10 Найкращі сайти ставок на кіберспорт у Азербайджан

Ставки на кіберспорт в Азербайджані зростають в геометричній прогресії. В результаті багато гравців цікавляться ставками на кіберспорт. З іншого боку, оператори працюють понаднормово, щоб забезпечити перевагу на ринках ставок на кіберспорт. На цій сторінці є все для гравців, які хочуть спробувати ставки на кіберспорт. Дізнайтеся про популярність кіберспорту та ставок на кіберспорт, історію ставок на кіберспорт у країні, що говорить закон тощо.

Як і в багатьох країнах, ставки на кіберспорт вкорінюються в Азербайджані. Учасники ставок роблять ставки не лише на традиційні види спорту; вони також вкладають свої гроші в кіберспорт. Хоча більшість гравців не робили ставки на кіберспорт у минулому, пандемія змінила правила гри. Більшість матчів у прямому ефірі зупинялися на піку карантину, тому ставити було мало або на що було нічого. Віртуальні ставки на спорт намагалися заповнити цю прогалину, але цього було недостатньо. Рішенням став кіберспорт.

10 Найкращі сайти ставок на кіберспорт у Азербайджан
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Історія ставок на кіберспорт в Азербайджані

Враховуючи, що сьогодні кіберспорт є жорсткою конкуренцією, коли професійні команди та професійні спортсмени борються за славу, це вважалося кращим, ніж віртуальний спорт. Більше того, кіберспорт мав людський дотик, на відміну від віртуальних видів спорту, симулюваних комп’ютером. Так процвітали киберспортивні ставки по всьому світу, в тому числі і в цій колишній радянській республіці.

Щоб повністю зрозуміти історію ставок на кіберспорт, найкраще місце для початку розмови — це історія самих азартних ігор. Азартні ігри почалися з 1920-х років, коли в Баку були відкриті перші казино.

Але їх закрили в 1928 році. Після розпаду СРСР у 1991 році вони з'явилися знову, цього разу в десятках, включаючи заклади, які пропонували ставки на спорт. На жаль, азартні ігри, у тому числі ставки, були знову скасовані в 1998 році.

Але після 13-річної заборони азартні ігри повернулися в 2011 році, щоб допомогти уряду розвивати спортивний сектор, використовуючи податкові надходження від азартних ігор. Однак не всі форми азартних ігор були дозволені. Спортивні ставки, зокрема ставки на спорт в Інтернеті, були одними з дозволених форм азартних ігор. Але це була державна монополія, яку керував Топаз. Однак у той час ставки на кіберспорт були ще на зародковому стані, тому мало хто з гравців робив ставки на кіберспорт.

Після Веб-сайти ставок на кіберспорт Почавши процвітати в наступні кілька років, азербайджанці почали проявляти інтерес до цього ринку, що розвивається. Але, на жаль, єдиний легальний сайт ставок, Topaz, не наважився на ставки на кіберспорт.

Ставки на кіберспорт сьогодні в Азербайджані

Із зростанням кількості ігор і ставок на кіберспорт кілька гравців почали робити ставки на офшорних букмекерських майданчиках ще в 2013 році. Але пандемія COVID-19 змінила правила гри, коли уряди запровадили блокування та обмеження, а учасники ставок мали лише віртуальний спорт як єдину альтернативу. .

Але потім оператори побачили можливість і повністю перейшли на кіберспорт. Як магія, гравці полюбили ставки на кіберспорт, оскільки знову було багато подій, на які можна було робити ставки.

Сьогодні у Topaz є ринки ставок на кіберспорт, але його каталог кіберспорту не настільки розвинений, як каталог офшорних сайтів ставок. Це причина більшості ставок на кіберспорт міжнародні букмекери. Хоча немає даних про кількість прихильників ставок на кіберспорт або продажів, ставки на кіберспорт займають значну частку ринку.

Майбутнє ставок на кіберспорт в Азербайджані

Незважаючи на те, що Азербайджан є ісламською країною з різкою критикою ставок та азартних ігор загалом, у ставок на кіберспорт є світле майбутнє з кількох причин.

Культура кіберспорту

По-перше, кіберспорт стає невід’ємною частиною культури країни. Азербайджанська федерація кіберспорту, яка започаткована в 2011 році разом з Міністерством молоді та спорту, робить значні успіхи в піднесенні кіберспорту.

Дві організації організовують кіберспортивні події та турніри на які гравці можуть робити ставки. Кілька інших кіберспортивних подій також включають нещодавно завершився Чемпіонат Європи з кіберспорту в Баку 2022. Усі ці аспекти сприятимуть розвитку кіберспорту та ставок на кіберспорт.

Кіберспортивні букмекери

Іншим аспектом є наявність сайтів ставок на відеоігри, які приймають гравців з Азербайджану. Місцеві букмекери охоплюють кіберспорт, але значну частину роботи виконують міжнародні сайти ставок на кіберспорт.

Так, грати на цих сайтах незаконно, але уряд не є суворим, тому гравці все одно отримають доступ до офшорних ринків ставок на кіберспорт, не боячись судового переслідування. Це, безсумнівно, посилить індустрію, якщо уряд не почне блокувати міжнародні сайти, а державна монополія не зможе заробити на ставках на кіберспорт.

Кіберспортивні бонуси

The Кіберспортивні бонуси та акції також відіграють величезну роль у розвитку ринку ставок на кіберспорт у країні. Сьогодні більшість букмекерів на кіберспорт створюють ексклюзивні акції для любителів кіберспорту, щоб залучити нових гравців до ставок на кіберспорт і, звичайно, не відставати від конкуренції з боку інших операторів.

Незважаючи на те, що ставки на електронні ігри мають кілька прихильників у порівнянні з традиційними видами спорту та іншими видами азартних ігор, вони повільно набирають обертів. Судячи з усього, світовий ринок ставок на кіберспорт зростає в геометричній прогресії. Тому можна з упевненістю сказати, що азербайджанська індустрія кіберспортивних букмекерських контор буде розвиватися такими ж темпами, як і світова індустрія ставок на кіберспорт. Це враховуючи, що він став центром кіберспорту.

Чи законні букмекерські контори в Азербайджані?

Перш ніж почати робити ставки на кіберспорт, важливо знати про юридичну перспективу азартних ігор, зокрема ставок на спорт. У цьому розділі дізнайтеся, чи дозволені ставки на кіберспорт.

Законодавство

Поки країни люблять Швеція не визнають кіберспорт спортом, Азербайджан вважає його спортом. Отже, діють усі правила ставок на спорт. Тим не менш, ставки на кіберспорт є законними на основі того факту, що ставки на спорт є законними. Він легальний з 2011 року разом із бінго та лотереями.

Усі ставки контролює міністерство економіки країни під назвою «İqtisadiyyat Nazirliyi». Однак слід зазначити, що ставки є законними, лише якщо гравці роблять ставки на Topaz, єдиний сайт ставок, ліцензований урядом. Примітно, що нещодавно ВАТ «Азерлотерея», державна лотерея, яку керує Demirören Group, співпрацює з «Науковими іграми», тому незабаром також буде пропонувати ставки на спорт.

Вік азартних ігор

Тим не менш, щодо законодавства гравці повинні розуміти, що не кожен може робити ставки на кіберспорт. Існує вікове обмеження для азартних ігор. Як і в багатьох країнах, гравці повинні бути старшими на 18 років, щоб робити ставки легально. Зараз це сіра зона, коли неповнолітні беруть участь у деяких з найкращих кіберспортивних турнірів і змагань.

Наприклад, в Азербайджані будь-хто віком від 16 років може брати участь у конкурсних іграх, але для того, щоб робити ставки, гравці мають бути старші 18 років. До компетенції букмекерських компаній належить гарантувати, що зареєстровані на їхніх сайтах учасники мають вік для азартних ігор.

Податковий режим

Ще один важливий аспект – податки. На відміну від багатьох країн, де азартні ігри не оподатковуються, існує 6% податок з валового доходу. І це не тільки ставки; продавці обкладаються податком 4% від сплаченої валової комісії, а юридичні особи та ФОП стягують 1% податку на зняття коштів. Принаймні податковий режим зараз сприятливий. У період з 1991 по 1998 рік податок на азартні ігри становив колосальних 70%.

Закони про ставки на кіберспорт

Поки що немає законів, які торкаються виключно того, як робити ставки на кіберспорт, але є акти, які стосуються ставок на спорт. Основні з них;

  • Закон про лотерею 2011 року – цей закон скасував попередню заборону на всі форми азартних ігор. Він легалізував три форми азартних ігор, включаючи ставки на спорт та онлайн-ставки на спорт.
  • 2021 Закон «Про внесення змін до «Закону про лотереї» - ця поправка спрямована на запобігання незаконним ставкам на неліцензованих/офшорних сайтах для ставок. Провайдери повинні блокувати такі сайти, а телекомунікаційні компанії не повинні сприяти азартним іграм на будь-яких нелегальних сайтах.

Улюблені кіберспортивні ігри азербайджанських гравців

Як згадувалося раніше, Азербайджан має багату культуру кіберспорту. Дізнайтеся, які є найкращі кіберспортивні ігри серед гравців, їхніх улюблених команд та найкращих турнірів, на які гравці роблять ставки.

Улюблені кіберспортивні ігри

Кіберспорт має велику кількість прихильників у цій країні. Однак є беттори з різними смаками. Нижче наведено найбільш шановані кіберспортивні ігри в цій країні.

Найпопулярніші ігри в жанрі шутера від першої особи (FPS). Блокбастер корпорації Valve Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) є найпопулярнішою грою в країні. Він також є улюбленим фанатом серед гравців. Інші популярні ігри FPS включають Call of Duty: Modern Warfare, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Halo Infinite, Valorant, Quake, Overwatch і Battlefield.

Багатокористувацькі онлайн-ігри на бойовій арені (MOBA) також популярні на сайтах ставок. Гравці роблять ставки на Dota 2, League of Legends (LoL), Heroes of the Storm, Smite, Vainglory та Arena of Valor.

У жанрі спортивних симуляторів лідирує франшиза Electronics Arts FIFA, за нею йде PRO Evolution Soccer (PES) KONAMI.

Є також справжні шанувальники стратегічних ігор (RTS), які роблять ставку на World of Warcraft і StarCraft.

Улюблені кіберспортивні команди

Азербайджан входить до числа країн з Кіберспортивні команди. Найпопулярнішим нарядом є збірна Азербайджану. Гравці роблять ставку на цю команду, коли вона грає, але вона не так часто змагається.

На світовій арені кіберспорту найпопулярніші команди, в які учасники ставлять гроші, включають FaZe Clan, Team Liquid, Team Fnatic, Team SoloMid, 100 Thieves, Complexity Gaming, OG, Evil Geniuses, Ninja in Pyjamas, Team Spirit, Cloud9, Natus. Vincere та G2 Esports. Це найкращі кіберспортивні спорядження, які змагаються в найпрестижніших кіберспортивних турнірах. Вони улюблені фанатами і діють майже цілий рік.

Улюблені кіберспортивні турніри

Азербайджан також приймає кілька кіберспортивних заходів. Проводяться як місцеві, так і міжнародні змагання. Наприклад, нещодавно в країні відбувся Чемпіонат Європи з кіберспорту Baku 2022 в рамках Міжнародного фестивалю авіації, космосу та технологій TEKNOFEST.

Проте гравці зосереджуються на топових змаганнях з кіберспорту. Найпопулярніші події в найкращих букмекерських конторах включають чемпіонат світу з League of Legends (LoL), Чемпіонат світу з Fortnite, Чемпіонат світу FIFA Interactive, Intel Extreme Masters, The International, Overwatch World Cup, Evolution Champions Series, RLCS: Чемпіонат світу Rocket League, Blast Premier Spring Showdown, The Six Invitational і Dreamhack Winter.

Це найбільш конкурентоспроможні кіберспортивні турніри, які залучають найкращі команди з усього світу.

Способи оплати ставок на кіберспорт в Азербайджані

Гравці повинні мати на своїх рахунках реальні гроші, щоб робити ставки на реальні гроші. Тим не менш, тут слід розглянути кілька ключових аспектів; валюти, банківські методи, та безпека.

Манат, офіційна валюта, є найбільш бажаною валютою для гравців. Він доступний на місцевому сайті ставок Topaz та кількох інших міжнародних сайтах ставок.

Крім маната, офшорні сайти також підтримують популярні міжнародні валюти, зокрема долар США, австралійський долар, канадський долар, євро, британський фунт, російський рубль, японську ієну, південноафриканський ранд тощо. Крім того, деякі букмекери приймають такі криптовалюти, як Bitcoin, Litecoin, Ethereum і Tether.

Що стосується способів депозиту, то їх досить багато. Учасники пари можуть завантажувати свої рахунки за допомогою кредитних карток, таких як Mastercard, Discover, AMEX і Visa.

Інші варіанти включають Yandex Money, WebMoney, Mobiamo, Qiwi Wallet, MINT, Neteller, Skrill, Google Pay і Apple Pay, якщо згадати лише кілька. Обіг транзакції для депозитів відбувається миттєво, а виведення залежить від сайту ставок і, звичайно, від використовуваного банківського методу.

Нарешті, про безпеку гравцям не потрібно турбуватися, оскільки найкращі букмекерські контори захищають свої сайти за допомогою останнього військового шифрування.

Поширені запитання

Чи законні ставки на кіберспорт в Азербайджані?

Так. Незважаючи на те, що в країні заборонені деякі форми азартних ігор, ставки на спорт, зокрема ставки на кіберспорт, є законними. Це до тих пір, поки гравці грають у Topaz, єдиній легальній букмекерській конторі в країні, і мають більше 18 років.

Чи можуть гравці робити ставки на офшорних сайтах?

Так. Незважаючи на те, що це не законно, багато гравців роблять ставки на міжнародних казино, оскільки вони мають більш широкі варіанти ставок на кіберспорт протягом року та фантастичні бонуси на кіберспорт.

Чи законні букмекерські ставки на кіберспорт?

Так. Місцевий ліцензований сайт в країні, Topaz, є безпечним. Це те саме для більшості міжнародних букмекерів, якщо вони мають ліцензії від відомих регуляторних органів.

Хтось може робити ставки на eGaming?

Ні. Як і в усіх країнах, неповнолітні захищені. Гравці мають бути віком від 18 років, щоб робити ставки на кіберспорт або брати участь у будь-якій іншій формі азартних ігор.

Чи будуть оподатковуватися виграші від ставок на кіберспорт?

Так. Виграші в букмекерській конторі Topaz з місцевою ліцензією оподатковуються.

Чи маніпулюють кіберспортивними іграми?

Хоча матчі можна фіксувати, кіберспорт став настільки конкурентним, коли на кону багато чого. Кіберспортивні команди та гравці прагнуть слави, тому домовленість матчів малоймовірна.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov