Найпопулярніші Fortnite сайти ставок за 2024

Fortnite є однією з найпопулярніших онлайн-ігор зараз. Завдяки близько 350 мільйонам зареєстрованих гравців і понад 10 мільйонам щоденних журналів, гра, створена Epic Games, є справжнім хітом в індустрії. Ця популярність поширилася і на індустрію ставок. Багато сайтів ставок на кіберспорт мають його серед своїх назв. Однак залишаються питання щодо того, чи варто Fortnite включати в список кіберспортивних ігор.

У цій статті детально розглянемо гру. Стаття має на меті запропонувати більше механіки для людей, які мають намір робити ставки на Fortnite. Гравці популярного кіберспорту також багато чого можуть отримати. Fortnite вперше був випущений Epic Games у 2017 році. Це сталося після низки затримок, головним чином через потребу впровадити інновації в попередніх іграх Epic. Гра була випущена як платна гра з раннім доступом. План полягав у тому, щоб зробити його безкоштовною у 2019 році. Fortnite доступний у трьох версіях: Save the World, Battle Royale та Creative.

Найпопулярніші Fortnite сайти ставок за 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Версії Fortnite

Fortnite: Врятувати світ

Це була перша випущена назва. Це гібридна гра на виживання з оборонною вежею, яка вміщує до чотирьох гравців. Місія полягає в боротьбі з істотами, які виглядають як зомбі, щоб захищати територію та об’єкти гравців. Гравці можуть будувати укріплення та використовувати пастки, щоб бити цих істот.

Fortnite: Battle Royale

Він також був випущений у 2017 році. Приблизно під час випуску Save the World, Player Unknown Battlegrounds також стала широко популярною в ігрових колах. Epic швидко побудував режим Battle Royale у своїй попередній грі.

У цьому режимі борються до 100 гравців, поки не залишиться лише один переможець. Коли вона була випущена як безкоштовна гра у вересні 2017 року, понад 10 мільйонів гравців прийняли Battle Royale протягом двох тижнів. Вона залишається найуспішнішою моделлю Fortnite. У цей режим також грають мільйони гравців як Fortnite.

Fortnite: креатив

Вийшов у грудні 2018 року. Цей режим дав гравцям ще більше свободи. Вони можуть створювати власні бойові арени та світи. На своїх приватних островах гравці можуть зустріти друзів і влаштувати змагання, як-от гонки. Це почалося як куплена гра, а потім перейшла на безкоштовну модель.

Save the World підтримується на macOS, Windows, Xbox One і PlayStation 4. Battle Royale і Save the World підтримуються на всіх цих, а також на Android, iOS і Nintendo Switch.

Ставки на Fortnite

Як топовий кіберспорт, Fortnite доступний у багатьох каталогах сайтів ставок на кіберспорт. Таким чином, першим кроком є пошук сайту ставок, який вам підходить. Придатність визначається наявністю у вашій країні, ринками ставок і змаганнями, коефіцієнтами та витратами на трансакцію серед інших факторів. Деякі гравці також вважають наявність програми для ставок на кіберспорт в Інтернеті фактором придатності.

Ваші ставки визначатимуться режимом, на який ви робите ставки. Найпопулярнішим режимом ставок є Королівська битва. Він популярний через більшу непередбачуваність і велику кількість людей, які беруть у ньому участь. Через цифри він пропонується в багатьох букмекерських конторах і часто має кращі шанси на Fortnite. Ви також повинні піти на це!

Вибір гравців

Далі вибирайте гравців з розумом. Найпростіша ставка - це 1X2, де ви вибираєте беззаперечного переможця.

Вибір гравців керується розумінням розподілу шансів. Розповсюдження шансів показує, який гравець має кращі навички. Якщо гравці A і B мають розрив відповідно -1,5 (+130) і +1,5 (-158), це означає, що перший гравець більш кваліфікований.

Тепер ставка на гравця першого (у найкращому з трьох) означає, що він повинен виграти принаймні дві гри, щоб ваша ставка виграла. Ставка на гравця другого означає, що він повинен або виграти, або програти менш ніж на 1,5 карти. Спред другого гравця технічно дає гравцеві свободу програти два матчі, і ваша ставка все одно виграє.

Інші популярні ставки включають ставку на тривалість карти, загальну кількість знищених веж, переможець першої/другої карти, загальну кількість раундів і гандикапи раунду. Вам слід переходити до більш складних ставок, оскільки ви краще розумієте ігри та гравців.

Чому Fortnite популярний?

Якщо 300 мільйонів людей люблять гру, то в ній має бути щось особливе. Зазвичай це навіть не складні речі. Прості речі, як-от графіка та підтримка мобільних пристроїв, можуть значною мірою популяризувати гру. Отже, що особливого у Fortnite?

Кілька видань/режимів

Три режими гри надають гравцям з різними смаками широкий вибір. Природно, людям подобається мати варіанти. Якщо ви хочете мати свій особливий острів і повну свободу, режим Creative для вас. Вбивайте суперників, поки не станете останньою людиною?

Грати в Battle Royale. Save the world чудово підходить для команд, які хочуть робити добро, знищуючи зомбі.
Деякі люди люблять час від часу перемикатися між різними режимами. Це добре працює, щоб запобігти тому, щоб гра стала одноманітною.

Підтримується на різних пристроях

Дуже сильна сторона, коли справа доходить до сучасних ігор. Сьогодні більшість людей виходять в Інтернет через мобільні пристрої. Віддалена робота також набуває все більшої популярності, а це означає, що люди багато рухаються. Ці люди хочуть отримати доступ до своїх улюблених ігор з будь-якого місця та на будь-яких пристроях, які вони беруть із собою.

Fortnite чудово показав себе на цьому фронті. Його початкова версія підтримує чотири операційні системи. Два наступні режими додали ще два і нещодавно були запущені для консолей Xbox Series X/S і PlayStation 5.

Регулярні змагання

Існують регулярні змагання, організовані ентузіастами Fortnite по всьому світу. Ці турніри в більшості випадків проводяться онлайн. Це дає можливість гравцям грати практично з будь-якої точки світу. Деякі з цих змагань також мають хороші призові.

Оскільки кіберспорт стає масовим у всьому світі, ці змагання створюють хороший грунт для процвітання Fortnite. Гра процвітала, незважаючи на аргументи деяких сторін, що це не кіберспорт. Деякі вважають, що це багато пауз, наприклад, коли ховаються, забирають «спортивний» аспект. Однак він не раз витримував цю критику. Це свідчить про те, яка це захоплююча гра.

Включення ставок

Як і в багатьох інших видах спорту, Fortnite цікавляться гравцями. Вище знаходження найкращий сайт ставок на кіберспорт, вони хочуть знати, як розвиваються ігри, на які вони роблять ставку. Серйозним учасникам потрібен час, щоб вивчити, як грають різні команди та гравці, перш ніж вкладати на них гроші. Тільки це принесло Fortnite багато послідовників.

Оновлення та виправлення

Хороша гра має бути динамічною. Fortnite довів це, створивши три режими гри. Королівська битва була особливо своєчасною і мудрою реакцією на конкуренцію. Навіть сьогодні ви можете грати в сучасні версії Save the World. Epic добре попрацював, створюючи регулярні оновлення та швидкі виправлення помилок для кожної моделі гри.

Безкоштовна гра та ранній доступ

Розгортання раннього доступу — це хороший трюк, щоб залучити людей до гри, але щоб утримати їх, потрібно більше, ніж це. Epic чудово використав обидві карти. Багато людей приєдналися до Save the World, щоб скористатися перевагами раннього доступу. Деякі залишилися навіть тоді, коли він став преміальним. Потім Epic запропонував свій останній режим як безкоштовну гру. Це стимул для тих, хто не приєднався до гри, і нагорода для тих, хто залишився вірним попереднім режимам.

Чи є турнір Fortnite?

Так, є Чемпіонат світу з Fortnite, і багато цікавого навколо нього.

Що таке Чемпіонат світу з Fortnite?

Це щорічна подія, яку Epic представила після виходу третьої версії Fortnite. Перший турнір відбувся з 26 по 28 липня 2019 року. Він проходив на 23, 771 Arthur Ashe Stadium, Нью-Йорк, який є найбільшим тенісним стадіоном у світі. Чемпіонат світу зібрав гравців-одиночок та команди в різних категоріях, а саме:

 • Solos (28 липня): грошовий приз у розмірі 3 мільйони доларів для переможця, 50 000 доларів США для кожного учасника. Переміг Кайл Гірсдорф, 16-річний американець під псевдонімом Буга.
 • Duos' (27 липня): 3 мільйони доларів для переможця, 100 000 доларів участь для кожного дуету. Головний приз розділили Еміль Бергквіст Педерсен, він же Nyhrox, і Девід «Аква» Ван.
 • Creative Cup: призовий фонд 3 мільйони доларів для переможців. Переміг Faze Cizzorz під керівництвом "Fish Fam"
 • Pro-Am (26 липня): 1 мільйон доларів для переможців на благодійну організацію на їх вибір. 3 мільйони доларів США для решти, а також на благодійні організації. Переміг Airwaks (Стрімер) і Р.Л. Грайм (музичний продюсер).

Кваліфікація

Відбувся кваліфікаційний процес, який відібрав близько 200 гравців/команд для участі в чемпіонаті світу. Щоб пройти кваліфікацію, гравці та команди грали проти інших у своєму онлайн-регіоні. Щотижня гравці-одиночки та дуети певного району грали до десяти матчів із суперниками у своїй категорії. Заходи проходили онлайн, і було відібрано близько 3000 команд/гравців, які набрали найбільшу кількість балів.

Потім 3000 брали участь у недільному заході, де 20 найкращих команд/гравців кваліфікувалися на чемпіонат світу. Понад 40 мільйонів абітурієнтів взяли участь у кваліфікаційному процесі по всьому світу.
У Fortnite Creative Cup був схожий процес кваліфікації. Однак це було зроблено протягом п’яти двотижневих періодів з квітня по червень 2019 року.

Кожного активного тижня гравці брали участь у творчому конкурсі. Завершене завдання було передано Epic, який, у свою чергу, за допомогою суддівської комісії відібрав трьох кращих для Чемпіонату світу. Кожна кваліфікація заробляла 5000 доларів США.

Команди Pro-Am були відібрані за допомогою епіки. У кожній команді був стример (профі) і знаменитість (ам).

Власне чемпіонат світу

На чемпіонаті світу дует і соло зіграли по шість матчів. Решта категорій зіграли по п’ять матчів/подій.

Другий Чемпіонат світу з Fortnite мав відбутися у квітні 2020 року. Однак його скасували, оскільки у світі ввели жорсткі карантини після спалаху коронавірусу. Випуск 2021 року також не відбувся з тієї ж причини. Однак Epic продовжує проводити різні онлайн-змагання Fortnite.

Ставки на Кубок світу Fortnite

Ви можете робити ставки як на чемпіонат світу, так і на відбіркові змагання. Це багато в чому залежить від вашої букмекерської контори. Деякі букмекери охоплюють усі події, а інші пропонують коефіцієнти лише на вибрані кіберспортивні ігри Fortnite. Хоча ставки на чемпіонат світу є найпоширенішою практикою, ставки на кваліфікаційні матчі дають вам велику перевагу. Він дає вам можливість ознайомитися з командами та гравцями в різних категоріях. Таким чином, ви отримаєте знання про те, як робити ставки на верхньому етапі ігор.

Роблячи ставку на кваліфікацію, важливо робити ставки невеликими. Величезна кількість гравців, які намагаються отримати слот, означає, що навіть переважно гравці-аматори виступають перед собою. Використовуйте цей рівень виключно для ознайомлення з учасниками.
На щастя, серед найкращих гравців, як правило, є послідовність. Airwaks і Grime, наприклад, разом виграли більше ніж один конкурс Fortnite.

Ставки на Fortnite у провайдерів

Як згадувалося раніше, є кілька факторів, які повинні керувати вас, коли вибір постачальника ставок робити ставки з. Ставки на кіберспорт все ще відносно нова. Тому до деяких букмекерів він ще не потрапив. Але ця цифра вже досить велика, щоб ви не могли вибирати.

Крім факторів, згаданих вище, ви також повинні подивитися, як букмекерська ставка представляє їхні шанси. Завжди грайте з коефіцієнтами, які ви розумієте. Детальніше про типи шансів обговорюється трохи нижче.

Ви також повинні досліджувати, перш ніж робити ставки. Деякі поради щодо найкращих команд, на які можна робити ставки у Fortnite, обговорюються в наступному розділі.

Тим не менш, ставки на кіберспорт не повинні бути складними. Це майже так само, як і будь-які інші види ставок на спорт. Деякі букмекерські контори тепер включають ставки в грі на своїх ринках. Незабаром, ймовірно, з'являться віртуальні ігри, як це було зі звичайними видами спорту. Продовжуйте читати тут оновлення та переглядати сайти ставок, які додають нові ринки Fortnite. Крім того, не забудьте скористатися численними пропозиціями, які надають сайти ставок, які прагнуть популяризувати ставки на кіберспорт.

Деякі з провідних казино, які ви повинні часто перевіряти, включають 888Betting, BetWinner, BetMaster, 22Bet, MegaPari та 1Xslots.

Відомі команди Fortnite

За майже чотири роки існування багато гравців прагнули стати професіоналами у Fortnite соло та команди. Більшість із них послідовні, коли досягають вершини, і часто є безпечними ставками, коли грають.

Знання цих гравців покращує ваші шанси робити розумні ставки під час великих змагань. Однак ви завжди повинні пам’ятати, що професіонали стикаються з професіоналами, а ставки залишаються грою абсолютного шансу. Ось деякі з найкращих у грі:

Буга

Перша згадка стосується переможця першого чемпіонату світу з Fortnite у категорії Solo. Зараз 18-річний американський юнак забрав додому 3 мільйони доларів і досі є чинним чемпіоном. Він набрав 59 очок у турнірі, а друге місце посів 33.

Він брав участь у кількох змаганнях під час роботи з командою No Clout і в рамках свого поточного кіберспорту Sentinel. Він настільки хороший, що Epic, розробники Fortnite, надали йому в грі схожий на нього скин у липні 2021 року. Як можна здогадатися, він грає в Battle Royale!

Вартові

Буга - це не тільки велике ім'я Стражів. У команді є гравці, які мають три головні титули з моменту створення команди в 2018 році. Вони виграли чемпіонат світу та Pro-Am за короткий час гри. Їх очолює Ділан Спроус 'Daequan' і мають таких гравців, як Тайлер Блевінс 'Ninja', Денніс Лепре 'Cloak' і Jacob 'Knapman'

Секрет команди

Секрет команди є європейським гігантом Fortnite зі штаб-квартирою в Берліні, Німеччина. Цікаво, що він старший за сам Fortnite, утворений у 2015 році. Його очолюють Максим Кошкін «Maxaxi» та Віктор Трифонов «Vitrus Pro». Вони досягли стабільного прогресу в змаганнях Fortnite, піднявшись з 21-го на шосте місце в серії las Polaris LAN Pro. Це перспективна команда, на яку повинен стежити кожен гравець.

Клан Фазе

Це одна з найпопулярніших команд Fortnite з понад 800 мільйонами переглядів їх відео на YouTube. Команда, заснована професіоналами-геймерами Cloak, Team Captain і FaZe, має цікавий талант. Такі як Ninja, Dakotaz і CouRage є частиною цієї стайні.

Хмара дев'ята

Хмара дев'ята популярна й успішна команда США Fortnite. Вони були чудовими на Twitch і є одними з перших конкурентів у турнірах Fortnite. Команда, що складається з Камачокі, Брендона Альварада «Патіто», Тайлера Блевінса «Ніндзя», Тімоті Міллера «Бізл» і TSM_Myth виграв 87% змагань Fortnite, в яких вони брали участь.

Плюси і мінуси

Розглянувши, чому Fortnite такий популярний, цей розділ повинен бути лише підсумком того, що було обговорено, плюс дуже мало доповнень. І згадка про недоліки (яких напрочуд мало).

Плюси

 • Різноманітність – ігри дають гравцям на вибір три режими
 • Регулярні оновлення. Занепокоєння гравців прислухаються та вчасно вирішуються разом із чудовими доповненнями
 • Кілька змагань - Є змагання, де гравці можуть заробляти реальні гроші. Epic продовжує тримати деякі з них в Інтернеті навіть під час карантину.
 • Сумісність – ігри Fortnite доступні на кількох пристроях та операційних системах. Вони стежили за останніми випусками PlayStation 5.
 • Безкоштовна гра – Творчий режим гри безкоштовний і пропонує гравцям велику свободу творчості

Мінуси

 • Початковий режим Fortnite несумісний з деякими операційними системами, такими як Android та iOS
 • Fortnite: Battle Royale затьмарила інші режими. Як наслідок, Epic, схоже, приділяє йому більше уваги, ніж інші режими, що ставить у невигідне становище тих, хто віддає перевагу цим режимам
 • Деякі режими вимагають від гравців витрачати гроші на гру

Розуміння коефіцієнтів ставок на Fortnite

Коефіцієнти ставок представлені по-різному в різних країнах. Бажано робити ставки, використовуючи коефіцієнти, які використовуються у вашій країні або ті, які ви добре розумієте. Коефіцієнти з'являються трьома основними способами

Американські шанси

Також відомі як коефіцієнти грошової лінії, ці коефіцієнти відображаються як звичайні числа зі знаками + і - перед ними. Знаки мінус ставляться гравцям/командам, які вважаються більш імовірними на перемогу. Наприклад, команда з коефіцієнтом -100 є фаворитом, а +100 - аутсайдером.

Дробові шанси

Також відомий як британські або традиційні шанси. Перша частина дробу – це те, скільки ви виграєте проти грошей, які розміщуєте, а це друга частина. Замовлення 10/1 означають, що ви виграєте 10 доларів, якщо поставите 1 долар.

Десяткові шанси

Популярні в Європі, ці коефіцієнти також називають цифровими, європейськими або континентальними. Їх легко зрозуміти, оскільки ви просто множите коефіцієнт на свою ставку, щоб отримати остаточну суму, яку ви отримаєте, якщо ваша ставка виграє. Якщо ви поставите 5 доларів на коефіцієнт 2,00, ви отримаєте 10 доларів, якщо ви виграєте, включаючи вашу ставку.

Вам також потрібно розуміти коефіцієнти, такі як ставки зі стеком і накопичувачі. Вони нові для кіберспорту та ставок на Fortnite, але незабаром стануть популярними у багатьох букмекерських конторах.

Поради та рекомендації щодо ставок у Fortnite

Ставки на Fortnite esport не дуже відрізняються від ставки на інший кіберспорт. Тому нечесно говорити, що існує надійна стратегія ставок, яка може гарантувати вам виграш. Це справа випадку. На щастя, на відміну від інших видів спорту, у Fortnite зазвичай проводяться змагання до шести матчів, тому ви отримуєте більше шансів.

Порада 1: Завжди дотримуйтесь тенденцій

У змаганнях із шести ігор ви можете уникати перших однієї чи двох ігор. Домінуючі гравці незабаром встановлюють тенденцію і продовжують перемагати в останніх раундах. У цих раундах легше зробити правильні припущення.

Порада 2. Виберіть конкретні ринки

Не робіть ставок повсюдно; мати один або кілька ринків і спеціалізуватися на них. Ви можете, наприклад, спеціалізуватися на ставках на абсолютний переможець і тривалості раундових ставок. Це робить вас послідовними у своїх дослідженнях, де ви бачите тенденції точніше.

Порада 3: слідкуйте за змаганнями

Часто кажуть, що справжні вболівальники роблять не найрозумніші ставки. Однак для перемоги потрібно трохи попрацювати. Майте календар змагань і спостерігайте за командами, коли вони грають.

Нарешті, вам потрібно дотримуватися регулярних порад щодо ставок, які стосуються всіх видів спорту. Не робіть ставку емоційно. Мати фіксований бюджет. Грайте для задоволення, а не для заробітку.

Зробіть ставки Fortnite чимось, що вам сподобається, і те, що змусить вас полюбити гру (більше).

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
Кіберспорт
About

Чжан Вей, більш відомий на арені кіберспорту як «DragonMaster», зайняв нішу як лідер думки на перехресті онлайн-казино та кіберспорту. Завдяки безпомилковому чуттю тенденцій у поєднанні з прискіпливою увагою до деталей, він одночасно є стратегом і провидцем у цій галузі.

Send email
More posts by Zhang Wei

Останні новини

Захоплюючі кросовери та події, щоб покращити враження від Palworld
2024-02-16

Захоплюючі кросовери та події, щоб покращити враження від Palworld

З огляду на глобальне домінування Palworld в індустрії відеоігор, шанувальники в захваті від того, що чекає в майбутньому цю захоплюючу гру на створення крафтів і виживання. У цій статті ми розглянемо деякі цікаві можливості для кросоверів і подій, які можуть відбутися в Palworld.