Ставки Overwatch: зручний посібник для початківців

Overwatch League

2023-01-05

Ethan Tremblay

Онлайн-ставки на кіберспорт мають неабияку частку проблем. Можливо, буде важко дати визначення ставкам Overwatch, оскільки численні оператори та всі, хто потребує осягнути тригерні моменти в різних ігрових режимах і можливостях.

Ставки Overwatch: зручний посібник для початківців

Навіть з огляду на все це, робити ставки Overwatch залишається складним. Це складна гра, у якій часто важко визначити найкращий спосіб дій через величезну кількість змінних у грі. 

Ось де ми вступаємо в картину. Це наш професійний посібник із онлайн-ставок Overwatch, а також деякі ідеї та тактики, як це зробити ефективно. Перш ніж зробити свою першу ставку на Overwatch, продовжуйте читати, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати.

Що таке Overwatch?

Overwatch – це творіння Blizzard Entertainment, всесвітньо відомого розробника ігор. У грі поєднуються аспекти MOBA, як-от Dota та League of Legends, із традиційними шутерами від першої особи. Overwatch — це цікавий кіберспорт, який є одним із факторів, чому ця назва є помітною серед ставок на кіберспорт.

Blizzard випустила продовження Overwatch 4 жовтня 2022 року. Overwatch 2 містило кілька нових функцій і оновлень, а також нових героїв. Подібно до ставок на CS:GO, Overwatch 2 має значні зміни в складі команд протягом матчів, що робить її чудовим кандидатом для ставок live. Overwatch 2 — це потенційна золота жила для любителів цінних ставок, які знайомі з грою та командами та можуть передбачити, що станеться.

Матчі, які раніше були 6 на 6, тепер стали 5 на 5, що робить результати окремих гравців значно важливішими. Інші помітні оновлення та доповнення включають шість нових карт, включаючи New Queen Street, Colosseo, Circuit Royal Esperança, Midtown і Parasoa. Деякі з цих карт включають новий «Режим гри Push». У Overwatch 2 тепер є механізм ping, подібний до Apex Legends.

Чи варто робити ставку на Overwatch?

Є ще деякі сумніви, чи буде OW2 стимулювати розширення Онлайн ставки Overwatch. Тим не менш, з випуском Overwatch 2 як безкоштовного варіанту, здається логічним очікувати, що база гравців гри значно розшириться. Успіх гри в кіберспорті можна пояснити зростанням її популярності в ігровій спільноті.

Overwatch завжди була невблаганною грою для поганої продуктивності. Оскільки змагання Overwatch 2 проводяться за принципом 5 на 5, а не 6 на 6, найменші зміни можуть мати величезний вплив на результат матчу. Це спричиняє більші, ніж зазвичай, коливання в результатах гри Overwatch, але фаворити все ще переважають у більшості серій. Але, враховуючи перераховані вище фактори, розлади все ще ймовірні. Особливо це стосується Ліга Overwatch, де склади команд, як правило, більші.

Покрокова інструкція щодо ставок Overwatch

Ми збережемо цю частину короткою. У п’ять простих кроків, ось як робити ставки на Overwatch:

  1. Виберіть надійну та безпечну книгу для кіберспорту який містить онлайн-ставки Overwatch.
  2. Визначившись із сайтом ставок Overwatch, перейдіть на сторінку реєстрації та надайте необхідну інформацію. Пам’ятайте, що пізніше вам потрібно буде щось перевірити та затвердити, тому використовуйте свою фактичну інформацію.
  3. Наступним кроком є пошук матчу або матчів, на які ви хочете зробити ставку. Оскільки ви зацікавлені в тому, щоб робити ставки на Overwatch, ви можете піти на ринок ставок OWL (Overwatch League).
  4. Не просто керуйтеся своїм інстинктом після виявлення збігу, який звучить багатообіцяюче. Дізнайтеся якомога більше про статистику, склад і будь-які зміни в розкладі або коригування, які може зробити група. Знайшовши якомога більше інформації про обидві команди, ви зможете зробити більш освічений вибір.
  5. Коли ви приймете рішення, оцініть ризик і внесіть трохи коштів. Ви можете отримати доступ до екрана оплати, вибравши кнопку депозиту (або щось подібне). Виберіть свій улюблений спосіб оплати, введіть бажану суму платежу та виконайте необхідну авторизацію.
  6. Останній етап онлайн-ставок Overwatch простий. Поверніться до матчу, який ви вибрали на другому кроці, виберіть улюблений тип ставки, установіть ставку та натисніть «Зробити ставку» або щось подібне. Тепер усе, що вам потрібно зробити, це перевірити, чи вдасться ваша ставка.

Поширені типи ставок Overwatch

Ви можете робити кілька різних ставок на матчі та турніри Overwatch. Найкращі сайти ставок Overwatch пропонують наступні види ставок:

Переможець турніру

Ставка такого типу, відома як «пряма», робиться на остаточного чемпіона змагання. Це вимагає здорового судження та розуміння порівняльних переваг і недоліків конкуруючих команд. Однак зробити ставку досить просто.

Переможець матчу

Знову ж таки, це досить проста ставка. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати, яка сторона переможе в індивідуальному матчі. Знову ж таки, незважаючи на уявну легкість цієї ставки, необхідно добре знати сильні сторони та форму кожної команди. Ви можете розмістити декілька таких ставок на одній картці. Ця стратегія, відома як «акумулятор» або «експрес», ідеально підходить для ставок на фаворитів раннього раунду турніру та доступна на більшості сайтів ставок Overwatch.

Переможець карти

Матчі Overwatch можна розділити на карти. Тут ви робите ставку на сторону, яка, на вашу думку, виграє певну карту. Ви також можете зробити ставку на те, скільки карт, на вашу думку, переможе сторона в матчі. Ще один спосіб зробити ставку на кількість виграних карт у матчі — це грати на ринках гандикапу карт.

Всього карт

Це ставка на те, скільки карт виграє одна команда в цілому. Це схоже на ставку на загальну кількість голів у футбольній або хокейній грі.

Ставки Live

Ставки в реальному часі, які іноді називають ставками під час гри, є реактивним форматом ставок популярний у конкурентних відеоіграх, таких як Overwatch. Ставки на цьому рівні потребують не лише глибокого знайомства з Overwatch, а й швидкого та спритного міркування. Було б найкраще, якби ви спробували це, коли отримали трохи більше практики з онлайн-ставками Overwatch під своїм поясом. Якщо ви хочете зробити таку ставку, вам слід шукати сайти ставок Overwatch, які її пропонують.

Поради щодо ефективної стратегії ставок Overwatch

Розробляючи виграшну стратегію для онлайн-ставок Overwatch, ви можете дотримуватися тих самих ідей для традиційних спортивних ставок. Багато в чому ставки в Overwatch можна порівняти з іншими командними видами спорту. Ось кілька простих прийомів, які ви можете застосувати, щоб розробити виграшну стратегію ставок на кіберспорт Overwatch.

Знайте, як працюють герої

Overwatch — це шутер від першої особи, де команди гравців беруть на себе ролі різних героїв. Кожен герой має власний набір сильних і слабких сторін, і розуміння переваг і недоліків кожного з цих персонажів є одним із найважливіших компонентів ставок Overwatch. Вивчення складу персонажів є найважливішим уроком, якщо ви хочете знати, як робити ставки на Overwatch.

Ці герої створені для використання проти конкретних героїв у певних ситуаціях. Ви матимете перевагу в стратегії перед грою та рішеннях щодо ставок, якщо будете знати, на які лічильники звертати увагу. Оскільки вхід у пряму трансляцію ставок Overwatch без знайомства з героями є однією з найгірших ідей, які ми коли-небудь чули, вона має пріоритет у нашому посібнику зі ставок Overwatch.

Крім того, гравцям дозволено змінювати героїв у будь-який час протягом гри, тож слідкуйте за тим, хто грає та хто може стати вашим квитком на підказку щодо ставок на гандикап Overwatch. Одне коригування може суттєво вплинути на умови вашої ставки, тому слідкуйте за потенційними шансами на виведення коштів, якщо ваш купон не вийде.

Виконайте домашнє завдання щодо гравців і команд

Успішні азартні гравці визнають, що інформація є ключем до їх успіху. Якщо ви хочете мати можливість приймати обґрунтовані рішення щодо ставок Overwatch, ви повинні бути в курсі всіх поточних подій у всесвіті Overwatch. Навіть відносно тривіальні чутки іноді можуть бути цінними. Ви також можете досліджувати, використовуючи такі ресурси, як повідомлення про ставки Overwatch на Reddit.

Спробуйте гру самі

Гра в Overwatch може дати суттєве уявлення про гру, так само як футбол може допомогти вам краще зрозуміти, як правильно робити ставки. Таким чином ви можете отримати уявлення про здібності ігрових персонажів. Він також може показати вам, як елітні гравці поводяться в певних сценаріях.

Заключні думки

Ставки на Overwatch можуть бути дуже цікавими. Якщо ви витратите час і зусилля, щоб зробити обґрунтовані ставки, ви отримаєте багато потенційних виграшів. Якщо ви збираєтеся робити ставки на Overwatch, ви повинні знати багато про гру та як у неї грати, так само, як і для будь-яких інших ставок.

Крім того, ознайомтеся з багатьма можливими ставками для гри або турніру Overwatch. Щоб досягти успіху в ставках Overwatch, вам потрібно знати, що відбувається в спільноті, і мати систему моніторингу ваших коштів. Ймовірно, ви досягнете успіху в ставках Overwatch, якщо будете слідувати цьому посібнику експерта.

Останні новини

Основи ставок Fortnite
2023-03-30

Основи ставок Fortnite

Новини