Найпопулярніші Heroes of the Storm сайти ставок за 2024

Heroes of the Storm (HotS) — це багатокористувацька онлайн-гра для бойової арени (MOBA). У типовому матчі дві команди по п’ять осіб змагаються на випадковому полі бою. Кожна команда має однакову мету — знищити базу суперника. Залучені команди використовують тактичні та аркадні елементи для досягнення основної мети.

Безсумнівно, Heroes of the Storm продовжує виправдати більшість своїх очікувань. На його центрі відбуваються швидкі битви на різних фонах, кожна з яких служить унікальній меті. Як видно з назви, Герої мають значний вплив на результат гри. На відміну від звичайного досвіду MOBA, гравцям не доведеться турбуватися про покупку випадкових предметів або повільних іграх, щоб втомити свою рішучість.

Найпопулярніші Heroes of the Storm сайти ставок за 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Унікальні атрибути

Під час гри гравцям доводиться битися наполегливо і швидко. І, що найголовніше, очікується, що вони працюватимуть як команда, щоб протистояти будь-яким просуванням ворога та розробляти свої стратегії. Тим не менш, ось чотири атрибути Heroes of the Storm, які встановлюють його на сходинку вище інших Ігри MOBA.

Вибір героя і ролі

HoTS поєднує в собі добірку деяких героїчних персонажів із ігрових всесвітів Blizzard. Ці герої класифікуються як воїни, опори, вбивці або спеціалісти. Гравці повинні ознайомитися з кожним із цих героїв, що важливо для розуміння того, як їхні унікальні атрибути взаємодіють на карті.

Вирівнювання команди

Командна робота є ключем до того, щоб будь-яка команда була ефективною у своїй місії. Кожен гравець вносить свій внесок у загальний досвід, тому вирівнювання рівня команди відіграє основну роль у тому, щоб гравці отримували плоди своїх зусиль.

Система талантів

Кожен герой, представлений у цій грі MOBA, має унікальні навички, які розкриваються в ході гри. В ідеалі ці таланти замінюють те, що часто пропонується в «магазині предметів», який можна знайти в конвекційних іграх.

Динамічне поле бою

Кожне з полів битви Heroes of the Storm пропонує унікальний ігровий процес і завдання. Гравці повинні остерігатися точок інтересів і конфліктів, щоб заслужити відданість найманців, які населяють поле бою.

Ставки на Heroes of the Storm

Як і інші ігри MOBA, HotS користується величезною кількістю прихильників на сцені кіберспортивних ігор. Хоча Heroes of the Storm не входить до числа найпопулярніших кіберспортивних ігор, деякі гравці все ще щиро зацікавлені в тому, щоб робити ставки на цю гру.

Як і з будь-якою формою онлайн ставки на кіберспорт, гравці можуть бути вражені морем порад щодо ставок, які охоплюють різні події HotS. Однак найголовніше – це зрозуміти різні типи ставок, доступні гравцям, які захоплюються ставками на Heroes of the Storm.

Переможець матчу

Класична ставка на переможець матчу, безсумнівно, є найпоширенішим типом ставок в кіберспортивних іграх. Ця ставка вимагає від гравців лише передбачити переможця бою. Як і очікувалося, у команди-фаворита коефіцієнти нижче, ніж у аутсайдерів.

Переможець карти

Ставка на переможець карти передбачає, що команда виграє певну карту. Досвідчені ставки HotS вважають цю ставку особливо привабливою, коли роблять ставки в реальному часі. В ідеалі легко передбачити результат даної карти, дивлячись на обраних героїв.

Ставки на фору

Гравці, які прагнуть мінімізувати ризики, придумують ставки на гандикап. В ідеалі ця ставка схожа на ставку на переможець матчу, тільки якщо команда, на яку робить ставку, додається до рахунку команди.

Ставки на першу кров

Як випливає з назви, перша кров відноситься до першого вбивства. Ця ставка може бути влучним або промахом, оскільки вона вимагає від гравців передбачити команду, яка здобуде перший рахунок. В ідеалі ставки на першу кров переважно рекомендують досвідченим, які розуміють динаміку гри.

Чому Heroes of the Storm популярні?

Heroes of the Storm стабільно стає популярним, незважаючи на початковий похмурий прогноз. Однією з головних причин його стабільного зростання є те, що розробники ігор зосередили увагу на тому, щоб дати гравцям максимальний баланс. Крім того, HotS пропонує більш життєздатні блайнди, веселі таланти і, головне, фантастичні взаємодії з героями.

Хоча випуск контенту відбувався відносно повільно, розробники HotS компенсували це, надаючи гравцям регулярні оновлення балансу, переробки, коригування ігрового процесу та деякі сезонні події. У цій грі є все, що подобається, коли гравцям пропонують широкий спектр епічних моментів. Крім того, насичені бойовиками командні бої, улюблені персонажі та чудова графіка є достатньою причиною, чому ця кіберспортивна гра продовжує процвітати.

Інтернет-спільнота

Інтернет-спільнота HotS є більш привабливою, ніж інші MOBA, особливо гравців, які вперше в грі. Однак відомий факт, що онлайн-спільнота часом може бути трохи ворожою, оскільки вона заповнена різного роду гравцями. Це означає, що гравець не може передбачити свій досвід у спільноті. Але в цілому гравці HoTS, як правило, більш пробачливі та винахідливі до нових гравців.

Гра в Heroes of the Storm онлайн

Гравці, які хочуть грати в HotS онлайн, можуть захотіти подивитися на число. Без сумніву, багато гравців MOBA збираються онлайн, щоб пограти в цю гру, але точна кількість в будь-який момент може ввести в оману. Однак, якщо говорити про загальну статистику, глобальна кількість HotS оцінюється приблизно в 7 мільйонів.

Гравці Big Heroes of the Storm

Більшість найкращих HotS кіберспортивні гравці існують деякий час і з’являлися в інших іграх Blizzard. Якщо загальна сума виграшів у грі має значення, наступні гравці можуть бути визнані найвидатнішими гравцями в грі.

 • Чон, Вон Хо
 • Лі, Чон Хьон
 • Лі, Дже Вон
 • Я, Джин Ву
 • Кан, Вун Сон

Чому гравці люблять HoTS?

Коли справа доходить до MOBA, Heroes of the Storm, безсумнівно, є однією з найулюбленіших ігор. І ось кілька причин, чому все більше кіберспортивних гравців вважають його привабливим:

 • Є більше карт або полів битв, якими можна насолоджуватися
 • Він пропонує командний ігровий процес
 • Має цілеспрямований дизайн

Як грати в HotS

HoTS – це командна гра. Гравець починає з вибору режиму гри. Існує п’ять ігрових режимів: проти ШІ, Швидкий матч, Без рейтингу, Рейтинговий і Битва. Перш ніж спробувати інші рівні, новим гравцям рекомендується почати з Versus AI, найнижчого рівня. Обліковий запис 50 рівня дає право будь-якому гравцю грати в рейтингові матчі.

Що стосується ігрового процесу, мета полягає в тому, щоб підштовхнутися до бази супротивника і знищити їх зв’язок.

Найбільші гравці та команди гри

Після HotS Global Championships більшість франчайзингових команд, таких як Cloud9, Gen.G і Team liquid, були розпущені. Однак іншим вдалося втриматися, і в результаті досягли величезного успіху в грі. Тим не менш, ось список півнів, які досягли великого успіху в турнірах Heroes of the Storm:

 • Простота
 • Кіберспорт WildHeart
 • Контроль натовпу
 • Кисневий киберспорт

Чи є чемпіонат Heroes of the Storm?

Також відомий як esports World Convention (ESWC) — це професійний чемпіонат, у якому беруть участь одні з найкращих гравців і команд. Сформовані у форматі кваліфікації, команди, які пройшли кваліфікацію, отримують місце, щоб представляти свої країни на чемпіонаті світу ESWC.

Що таке чемпіонат світу з HotS?

HotS World Cup, також відомий як чемпіонат світу Heroes of the Storm, вперше відбувся у 2015 році. Цей турнір вперше відбувся на BlizzCon у 2015 році. На цьому турнірі вісім команд змагалися за 500 000 доларів. У 2016 році призовий фонд подвоївся, що ознаменувало початок глобального чемпіонату Heroes of the Storm Circuit. Однак наприкінці 2018 року Blizzard оголосила про намір скоротити подію HotS.

Ставки на чемпіонат світу Heroes of the Storm

Гравці, які хочуть робити ставки на глобальні кіберспортивні події, можуть бути зацікавлені в ставках на чемпіонат світу Heroes of the Storm. Спочатку вважалися великою справою найкращого сайту ставок на кіберспорт, сьогодні любителям HotS залишаються лише глобальні події після скорочення.

Учасники HotS, зацікавлені в Чемпіонаті світу або будь-якому іншому світовому чемпіонаті, повинні проявляти живий інтерес до команд або країн, які стабільно виступають на великій сцені. Наприклад, команди Північної Кореї та США, як правило, виявляються на висоту в глобальних подіях.

Ставки на Heroes of the Storm у провайдерів

Оскільки Heroes of the Storm стає все більш популярним, деякі з найкращих сайтів ставок на кіберспорт активно цікавляться цим видом спорту. Хоча деякі програми для ставок на кіберспорт можуть неохоче висвітлювати цей вид спорту, більшість «великих хлопців» у галузі вже повідомили про свої наміри. Тим не менш, ось деякі сайти ставок на кіберспорт, які вичерпно обслуговують ставки на кіберспорт HotS:

Betwinner

Betwinner швидко дає змогу відчути свою присутність серед гравців на кіберспорт Heroes of the Storm. Ця букмекерська контора охоплює багато кіберспортивних подій по всьому світу. Найголовніше, що Betwinner пропонує додаткові ринки для конкретних подій.

22Ставка

22Ставка це ще один популярний варіант, що стосується ставок на HotS. Цей букмекер вже деякий час висвітлює події кіберспорту. З великими шансами та багатьма ринками ставок, 22Bet має бути найкращим вибором для гравців HotS.

1xBet

1xBet є одним з найпопулярніших операторів в традиційних спортивних ставках. Цей оператор також виділяється в ставках на кіберспорт завдяки своєму зірковому обслуговуванню клієнтів, щедрим стимулам, вигідним коефіцієнтам і різноманітним ринкам ставок.

Слідкуйте за найкращими командами Heroes of the Storm і точні ставки

Ставки на будь-яку кіберспортивну подію вимагають певної ретельності. Тому важливо стежити за найкращими командами у світі Heroes of the Storm, щоб часто робити правильні прогнози.

Генерал Г

Південнокорейське Gen G вважається однією з найкращих кіберспортивних команд. Ця команда виграла вісім турнірів Heroes of the Storm, заробивши величезні $1 360 000.

Команда Dignitas

Команда Dignitas це ще одна команда, за якою будь-який гравець HoTS має прагнути наслідувати. Базована в Ньюарку, штат Нью-Джерсі, ця команда рідко розчаровує на великій сцені. Її команда Heroes of the Storm загалом зібрала $1 178 555 у тридцяти змаганнях.

MVP

MVP – ще одна південнокорейська команда в нашому списку найкращих команд. Хоча є повідомлення про те, що його команди більше не будуть брати участь у змаганнях Heroes of the Storm, він завжди є найкращим вибором на будь-якій кіберспортивній події HoTS.

Як тільки гравець розуміє природу змагання, йому стає дуже легко робити правильні прогнози. Крім того, будь-який гравець повинен бути в курсі поточних подій і динаміки, що оточують спорт, враховуючи, що з часом вони змінюються.

Плюси і мінуси

Щоб зрозуміти, що пропонує Heroes of the Storm, не потрібно багато. Ось список деяких ударів і промахів HotS, які можуть зацікавити гравців і тих, хто робить ставки, які роблять ставки на гру.

Плюси

Гра швидка, з короткими і захоплюючими поєдинками. Середня тривалість гри HoTS становить приблизно 20 хвилин, цього достатньо, щоб інвестувати гравця, не вичерпуючи його.

 • Герої не мають статичних рис
 • У ньому є різноманітні герої з найкращих ігор blizzard
 • Гравцям пропонують таку бажану різноманітність карт для корисного ігрового досвіду.
 • Прості та круті візуали
 • Гравці отримують підвищення рейтингу
 • Гра дає гравцям 30 днів, щоб переглянути свої минулі ігри та знайти кращий спосіб змагання
 • Нові гравці можуть протестувати гру, перш ніж вирішити витратити на гру

Мінуси

 • Досвід може бути повільним, якщо місця, де залишилися герої та маніяки
 • Гравці не мають можливості грати на улюблені карти
 • Гравці час від часу стикаються з деякими перешкодами на основі прогресу, які є поза межами матчу
 • Інтерфазу користувача не можна налаштувати

Розуміння коефіцієнтів ставок на Heroes of the Storm

Будь-який гравець на кіберспорт повинен розуміти шанси доступний будь-яким додатком для ставок на кіберспорт. Для початку, високі коефіцієнти ставок на HotS приносять найбільшу цінність. Гравці, які зацікавлені в ставках на HotS, повинні розуміти коефіцієнти, які пропонують різні букмекерські контори. Ось деякі поширені типи шансів Heroes of the Storm.

 • американські шанси: Як випливає з назви, американські шанси зазвичай використовуються в Америці. Виділяється функція зазвичай має додані знаки плюс (+) і мінус (-). В ідеалі число зі знаком мінус часто вказує на суму, на яку потрібно поставити, щоб виграти 100 доларів.
 • Десяткові шанси: В основному використовуються на європейських сайтах ставок, десяткові коефіцієнти є одними з найпростіших у роботі. Все, що гравцеві потрібно зробити, це помножити шанси на суму ставки.
 • Дробові шанси: Більшість букмекерів пропонують дробові коефіцієнти. Як і десяткові коефіцієнти, зрозуміти їх досить просто. Помноження частки на суму ставки дає прибуток або отриману суму.

Як найкраще перемогти ставки на Heroes of the Storm

Тепер, коли все про Heroes of the esport було детально розібрано, також важливо розглянути способи чи підходи, які можуть допомогти гравцям відчути успіх у грі. Ось кілька цінних порад для гравців у HotS.

 • Подивіться, як досвідчені гравці роблять ставки, щоб швидко зрозуміти основи
 • Зверніть увагу на статистику та залучіть спільноту
 • Більше зосередьтеся на тенденціях META
 • Робіть ставки з максимально високими коефіцієнтами на максимальну вартість
 • Переконайтеся, що ви практикуєте відповідальну гру
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
Кіберспорт
About

Джун-хо Кім, динамічний маестро кіберспорту Південної Кореї, виступає маяком знань на EsportRanker. Поєднуючи аналітичну майстерність із вродженою любов’ю до ігор, Джун Хо розгадує заплутаний гобелен онлайн-змагань, гарантуючи, що гравці залишаються в курсі та надихають.

Send email
More posts by Jun-ho Kim