Відкрийте для себе найпопулярніші кіберспортивні ігри 2024

У цьому посібнику зі ставок на кіберспорт детально описано все, що потрібно знати про цю тему, найкращі сайти ставок на кіберспорт тощо. Безсумнівно, що кіберспорт є однією з галузей, які продовжували процвітати навіть під час пандемії. Останні прогнози Statista показують, що розмір ринку кіберспорту в 2021 році оцінюється трохи більше ніж у 1,08 мільярда доларів, що майже на 50% більше порівняно з 2020 роком.

Індустрія ставок на кіберспорт також зросла в геометричній прогресії. Оскільки всі традиційні матчі в прямому ефірі були припинені в розпал пандемії, кіберспорт став улюбленим фанатом, оскільки він має людський дотик, на відміну від віртуальних видів спорту, єдиний інший варіант на той час.

CS:GO

У цьому посібнику зі ставок CS: GO гравці можуть знайти все, що їм потрібно знати про ставки на відеоігри-шутери від першої особи. Будь то ігровий процес і правила, чи ринки ставок і коефіцієнти, ця сторінка розповідає про все. Безсумнівно, що ставки на кіберспорт беруть верх.

Показати більше
Dota 2

Dota 2 — одна з тих відеоігор, у яких багато прихильників. Сьогодні (станом на 2021 рік) мільйони гравців у всьому світі підключаються один до одного, щоб отримати свою частку в ігровому процесі. Насправді щомісяця в цю гру грають щонайменше 10 мільйонів людей. У грі є безліч турнірів і ліг, в яких гравці можуть змагатися.

Показати більше
League of Legends

League of Legends (LoL) стала однією з найпопулярніших ігор в історії ігор, в яку мільйони грають годинами щодня. Це багатокористувацька онлайн-бойова арена (MOBA), випущена Riot Games у 2009 році. Чотири роки тому вона була інтегрована як кіберспорт у World Cyber Games.

Показати більше
Valorant

Ставки на кіберспорт Valorant є одними з найважливіших речей, що відбуваються на сцені ставок на кіберспорт. У цьому посібнику дізнайтеся все, що потрібно знати про ставки на цю відносно нову гру, яка конкурує з такими, як Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) і Fortnite як на кіберспортивній сцені, так і в індустрії ставок.

Показати більше
Mortal Kombat

Mortal Kombat стала популярною кіберспортивною грою, яка залучає велику кількість шанувальників і професійних гравців, які беруть участь у турнірах по всьому світу. Для тих, хто цікавиться ставками на кіберспорт, важливо знайти надійні та авторитетні сайти ставок, які пропонують ринки Mortal Kombat. У eSportRanker ми спеціалізуємося на оцінці та рекомендації найкращих сайтів ставок на кіберспорт із Mortal Kombat, забезпечуючи безпечні та приємні ставки. Наш досвід у галузі iGaming дозволяє нам надавати цінну інформацію та рекомендації для ентузіастів, які бажають робити ставки на матчі Mortal Kombat. Ознайомтеся з нашим топ-листом рекомендованих сайтів для ставок на кіберспорт із Mortal Kombat і покращте свій досвід ставок уже сьогодні.

Показати більше
Call of Duty

Останніми роками ігри Battle Royale виявилися дуже популярними в спільноті ставок на кіберспорт. Хорошим прикладом цього є FPS Call of Duty: Warzone. Він безкоштовний і доступний на різних платформах. Це включає версії на консолях PlayStation і Xbox поточного покоління, а також ПК. CoD: Warzone є частиною версії Modern Warfare 2019 року, а не окремою назвою. Він був випущений під час 2-го сезону оновлень контенту Modern Warfare. Це означає, що велика база гравців CoD отримала доступ до нього.

Показати більше
StarCraft 2

Популярний у всьому світі StarCraft II (SC II) пропонує гравцям використовувати стратегію в реальному часі, щоб перемогти конкуренцію в деяких із найпопулярніших у світі кіберспортивних турнірів. З моменту запуску в 2010 році SC II продовжує мати величезну кількість прихильників. Навіть маючи такі найкращі ігри, як Dota 2 і League of Legends, які забезпечують перше місце в кіберспортивних змаганнях, StarCraft II все ще приваблює велику кількість прихильників.

Показати більше
Rainbow Six Siege

Опублікована Ubisoft кілька років тому, Tom Clancy's Rainbow Six Siege наразі входить в категорію високопоставлених кіберспортивних ігор. Більшість людей називають цю відеогру-шутер від першої особи (FPS), яку Ubisoft Montreal випустила в 2015 році, як R6. Спочатку вона була доступна на Xbox One, Microsoft Windows і PlayStation 4. Кілька років потому, у грудні 2020 року, була випущена оновлена версія Rainbow Six, у яку можна грати на Xbox Series X/S і PlayStation 5, що зробило цю гру доступною для більшої кількості FPS. шанувальників по всьому світу.

Показати більше

Age of Empires

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter

Все, що вам потрібно знати про історію ставок на кіберспорт

Витоки кіберспорту можна віднести до 1971 року, коли міждисциплінарні студенти брали участь у старовинній грі Spacewar. Хоча це не був кіберспорт сам по собі, він проклав шлях до першої змагальної ігрової події, чемпіонату Space Invaders 1980 року.

Але ставки на кіберспорт стали реальністю лише на початку останнього десятиліття. Це було в той час, коли конкурентна сцена відеоігор почала проводити багатокористувацькі онлайн-турніри. Отже, ставки могли бути представлені в азартних іграх раніше.

Тим не менш, були побоювання, що більшість гравців, які захоплюються кіберспортом, були молодші 18 років, тобто їм заборонено грати в азартні ігри. Що ще? Відеоігри були дуже нерегульованими, тому виникали проблеми з підтасовкою матчів.

Але з популяризацією в Команди з кіберспорту, все змінилося. По-перше, кіберспорт ставав все більш популярним, залучаючи навіть дорослих, яким було дозволено робити ставки. Потім з’явилися величезні спонсорські угоди та величезна кількість глядачів, які вивели змагальні відеоігри на новий рівень.

Ставки на живий кіберспорт став дуже популярним методом для ставок на кіберспорт. Це дуже захоплюючий спосіб робити ставки.

Кіберспорт — це змагальна розвага, де професійні гравці мають контракти та солідні зарплати, як і традиційні професійні спортсмени. Є багато найкращих турнірів, які приваблюють мільйони доларів призових.

Букмекерські контори, з іншого боку, використовують постійно зростаючий попит в епоху букмекерських контор eSports. Оператори поспішають запропонувати гравцям найновіші ринки кіберспорту на додаток до віртуальних ігор, у яких бракує людського дотику.

Судячи з усього, ставки на кіберспорт є однією з найбільш швидкозростаючих категорій у всій індустрії онлайн-гемблінгу.

Згідно з останніми цифрами, ринок ставок онлайн на відеоігри Очікується, що до 2027 року цей розмір сягне колосальних 205 мільярдів доларів. Цікаво, що у 2020 році було понад 6,5 мільйонів учасників ставок на кіберспорт. Звичайно, кількість учасників ставок на відеоігри різко зросла, оскільки кіберспорт став найновішим у світі ставок на спорт. світ.

Види ставок на кіберспорт

Для гравців, які цікавляться ставками на кіберспорт, основи включають розуміння різних форм онлайн-ставок на відеоігри.

Кіберспорт розвивається першими темпами. Але тоді доступні ігри визначаються популярністю жанру на поточній сцені відеоігор. Нижче наведено список популярні жанри кіберспорту Парі можуть робити ставки на найпопулярніші кіберспортивні ігри та найбільші змагання в кожному жанрі.

Кіберспорт MOBA

MOBA — це стратегічна відеогра, також відома як багатокористувацька мережева бойова арена. Найпопулярніші ігри MOBA, на які можна робити ставки, включають League of Legends (LOL) і DOTA 2. Найзначніші події MOBA включають The International, найбільший турнір DOTA 2, і League of Legends World Championship.

FPS Кіберспорт ігри

Шутери від першої особи передбачають бій від першої особи. Найпопулярніші кіберспортивні ігри, на які можна робити ставки в категорії FPS, включають Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty та Rainbow Six Siege. Найбільші кіберспортивні турніри FPS включають CS: GO Major Championships і Siege's Six Invitational.

Кіберспорт Battle Royale

У відеоіграх Battle Royale багато гравців беруть участь у матчі за останню людину. До найвідоміших ігор Battle Royale відносяться Fortnite і Apex Legends. Однак, коли справа доходить до найбільших турнірів, є Fortnite World Cup і Apex Legends Global Series.

Відеоігри-симулятори спорту

Як випливає з назви, вони імітують справжні види спорту, такі як футбол, баскетбол, хокей тощо. Найпопулярніші кіберспортивні ігри в жанрі спортивної симуляції включають FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (раніше PES) тощо.

Кіберспорт RTS

Кіберспорт у реальному часі також відомий як стратегія в реальному часі. Найкращі ігри для ставок у цій категорії включають StarCraft і WarCraft. Що стосується турнірів, то найбільшим є WCS Global Finals.

Найкращі поради щодо ставок на кіберспорт, щоб виграти

Є кілька порад для гравців, які вперше знайомляться з цією сценою, які допоможуть їм почати.

Перший пункт розмови стосується вибору букмекера. Почнемо з того, що не всі сайти спортивних ставок мають ринки ставок на кіберспорт. Отже, знайшовши кілька букмекерських контор, гравці повинні перевірити, чи є у них конкретна відеогра, на яку вони хочуть зробити ставку. Інші міркування включають ліцензування та правила, банківські опції, зручність використання сайту та акції.

Ще одна порада; учасники ставок повинні ознайомитися з правилами та геймплеєм кіберспортивних ігор, на які вони хочуть робити ставки. Багато гравців роблять помилку, роблячи ставки на ігри, які вони навряд чи розуміють. Правила та положення, ринки ставок і коефіцієнти ставок має бути під рукою всіх гравців.

По-третє, азартні гравці повинні стежити за останніми подіями в кіберспортивній грі, на яку вони роблять ставки. Дізнайтеся, які найкращі команди на даний момент у League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, CS: GO чи інших іграх. Звичайно, останні результати команд також мають значення.

Нарешті, коли мова заходить про спортивні ігри-симулятори, не робіть ставку наосліп на основі команди, з якою грає професійний гравець. В кіберспорті справа не в величі команди, яку гравець використовує в реальному світі. Натомість результат гри FIFA або PES у кіберспорті визначається рівнем навичок професійного гравця.

Відповідальна гра

Ставки на кіберспорт онлайн — це найцікавіше, незалежно від того, чи є гравець ентузіастом кіберспорту чи просто любителем ставок на спорт. Але тоді відповідальна гра в азартні ігри має завжди залишатися фундаментальною. Як і відеоігри, ставки на кіберспорт можуть викликати сильну залежність. Гравці повинні завжди дотримуватися правил відповідальної гри.

Перші у списку правил відповідальної гри, ставки на азартні ігри не повинні замінювати навчання чи роботу. Наступна важлива річ, яку гравці повинні пам’ятати, це встановити бюджет ставок на відеоігри та суворо його дотримуватися. Важливо, що вони повинні знати, коли кинути; ніколи не намагайтеся гнатися за втратами.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
про

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov