прикладом того, як це можна зробити, є перегляд кожного матчу на розділеному екрані, до якого гравці мають доступ через спеціальне меню прямої трансляції.

Вікно живого чату

Також відомо, що на популярних сайтах є вікно групового чату збоку або внизу відео матчу, щоб ви могли насолоджуватися розмовою з іншими онлайн-гравцями.

Як вибрати найкращі онлайн-сайти для ставок на пряму трансляцію

Оскільки зараз багато кіберспортивних сервісів пропонують прямі трансляції ставок, вирішити, яку платформу використовувати, може бути надзвичайно важко. Однак вибір найкращого сайту має вирішальне значення для забезпечення позитивного досвіду та мінімізації ризиків гравців під час ставок. Ось наші рекомендації щодо факторів, на які слід звернути увагу, приймаючи це рішення:

Широкий вибір прямих спортивних трансляцій та варіантів ігор

Не всі сайти ставок на пряму трансляцію пропонують однакові ігри, події чи види спорту в електронному спорті. Деякі можуть бути зацікавлені лише в одному виді спорту, а інші можуть запропонувати декілька. Переконайтеся, що обрана вами платформа має широкий спектр пропозицій, а також кіберспорт, який вас цікавить.

Місце для зберігання

Більшість букмекерів використовують програму для надання своїх послуг. Для деяких програм, які вам знадобиться завантажити, може знадобитися багато місця. Тож майте це на увазі та переконайтеся, що на вашому пристрої достатньо місця для безперебійної роботи цих програм.

Досвід користувача

Це може дуже засмучувати використання платформи, яка не розроблена належним чином для плавної та легкої роботи. Оскільки гравці хочуть зосередитися на ставках і не відволікатися на поганий дизайн UX, переконайтеся, що обрана вами платформа проста для розуміння та використання.

Банківські варіанти

Щоб відкрити рахунок і зробити ставку, гравцям знадобиться обліковий запис із грошима, пов’язаний із вашим обліковим записом. Тому ви повинні переконатися, що платформа, яку ви використовуєте, підтримує ваш банк і ваш спосіб переказу коштів.

Різні види спорту для ставок

Прямі трансляції стають все більш актуальними у світі розваг, кіно і, головне, спорту. Є багато спортивні події тепер ви можете транслювати онлайн і робити ставки. Нижче ви можете знайти список найпоширеніших видів спорту, на які можна транслювати прямі трансляції та робити ставки live:

ФІФА

Якщо ви вже деякий час граєте у відеоігри або знайомі з відеоіграми-симуляторами спорту, то, мабуть, знаєте, що таке FIFA. ФІФА це, мабуть, найпопулярніша спортивна гра-симулятор, у яку регулярно грають сотні тисяч гравців.

Call of Duty

Коли ми говоримо про шутери від першої особи, перша, напевно, спадає на думку гра Call of Duty. Багато гравців вважають цей канал кіберспортивної гри піонером для шутерів від першої особи. Call of Duty також є однією з найпопулярніших ігор, у яку регулярно грають у Call of Duty мільйони геймерів з усього світу.

Ліга Легенд

За останні кілька років відбулося значне збільшення кількості людей, які почали робити ставки на такі ігри, як кіберспорт Ліга Легенд. Одним із основних факторів, що сприяли цьому, стало закриття регулярних спортивних заходів через Covid 19.

CS:GO

Ставки на пряму трансляцію CS:GO зараз досить популярні. Однією з основних причин, чому ставки на CS:GO такі популярні, є те, що сама гра дуже популярна. CS:GO також має величезну кіберспортивну сцену з божевільним ажіотажем і призовими фондами, які регулярно перевищують півмільйона доларів. Змагання з CS:GO є одними з найзахопливіших спортивних подій, і гравці люблять на них робити ставки.

Dota 2

Dota 2 це, мабуть, найпопулярніша кіберспортивна гра, у якій бере участь кілька мільйонів активних гравців. Окрім тих активних гравців, є маса інших людей, які були постійними гравцями в Dota 2, але тепер дивляться лише кіберспортивні події для Dota. Гравці з обох цих спільнот починають залучатися до ставок на кіберспорт через те, наскільки це захоплююче.

Поради та підказки щодо ставок на пряму трансляцію кіберспорту

Щоб допомогти вам на шляху до зростання та успіху за допомогою ставок на пряму трансляцію кіберспорту, ось кілька поради та підказки які ви можете відразу застосувати:

Роби своє домашнє завдання

Перш ніж почати робити ставки в прямому ефірі на матч у прямому ефірі з кіберспорту, вам слід ретельно дослідити гравців, які братимуть участь у цій події. Ви повинні знати, за які команди вони входили до того, як приєднатися до цієї команди, і якими були їхні результати в останніх матчах. На додаток до цього, вам слід звернути увагу на інші фактори, наприклад, які стосунки гравця зі своєю командою, чи є у нього проблеми з комунікацією, чи йому бракує належного лідерства. Незважаючи на високу кваліфікацію, якщо гравець не має хороших стосунків зі своєю командою, він може не виграти матч.

Уважно дивіться матч

Хоча це може здатися комусь очевидним, початківці часто роблять помилку, не зосереджуючись на прямому ефірі матчу. Бувають випадки, коли матчі в прямому ефірі надзвичайно непередбачувані, і результати можуть змінитися за лічені секунди.

Робіть ставки лише на ті ігри, про які ви добре обізнані

Може виникнути спокуса робити ставки на різні кіберспортивні назви, про які ви не дуже знаєте. Однак найкраще дотримуватися ігор, про які ви знаєте найбільше, особливо якщо ви новачок. Як новачок, ви не хочете робити ставки там, де шанси не на вашу користь.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov

FAQ

Усе, що треба знати про казино

Що передбачають ставки на пряму трансляцію кіберспорту?

Ставки на кіберспорт по суті такі ж, як і на звичайні спортивні ставки, за винятком того, що замість ставок на традиційні види спорту гравці роблять ставки на змагальні електронні види спорту в прямому ефірі.

На який вид спорту найпростіше робити ставки?

Існує безліч кіберспортивних ігор, на які можна робити ставки live, як-от CS: GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six Siege, Call of Duty, Rocket League і Overwatch. Однак ви повинні робити ставки лише на гру, про яку ви знаєте найбільше.

Чи законні ставки на пряму трансляцію кіберспорту?

Так. Якщо азартні ігри є законними в країні, де ви опинилися, то ставки на пряму трансляцію кіберспорту будуть законними. Єдина вимога полягає в тому, що азартний або ігровий сайт, який ви використовуєте, повинен мати ліцензію.

Чи стягують з вас сайти для прямих трансляцій?

Ні. Ви можете безкоштовно транслювати різноманітні спортивні події з багатьох сайтів у всьому світі. Більшість із них вимагають, щоб користувачі спочатку створили обліковий запис і поповнили свій обліковий запис для ставок, перш ніж отримати доступ до функції трансляції в прямому ефірі.

Яка оптимальна швидкість Інтернету для прямої трансляції?

Для прямої трансляції з високою швидкістю та якістю HD потрібно мінімум 5 Мбіт/с. Однак швидкість потокового передавання хорошої якості також залежатиме від букмекера, який ви використовуєте.