Оголошення учасників DreamHack 2022

Новини

2022-08-11

За даними Twin Galaxies і Книги рекордів Гіннеса, DreamHack — найбільша LAN-тусовка і комп'ютерний фестиваль у всьому світі. Подія демонструє найшвидший і найбільший інтернет-трафік у світі. Ентузіасти можуть передбачити кілька важливих майбутніх подій за допомогою онлайн-ставок на кіберспорт. Ці турніри транслюються в прямому ефірі на різних платформах.

Оголошення учасників DreamHack 2022

DreamHack Melbourne 2022

Подія запланована в Мельбурні та Олімпійських парках між 2 і 4 вересня. Counter-Strike: Global Offensive повертається на головну сцену в Австралії на три дні напруженого змагання вперше після IEM у 2019 році.

Команди-учасники

З наближенням змагань учасники будуть офіційно оголошені. Зазвичай три команди стають переможцями закритих кваліфікацій, а п’ять команд отримують прямі запрошення на подію.

Формат складається з двох груп подвійного вибування (GSL) і групового етапу. У кожній групі по чотири команди, а початковий і переможний матчі - Bo1. Матчі на вибування та фінал — Bo3. Дві кращі команди кожної групи виходять у плей-офф.

Усі ігри в сетці плей-офф з одним вибуттям є Bo3. Вісім команд, які змагаються в Global Offensive, змагатимуться офлайн за призовий гаманець у 100 000 доларів США. Переможець головного призу отримає 50 000 доларів, а другий – 20 000 доларів. Команди, які займуть третє та четверте місця, отримають винагороду по 10 000 доларів США. Призові фонди для команд, які посядуть п’яте та шосте місця, становлять 3000 та 2000 доларів відповідно.

Інші ігри на події

У неділю, 4 вересня, DreamHack Melbourne прийме великий фінал LCO Split 2. У конкурсі візьмуть участь кращі команди League of Legends в Океанії. У Halo Infinite також гратимуть на DreamHack Melbourne. Регіональна подія HCS ANZ триватиме протягом вихідних.

DreamHack Роттердам 2022

Головною подією RTM Games Week стане DreamHack Rotterdam, який повернеться в Rotterdam Ahoy з 14 по 16 жовтня. Кілька кіберспортивних подій, велика локальна мережа, потокова студія, розважальні сцени та велика ігрова виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з Новітнє обладнання та ігри будуть частиною фестивалю кіберспорту та ігор, який відбудеться цього року.

Команди-учасники

Вісім команд візьмуть участь у офлайн-контр-страйк-бою в ESL Challenger Series. Груповий етап із двома групами подвійного вибуття (GSL) є особливістю формату. Кожна група складається з чотирьох команд, а перші та переможні матчі є Bo1. Два найкращі клуби з кожної групи виходять у плей-офф після ігор на вибування та чемпіонських ігор, які є справами Bo3. Формат плей-оф складають сетки з одним вибуттям із матчами Bo3.

Після кваліфікації учасники будуть підтверджені. Примітно, що деякі команди отримують прямі запрошення. Переможець головного призу отримає 50 000 доларів, а другий – 20 000 доларів. Команди, які посядуть третє та четверте місця, отримають винагороду по 10 000 доларів США. Призові фонди для команд, які посядуть п’яте та шосте місця, становлять 3000 та 2000 доларів відповідно.

Як робити ставки на турнірах DreamHack

Хоча існує багато букмекерських контор DreamHack Esports, вибрати найкращу для конкретних потреб може бути складно. Гравці повинні перевірити за допомогою an сайт ставок на кіберспорт щоб підтвердити запропоновані коефіцієнти для ринку, на який вони хочуть зробити ставку. Більшість сайтів ставок на кіберспорт DreamHack пропонують чудові коефіцієнти.

Поширені типи ставок на турнірах DreamHack

  • Ставки на тур: Передматчеві ставки зазвичай мають хороші коефіцієнти. Це найпопулярніший спосіб робити ставки перед змаганням. Більшість сайтів ставок на кіберспорт публікують передматчеві публікації коефіцієнти ставок як тільки завершаться закриті кваліфікації. Більшість унікальних ставок доступні лише під час ставок перед матчем.

  • Конкретні ставки: У цій парі гравці будуть робити ставки на результат усього турніру, а не лише однієї конкретної гри. Зазвичай ці ставки доступні до початку події.

  • Ставки в реальному часі: Досвідчені гравці, знайомі зі спортом і структурою коефіцієнтів, часто вибирають цю ставку. Глибоке розуміння команд та окремих гравців через поради щодо ставок на кіберспорт є необхідним для ставок live. Гравцям потрібно розуміти, як отримати прибуток від конкретних шансів. Тому цей ринок не найкращий для новачків.

Стратегії ставок на турнірах DreamHack

Повний переможець

У цій простій парі люди будуть робити ставки на перемогу команди на DreamHack Open у листопаді. Однак коефіцієнти цієї ставки на сайтах ставок DreamHack дещо відрізняються.

Набір зіграних карт

Більшість відбіркових матчів DreamHack Open Qualifying — це найкращі з трьох матчів. Найбільш поширеними є ставки на загальну кількість зіграних карт із гандикапом більше та менше 2,5. Коли гра складається з трьох матчів, виграє ставка «Овер». Подібним чином, якщо будь-яка команда перемагає з рахунком 2-0, виграє ставка. Деякі букмекерські контори також пропонують варіанти ставок на Парні/Непарні на додаток до опцій Більше/Менше.

Остаточний результат

Гравці можуть спрогнозувати остаточний рахунок у серіях найкраще з трьох або найкраще з п’яти, а не лише вибирати переможця. Ця ставка може забезпечити відмінну цінність, якщо людині пощастило правильно вгадати результат.

Загальна кількість карт, виграних командою

Сайти онлайн-букмекерських ставок DreamHack пропонують точну ставку на остаточний рахунок різними методами. Гравці повинні вибрати, скільки карт, на їх думку, виграє кожна команда протягом змагання, щоб робити ставки. Гравці можуть вибрати команду, яка виграє нуль, одну або дві карти.

Останні новини

Останні новини ставок на NewBee
2022-09-22

Останні новини ставок на NewBee

Новини