Ставка на DreamHack Tournaments 2024

DreamHack — розважальна фірма зі Швеції. Фірма спеціалізується на змагальних ігрових заходах і належить Modern Times Group (MTG), компанії цифрових розваг зі штаб-квартирою в Стокгольмі. Згідно з Книгою рекордів Гіннеса та галактиками-близнюками, це найбільша LAN вечірка та фестиваль комп’ютерів у світі. Він (цей турнір) може похвалитися найшвидшим підключенням до Інтернету в світі, а також має найбільшу кількість генерованого трафіку.

На початку 1990-х DreamHack розпочався як скромна зустріч друзів і однолітків у підвалі школи в Малунге. Незабаром після цього він переїхав до їдальні. Тут він перетворився на один із найбільших кіберспортивних турнірів того періоду.

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ігри, які пропонуються в турнірі

DreamHack з тих пір у листопаді 2012 року співпрацює з Major League Gaming (MLG) та Electronic Sports League (ESL), щоб допомогти досягти зростання та розширення ігрових ринків Північної Америки та Європи. Ці колаборації включають такі речі, як універсальні рейтинги та єдині конкурентні рамки, серед іншого.

Кіберспортивні ліги DreamHack збирають найкращих гравців з усього світу із сукупним призовим фондом понад 300 000 доларів. В Інтернеті доступні сотні різних відеопотоків турніру. Більшість із них охоплює ігрові змагання. Ці ігрові заходи відбулися у Стокгольмі та Йончепінгу (Швеція), Турі (Франція), Бухаресті та Клужі (обидва Румунія), Валенсії та Севільї (Іспанія), Лондоні (Англія) та Лейпцигу (Німеччина).

Fortnite

Fortnite по суті, на відкритому конкурсі. Протягом днів змагань будь-який гравець може приєднатися і перевірити, чи зможе він потрапити на вершину рейтингу. Це фантастичний спосіб об’єднати людей для більш спонтанних змагань. Також є можливість бути в парі з професійним гравцем; таким чином, буде великий тиск на кожного учасника.

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)

Коли справа доходить до цієї гри в турнірах DreamHack'sDreamHack, Швеція домінувала в цьому змаганні. Ninjas in Pyjamas перемагали шість разів, включаючи DreamHack Masters Malmo у 2016 році та Astro Open у Валенсії в 2012 році Fnatic виграв шість турнірів DreamHack, включаючи DreamHack Tours у 2015 та 2012 роках, DreamHack Bucharest та DreamHack Summer 2015.

Dota 2

DreamLeague, раніше відома як Dota All-Stars, перш ніж була перейменована в DreamHack, зараз є, мабуть, найпрестижнішою Dota 2 турнір у всьому світі. Незважаючи на те, що азіатські команди домінують на глобальній платформі, змагання DreamHack дозволяють європейським та північноамериканським командам також боротися за головні призи.

StarCraft 2

Хоча він був випущений у 2010 р StarCraft 2 незабаром стала популярною грою на турнірах DreamHack. Наама (фінська) виграла інавгураційний конкурс на DreamHack Winter наступного року після інавгурації. Гра стала регулярною частиною літніх і зимових змагань DreamHack. Він також був включений в турніри DreamHack Open завдяки своєму новому успіху.

Герої Бурі

Герої бурі може похвалитися героями інших брендів Blizzard, включаючи Warcraft, Diablo, StarCraft, The Lost Vikings і Overwatch. Після виходу в 2015 році він відбувся в DreamHack на DreamHack в Бухаресті. Європейський TeamLiquid виграв PGL Spring Champions of the Storm 2015. Популярність цієї гри в DreamHack постійно зростає. BeGeniuses ESC отримав понад 5000 доларів призових за перемогу в DreamHack Tours 2017.

Інші ігри в турнірі DreamHack

Legend of Leagues, Super Smash Bros., Smite, Street Fighter V, Heroes of Newerth і Mortal Kombat XL зробили внесок у успіх кола DreamHack. Незважаючи на те, що вони не мають такої фінансової підтримки, як ігри, такі як Dota 2, і не беруть таку значну участь, як інші ігри, ці ігри все ще є важливими компонентами успіху DreamHack'sDreamHack, оскільки продовжують повільно набирати популярність.

Чому турніри DreamHack популярні?

У кіберспортивних турнірах є велика різноманітність жанрів та ігор. Тому тут є на що подивитись і чим зайнятися, оскільки виділяються кілька ігор. Хоча відродження файтингів також захоплює, одна гра (Halo) стрімко розвивається. Вони (DreamHack) змінювали сектор і були піонерами відеоігри та кіберспорт розвиток у всьому світі протягом понад двадцяти років.

Ці розробки були досягнуті завдяки створенню платформи, яка дозволить гравцям стати суперзірками. У той же час вони дозволяють глядачам відчути найкращі ігрові історії. В результаті DreamHack зросла в усьому світі.

DreamHack Summer 2017 мав величезний успіх із головним призом у понад 100 000 доларів. Захід було поділено на дві групи, кожна з яких складалася з чотирьох команд. Переможець призового призу в розмірі 50 000 доларів США за перше місце мав бути визначений на етапі плей-офф.

DreamHack є одним з найвідоміших імен у відеоіграх. Це завдяки тому, що він був одним із перших і найплідніших організаторів кіберспортивних подій. Вони беруть участь у кількох іграх, тому завжди варто стежити за їхнім розкладом у будь-який конкретний рік. Для більшості геймерів увійти в DreamHack є такою великою справою. Однак деякі з них залишаються, якщо їм не вдається утримати увагу шанувальників кіберспорту, як очікувалося.

Чому цей турнір популярно робити ставки

DreamHack — це шведська локальна мережа (LAN), яка об’єднує гравців з усіх сфер життя. Кілька днів змагань достатньо, щоб визначити, хто з них найкращий. Унікальність цієї події полягає в тому, що це подія BYOC (Принеси свій власний комп’ютер). Він має з’явитися в будь-якому списку кіберспортивних турнірів, які вартують їхньої уваги.

Більшість цих кіберспортивних турнірів транслюються в Інтернеті, щоб глядачі могли дивитися на різних платформах. Існує безліч чудових варіантів, які стосуються конкретних ігор. Тому, роблячи ставки, наприклад, на League of Legends, гравці можуть передбачати, які партії виграють свої перші ігри.

Користувачі, які роблять ставку на Counter-Strike: Global Offensive, можуть передбачити, яка команда буде першою до десяти вбитих. Багато сайтів для ставок також дозволяють робити непарні ставки, наприклад, на те, яка команда першою знищить першу вежу, дракона чи інгібітора тощо. Є також ставки на правильний рахунок і навіть час, необхідний для завершення. Таким чином, існує безліч способів зробити ставки на відеоігри.

Команди-переможці та найбільші моменти в турнірах DreamHack

DreamHack Summer

У 2002 році перший захід DreamHack Summer відбувся в Йончепінгу, Швеція. Перед проведенням двох з найкращі кіберспортивні турніри щорічно (включаючи DreamHack Summer у червні), DreamHack випускав як загальні, так і зимові видання протягом майже десятиліття. Перше DreamHack Summer включало перший в історії чемпіонат з Counter-Strike.

У змаганнях взяли участь 32 команди, перше місце зайняли Ninjas in Pyjamas, а потім Devine esports і backstab. Ninjas in Pyjamas має відзнаку за більшість титулів, виграних людиною, їх п’ять у 2002, 2006, 2012, 2013 та 2014 роках. Fnatic і SK Gaming, обидві з яких мають по дві перемоги, є двома іншими домінуючими командами в минулому.

Winter DreamHack

DreamHack Winter, як і DreamHack Summer, зазвичай відбувається щорічно в Йончепінгу, Швеція. Він включає деякі з найважливіших кіберспортивних чемпіонатів у League of Legends, Counter-Strike, Dota 2, Overwatch і Hearthstone. У 2010 році Mousesports і Natus Vincere стали першими переможцями конкурсів. Gambit Esports виграв титул у 2016 році, випередивши Renegades і GODSENT. Через два роки ENCE виграла трофей, а команда forZe (російська CSGO) виграла останній випуск DreamHack Winter.

DreamHack Open

DreamHack Open спочатку проводився в 2012 році і швидко зарекомендував себе як головна кіберспортивна подія DreamHack'sDreamHack з сімома великими фестивалями по всій Європі. Загальний призовий фонд турніру становить 350 000 доларів, і він відкритий як для гравців-аматорів, так і для професійних гравців. Ніндзя в піжамі виграв перший DreamHack Open, який проходив у Валенсії.

Бухарест продовжував приймати заходи і в наступні роки. Мальме, Монреаль, Атланта та Лондон у Великобританії нещодавно потрапили до списку міст, які приймали DreamHack Masters. DreamHack Masters Las Vegas у 2017 році, безсумнівно, залишається найбільшою подією на сьогоднішній день. Virtus.Pro виграв турнір попереду SK Gaming, північ і Astralis, заробляючи при цьому 250 000 фунтів стерлінгів.

Оскільки Gambit Esports вже виграв DreamHack Austin, було готово, що Envy забере додому DreamHack Atlanta. Хмара9 завоювали титул перед своїми домашніми глядачами в Денвері, а FlipSid3 Tactics завоювали титул у Лейпцигу. DreamHack Malmo 2017 переміг G2, а DreamHack Montreal — Норт.

Де і як робити ставки на турнірах DreamHack

Ти можеш знайдіть деякі з найкращих сайтів для ставок на кіберспорт для ставок на кіберспортивні турніри тут. Ці сайти пропонують неймовірні шанси в турнірах DreamHack. Однак гравець завжди повинен намагатися порівняти пропоновані на даний момент коефіцієнти для ринку, на який він хоче зробити ставку, і вибрати найбільш вигідний варіант.

Необхідно провести додаткові дослідження команд або гравців. Цінна інформація про поточну форму команди та ключових гравців може допомогти вам визначити сприятливі можливості для ставок. Намагайтеся знати про всі варіації, які впливають на загальну продуктивність. Це можуть бути такі речі, як нове підписання або відкликання ключового гравця(ів).

Переможець матчу, мабуть, найпопулярніший тип ставок на Esport, доступний на сайті ставок. Зробіть ставку на результат конкретного матчу турніру, починаючи від League of Legends і закінчуючи Counter-Strike Global Offensive. Користувачі також можуть зробити пряму ставку на те, яка команда чи гравець виграє конкретне видання. Більшість цих сайтів для ставок дозволяють зробити це задовго до початку турніру. Тому, якщо у вас є чітке уявлення про те, хто, на вашу думку, виграє великі кіберспортивні турніри, такі як DreamHack Masters, робіть ставки заздалегідь.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov

Останні новини

Оголошення учасників DreamHack 2022
2022-08-11

Оголошення учасників DreamHack 2022

За даними Twin Galaxies і Книги рекордів Гіннеса, DreamHack — найбільша LAN-тусовка і комп'ютерний фестиваль у всьому світі. Подія демонструє найшвидший і найбільший інтернет-трафік у світі. Ентузіасти можуть передбачити кілька важливих майбутніх подій за допомогою онлайн-ставок на кіберспорт. Ці турніри транслюються в прямому ефірі на різних платформах.