Як робити ставки на кіберспорт: найкращий посібник із знань

У цьому посібнику зі ставок на кіберспорт ви знайдете все про ставки на електронні види спорту. Також слідкуйте за оновленнями, щоб дізнатися, на які жанри та назви відеоігор найкраще робити ставки, а також поради щодо ставок на кіберспорт. Безсумнівно, індустрія кіберспорту демонструє експоненційне зростання. З початком пандемії ставки на кіберспорт розквітли, і сьогодні це форма ставок, яка найшвидше розвивається.

Відповідно до звіту 2019 року підприємця гральної індустрії з Лас-Вегаса Кріса Гроува, загальна сума кіберспортивних ставок на головні кіберспортивні ігри до 2020 року становила близько 12,9 мільярдів доларів у всьому світі, тоді як кількість гравців у кіберспорті становила приблизно 6,5 мільйонів. Поява пандемії та, як наслідок, припинення живих матчів, мабуть, підірвали цифри.

Як робити ставки на кіберспорт: найкращий посібник із знань
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Як робити ставки на кіберспорт 2024

Перш ніж поділитися списком найкращих Жанри кіберспортивних відеоігор щоб робити ставки, ось посібник для початківців щодо ставок на кіберспорт. Дізнайтеся про основи ставок на кіберспорт: від того, як знайти найкращий сайт для ставок, до коефіцієнтів ставок, ринків, стратегій тощо.

Як працюють ставки на кіберспорт

Ставки на кіберспорт — це просто ставки на електронні види спорту на змагальному рівні. Незважаючи на те, що кіберспорт дуже схожий на віртуальні та імітаційні ігри, він має людський відтінок, як і традиційні спортивні ставки, де б’ються професійні спортсмени, а не штучний інтелект та комп’ютерні симулятори. Вже зараз професійні команди залучають найкращих талантів з усього світу, тому кіберспорт так само конкурентоспроможний, як і будь-який інший вид спорту.

Як робити ставки на кіберспорт

Робити ставки на кіберспорт досить просто. Однак є кілька речей, які потрібно знати гравцям.

Спочатку гравці повинні визначитися з грою, на яку вони хочуть зробити ставку. У цій статті ми розповімо про деякі з найкращих жанрів, на які можна робити ставки, а також про найпопулярніші ігри на сцені кіберспорту з кожного жанру.

Як знайти найкращі сайти ставок на кіберспорт

Після того, як гравець зупинився на конкретній грі, він повинен знайти букмекерські контори, які пропонують ринки на гру. До речі, не всі букмекерські контори пропонують ставки на кіберспорт.

Ще одним важливим фактором, який слід враховувати при виборі букмекерської контори, є ліцензування та регулювання. Грайте лише на зареєстрованих і відомих сайтах ставок на кіберспорт.

Далі прочитайте огляди букмекерських контор і зробіть деякі дослідження, щоб знайти букмекерські контори, які пропонують швидкі та безпечні банківські послуги, і, що важливо, повний список варіантів депозиту та зняття коштів. Гравці, безумовно, хочуть швидко потрапити на реальні гроші. Також враховуйте комісію за транзакцію, час виконання та, що важливо, прийнятні валюти.

Ключові аспекти, які слід враховувати, включають підтримку клієнтів, мови, пряма трансляція, навігація по сайту та мобільні ставки.

Третій аспект, на якому варто зосередитися, — це ринки ставок на кіберспорт і коефіцієнти. Деякі букмекери мають величезні ринки ставок, а інші пропонують лише базові варіанти. Перше – це те, на що повинні звернути увагу любителі ставок на кіберспорт. Коли справа доходить до шансів, є дві речі. По-перше, приєднайтеся до сайтів ставок з найвищими коефіцієнтами. По-друге, гравці повинні переконатися, що формат коефіцієнтів, з яким вони знайомі, підтримується.

Також важливо враховувати рекламні акції. Найкращі букмекерські контори eSports серед іншого пропонують бездепозитні бонуси та депозитні бонуси. Шукаючи бонуси для ставок, не забудьте перевірити вимоги до ставок. Чим нижчий множник, тим вищі шанси отримати максимальну користь від бонусу ставок.

Стратегії ставок на кіберспорт

Як і традиційні спортивні ставки, існують стратегії ставок на кіберспорт, які відрізняються залежно від жанру гри. Арбітражні ставки - це найпопулярніша стратегія. Широко відома як стратегія ставок «arb», вона передбачає розміщення ставок на всі можливі результати окремого кіберспортивного матчу.

Керівництво по ставкам MOBA

Багатокористувацька бойова онлайн-арена, широко відома як MOBA, є одним із найкращих жанрів відеоігор, на які можна робити ставки. Ця стратегічна відеогра містить дві команди, які борються на попередньо визначеному полі битви, відомому як карта.

Ігри MOBA мають найвищий рейтинг, особливо в Азії. Популярність можна пояснити тим фактом, що вони товариські тепер, коли гравцям доводиться об’єднуватися з друзями, щоб досягти перемоги. Серед найкращих ігор MOBA, на які можна робити ставки Ліга Легенд, DOTA 2 (Захист стародавніх 2), Mobile Legends: Bang Bang і Smite.

Як робити ставки на ігри MOBA

Ставки MOBA стають все більш популярними зараз, коли існують деякі престижні турніри та змагання MOBA, такі як The International та Чемпіонат світу LoL. Що ще? Є ігри MOBA, на які можна робити ставки майже цілий рік. Цікаво, що ігри MOBA залучають найкращі команди та таланти, додаючи конкурентоспроможності стратегічній грі.

Основою ставок на ігри MOBA є розуміння різних ринків ставок. Гравці можуть робити ставки на ринки окремих матчів MOBA, ринки турнірів/змагань/переможців ліги MOBA або ринки карт. Деякі з найкращих ставок включають переможця матчу, переможця карти, загальну суму на карті, перше вбивство, кількість раундів, загальну кількість вбивств/коефіцієнти або навіть гандикап тощо. Імовірність усіх цих подій представлена коефіцієнтами.

Щоб робити ставки на ігри MOBA, спершу знайдіть сайт ставок із ринками MOBA eSports і будьте в курсі майбутніх змагань MOBA. Гравці також повинні знати про різні формати, які використовуються в турнірах з ігор MOBA.

Нарешті, гравцям варто провести деякі дослідження, щоб дізнатися, які MOBA є найкращими Команди з кіберспорту. На даний момент відомі назви Team Spirit, PSG.LGD, Invictus Gaming і Team Secret, серед інших. Також буде доцільно перевірити останню форму команди, на яку ставки ставлять свої гроші.

Посібник зі ставок Battle Royale

Ігри «Королівська битва» — це фантастичні онлайн-ігри для кількох гравців, які включають геймплей «останній живий», а також тактику виживання, дослідження та збирання сміття. У них беруть участь десятки чи сотні гравців, які борються за славу на карті, що постійно зменшується. Залежно від формату, гравці можуть бути поодинці або в командах.

Сьогодні ігри Battle Royale домінують на сцені кіберспорту. Деякі з найбільших ігор Battle Royale включають Fortnite, Call of Duty: Warzone, Apex Legends, PUBG: Поля битв, і Fall Guys Ultimate Knockout лише деякі з них.

Як робити ставки в іграх Battle Royale

Ставки на ігри Battle Royale є одними з найпопулярніших видів ставок на кіберспорт. Популярність цих ігор пояснюється тим фактом, що ігри Battle Royale приваблюють сотні змагань найвищого рівня та значні призові гроші. Двома найбільш значущими турнірами Battle Royale є Apex Legends Global Series (Apex Legends) і The Fortnite World Cup (Fortnite). Цікаво, що призовий фонд Fortnite World Cup 2019 склав 30 мільйонів доларів.

Робити ставки в іграх Battle Royale досить просто, якщо учасники ставок знаходять найкращі сайти ставок Battle Royale eSports і розуміють ігровий процес, ринки та принципи роботи коефіцієнтів. Існують різні ринки, на які можна робити ставки, залежно від сайту ставок і, звичайно, конкретної гри Battle Royale.

Деякі з поширених ринків, з якими гравцям слід ознайомитися, включають прямих переможців матчів, переможців турнірів, спеціальні ставки, накопичувачі, підсумки, переможці карт, результати карт і навіть ставки під час гри, інакше відомі як ставки live.

Окрім ринків ставок і коефіцієнтів, гравці повинні бути обізнані зі сценою кіберспорту в грі Battle Royale, на яку вони хочуть зробити ставку. Дізнайтеся про найкращі команди у Fortnite, найкращі команди в Apex Legends тощо. Також подивіться на їх недавню форму, щоб прийняти найкраще рішення щодо ставок.

Посібник зі ставок FPS

Безсумнівно, FPS (шутер від першої особи) є популярним жанром відеоігор. Він заснований на зброї та інших бойових діях від першої особи. Гравці керують головним героєм у тривимірному просторі. Ігри FPS популярні, тому що створюють справжню атмосферу поля битви завдяки захоплюючій графіці та звуку. Вони також сприяють командній роботі та солідарності.

FPS ігри популярні в усьому світі. Battlefield V і Counter-Strike: Global Offensive є двома найбільшими FPS-іграми сьогодні. Інші популярні ігри FPS в кіберспорті включають Call of Duty, Tom Clancy's Rainbow Six Siege (R6), Valorant і Надзор.

Як робити ставки на ігри FPS

Шутер від першої особи має не лише великий призовий фонд; вони також домінують у чартах ставок на кіберспорт. Згідно з останніми статистичними даними, CS:GO лідирує за обсягами ставок багато турнірів протягом року. Також легко робити ставки на ігри FPS, і є широкий вибір варіантів ставок.

Як і в інших жанрах відеоігор, гравці, які роблять ставки на ігри FPS, повинні розуміти базовий процес гри та правила, щоб приймати обґрунтовані рішення щодо ставок. Також важливо розуміти поточний стан сцени FPS eSports. Знайдіть час, щоб дослідити найкращі команди FPS. На даний момент найкращими командами FPS є Astralis, SEN Sentinels і San Francisco Shock. Також важливо переглянути всі майбутні турніри та змагання.

Інша важлива річ, про яку потрібно знати гравцям ставок, це доступні ринки ставок. Ігри FPS можуть мати інший геймплей і цілі, але більшість варіантів ставок схожі на те, що гравці можуть знайти в MOBA та Battle Royale eSports. Деякі з найкращих ринків для ставок включають переможця турніру, переможця матчу, переможця карти, першу кров і ставки live.

Посібник із симуляції ставок на спорт

Для традиційні спортивні ставки ентузіасти, спортивні симулятори кіберспортивних ігор пропонують максимальний досвід, оскільки вони дотримуються традиційних спортивних ставок. Як випливає з назви, спортивні симулятори базуються на реальних спортивних іграх, таких як футбол, хокей, автоспорт, баскетбол і американський футбол. Ігри-симулятори спорту не слід плутати з віртуальними видами спорту, оскільки в них грають реальні люди.

Спортивні симулятори популярні у всьому світі. Сцена може похвалитися елітними професійними командами, деякі спонсоровані професійними клубами. Вони зображують вищі ліги та змагання та використовують найсучасніші ігрові движки, щоб запропонувати реалістичний ігровий процес і захоплюючу графіку. Деякі з найкращих спортивних симуляторів, на які можна робити ставки ФІФА, NBA2K, PES, Madden тощо.

Як робити ставки на спортивні симулятори

Спортивні симулятори приваблюють багатьох гравців, переважно любителів традиційних ставок на спорт. Це тому, що вони схожі на звичайні спортивні ставки з точки зору механізмів ставок. Поки все добре, ставки на FIFA 21 лідирують у жанрі спортивних симуляторів за обсягом ставок. Отже, що потрібно знати гравцям про ставки у відеоіграх-симуляторах спорту?

По-перше, це знайти надійні сайти ставок із FIFA, PES та NBA2K ринки. Пам’ятайте, що не всі букмекерські сайти матимуть ці ринки. Що стосується коефіцієнтів і ринків ставок, коефіцієнти представлені в одному з трьох форматів ставок або в усіх форматах, тоді як ринки залишаються такими ж, як і в звичайних спортивних ставках.

Однак різниця полягає в командах, на які потрібно робити ставки. У традиційних спортивних ставках найкращі команди, на які можна робити ставки, — це найуспішніші за останній час. Однак у ставках на кіберспорт гравцям не варто дивитися на найвидатніші команди в реальному житті. Замість цього вони повинні подивитися на послужний список професійного кіберспортивного гравця. Наприклад, професійний гравець із супер-командою, як-от ПСЖ, із усіма зірками, може програти кращому професійному гравцю, який грає за середню команду з нижчих французьких ліг.

Посібник зі ставок RTS

RTS, також відома як стратегія в реальному часі, є ще одним популярним жанром відеоігор, на який можна робити ставки. Одним із аспектів, які роблять ці ігри популярними, є загалом швидший характер. Різниця між іграми RTS та покроковими стратегіями (TBS) полягає в тому, що в іграх RTS гравці можуть брати участь у дії одночасно.

Існує багато ігор у реальному часі, але лише кілька функцій у конкурентному світі кіберспорту. Стратегічні ігри в реальному часі включають StarCraft II, WarCraft тощо Епоха імперій серії.

Як робити ставки на ігри RTS

Незважаючи на те, що популярність жанру відеоігор у реальному часі падає, ігри все ще активні на арені кіберспорту. Отже, що гравці повинні знати про ставки на ігри RTS?

По-перше, це знайти сайти ставок із ринками ставок на ігри RTS, наприклад StarCraft II і WarCraft ринки, серед інших. Потім зареєструйтеся в букмекерських конторах, які мають багато подій і найвищі коефіцієнти. Гравці також повинні прагнути бути в курсі всіх подій у світі RTS-ігор. По-перше, зрозумійте геймплей RTS-ігор та основні правила. Важливо, дізнайтеся про різні формати турнірів, які використовуються.

Нарешті, перегляньте турнірну таблицю, щоб дізнатися, на які найкращі команди та гравців можна покласти гроші. До речі, команди постійно змінюють склади, тому не забудьте перевірити останні форми команди, щоб прийняти правильне рішення щодо ставок.

Підведенню

Це воно; посібник про те, як робити ставки на кіберспорт. Пам’ятайте, що існують поради та стратегії ставок на кіберспорт, які збільшують шанси на перемогу. Крім того, не забудьте перевірити, що кажуть експерти у своїх прогнозах, перш ніж робити ставку!

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov

Останні новини

Що потрібно знати про ставки на кіберспорт в онлайн-казино
2023-02-09

Що потрібно знати про ставки на кіберспорт в онлайн-казино

Не так багато речей, які ви можете зробити, щоб доставити подібний рівень гострих відчуттів і хвилювання, як ставки на кіберспорт. Ставки на кіберспорт навіть більш захоплюючі, ніж ставки на звичайні спортивні події, оскільки кіберспорт набагато непередбачуваніший, ніж звичайний спорт. Бачити, як аутсайдер перемагає одну з найкращих команд на сцені кіберспорту, не така вже й рідкість.

Терміни кіберспорту та лінгво, які вам потрібно знати
2023-01-19

Терміни кіберспорту та лінгво, які вам потрібно знати

Сетт жахливий наприкінці гри. Такий рівень потенціалу танкування в поєднанні з таким високим показником DPS може бути руйнівним для команд, які не мають контролю над натовпом AoE. Його потенціал керрі буде сніжним комом, якщо він знову зможе вкрасти червоний бафф.

Як робити ставки на Apex Legends у 2022 році
2022-03-31

Як робити ставки на Apex Legends у 2022 році

Ставки на Apex Legends повільно набувають популярності, оскільки все більше і більше шанувальників шутера з героями Battle Royale роблять ставки на сотні турнірів і змагань по всьому світу. Якщо ставки здаються ідеєю, це те місце, щоб бути. Дізнайтеся все про ставки на Apex Legends 2022, починаючи з основ Онлайн ставки на Apex Legends на найбільші змагання та команди.