Основи ставок Fortnite

Посібники

2023-03-30

Eddy Cheung

У 2018 році Fortnite вибухнула популярністю в усьому світі. Ця візуально вражаюча та яскрава багатокористувацька гра Battle Royale злетіла над конкурентами та швидко завоювала серця сотень мільйонів гравців у всьому світі. Професійний кіберспорт і ставки на гру все ще розгойдують бізнес, хоча він уже пройшов свій пік.

Основи ставок Fortnite

За підрахунками, у 2018 році Epic Games заробила понад 3 мільярди доларів США. З огляду на ці цифри, навряд чи шокуюче, що вони інвестують 100 мільйонів доларів, щоб зробити Fortnite феноменом кіберспорту. З появою Fortnite як популярного кіберспорту з’явилися сайти ставок, деякі з яких зробили все можливе, щоб задовольнити гравців, які не були знайомі з грою.

Що таке Fortnite?

Як Бітлз і Бейонсе, Fortnite став міжнародною одержимістю. Дія гри відбувається на Землі, де майже все людство було знищено дивним погодним явищем, і 100 гравців змагаються один проти одного (окремо або в командах) на одній карті. Мета полягає в тому, щоб усунути всіх інших гравців з гри.

Спортивні букмекерські ігри для Fortnite наразі не такі поширені, як для таких популярних ігор, як CS: GO, Dota 2 і League of Legends. Багато гравців побоюються кидатися в гру Battle Royale через загальну думку, що ігрове поле нерівне. Наприклад, поява та випадання зброї дуже випадкові. Як наслідок, певні гравці матимуть невід’ємну перевагу над іншими, якщо приземляться в місці, де багато корисної зброї та обладнання.

Ще один момент: у королівській битві навіть найкращі гравці можуть бути обстріляні з усього поля бою без шансів вижити. Це може зробити певні аналізи професійних гравців марними, оскільки навіть найкращих із них може застати зненацька невдача.

Механіка та ігровий процес Fortnite

Механіка Fortnite помітно відрізняється від інших ігор Battle Royale, таких як PUBG.

 • Сто людей сідають в автобус і прямують до острова — «карти» гри
 • Мета гри — отримати припаси, зброю та боєприпаси, вистрибнувши з автобуса та приземлившись у вибраному місці.
 • Гравці змагаються один з одним на карті, щоб стати першим. Гравці мають можливість йти самостійно або формувати команди.
 • Однією з найвідмітніших особливостей Fortnite є можливість для гравців створювати свої унікальні конструкції, використовуючи внутрішньоігрові матеріали. Використання конструкцій може бути агресивним або оборонним. Умілий будівельник може змінити баланс будь-якої боротьби.
 • Ви можете підібрати 25 щитів із крихітних синіх пляшечок, розкиданих по всій карті, і 50 із більших.
 • Зона гри періодично зменшується (кожні кілька хвилин) через подію під назвою «Око Бурі». Це змушує гравців рухатися та брати участь у дії, а не постійно ховатися.
 • Зрештою, той, хто все ще стоїть, той переможець.

Щотижневий графік оновлень Epic Games гарантує, що мета Fortnite постійно змінюється. Кожного разу, коли до гри додається нова зброя, оптимальні методи побудови та перемоги змінюються, щоб протистояти їй. Нові оновлення вмісту забезпечують глибину прогресу гри, надаючи гравцям і вболівальникам доступ до різних стратегій для досягнення перемоги.

Гравці можуть вибирати з великої кількості ігрових режимів у Fortnite, зокрема:

 • У режимі Solo користувач змагається з 99 іншими особами. Переможець залишається останнім.
 • Два гравці можуть працювати разом у матчі «дует». У дуетній грі можливі п’ятдесят команд по два гравці в кожній, але це не обов’язково. Однак особи в парах також мають можливість функціонувати поодинці.
 • У грі «Загони» гравці можуть формувати команди до чотирьох учасників. Груп не може бути більше двадцяти п'яти по чотири людини. На відміну від соло, якщо троє ваших товаришів по команді нокаутовані, четвертий все ще може воскресити їх.
 • У режимі Team Rumble дві команди з 20 гравців змагаються одна проти одної. Команда виграє, якщо вона першою досягла 125 вбивств у матчі.

Типи ставок Fortnite

Важливим кроком у розумінні того, як робити ставки у Fortnite, є вивчення доступних ставок. Коефіцієнти ставок Fortnite такі порівняти з НФЛ та інші види спорту. Приблизний розподіл шансів для події Battle Royale може виглядати так:

Грошова лінія

Використовуючи цю ставку, ви можете зробити ставку на те, хто, на вашу думку, переможе у змаганні «Королівська битва». Це азартна гра з високими ставками, оскільки в іграх Battle Royale часто трапляються розлади, а індивідуального таланту часто недостатньо, щоб перемогти в групі зі 100 гравців. Навіть найталановитіший гравець може мати нещастя бути застреленим, навіть не знаючи, хто стріляв його. Нижче наведено приклад шансів Fortnite moneyline.

Усі учасники матимуть свої власні унікальні коефіцієнти. Подивіться на приклад нижче:

 • Tfue +1350
 • Ніндзя +1600
 • MrSavage +1600
 • Дубляє +1700
 • Монграаль +1800

Оскільки шанси Тфуе найнижчі, він є явним фаворитом у цьому матчі. Усі інші нижче – аутсайдери. Коефіцієнти можуть змінитися з наближенням змагання, якщо букмекери визначать, що інший гравець підійшов.

Через унікальну природу дуетів як варіанту ставок, коефіцієнти для таких ставок будуть нижчими, ніж для соло. Вам не потрібно вигравати ставки проти 99 інших команд, якщо ваша ставка грає лише проти 49.

Незважаючи на те, що шанси Стомпі становлять +1600, коли він використовується соло, вони покращуються до +800 у парі з Чінкеном.

Ставка на ф'ючерс/автрайт

Ця ставка має на меті визначити, хто вийде переможцем із змагання в цілому. Прямі ставки є таким же високим ризиком, як і ставки Moneyline, якщо не більше. На трійку найкращих гравців у чемпіонаті також можна пограти.

Проп ставки

Ці ставки зосереджені на передбаченні результатів деяких менших випадків, не пов’язаних з виграшем гри, які відбуватимуться протягом матчу. Звичайні ставки на реквізит включають, хто зробить перше вбивство, найбільшу кількість вбивств, тривалість матчу або хто фінішує в трійці кращих. Ставки на реквізити вимагають надійна стратегія ставок Fortnite.

Головні події Fortnite, на які варто зробити ставку

У змаганнях Fortnite не так багато можливостей, як було раніше. У 2019 році відбувся перший в історії чемпіонат світу з футболу Fortnite і потрапив у заголовки, запропонувавши рекордні 30 мільйонів доларів призових. Відтоді подібної вистави не було, і прихильники втрачають віру, що вона повертатиметься з кожним новим роком. Однак це не означає, що Epic Games не підтримує розвиток кіберспорту в інших сферах.

На даний момент Fortnite Championship Series є найважливішою кіберспортивною лігою у всесвіті Fortnite. Це найбільший і найважливіший конкурс у світі конкурентних ігор Fortnite, який демонструє навички тисяч гравців у всьому світі. Щорічний чемпіонат з 1 мільйоном доларів США проводиться у відкритій лізі, і будь-хто може спробувати пройти кваліфікацію, беручи участь у серії подій, що ведуть до нього.

Однак ви можете робити ставки на Fortnite кількома іншими способами.

Планувальники турнірів вдосконалюються влаштовувати одноразові змагання з великими грошовими призами і широкого впливу щороку. Ставки на кіберспорт є природною частиною цього покриття. Влітку 2022 року, наприклад, в Ер-Ріяді відбувся конкурс Gamers8 із призовим фондом у 2 мільйони доларів. Про цей унікальний турнір говорили в кіберспортивній спільноті, і це лише один із прикладів багатьох імпровізованих змагань Fortnite, які можуть відбутися.

Варто стежити за кіберспортивними каналами в соціальних мережах або стежити за офіційним веб-сайтом Fortnite, щоб дізнатися, коли відбудеться наступний великий турнір. Крім того, ви можете часто відвідувати EsportsBets.com, де ми пропонуємо вичерпні рекомендації щодо найкращих і найбільших змагань Fortnite, пояснюючи, як максимізувати ваші ставки.

Поради щодо ставок Fortnite

Якщо ви хочете робити ставки на Fortnite і не знаєте, як почати, цей розділ стане вам у нагоді.

1. Майте уявлення про Fortnite

Перш ніж робити будь-які ставки на сайтах ставок Fortnite, ви повинні ознайомитися з грою. Навіть якщо ви досвідчені в самій грі, знання її особливостей дасть вам перевагу в ставках.

Ви повинні бути добре обізнані в основах гри, поточній мета-версії, різноманітності стилів гри та детальних деталях кількісних, вимірних елементів гри. Вам доведеться покладатися лише на випадок, якщо у вас немає цієї інформації. Це дуже заборонено, коли берете участь в онлайн-ставках на кіберспорт.

2. Подивіться, що роблять професіонали

Після того, як ви освоїте правила гри, вам доведеться проводити нескінченні години, спостерігаючи за тим, як працюють професіонали. І ми не просто пропонуємо вам час від часу переглядати гру. 

Щоб виграти на сайтах ставок Fortnite, ви повинні не відставати від основних команд. Вивчіть їхні останні матчі, їхню підготовку до турніру, різні стилі гри, які вони продемонстрували, та все інше, що вам спадає на думку. Якщо ви можете передбачити, як певний гравець вступить у матч, ви можете зробити ставку з великою виплатою на одному з найкращих сайтів ставок на реальні гроші Fortnite.

3. Створіть стратегію ставок Fortnite

Нарешті, ви повинні зупинитися на надійній стратегії своїх онлайн-ставок. Завдяки цьому ваші досягнення піднімуться на нові висоти. Хоча винагорода може бути чудовою, розробка стратегії ставок з нуля є трудомісткою та займає багато часу. На щастя, у цьому експертному посібнику для вас викладено основи, які дозволять вам розробити план досягнення ваших цілей.

Вибір найкращої букмекерської контори

Ви можете сприймати це як належне. Стандарти обраної букмекерської контори обмежують подвиги. Якщо ви тільки починаєте, подивіться навколо, щоб знайти букмекерську контору, яка відповідає всім вашим вимогам. 

Після того, як ви обміркуєте всі свої варіанти, виберіть той, який відповідає вашим потребам — фантастичні бонуси, корисне обслуговування клієнтів, можливість використовувати ваш улюблений спосіб оплати, і, що найважливіше, широкий вибір кіберспортивних ринків, на яких можна робити ставки. Не обмежуйте свої можливості ставок лише Fortnite. Ви також повинні спробуйте інші ігри і варіанти ставок, тому що ви ніколи не знаєте, що може стати вашим новим фаворитом.

Заключні думки

Ставки на Fortnite навряд чи зникнуть найближчим часом, оскільки гра залишається найпопулярнішою назвою «Королівська битва», незважаючи на сильну конкуренцію з боку AL та PUBG. Насправді це на краще, що це сталося. Цей новий жанр може отримати значну користь від ін’єкції здорової конкуренції. Це стосується як професійної сцени, так і індустрії ставок.

Останні новини

Основи ставок Fortnite
2023-03-30

Основи ставок Fortnite

Новини