Ваш посібник із ставок на кіберспорт

Припустімо, що ви плануєте робити ставки на свої улюблені кіберспортивні ігри, і розуміння того, як працюють коефіцієнти, стане необхідною умовою для успішних ставок. Було б марно робити ставки на ігри, не враховуючи, яка з них має вищі шанси на перемогу. Але іноді буває неможливо визначити, яка команда має більші шанси на перемогу. Ось де з’являються шанси.

Букмекери використовують коефіцієнти, щоб відобразити ймовірність події. Коефіцієнти також допомагають гравцям визначати ігри з більшою ймовірністю виграшу. Коли бетери роблять ставки на команди, які люблять перемагати, вони можуть визначити їхні потенційні виграші.

Ставки CSGO сьогодні досить популярні. Одна з основних причин, чому ставки на csgo настільки популярні, полягає в тому, що сама гра дуже популярна. CSGO також має величезну кіберспортивну сцену з божевільним ажіотажем і призовими фондами, які регулярно перевищують півмільйона доларів. Змагання з CS:GO є одними з найзахопливіших спортивних подій, і люди люблять на них робити ставки.

Показати більше

Коли ми говоримо про шутери від першої особи, мабуть, перша, що спадає на думку, це Call of Duty. Багато людей вважають цю кіберспортивну гру піонером шутерів від першої особи. COD також є однією з найпопулярніших ігор, у яку регулярно грають у Call of Duty мільйони геймерів з усього світу. Щороку в Call of Duty з’являється нова гра, яка починає грати безліч геймерів.

Показати більше

За останні кілька років відбулося величезне збільшення людей, які почали робити ставки на кіберспортивні ігри, такі як League of Legends. Одним із основних факторів, що сприяли цьому, стало закриття регулярних спортивних заходів через Covid 19.

Показати більше

Dota 2, мабуть, є найпопулярнішою кіберспортивною грою, у якій грає кілька мільйонів активних гравців. Окрім тих активних гравців, є маса інших людей, які були постійними гравцями в Dota 2, але тепер дивляться лише кіберспортивні події для Dota. Люди з обох цих спільнот починають залучатися до ставок на кіберспорт через те, наскільки це захоплююче.

Показати більше

Якщо ви вже деякий час граєте у відеоігри або знайомі з відеоіграми-симуляторами спорту, то, мабуть, знаєте, що таке FIFA. FIFA, мабуть, є найпопулярнішою грою-симулятором спорту, у яку регулярно грають сотні тисяч гравців.

Показати більше

Valorant був запущений з однією з найкращих маркетингових стратегій, які будь-коли бачили. Вона була настільки успішною, що мільйони гравців почали грати в гру ще до того, як вона вийшла з бета-фази. Повертаючись до сьогоднішнього дня, база гравців Valorant все ще сильна. У грі також є масштабна кіберспортивна сцена, яка щороку проводить величезні події.

Показати більше

Якщо ви все життя грали в ігри FPS, ви, ймовірно, не чули про цю гру. Однак ви будете здивовані, почувши, що Age of Empires — це суперпопулярна відеогра. Age of Empires також має власну кіберспортивну сцену, де регулярно відбуваються кіберспортивні події.

Показати більше

Запуск Rainbos Six Siege був, м’яко кажучи, не таким чудовим. Однак гра дуже змінилася з моменту її запуску. Йому вдалося набрати тонни тяги. Зараз дійшло до того, що існує величезна кіберспортивна сцена, присвячена R6.

Показати більше
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter

Все, що вам потрібно знати про коефіцієнти ставок на кіберспорт

Але вам не варто хвилюватися, якщо ви збентежені. Цей посібник допоможе вам зрозуміти, як працюють коефіцієнти ставок на кіберспорт, щоб забезпечити прийняття обґрунтованого рішення під час ставок.

Оскільки кіберспорт стає популярним, гравці повинні розуміти, як робити ставки на різні команди. Однак успішні ставки будуть можливими, лише якщо вони знатимуть деякі поради щодо ставок на кіберспорт. Однією з найважливіших порад є розуміння того, як працюють коефіцієнти ставок на кіберспорт.

Коефіцієнти ставок на кіберспорт допомагають беттам визначати події, які мають високу ймовірність настання. Тут у вас є дві гри з двома можливими подіями після гри. Справа в тому, що одна команда виграє, а інша програє. Хоча обидві команди можуть виграти матч, є одна, яка має більше шансів на перемогу.

Як розраховуються коефіцієнти в кіберспорті?

Для розрахунку коефіцієнтів букмекерські контори в кіберспорті використовують різні фактори, як-от історію команд, форму, доступних персонажів тощо.

Однак переконайтеся, що ви ознайомилися з кількома порадами щодо ставок на кіберспорт, щоб навчитися використовувати коефіцієнти для успішних ставок. Якщо можливо, відвідайте інші сайти ставок на кіберспорт, щоб побачити коефіцієнти, які вони надають командам, на які ви хочете зробити ставку.

Шопінг допоможе вам знати, що інші букмекери прогнозують щодо гри, і ви можете використовувати цю інформацію, щоб робити вдалі ставки. Ви також можете шукати лінію магазину сайти ставок на кіберспорт який запропонує вам найкращі виплати, якщо ви виграєте. Давайте тепер дізнаємося, як працюють коефіцієнти ставок на кіберспорт.

Пояснення коефіцієнтів ставок на кіберспорт

Як працюють коефіцієнти ставок на кіберспорт?

Роблячи ставки на кіберспорт, перегляд коефіцієнтів може допомогти отримати корисну інформацію. Коефіцієнти ставок залежать від ймовірності, щоб визначити, яка команда, ймовірно, переможе.

Якщо коефіцієнти сприяють результату певної команди, команда має високу ймовірність перемоги. З іншого боку, якщо шанси не сприяють результату команди, команда має низьку ймовірність перемоги.

Наприклад, ми можемо використовувати числа, щоб визначити ймовірність перемоги команди. Скажімо, у вас є дві команди, А і В, де команда А має шанси 1/2, а команда Б має шанси 2/1.

Роблячи ставки, ви знатимете, що ймовірність перемоги команди A вища, ніж команда B. Ймовірність перемоги команди A становить 66,7%, а ймовірність перемоги команди B – 33,3%. Однак на суму, яку ви виграєте, зробивши ставку на перемогу певної команди, значною мірою впливатимуть коефіцієнти.

Букмекери користуються перевагами гравців, які не дуже цікавляться тим, як коефіцієнти допомагають визначити ймовірність. Ваша улюблена команда може бути аутсайдером, тому ставка на її перемогу буде перевагою для букмекерів. Швидше за все, ваша команда має високі шанси програти, ніж виграти. Далі ми обговоримо, як читати й розуміти коефіцієнти, щоб ви могли розумно робити ставки.

Види коефіцієнтів кіберспорту

Приєднуючись до сайтів ставок на кіберспорт, ви, ймовірно, зустрінете коефіцієнти, які відображаються в різних форматах. Ці формати визначатимуть регіон і популярність коефіцієнтів. Наприклад, більшість букмекерів відображатимуть свої коефіцієнти в трьох різних форматах. Це три формати:

  • Десяткові коефіцієнти
  • Дробові коефіцієнти
  • Американські шанси

Більшість букмекерів вважають за краще використовувати десяткові коефіцієнти оскільки гравцям легко зрозуміти їх у більшості країн світу. Однак сайти ставок у Великобританії та США не використовують десяткові коефіцієнти. Якщо ви з іншого регіону та відвідуєте США чи Великобританію, вам доведеться ознайомитися з їхніми коефіцієнтами ставок, щоб робити ставки.

Дробові коефіцієнти створити найстаріший спосіб відображення коефіцієнтів. Дробові коефіцієнти використовувалися в азартних іграх на скачках і залишаються популярними у Великобританії та Ірландії. Використовуючи дробові коефіцієнти для ставок в кіберспортивних іграх, дві команди матимуть різні дроби, що представляють ймовірність перемоги. Вам потрібно добре порахувати, щоб знати свою улюблену команду та виграти, якщо ви ставите на неї.

Американські шанси існувати в Америка, але іноді ви можете зустріти їх у Канаді. Вас можуть збентежити американські шанси, особливо якщо ви приїхали з інших регіонів. Однак, як тільки ви зрозумієте, як вони працюють, ви можете бути здивовані, усвідомивши, що вони найпростіші у використанні.

Давайте тепер дізнаємося, як читати та розуміти три формати ставок на кіберспорт. Ви також навчитеся використовувати коефіцієнти для визначення фаворитів і суми виграшу після ставок.

Як читати коефіцієнти ставок на кіберспорт

Що таке десяткові коефіцієнти?

Використовуючи десяткові коефіцієнти для ставок, ви повинні помножити суму, яку ви ставите (ставку), на коефіцієнт. Скажімо твоя улюблена команда Коефіцієнт A відображається як 2,1. Коли ви ставите на перемогу команди А зі ставкою 10 доларів, ваша загальна виплата становитиме 21 долар.

Ви можете розрахувати ймовірність перемоги, обчисливши відсоток обох команд. Ви можете отримати відсоток, розділивши одиницю на шанси команди, помножені на 100. Для команди А відсоток перемоги становить (12,1) x 100=47,6%.

Дробові коефіцієнти

Якщо ваша улюблена команда має шанси 1/2, і ви робите ставку в 10 доларів на перемогу команди, ваша загальна виплата становитиме (2÷1) x 10 доларів = 20 доларів. Щоб знайти відсоток перемог вашої улюбленої команди, ви берете чисельник і ділите на загальну суму чисельника та знаменника та множите результати на 100. Наприклад, відсоток перемог вашої улюбленої команди дорівнює (1÷3) x 100=33,3%

Як працює American Odds?

Американські коефіцієнти мають позитивні або негативні непарні числа. Наприклад, ваша команда може мати шанси +200. Це означає, що якщо ви поставите 100 доларів, ви отримаєте виплату 200 доларів, як тільки команда переможе.

У разі несприятливих коефіцієнтів відображені числа означають суму, яку ви поставили б, щоб виграти 100 доларів. Наприклад, якщо ваша команда мала шанси -200, сума ставки становитиме 200 доларів, щоб виграти 100 доларів.

Як працюють різні коефіцієнти кіберспорту за жанром

Коли ви вчитеся робити ставки на кіберспорт, вам потрібно розуміти, як працюють коефіцієнти кіберспорту. Давайте проаналізуємо різні ігри, щоб дізнатися, як працюють їхні шанси.

MOBA

Ігри MOBA (Multiple Online Battle Arena) мають три значні відображення коефіцієнтів. Коефіцієнти можуть відображатися на сайтах ставок у десятковому, дробовому або американському форматах. Забезпечити вас зрозуміти турнір і учасників перед тим, як робити ставки.

Різні формати, що використовуються для відображення коефіцієнтів, впливатимуть на ваші ставки. Якщо ви використовуєте американську версію, вам потрібно розуміти різницю між двома шансами, що з’являються з позитивним і негативним знаком. Ви можете використовувати три формати, щоб визначити ймовірність перемоги вашої команди.

Королівська битва

Роблячи ставки на Battle Royale, ви повинні розробити стратегію, яка допоможе вам виграти. Ви розглядаєте команду або гравця, який має послужний список перемог у кількох іграх. Доступні коефіцієнти допоможуть вам дізнатися, яка команда чи гравець має більший відсоток перемог. Тут ви знайдете коефіцієнти, відображені в трьох форматах – десятковому, дробовому та американському.

Ігри Battle Royale - це CoD: Warzone і PUBG.

Якщо ви робите ставки на Battle Royale у Великобританії, ваші коефіцієнти відображатимуться у дробовому форматі. Наприклад, якщо ви робите ставку на a Call of Duty: Warzone грі дві команди, що грають, матимуть коефіцієнти, відображені у дробовому форматі. Залежно від вашого регіону, ви також можете отримати відображення коефіцієнтів у десятковому чи американському форматі.

FPS

Шутери від першої особи (FPS) мають коефіцієнти, які відображаються в трьох форматах. Роблячи ставки на ігри FPS, шукайте ігри з найкращими коефіцієнтами та високим відсотком виграшів. Ви можете робити ставки на ігри FPS, такі як Battlefield, Call of Duty: Warzone, Team Fortress 2, Валорант, серед кількох інших.

Спортивні ігри

При ставках на спортивні ігри eSports найпопулярнішою грою є eSports FIFA. Добре те, що якщо ви любитель FIFA, вам сподобається робити ставки на eFIFA, оскільки дивне відображення схоже на справжній футбол. Роблячи ставки, шукайте команди з конкурентними якостями.

Ви побачите, що коефіцієнти відображатимуться в трьох форматах залежно від вашого регіону. Якщо ви хочете знати, яка команда має вищі шанси на перемогу, непарний дисплей допоможе вам добре. Ви також можете підрахувати, щоб дізнатися суму, яку ви виграєте після ставок на певну команду.

RTS

Стратегія в реальному часі (RTS) складається з кількох ігор, у тому числі Епоха імперій II або Starcraft II. Відображення коефіцієнтів залежить від ігор і регіонів, де учасники ставок можуть отримати до них доступ.

Гравці можуть знайти коефіцієнти, відображені в десятковому, дробовому або американському форматах. Слід дуже цікавитися коефіцієнтами, оскільки вони можуть знати команди або гравця з високою ймовірністю перемоги. Коефіцієнти також допоможуть беттерам визначити свої виплати у випадку, якщо їхній фаворит виграє.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov