Все про ставки на SK Gaming

SK Gaming — відома організація та одна з найвідоміших кіберспортивних команд у професійних відеоіграх у всьому світі. Schroet Kommando (SK), процвітаюча кіберспортивна компанія з офісами в Кельні та Берліні, Німеччина, була заснована в 1997 році відданими друзями. Протягом останніх двох з половиною десятиліть SK Gaming досягала успіху у великих турнірах. Вони також виграли мільйони доларів призових у різних видах спорту. Як амбітний конкурент і бізнес, який мислить нестандартно, SK зробив одними з найвідоміших людей в історії кіберспорту і лідирував на кількох фронтах.

SK Gaming завжди підкреслював міжнародну атмосферу серед своїх членів, незважаючи на свої тріумфи на полі та поза ним. З моменту заснування групи вона намагалася побудувати дружні стосунки між гравцями та персоналом різних етнічних та релігійних верств.

Все про ставки на SK Gaming
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Гравці SK Gaming

Еміль Мозелунд, він же Фруті, Томас «Екон» Шенель і Керіан Кандольфі, відомий як Керіан, представляють SK Gaming у Ракетна ліга змаганнях. Перший родом з Данії, а два інших – датчани.

Четверо німецьких гравців представляють SK Gaming у змаганнях Clash Royale. Це Юстус фон Айтцен, він же Флоббі, і Мортен Мехмерт, відомий під ім’ям Мортен. Двоє інших — Семюель «xopxsam» Клотц і Лукас Нагелер, він же BigSpin.

SK Gaming також представляє команду в Brawl Stars. Це одна з найпопулярніших кіберспортивних команд. Це Педро Гіхарро, Бекрі «Symantec» Тахірі та Гільем Гонсалес, псевдонім GuilleVGX. Рубен 'Ikaoss' Exposito та Серхіо Іглесіас, псевдонім Ківій, доповнюють список з п'яти осіб. Symantec — єдиний німець у провідній команді кіберспорту; решта іспанці.

Список FIFA SK Gaming складається лише з двох німецьких гравців. Це Ніклас Норенберг, псевдонім НікласНео, і Тім «ТімЛатка» Шартманн.

Гравці League of Legends

У складі є дві команди Ліга Легенд. Це початкова команда SSK Gaming, створена в 2010 році, і SK Gaming Prime, заснована в 2014 році. Реєстр Prime бере участь переважно в місцевих турнірах. Основна група складається з семи гравців, серед яких Ерберк «Гіліус» Демір і Янік Бартельс, він же Дженакс, обидва з Німеччини. Інші гравці: Жан «Жезу» Массоль (Франція), Ерік Вессен абоас Треац (Швеція) та Томас «Том» Діакун з Великобританії. Двоє інших – Даніял Гамані, відомий як Сертус, з Німеччини та Саймон Свіффер Папамаркос з Австралії.

Основна команда також складається з семи гравців. Двоє – голландські гравці; Алоїс Неліссен, відомий як Алоїс, і Макс Рако Теммінк. Джорджія Парас псевдонім TroubleInc (німець), Едгарас Ецкас Страздаускас (Литва) і Свен Відович псевдонім Дехасте (Хорватія) також є одними з найкращих членів команди кіберспорту. Двоє інших – Ілля Макавчук (Білорусь) під псевдонімом Гаджет та Патрик «Містик» Пьорковскі з Польщі.

Найсильніші ігри SK Gaming

Brawl Stars

Це найнадійніша гра від SK Gaming. Команда Brawl Stars була заснована в 2022 році і наразі складається з 5-зіркових гравців і є однією з відомих кіберспортивних команд від SK Gaming. Команда здобула перемогу в кількох провідних змаганнях Brawl Stars. Незважаючи на різноманітні турніри Перемагає, ця команда відома своєю мандрівкою до Світового фіналу Brawl Stars 2020.

Завершення стало завершальною подією року, проведеною Supercell. Чемпіонат світу змагального сезону 2020 року також був серед турнірів, організованих Supercell. Кваліфіковані команди для турніру – це найкращі кіберспортивні команди, які проводяться протягом року у всесвітній кваліфікаційній кампанії. Команда SK Gaming посіла третє місце, отримавши приз у розмірі 125 000 доларів.

Clash Royale

Чотири зірки представляють команду на міжнародних змаганнях. SK Gaming створила цю команду в 2018 році і виграла понад $190 000 призових. Останній їх успіх був у світовому фіналі Clash Royale League 2020. Команда посіла друге місце в змаганні, отримавши приз у 70 000 доларів. Команда виграла Clash Royale League 2019 West Fall Season.

Ліга Легенд

Команда має найширший список у SK Gaming. Розповсюджена на основний склад і SK Gaming Prime, ця команда мала успіх у різних змаганнях. Деякі з успіхів були виграними призами, тоді як інші були на тій позиції, на якій вони фінішували.

Чому SK Gaming популярний?

SK Gaming - це легендарна організація з довгою та славетною історією. Команда зарекомендувала себе як видатний кіберспортивний бренд. Вони існують досить давно, засновані в 1997 році! Старші гравці та шанувальники кіберспорту згадують ті часи, але через роки їхній публічний імідж і повага зросли.

Повільно розвиваючись у більшості ігор з часом, SK Gaming зрештою зарекомендував себе як постійна присутність в індустрії кіберспорту. League of Legends, CSGO, Quake та інші ігри мають відбиток організації.

Організація зросла і тепер бере участь у різноманітних іграх та кіберспортивних змаганнях. Його поважають і підтримують прихильники по всьому світу, навіть якщо він не має такої привабливості, як раніше. У їхніх гравців попереду світле майбутнє, і хто знає, що їх чекає?

Чому ця команда популярна для ставок?

Brawl Stars - це, безумовно, найпривабливіший варіант для тих, хто ставить. З деякими неймовірними тріумфами SK Gaming домінувала на професійній сцені. Вони мають великий послужний список проти інших сильних команд і стабільно добре виступають. Тому що Brawl Stars не так відомі, як деякі інші кіберспортивні ігри, деякі букмекери не включають його до свого "реєстру".

Нагороди та результати SK Gaming

У 2000-х роках SK Gaming була дуже популярною командою, а у 2010-х роках зростала база шанувальників. Однак у Команді більше немає глобально домінуючих сил. Справи йшли на південь із SK протягом тривалого часу, але здається, що вони нарешті впоралися зі справами.

Навіть якщо їхні результати не найкращі, присутність SK Gaming Esports постійно визнається. За ці роки команда досягла вагомих результатів. Вони не мають собі рівних, коли справа доходить до менших кіберспортивних ігор, таких як Brawl Stars або Clash Royale.

Brawl Stars

За останні кілька років команда виграла шість змагань поспіль. Вони виграли чемпіонат Brawl Stars 2022: березень, EMEA, фінал, який проходив онлайн в Європі. SK Gaming переміг у Gamestars League Season 2: International Finals, який проходив онлайн по всій Європі в 2021 році. Команда виграла чотири інші події того ж року, включаючи ESL Mobile Challenge 2022 Fall: EU-MENA.

У онлайн-турнірі взяли участь команди Європи, Близького Сходу та Африки. Brawl Stars Championship 2021: жовтневий фінал EMEA, Brawl Stars Championship 2021: вересневий фінал EMEA та ESL Mobile Challenger 2021 Spring: EU-MENA є серед інших виграних турнірів. У 2020 році команда посіла третє місце у фіналі Brawl Stars World. Вони виграли помітний приз у розмірі 125 000 доларів.

Clash Royale

Тоді команда двічі посіла друге місце у 2020 році. SK Gaming програла фінал Clash Royal League 2020, але отримала приз у розмірі 70 000 доларів за друге місце. Аналогічно, вони отримали 54 000 доларів за місце, яке посів друге місце в осінньому сезоні Clash Royale League 2020.

У 2019 році команда двічі ставала переможцем; Clash Royale League 2019 West Fall Season і QLASH League 2. Вони виграли 60 000 доларів у попередньому турнірі. Команда SK Gaming посіла друге місце в Clash Royale League 2019 West Spring Season, де вони заробили 40 000 доларів. Команда заробила таку ж суму, 40 000 доларів, за аналогічний фініш, 2-е місце в осінньому сезоні європейської ліги Clash Royale 2018.

Інші результати

SK Gaming виграла січневий фінал Кубка чемпіонів FUT 19. Їхня перемога в турнірі ФІФА принесла їм 50 000 доларів. У турнірі 2 рівня брала участь ігрове видання FIFA 19.

Останнім часом команда не мала значних успіхів у Rocket League. Вони посіли третє місце в RLSC Season X-Spring: EU Major, де виграли 10 000 доларів.

Команда League of Legends також останнім часом не мала значних успіхів. Вони фінішували шостими на турнірі LEC Spring 2021.

Найкращі та найпопулярніші гравці SK Gaming

Є кілька гравців, які представляють SK Gaming у кількох змаганнях. Але не всі вони настільки популярні. Це такі відомі гравці у команді:

BIGSPIN

Офіційно відомий як Лукас Негелер, гравець є членом команди SK Gaming Clash Royale з жовтня 2019 року. Гравець може похвалитися величезною кількістю підписників на сторінках у соціальних мережах. У BigSpin понад 400 000 підписників. Більшість із них зі стрімінгового сервісу Twitch.

МОРТЕН

Мортен Мехмерт приєднався до команди Clash Royale у червні 2018 року. Гравець популярний серед шанувальників на кіберспортивній сцені. У нього понад 400 000 підписників через його профіль у соціальних мережах. Більшість підписників є на кіберспортивному стрімінговому сервісі Twitch, де у нього понад 269 000 підписників.

IKAOSS

SK Gaming придбала Ruben Exposito у січні 2022 року. Профі Brawl Stars має понад 140 000 підписників у соціальних мережах. Більшість підписників є в Instagram та потоковому сервісі Twitch.

PEDROGUIJARRO

Педро Гіхарро приєднався до команди SK Gaming Brawl Stars у червні 2020 року. У нього понад 10 000 підписників на потоковому сервісі Twitch. Інші підписники поширюються через Instagram, Twitter та YouTube.

Де і як робити ставки на SK Gaming

Це одна з тих дивних кіберспортивних команд, які досягають успіху в невеликих іграх, але борються у великих. Так було не завжди; У минулому SK показував неймовірні результати, навіть у іграх, у які вони більше не грають. Lootbet, Pinnacle, bet365, Thunderpick і Dafabet є одними з найпопулярніших SK Gaming сайти ставок на кіберспорт.

Проте гравці повинні бути готові йти на певний ризик, якщо планують робити ставки на SK. Це тому, що списки SK Gaming схильні до низьких результатів, коли вони не можуть собі цього дозволити. Проте вони можуть перевершити навіть найефективніші команди та завдати нокаутних ударів. Нарешті, гравцям потрібно ознайомитися з історичними результатами SK у всіх своїх іграх.

Яку найкращу стратегію зробити на цю команду?

Учасники ставок можуть робити різноманітні ставки на SK Gaming у всіх іграх, у яких вона змагається. Проте прямі перемоги є найбезпечнішими ставками SK Gaming загалом. Коли справа доходить до їх розумного поєднання, з ними не можна помилитися. Робити ставки на SK Gaming на найкращих сайтах ставок на кіберспорт ризиковано, але це може добре окупитися. Brawl Stars — єдина гра, де більшість ставок буде переможними. Усі інші ігри потребують ретельного планування та вивчення, щоб ставки окупилися.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov