Explore online eSports betting

У цьому посібнику зі ставок на кіберспорт детально описано все, що потрібно знати про цю тему, найкращі сайти ставок на кіберспорт тощо. Безсумнівно, що кіберспорт є однією з галузей, які продовжували процвітати навіть під час пандемії. Останні прогнози Statista показують, що розмір ринку кіберспорту в 2021 році оцінюється трохи більше ніж у 1,08 мільярда доларів, що майже на 50% більше порівняно з 2020 роком.

Індустрія ставок на кіберспорт також зросла в геометричній прогресії. Оскільки всі традиційні матчі в прямому ефірі були припинені в розпал пандемії, кіберспорт став улюбленим фанатом, оскільки він має людський дотик, на відміну від віртуальних видів спорту, єдиний інший варіант на той час.

Explore online eSports betting

У цьому посібнику зі ставок CS: GO гравці можуть знайти все, що їм потрібно знати про ставки на відеоігри-шутери від першої особи. Будь то ігровий процес і правила, чи ринки ставок і коефіцієнти, ця сторінка розповідає про все. Безсумнівно, що ставки на кіберспорт беруть верх. 

Показати більше...

Dota 2 — одна з тих відеоігор, у яких багато прихильників. Сьогодні (станом на 2021 рік) мільйони гравців у всьому світі підключаються один до одного, щоб отримати свою частку в ігровому процесі. Насправді щомісяця в цю гру грають щонайменше 10 мільйонів людей. У грі є безліч турнірів і ліг, в яких гравці можуть змагатися. 

Показати більше...

League of Legends (LoL) стала однією з найпопулярніших ігор в історії ігор, в яку мільйони грають годинами щодня. Це багатокористувацька онлайн-бойова арена (MOBA), випущена Riot Games у 2009 році. Чотири роки тому вона була інтегрована як кіберспорт у World Cyber Games. 

Показати більше...

Ставки на кіберспорт Valorant є одними з найважливіших речей, що відбуваються на сцені ставок на кіберспорт. У цьому посібнику дізнайтеся все, що потрібно знати про ставки на цю відносно нову гру, яка конкурує з такими, як Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) і Fortnite як на кіберспортивній сцені, так і в індустрії ставок.

Показати більше...

Багато з найбільш популярних кіберспортивних ігор походять із досить недавніх франшиз. Однак серія Mortal Kombat відрізняється тим, що змагальні турніри відбуваються з кінця 1990-х років. Це означає, що він передує самій концепції спортивних азартних ігор в Інтернеті. Хоча пізніші частини Mortal Kombat покращили графіку та ігровий процес, основні елементи залишилися незмінними з моменту випуску першої гри в 1992 році. 

Показати більше...

Останніми роками ігри Battle Royale виявилися дуже популярними в спільноті ставок на кіберспорт. Хорошим прикладом цього є FPS Call of Duty: Warzone. Він безкоштовний і доступний на різних платформах. Це включає версії на консолях PlayStation і Xbox поточного покоління, а також ПК. CoD: Warzone є частиною версії Modern Warfare 2019 року, а не окремою назвою. Він був випущений під час 2-го сезону оновлень контенту Modern Warfare. Це означає, що велика база гравців CoD отримала доступ до нього.

Показати більше...

Популярний у всьому світі StarCraft II (SC II) пропонує гравцям використовувати стратегію в реальному часі, щоб перемогти конкуренцію в деяких із найпопулярніших у світі кіберспортивних турнірів. З моменту запуску в 2010 році SC II продовжує мати величезну кількість прихильників. Навіть маючи такі найкращі ігри, як Dota 2 і League of Legends, які забезпечують перше місце в кіберспортивних змаганнях, StarCraft II все ще приваблює велику кількість прихильників.

Показати більше...

Опублікована Ubisoft кілька років тому, Tom Clancy's Rainbow Six Siege наразі входить в категорію високопоставлених кіберспортивних ігор. Більшість людей називають цю відеогру-шутер від першої особи (FPS), яку Ubisoft Montreal випустила в 2015 році, як R6. Спочатку вона була доступна на Xbox One, Microsoft Windows і PlayStation 4. Кілька років потому, у грудні 2020 року, була випущена оновлена версія Rainbow Six, у яку можна грати на Xbox Series X/S і PlayStation 5, що зробило цю гру доступною для більшої кількості FPS. шанувальників по всьому світу. 

Показати більше...

Age of Empires

Історія ставок на кіберспорт

Історія ставок на кіберспорт

Витоки кіберспорту можна датувати 1971 роком, коли студенти міждисциплінарного класу брали участь у старовинній грі Spacewar. Хоча це не був кіберспорт сам по собі, він проклав шлях до першого змагального ігрового заходу, Чемпіонату Space Invaders 1980 року.

Але для ставок лише на початку останнього десятиліття ставки на кіберспорт стали реальністю. Це було в той час, коли конкурентна сцена відеоігор почала приймати онлайн-турніри для кількох гравців. Отже, ставки могли бути представлені на сцені азартних ігор раніше. Тим не менш, були побоювання, що більшість гравців, які захоплюються кіберспортом, були молодше 18 років, а це означає, що їм заборонено грати. Що ще? Відеоігри були дуже нерегульовані, тому виникали проблеми з фальсифікацією матчів.

Але з популяризацією кіберспортивних команд справи пішли по-іншому. По-перше, кіберспорт став все більш популярним, залучаючи навіть дорослих, яким законно дозволено робити ставки. Потім були грандіозні спонсорські угоди та величезна кількість глядачів, які вивели конкурентні відеоігри на новий рівень.

Кіберспорт — це змагальна розвага, де професійні гравці мають контракти та чималу зарплату, як і традиційні професійні спортсмени. Є багато найкращих турнірів, які залучають мільйони доларів призових грошей.

Букмекери, з іншого боку, скористалися постійно зростаючим попитом на епоху букмекерських контор кіберспорту. Оператори поспішають запропонувати гравцям новітні ринки кіберспорту, щоб доповнити віртуальні ігри, яким бракує людського дотику.

За всіма ознаками, киберспортивні ставки є однією з найшвидше зростаючих категорій у всій індустрії азартних онлайн-ігор.

Згідно з останніми даними, до 2027 року розмір ринку ставок на відеоігри в онлайн-іграх досягне колосальних 205 мільярдів доларів. Цікаво, що в 2020 році було більше 6,5 мільйонів гравців на кіберспорт. Звісно, зараз кількість гравців на відеоігри зросла. Кіберспорт — це найновіша дитина у світі ставок на спорт.

Історія ставок на кіберспорт
Види ставок на кіберспорт

Види ставок на кіберспорт

Для гравців, які цікавляться ставками на кіберспорт, основи включають розуміння різних форм ставок на відеоігри в Інтернеті.

Кіберспорт розвивається першими темпами. Однак доступні ігри визначаються популярністю жанру в поточній сцені відеоігор. Нижче наведено список популярних жанрів кіберспорту, на які можуть робити ставки, і, що важливо, найпопулярніші кіберспортивні ігри та найбільші змагання в кожному жанрі.

Кіберспорт MOBA

Також відома як багатокористувацькі онлайн-ігри на бойовій арені, MOBA — це стратегічна відеогра. Найпопулярніші ігри MOBA, на які можна робити ставки, включають League of Legends (LOL) і DOTA 2. Найважливіші події MOBA включають The International, найбільший турнір DOTA 2 і League of Legends World Championship.

Кіберспортивні ігри FPS

Ігри-шутери від першої особи передбачають бій від першої особи. Найпопулярніші кіберспортивні ігри, на які можна робити ставки в категорії FPS, включають Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty та Rainbow Six Siege. Найбільші кіберспортивні турніри FPS включають CS: GO Major Championships і Siege's Six Invitational.

Королівська битва кіберспорт

У відеоіграх Battle Royale багато гравців у поєдинку, що залишився. Найвідоміші ігри Battle Royale включають Fortnite і Apex Legends. Однак, коли справа доходить до найбільших турнірів, це Кубок світу Fortnite і глобальна серія Apex Legends.

Спортивні симулятори відеоігор

Як випливає з назви, вони імітують справжні види спорту, такі як футбол, баскетбол, хокей тощо. Найпопулярніші кіберспортивні ігри, на які можна робити ставки в жанрі спортивного моделювання, включають FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (раніше PES) тощо.

РТС кіберспорт

Також відомі як стратегії в реальному часі, RTS eSports також популярні. Найкращі ігри для ставок у цій категорії — StarCraft та WarCraft. Щодо турнірів, то найбільшим є WCS Global Finals.

Види ставок на кіберспорт
Найкращі поради щодо ставок на кіберспорт

Найкращі поради щодо ставок на кіберспорт

Є кілька порад для гравців, які вперше в цій сцені, щоб допомогти їм почати.

Перший пункт розмови стосується вибору букмекерської контори. Для початку не всі сайти ставок на спорт мають ринки ставок на кіберспорт. Отже, знайшовши кілька букмекерських контор, гравці повинні перевірити, чи є у них конкретна відеогра, на яку вони хочуть зробити ставку. Інші міркування включають ліцензування та правила, банківські можливості, зручність використання сайту та рекламні акції.

Ще одна порада; Учасники ставок повинні ознайомитися з правилами та ігровим процесом кіберспортивних ігор, на які вони хочуть зробити ставку. Багато гравців роблять помилку, роблячи ставки на ігри, які вони навряд чи розуміють. Правила та положення, ринки ставок та коефіцієнти ставок повинні бути на кінчиках пальців усіх гравців.

По-третє, гравці повинні стежити за останніми розробками в грі кіберспорту, на яку вони роблять ставку. Дізнайтеся, які на даний момент найкращі команди в League of Legends, Fortnite, Rainbow Six Siege, CS: GO або будь-яких інших іграх. Звісно, недавні результати команд також мають значення.

Нарешті, коли справа доходить до спортивних симуляторів, не робіть сліпо ставки на основі команди, з якою грає професійний гравець. У кіберспорті йдеться не про велич команди, яку гравець використовує в реальному світі. Натомість результат гри FIFA або PES в кіберспорті визначається рівнем майстерності професійного гравця.

Найкращі поради щодо ставок на кіберспорт
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Ставки на кіберспорт онлайн – це все весело, незалежно від того, чи є гравець ентузіастом кіберспорту чи просто ентузіастом спортивних ставок. Але тоді відповідальні азартні ігри повинні завжди залишатися основоположними. Як і відеоігри, ставки на кіберспорт можуть викликати сильне звикання. Гравці завжди повинні дотримуватися відповідальних правил азартних ігор.

Перші в списку правил відповідальних азартних ігор, ігрові ставки не повинні замінювати навчання чи роботу. Наступна важлива річ, яку гравці повинні пам’ятати, — це встановити бюджет для ставок на відеоігри та суворо його дотримуватися. Важливо, що вони повинні знати, коли кинути; ніколи не намагайтеся гнатися за втратами.

Відповідальна гра

Останні новини

Fnatic все ще є улюбленим фаворитом у ставках на кіберспорт
2022-06-30

Fnatic все ще є улюбленим фаворитом у ставках на кіберспорт

Fnatic Still a FanFnatic — одна з найкращих команд на онлайн-сцені ставок на кіберспорт. Як одна з найстаріших кіберспортивних організацій, команда може похвалитися чудовою репутацією на великих кіберспортивних турнірах.

Pixel.bet Подорож до кіберспорту
2022-06-16

Pixel.bet Подорож до кіберспорту

Десь на початку січня 2018 року Pixel.bet повідомила про свою заяву на сцені ставок на кіберспорт після запуску спеціального сайту ставок на кіберспорт. Pixel.bet орієнтувався лише на європейський ринок у перші роки свого існування, працюючи під ігровою ліцензією Кюрасао. Це означало, що постачальник ставок був недоступний у Великобританії, оскільки на той час у нього не було ліцензії Комісії з азартних ігор Великобританії.

Parimatch покидає Росію, розширюється в Індії
2022-06-09

Parimatch покидає Росію, розширюється в Індії

Parimatch є одним з найкращих сайтів ставок на кіберспорт, які заслуговують на довіру, де гравці завжди можуть робити ставки на свої улюблені кіберспорт, турніри чи футбольний клуб. Париматч пропонує ставки в реальному часі, поточні спортивні новини та турнірну таблицю чемпіонатів. Постачальник ставок також надає детальну статистику та щоденну аналітику. Гравці можуть робити ставки на понад двадцять видів спорту з більш ніж п’ятдесяти країн. Ці події охоплюють понад двісті ліг, які проводять понад 500 щоденних спортивних заходів.

Вибір редакторів від Zulabet Останній огляд
2022-06-02

Вибір редакторів від Zulabet Останній огляд

Zulabet — одна з новітніх платформ онлайн-ставок, яка останнім часом викликає великий інтерес. Компанія, яка стоїть за цим, Maltix Limited, напевно, багато чого зробила, щоб вийти в індустрію азартних ігор, особливо після того, як приєдналася до неї так пізно. У цьому огляді висвітлюються деякі нові та унікальні функції, які Zulabet реалізував останнім часом, щоб виділити сайт ставок у галузі.