Call of Duty

Останніми роками ігри Battle Royale виявилися дуже популярними в спільноті ставок на кіберспорт. Хорошим прикладом цього є FPS Call of Duty: Warzone. Він безкоштовний і доступний на різних платформах. Це включає версії на консолях PlayStation і Xbox поточного покоління, а також ПК. CoD: Warzone є частиною версії Modern Warfare 2019 року, а не окремою назвою. Він був випущений під час 2-го сезону оновлень контенту Modern Warfare. Це означає, що велика база гравців CoD отримала доступ до нього.

З моменту виходу CoD: Warzone у 2020 році на нього спостерігається значний обсяг серверного трафіку. Багато професіоналів кіберспорту визнали гру улюбленою. Як наслідок, індустрія азартних ігор також звернула увагу. Розробниками гри є Infinity Ward і Raven Software.

Call of Duty
Як грати в Call of Duty?

Як грати в Call of Duty?

Останній працював виключно над створенням розділу Warzone про холодну війну. Activision, компанія, яка стоїть за минулими успішними назвами CoD, опублікувала його.

Гравці можуть вибрати один із двох основних режимів: «Королівська битва» або «Пограбування». Перший передбачає перенесення на карту з до 150 гравцями в стандартній грі. Кілька обмежених за часом раундів підтримують 200 гравців. Це означає, що гравці матимуть великий вибір, на кого зробити ставку.

Королівська битва

Цей режим схожий на багато інших популярні ігри в жанрі. Гравці змагаються один з одним на карті, яка постійно зменшується. Переможцем є останній гравець/команда, що залишилася. Якщо потрапити в зону, в яку не можна грати, здоров’я пошкоджується жовтим газом.

Газ поширюється до тих пір, поки останні вціліли не вимушені перебувати в тісній частині карти. Коли гравці вмирають, вони переміщуються в новий режим під назвою ГУЛАГ. Це протистоїть їм у смертельному поєдинку. Переможці отримають шанс знову відродитися в Королівській битві. Шанувальники спортивних ставок зазвичай роблять ставки на гравця або команду, що вижив.

Пограбування

У цьому режимі команди працюють разом, щоб шукати стопки готівки, які були розкидані по карті. Гравці грабіжників автоматично відроджуються після смерті. Головна мета – накопичити 1 мільйон доларів. Як тільки цього досягнуто, починається понаднормовий час, і грошові суми збільшуються. Переможцем оголошується команда, якій вдасться зібрати більше грошей, коли годинник закінчиться.

Blood Money — це варіант цього режиму, в якому виконання завершальних ходів винагородить гравців додатковими грошима. Вони також можуть брати участь у контрактах. З виходом CoD: Vanguard вийшла ще одна варіація. Він представляє літальні бойові машини на матчах. Ці фактори можуть впливати на шанси ставки.

Як грати в Call of Duty?
Ставки на Call of Duty

Ставки на Call of Duty

Оскільки Warzone – це така добре зарекомендувана назва Ігри кіберспорту не повинно бути важко знайти сайт ставок, який зосереджений на цьому. Щоб знайти його, користувачеві потрібно буде отримати доступ до вкладки eSports markets. Якщо вони мають доступ до широкого онлайн-казино, то вкладка, ймовірно, буде на сторінці ставок на спорт.

Буде інформація про майбутні матчі. Користувачі можуть вибрати гравця, який, на їхню думку, має шанс на перемогу. Зазвичай 150 з них змагатимуться між собою в одному матчі. Точне число може значно змінити шанси. Якщо гравці не знають послужного списку гравців, у них буде незначний шанс виграти свою ставку.

Warzone дотримується стандартної формули інших ігор Battle Royale. Варіанти для Сайти ставок на кіберспорт буде знайомий кожному, хто грав на подібні ігри. Користувачі можуть вибрати гравця, якого передбачити, як беззаперечного переможця. Крім того, вони можуть поставити на те, що потраплять у топ-3.

Існують також варіанти програми для ставок на кіберспорт, які дозволяють гравцям робити ставки в матчах CoD один на один. Однак це все ще досить нішева і вимагає від гравців отримати запрошення від творців контенту в додатках. Одним з унікальних аспектів цієї опції є те, що непрофесіонали можуть робити ставку на себе, щоб виграти.

Ставки на Call of Duty
Чому CoD: Warzone популярний?

Чому CoD: Warzone популярний?

Існує безліч причин, чому мільйони людей у всьому світі вибрали цю гру. Інтернет переповнений спільнотами, які зосереджені на Warzone і роблять ставки на майбутні матчі. Безкоштовний та онлайновий характер гри є невід'ємною частиною її успіху.

Гра досить проста і весела. Якщо люди хочуть стати професіоналами в цьому, їм потрібно розвинути кілька навичок. Існує ряд стратегій для збільшення шансів на перемогу в турнірі Warzone. Азартним гравцям слід шукати як визнаних, так і висхідних зірок.

Інтернет-спільнота

Оскільки гра подобається багатьом людям у всьому світі, навколо неї сформувалася велика інтернет-спільнота. Це включає в себе безліч сайтів соціальних мереж. Існують субредіти, присвячені конкретним і нішевим аспектам Warzone. Це включає поради, меми та обговорення оновлень ігор.

Додаток для потокової передачі Twitch наповнений каналами, де гравці можуть дивитися матчі та виявляти талановитих гравців. Оскільки існує така здорова онлайн-спільнота, новачки можуть легко навчитися як грати, так і робити ставки на тріску.

Чому CoD: Warzone популярний?
Гра в Call of Duty онлайн

Гра в Call of Duty онлайн

Переважна більшість кіберспорту відбувається виключно онлайн, і Warzone не є винятком. Основна відмінність полягає в тому, що ця гра дозволяє проводити міжплатформні матчі. Гравці на Xboxes можуть конкурувати з людьми на PlayStation. Онлайн гра також означає, що гра оновлюється на регулярній основі.

Будь-які помилки та проблеми можна виправити до того, як кількість гравців зменшиться. Крім того, створюється новий контент. Наприклад, онлайн-гравці Warzone змогли завантажити нові карти, зброю, ролики та скіни.

Найбільші гравці CoD

Гра в Warzone для багатьох є хобі, але деяким людям вдається це зробити на професійному рівні. Якщо хтось хоче стати великим гравцем у кіберспорт, йому потрібно зробити кілька речей. Спочатку вони повинні знати Warzone всередині і зовні. Чим більше вони грають, тим краще вони відточують свої навички.

Відвідування турнірів та заходів підвищить їх авторитет. Багато з найбільш впізнаваних імен кіберспорту приділяють велику частину часу, щоб грати в обрану гру. Якщо вони стануть достатньо відомими, вони почнуть з’являтися на ринках спортивних ставок.

Чому гру люблять гравці?

Стандартна версія Warzone безкоштовна. Тому люди з різним економічним станом можуть насолоджуватися цим. Це не перший титул Battle Royale, який став популярним. Fortnite запропонував подібний тип гри. Однак гра менш мультяшний варіант. Серіал CoD добре відомий своїм реалістичним зображенням конфлікту.

Гравці можуть насолоджуватися цією виграшною естетикою в ігровому режимі, який заохочує уважність, стратегію та постійне вирішення проблем. Оскільки Warzone має обмежену кількість карт, можна припустити, що його повторюваність з часом стає нудною. Однак люди продовжують насолоджуватися цим незважаючи на це.

Як грати в гру?

Гравцям кіберспорту, які хочуть мати шанс на перемогу, потрібно буде виконати кілька завдань. Важливо спочатку перевірити карту, на яку вони потраплять. Можна кілька разів стукнути і розрізати парашут, щоб знайти безпечну зону падіння. Гравці повинні заховати свої гроші, перш ніж їх уб'є ворог. Його накопичення ніколи не є виграшним варіантом. Крім того, якщо вони працюють як частина команди, розумно ділитися ресурсами.

Найбільші гравці та команди гри

Якщо гравці хочуть зробити виграшну ставку на Warzone, дуже важливо, щоб вони познайомилися з найуспішнішими гравцями та командами. Це може змінюватися досить часто. Велика кількість з них демонструє себе в додатку Twitch. Корисно читати щотижневі оновлення про те, хто перевищив у щотижневих турнірах Warzone. Грамоти також можуть шукати висхідних зірок. Ставки на них ідеально підходять для тих, хто шукає хороші коефіцієнти.

Гра в Call of Duty онлайн
Чи є чемпіонат Call of Duty?

Чи є чемпіонат Call of Duty?

Call of Duty League була створена лише в 2020 році. Незважаючи на це, їй вдалося привернути значну увагу з боку спільноти азартних ігор. У турнірі домінують команди зі США. У трійку лідерів увійшли OpTic Texas (раніше Dallas Empire), Atlanta FaZe і OpTic Chicago (раніше Chicago Huntsmen).

Якщо гравці хочуть зрозуміти, які гравці Warzone є найбільшими, вони можуть перевірити останні рейтинги Power Rankings. Наприклад, у серпні 2021 року п’ятіркою найуспішніших були Supervan, Fifakill, Biffle, Jukeyz і Tommey. Ці гравці не завжди можуть брати участь у самій Лізі CoD, але є деяке збігання.

У той час як США становлять основну частину команд-переможців, є кілька претендентів із Великобританії, Канади та Франції. Крім того, окремі гравці, які вважаються світовим класом, родом з Росії, Іспанії, Туреччини, Китаю та Німеччини. Менеджери ліги часто шукають нових зірок для реєстрації. Вони можуть вибирати людей, які стали професіоналами за допомогою сольних змагань. Рейтинг цих осіб зазвичай базується на тому, скільки вони заробили на виграшах у подіях.

Що таке Call of Duty League?

Кіберспортивна версія чемпіонату світу працює майже так само, як і його аналоги в реальному світі. Команди елітних гравців змагаються один з одним, щоб отримати головний приз. Зазвичай це у формі готівки. Наприклад, на спеціальностях у 2021 році Ліга Call of Duty приз склав 1 200 000 доларів США.

Хоча в минулому вони вважалися нішевими, світові кіберспортивні турніри нещодавно увійшли в мейнстрім. Азартні ігри зіграли в цьому свою роль. Шанувальники ставок Cod усвідомили, що робити ставки на ці події весело і просто. Основні спонсори також підвищили репутацію турнірів. Надаючи високооплачувані призи командам-переможцям, вони підвищили їх елітний характер.

Чемпіонат світу з кіберспорту структурований у формі сезону. CoD має п’ять етапів, на яких команди грають матчі протягом трьох тижнів. Це дозволяє гравцям вивчати кращих гравців під час підготовки до фіналу. У кожному великому турнірі є 12 кваліфікаційних команд. Призовий фонд широко розподілений. Навіть якщо команда посідає 8-е місце в плей-офф, вона все одно може отримати 25 000 доларів. З цієї причини чемпіонат світу приваблює досвідчених професіоналів.

CoD: ставки на чемпіонат світу Warzone

Існує величезний ринок ставок CoD Warzone. Початківці можуть в кінцевому підсумку відчувати себе перевантаженими та збентеженими всіма варіантами. Вибір добре відомого турніру, такого як CoD League, ідеально підходить для цих гравців. Вони можуть робити ставки на деяких з найкращих гравців Warzone у світі. Слід зазначити, що ця гра насправді є частиною CoD: Modern Warfare. Як наслідок, під цією назвою можна знайти варіанти букмекерської контори.

Оскільки кіберспорт починає сприйматися серйозніше, ймовірно, що кількість онлайн-казино, які пропонують ставки на Warzone, збільшиться. На характер збігів також впливатимуть нові оновлення вмісту. Наприклад, випуск Call of Duty Black Ops: Cold War справив великий вплив на режими гри в CoD League.

Проблеми чесної гри

Гравці, природно, будуть стурбовані тим, що матчі, на які вони роблять ставки, проходять чесно. Поважні сайти спортивних букмекерів також серйозно ставляться до цього питання. У Call of Duty League можна грати лише за допомогою ПК. Контролер також має бути попередньо затверджений. Матчі відбуваються в контрольованому цифровому середовищі, де кожна команда отримує рівний старт. Це допомагає запобігти фіксації матчів.

Існують обмеження щодо карт, режимів гри та зброї, доступних для суперників. Вони повинні дотримуватися суворих правил. Регулювання є важливим аспектом ставок на кіберспорт.

Чи є чемпіонат Call of Duty?
Ставки на постачальників CoD: Warzone

Ставки на постачальників CoD: Warzone

У минулому було досить важко знайти сайт, який дозволяв би користувачам робити ставки на події відеоігор. На щастя, це змінюється, оскільки кіберспорт стає все більш популярним. Існує безліч провайдерів для такого типу ставок. Найпростіший спосіб визначити, чи спеціалізується компанія на цьому ринку, — це відкрити сторінку букмекерів. Якщо буде розділ кіберспорту, це буде гарна новина.

Однак знайти постачальника, зокрема для Warzone, буде ще важче. Незважаючи на свою популярність, гра займає більшу нішу в світі азартних ігор у порівнянні з Fortnite або FIFA. Найкращий сайт ставок на кіберспорт матиме великий каталог ігор, на які можна робити ставки. Гравцям пощастить більше, якщо вони чекатимуть на глобальні турніри, в яких спеціально представлена Warzone. Сайти ставок CoD не так важко знайти, оскільки це добре відома гра, на яку можна робити ставки.

Якщо людям все ще важко знайти ринки традиційних гральних закладів, є альтернативний варіант. Вони можуть шукати спеціальні сайти ставок на кіберспорт. Оскільки ці організації зосереджені виключно на іграх, вони нададуть більшу кількість назв. Warzone може бути одним із них.

Ставки на постачальників CoD: Warzone
Слідкуйте за найкращими командами CoD: Warzone і точно ставте

Слідкуйте за найкращими командами CoD: Warzone і точно ставте

Тому що зазвичай 12 професійних команд змагання в турнірі важливо познайомитися з кожним. Це дасть гравцеві уявлення про те, хто найімовірніше виграє. Чим більше людина досліджує команди, тим точнішою буде її ставка.

Людина, яка робить ставку, може захотіти проаналізувати сильні та слабкі сторони кожної команди, яка виходить у плей-офф. Якщо їм потрібно провести додаткові дослідження, корисні сайти потокової передачі ігор. Гравець може стежити за окремими гравцями, щоб краще зрозуміти їхній послужний список.

Сценарії, з якими вони стикаються на турнірі, також зіграють свою роль. Деякі команди процвітають лише в одній конкретній карті та режимі гри. Роблячи ставку call of duty, необхідно враховувати точний характер матчових раундів.

На що шукати в команді

Навіть якщо група чемпіонів Warzone має історію перемог, це не означає, що ставки є впевненими. Вплинуть деталі їхнього стилю гри. Гравець повинен спочатку подивитися старе програвання команди, в якій він зацікавлений зробити ставку, щоб виграти. Команда має виявляти ряд ключових рис. Кожен учасник Warzone матиме певну роль, яка відіграє його сильні сторони. Деякі агресивні, а інші більш тактичні. Головне, щоб окремі люди добре працювали разом, як колектив.

Найкращі гравці будуть стріляти лише в тому випадку, якщо вони впевнені, що вилетять. Коли трапляються промахи, це має тенденцію насторожити ворогів. Якщо команди мають низький рейтинг точності/влучності, ставки на них будуть ризикованими.

Крім досвіду зі зброєю, найкраща команда знатиме найкращі місця для приземлення на початку матчу. Вже буде план гри, якого вони будуть дотримуватися. З цієї причини професіонали витрачають багато годин на ознайомлення з картами Warzone.

Відомі команди, на які можна робити ставки

Окрім раніше зазначених претендентів на Лігу CoD, є кілька високопоставлених команд, які процвітають в інших змаганнях Warzone. Проблема з визначенням найкращих полягає в тому, що команди регулярно змінюють склади. Тому корисно базувати помітність на довгостроковому прогресі.

З березня 2020 року по листопад 2021 року відбулося 275 турнірів Warzone. Призовий фонд у розмірі понад 8 000 000 доларів був поділений між командами. У п’ятірку найкращих заробітків за цей час були: 100 Thieves, NRG Esports, FaZe Clan та New York Subliners. Якщо будь-яка з цих груп змагатиметься з групою з нижчим рейтингом, у них буде велика ймовірність перемоги. Це робить їх досить безпечною ставкою.

Слідкуйте за найкращими командами CoD: Warzone і точно ставте
Плюси і мінуси ставок на Call of Duty

Плюси і мінуси ставок на Call of Duty

Хоча багато людей вибирають робити ставки на матчі Call of Duty, це не для всіх. Щоб визначити, чи це ідеальний кіберспорт, гравець повинен враховувати всі позитивні та негативні аспекти.

Плюси

  • Кожен матч містить близько 150 гравців, що дає гравцям великий вибір.
  • Правила гри досить прості для розуміння та вивчення.
  • Найкращі гравці беруть участь у регулярних турнірах, що спрощує визначення потенційних переможців.
  • Warzone — дуже цікава гра. Деякі люди дивляться матчі виключно в розважальних цілях.
  • Перед великими змаганнями Warzone є велика кількість галасу в ЗМІ. Читання публікацій про них дасть гравцям додаткове уявлення, перш ніж робити ставку на Warzone.

Мінуси

  • Хоча матчі розважальні, вони також можуть бути непередбачуваними, що робить ставки менш безпечними, ніж інші види кіберспорту.
  • Інтернет переповнений спільнотами Warzone, але знайти сайти, які мають це на своїх ринках букмекерів, може бути важко.
  • Якщо гравці хочуть дивитися матч наживо, їм потрібно буде транслювати його онлайн. Змагання Warzone рідко транслюють по телебаченню.
  • Серія CoD регулярно випускає нові ігри. Це робить майбутнє довговічності Warzone невизначеним. Згодом гравці та гравці можуть переключити свою увагу на іншу гру CoD.
Плюси і мінуси ставок на Call of Duty
Розуміння коефіцієнтів ставок CoD

Розуміння коефіцієнтів ставок CoD

Коефіцієнти ставок на кіберспорт на Warzone буде залежати від кількох факторів. Деякі люди люблять робити досить прості ставки, наприклад, передбачати загального переможця матчу. Однак шанси на Warzone можна змінити, будучи більш конкретними. Наприклад, вони могли б передбачити, який рахунок набере переможець. Оскільки режим Plunder передбачає збір віртуальних грошей, ставка може зосередитися на загальній сумі.

Карта може відігравати велику роль у зміні коефіцієнтів CoD ставки. У багатьох випадках постачальник надає користувачам вибір ставок на основі карти. Якщо користувач прогнозує, що команда А виграє, він може уточнити ставку, вгадуючи кількість карт, на яких команда Б програє. Як варіант, можна передбачити, яку конкретну карту переможе команда А.

У світі кіберспортивних азартних ігор популярні гандикапи. Букмекерська контора встановить цю фору. Поширений приклад, коли команда суперника веде 1 карту. Користувач сам вирішує, чи переможе команда, навіть якщо вона перебуває у невигідному становищі. Цей тип ставок, як правило, має привабливі шанси, але є більш ризикованим.

Розуміння коефіцієнтів ставок CoD
Поради та підказки щодо ставок

Поради та підказки щодо ставок

Найбільша перевага, яку може мати гравець, - це знання. Якщо вони дослідять кожну команду та гравця заздалегідь, вони будуть набагато краще вибрати переможця. Інтернет переповнений цією інформацією, тому дослідження не повинно бути занадто складним. Також розумно залишатися активним в онлайн-спільноті Warzone. Це допомагає людям зрозуміти непередбачені фактори, які можуть вплинути на ставку.

Для любителів ставок також корисно грати в гру самостійно. Немає кращого способу отримати уявлення про проблеми, з якими стикаються гравці Warzone. Звичайні гравці можуть бути в курсі оновлень ігор, таких як нові карти, зброю та цілі. Знати про них надзвичайно корисно.

Ставки на матчі Warzone досить прості. Професіонали з найкращим вибором зброї, як правило, перемагають. Часто це ті з хорошим балансом ушкоджень, дальності та віддачі. Чемпіонів регулярно бачать у руках SMG та AR. Х

однак відомо, що розробники CoD час від часу змінюють статистику зброї. Це змусить команди придумати нову тактику. Гравці повинні бути в курсі, коли відбуваються ці зміни, щоб не робити неінформовані ставки.

Поради та підказки щодо ставок