На які титули кіберспорту варто зробити ставку

Кіберспорт

2023-02-02

Ethan Tremblay

Світ кіберспорту щодня розширюється, оскільки все більше людей дивляться ігри та беруть участь у них. Однак через розширення кіберспортивних подій інший бізнес пристосувався, щоб йти в ногу з останніми тенденціями. Ставки на кіберспорт нещодавно стали доступними в букмекерському бізнесі, тому завзяті гравці, гравці та учасники ставок можуть заробляти гроші на своїх улюблених подіях. Якщо вам цікаво спробувати свої сили в ставках на кіберспорт, нижче наведено список найкращих видів кіберспорту, які зараз є найпопулярнішими в цьому секторі.

На які титули кіберспорту варто зробити ставку

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)

Без тіні сумніву, CS:GO є одним із найкращих видів кіберспорту, на який можна робити ставки. Гравці в цьому FPS змагаються за віртуальну славу на цій багатокористувацькій онлайн-арені шутера. З моменту свого випуску в 2012 році GS: GO подарувала геймерам години задоволення.

Він має найбільший кіберспортивний ринок скінів для зброї та отримує регулярні покращення за допомогою патчів. Існує щорічні великі турніри наприклад IEM Katowice, ESL One Rio de Janeiro, DreamHack Anaheim і ESL One Cologne.

Призові фонди цих турнірів постійно перевищують мільйон доларів і збирають понад мільйон людей. Не дивно, що Counter-Strike: Global Offensive була настільки успішною. Пори року не закінчуються; тому веселощі тривають цілий рік.

Ліга Легенд (LoL)

Одна з багатьох причин League of Legends (LoL) стала одним із найкращих видів кіберспорту в усьому світі є його стимулом для індустрії азартних ігор. Хоча він найпопулярніший в Азії, він має понад вісім мільйонів користувачів по всьому світу. Призовий фонд офіційної кіберспортивної ліги LoL становить 80 мільйонів доларів.

Call of Duty

Call of Duty стабільно займає високі позиції серед найкращих ставок на кіберспорт на які можна робити ставки на гроші. З моменту появи приблизно 20 років тому ця гра зібрала неймовірну базу шанувальників. Тоді ніхто не міг уявити, який величезний успіх здобуде ця назва.

Наразі було розповсюджено понад 400 мільйонів копій гри. Проте рівень конкуренції на професійних турнірах з кіберспорту безпрецедентний.

Інтерес до змагальної багатокористувацької гри почався з Call of Duty 4: Modern Warfare і відтоді лише зростав. Розробник гри Activision випустив Call of Duty League з 12 команд за зразком популярної Overwatch League.

Валорант

Valorant від Riot Games, геройський шутер від першої особи, випущений у 2020 році, незабаром набув популярності, особливо під час ставок на кіберспорт. Тур Чемпіонів VALORANT це серія турнірів із трьома рівнями: VALORANT Challengers, VALORANT Masters і VALORANT Champions.

Наразі розробляється лише мобільна версія Valorant, платформи Riot Games для ставок у найпопулярніших кіберспортивних іграх. Завдяки фокусу на мобільних гравцях очікується, що ця гра збереже або посилить свої позиції лідера на ринку ставок на кіберспорт.

Дота 2

Що стосується найкращого кіберспорту для ставок, то Dota 2 займає друге місце на більшості сайтів. Весь призовий фонд виділяє цю гру серед конкурентів на ринку кіберспорту. Але доступний широкий спектр нагород залежно від вашого статусу. Величезний призовий фонд може бути здебільшого фінансований фанатами, які купують внутрішньоігровий бойовий пропуск.

У колекції є широкий вибір вмісту, як-от ігрові персонажі, скіни, виклики тощо. Призові кошти становлять 25% компендіуму та перевищували 34 мільйони доларів США за останні роки.

Fortnite

Під час обговорення слід враховувати кілька аспектів Життєздатність Fortnite як кіберспорту. Найкращі гравці Fortnite заробили більше грошей, ніж у будь-якому іншому новому кіберспорті.

На Fortnite більше людей виграли грошей, ніж на будь-якому іншому кіберспорті. Понад 250 мільйонів гравців зареєструвалися в грі на всіх платформах.

StarCraft II

Ця стратегічна гра існує вже деякий час. Та, незважаючи на вік, StarCraft II зберіг свою популярність на арені кіберспорту як одну з найкращих ставок на кіберспорт. Його нечасто показують по телебаченню, і більшість його гравців є вихідцями з Південної Кореї. Приз ESL Pro Tour Starcraft II становить понад 4 мільйони доларів. Його величезна популярність пояснюється тим, що він приваблює велику кількість учасників ставок з усього світу.

Заключні думки

Інші види кіберспорту, такі як Apex Legends, гра Battle Royale, розвиваються. Популярність цих ігор зростає з багатьох онлайн-сайти ставок на кіберспорт включити їх на свої платформи.

Кіберспорт може бути цікавим способом заробити гроші, і його розглядають для включення в Олімпійські ігри. Вище наведено найкращі види кіберспорту для ставок. Деякі популярні тому, що існують давно, а інші популярні тому, що вони хороші. Ці кіберспортивні змагання додають щось важливе до традиційної ігрової поведінки, роблячи можливим заробляти гроші, роблячи ставки на кіберспорт.

Останні новини

Основи ставок Fortnite
2023-03-30

Основи ставок Fortnite

Новини

Промоакція казино