Посібники

March 23, 2023

Ставки Rainbow 6: найкращий посібник

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Кінцевий успіх Rainbow Six Siege в кіберспорті здавався неминучим. Будучи шутером від першої особи, він, безумовно, привернув увагу найдосвідченіших гравців з усього світу. R6S, як його називають люди, застосував більш тактичний підхід до жанру FPS, ніж інші шутери від першої особи.

Ставки Rainbow 6: найкращий посібник

Хоча такі ігри, як Call of Duty, зосереджені на насильницькому геймплеї, R6S був унікальним звіром. Тактика, стратегічні кроки та злагоджена командна робота були запорукою перемоги. У більшості випадків ви миттєво програєте кожен раунд, якщо бездумно зануритесь у навколишнє середовище.

Завдяки безпрецедентному аспекту цього ігрового поля конкуренція висока, а разом з нею з’являється перспектива виграти значні грошові прибутки.

Що таке Rainbow Six?

Tom Clancy's Rainbow Six - це a серія відеоігор опубліковано Ubisoft, а Rainbow Six — перша частина. З моменту свого дебюту в 2015 році Rainbow Six Siege стала улюбленою грою для кіберспортивних змагань, і ставки на Rainbow Six: Siege стали популярними. Команди з п’яти осіб змагаються одна з одною в матчах «Нападник проти Захисника», причому стратегічна командна робота відіграє вирішальну роль у результаті. Під час бою гравці долають кілька областей, і на кожному рівні вони можуть зруйнувати певні споруди, щоб збільшити свої тактичні можливості. Це шутер від першої особи з упором на стратегію.

Rainbow Six Siege має широкий вибір ігрових режимів, кожен зі своїм власним стилем гри:

  • В Заручник змагальний режим, мета нападників — звільнити заручника, а мета захисників — зупинити їх. Щоб виграти раунд як захист, ви повинні або вбити всіх нападників, або зберегти заручника протягом гри. Нападники повинні бути обережними, щоб врятувати полоненого, не наражаючи його на небезпеку, інакше вони ризикують втратити сценарій.
  • В Бомба У ігровому режимі гравці повинні знайти та знешкодити одну з двох прихованих вибухівок. Якщо захисники зможуть знищити атакуючих і знищити дефазер, вони виграють раунди. Якщо захисники успішно усунуть нападників після того, як встановлено знешкоджувач, але не зможуть вчасно знешкодити його, захисники зазнають поразки.
  • В Безпечна зона У цьому режимі захисники охороняють камеру, що містить контейнер для біологічної небезпеки, а нападники намагаються захистити його. Обидва гравці повинні бути усунені, щоб гра була припинена, або атакуюча команда повинна захистити контейнер з біологічною небезпекою, поки захисники не будуть виявлені.

Варіанти ставок на кіберспорт Rainbow Six

Ці ринки ставок Rainbow Six Siege часто накопичують найбільші пули на найкращих сайтах ставок Rainbow Six, оскільки саме там більшість гравців зосереджують свої гроші.

Фіналіст/переможець турніру

Ставки на переможця матчу, у яких ви обираєте переможця однієї гри або переможця серії без подальших обмежень, є найпростішим видом ставок у кіберспорті. Гравці повинні очікувати широкий діапазон непередбачуваності та шансів на цих ринках. У той час як ефективність встановлених лідерів зазвичай передбачувана, деякі аутсайдери завжди мають шанс перемогти.

Переможець карти

Один із ринків «абсолютного переможця», ця ставка базується на тому, хто вийде першим на даній карті в турнірі. Гравці повинні уникати вибору поточного лідера турнірної таблиці як можливого переможця карти. Нерідкі випадки, коли матч на карті залежить від продуктивності одного чи двох гравців певного складу.

Правильний рахунок

Це майже те ж саме, що й попередній розділ, за винятком того, що передбачення результатів для ставок Rainbow Six має бути якомога точним. Це азартна гра з високими ставками, яка передбачає детальне вивчення всіх команд та ігор, але потенційна виплата є значною, якщо ви виграєте. Цей тип ставок вимагає найкраща стратегія ставок Rainbow Six правильно передбачити.

Більше/менше

Гравець передбачає, що сукупні очки, набрані в кіберспортивному турнірі R6 або тривалість серії, потраплятимуть у певний діапазон. Гравець втратить свою ставку, якщо перевищить встановлені цифри. Найвищий можливий результат несе в собі найвищий можливий ризик і, у рідкісних випадках, найбільше реальних грошей, які можуть дати ставки Rainbow Six.

Більшість вбивств

Завдання гравця — передбачити, хто зробить найбільше вбивств у матчі чи турнірі. Це найпоширеніший тип ставок Rainbow Six, оскільки він дуже простий: багато команд призначають своїх найкращих гравців «спеціальними руйнівниками» на сцені кіберспорту та озброюють їх найсмертоноснішими атаками в грі.

Спеціальні ставки

Різні букмекерські контори також можуть надавати ряд інших спеціальних ставок. Одна з таких ставок включає передбачення того, чи вдасться команді успішно розгорнути знешкоджувач, чи буде поранено заручника тощо.

Найкращі турніри Rainbow Six для ставок

Якщо ви шукаєте професійні турніри Rainbow Six Siege, Ubisoft, видавець гри, проводить три з них, і всі вони взаємопов’язані – Six Invitational, Six Major і Pro League. 

Кіберспортивна сцена ігрових конвенцій, як-от Gamers8, часто містить R6 Siege. І останнє, але не менш важливе: члени спільноти можуть з нетерпінням чекати декількох щорічних змагань з кіберспорту, які проводяться розробниками ігор і фінансуються спонсорами галузі. Деякі з них стають надійними фіксованими однорічниками, тоді як більшість з них є одноразовими.

Шість запрошень

Six Invitational — основний кіберспортивний турнір Ubisoft Rainbow Six Siege. Щороку 20 найкращих команд змагаються в міжнародних змаганнях з кіберспорту. Ці команди є чемпіонами регіональних матчів і беззаперечними лідерами в кіберспорті. Головний приз Rainbow Six Siege Invitational становить 1 000 000 доларів США, а загальний призовий фонд – 3 000 000 доларів США. Десятки ведучих і стримерів за підтримки потужного аналітичного персоналу транслювали проходження міжнародній аудиторії.

Бої жорстокі, розваги захоплюючі, а результати парі несподівані. Щасливі гравці можуть виграти суми, що змінюють життя, незважаючи на низькі коефіцієнти ставок молодші команди несподівано переграють абсолютного чемпіона, а незрозумілі гравці стають зірками за день.

Шість основних

Rainbow Six: Siege's Six Major турніри — це трохи менша, але відома подія, яка відбувається двічі на рік, у травні та листопаді, і має назву за містом-організатором, наприклад Six Major Paris. Ubisoft також приймає його, і його 16 команд поділено на чотири групи: вісім регіональних чемпіонів Про Ліги, шість команд, які пройшли через великі та невеликі кваліфікації, чемпіон минулорічного турніру та фаворит господаря. Геймери найвищого рівня продовжують залучатися до призового фонду турніру в 500 000 доларів США.

Всесвітня ліга та суворий кваліфікаційний раунд відкривають широкі можливості для ставок. Непросто передбачити кожен результат у матчі Rainbow Six Siege, наприклад, чи гідні регіональні чемпіони один одного, чи вийде вибір видавця до півфіналу. Щоб отримати вигоду з цього, букмекерські контори пропонують широкий вибір відносно точних альтернатив, кожна з яких має набагато вищі коефіцієнти ставок і ризики.

Про Ліга

Якщо ви шукаєте наступного великого імені в кіберспорті, не йдіть далі, ніж Pro League. Двічі на рік, перед кожним набором Six Majors, проводиться сезон Pro League. У Професійній лізі є чотири різні регіональні чемпіонати: Європа, Латинська Америка, Північна Америка та Азія та Тихоокеанський регіон. Переможці виходять до фінального раунду та обираються для участі у Головному чемпіонаті. Оскільки серії матчів у Професійній лізі зазвичай тривають кілька місяців, гравець має достатньо часу для перемоги та аналізу улюблених команд.

Ставки в Pro League є водночас найскладнішими та найпростішими в галузі. Це майданчик для зустрічі кількох досвідчених команд із великим списком перемог і багатьох команд-перспективів, у яких лише небагато таких досягнень, якщо вони взагалі є. Кінцева перемога, як правило, є певною, але дива трапляються. Однак аутсайдерські клуби можуть виграти великі для гравців у різних іграх і сезонах.

Поради щодо ставок Rainbow Six

Ви майже готові почати робити ставки в Rainbow Six Siege тепер, коли розумієте різні доступні ринки та формати коефіцієнтів. Збільште свої шанси на виграш ставок у Rainbow Six Siege, дотримуючись порад, наведених нижче.

1. Визначте можливості підтримати фаворита чи аутсайдера

Знаючи, хто є фаворитом, а хто аутсайдером у кожній кіберспортивній сутичці R6, ви зможете робити ставки. У ставках R6 надто часта підтримка очевидних фаворитів може зашкодити вашим шансам на перемогу.

2. Знати правила гри

Знання тонкощів Rainbow Six Siege, від операторів (придатних персонажів) і їхніх навичок до стандартних методів і ігрового процесу, має вирішальне значення для виграшу в ставках. Гравці повинні освоїти унікальні наступальні, оборонні та допоміжні здібності свого оператора. Знання ключових гравців і того, як вони взаємодіють з вашими улюбленими командами, дасть вам перевагу та дозволить досліджувати більш детальні ринки ставок.

3. Приєднуйтесь до більшої спільноти R6 і робіть домашнє завдання

Багато людей грають у Rainbow Six Siege, і всі вони люблять спілкуватися один з одним і ділитися своїми думками. Більшість професійних гравців R6, зокрема в Twitter і Twitch, можна знайти в соціальних мережах. Ви можете зробити вивчення R6 веселішим, якщо налагодите міцний зв’язок із командами, які ви хочете підтримати, дивлячись їхні прямі трансляції та не відстаючи від їхніх соціальних мереж. Оператори та загальний стиль гри гравців, за якими ви спостерігаєте в прямому ефірі, можуть розповісти вам багато про гру та команду, за яку ви вболіваєте.

Заключні думки

Турніри та інші події для Rainbow Six Siege часто відбуваються протягом року. Величезний ландшафт азартних ігор чекає на вас у Rainbow Six. Перегляньте деякі кіберспортивні книги ми оцінили на eSportRanker і почніть робити ставки, якщо вам дуже хочеться потрапити в дію.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov
undefined is not available in your country. Please try:

Останні новини

Друга половина сезону ALGS 2024: глибоке занурення у феномен кіберспорту
2024-06-02

Друга половина сезону ALGS 2024: глибоке занурення у феномен кіберспорту

Новини