Найпопулярніші Поле бою сайти ставок за 2024

Цей посібник із ставок Battlefield eSports занурюється в усю динаміку щодо ставок на цьому блоці. Дізнайтеся про передісторію відеоігри, різні ігри серії, геймплей, місце Battlefield на сцені кіберспорту, ринки ставок і коефіцієнти, кіберспортивні турніри, на які можна робити ставки, найкращі команди Battlefield eSports тощо.

Згідно зі статистичними даними, у 2021 році вартість індустрії кіберспорту становить колосальні 1,08 мільярда доларів США, а до 2024 року очікується, що вона досягне 1,62 мільярда доларів США. Конкуренція в галузі кіберспорту підштовхнула ставки на кіберспорт, особливо після початку пандемії. Оскільки більшість подій у прямому ефірі скасовано, букмекери досліджували кіберспорт, щоб запропонувати гравцям те, на що можна зробити ставку.

Найпопулярніші Поле бою сайти ставок за 2024
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter

Про серіал Battlefield

Сьогодні ставки на кіберспорт є одними з найбільш швидкозростаючих ринків азартних ігор онлайн. Статистика показує, що в 2020 році загальна вартість ставок в кіберспорті склала понад 12,9 мільярда доларів США.

Одним із видів кіберспорту, на який сьогодні варто робити ставки, є Battlefield. Незважаючи на те, що вона не така помітна, як інші кіберспортивні ігри, нова частина, Battlefield 2042, є наступною великою подією. Він спрямований на виправлення всіх недоліків, які прийшли з двома його попередниками, Battlefield 4 і Battlefield 5.

Поле бою - це а відеогра шутер від першої особи (FPS) який може похвалитися кількома окремими іграми та пакетами розширень. Основні ігри: Battlefield 1942 (2002), Battlefield Vietnam (2004), Battlefield 2 (2005), Battlefield 2142 (2006), Battlefield 3 (2011), Battlefield 4 (2013), Battlefield 1 (2016), Battlefield V (2018). ), а також остання частина, Battlefield 2042 (2021).

Battlefield 4

Battlefield IV є найбільш домінуючою частиною. Це єдина гра в серії, яка добре представила франшизу на сцені кіберспорту. Сюжетна лінія розгортається через шість років після вигаданої війни 2020 року. Battlefield 4 була випущена в 2013 році і отримала похвалу за чудову графіку, ігровий процес і багатокористувацький режим.

Хоча це все ще найкраща кіберспортивна гра в серії, одиночний режим і збої в багатокористувацькому режимі призвели до невеликої критики.

Поле битви V

Battlefield V був продовженням Battlefield 4, але, на жаль, він залишається провалом. Він не виправдав очікувань через маркетингові недоліки. Крім того, основна увага приділяється кампанії для одного гравця, а не кампанії Battle Royale, яка є синонімом кіберспорту, який знищив потенціал гри. Але є кілька речей, які подобаються гравцям у Battlefield 5.

У нього було кілька доповнень, наприклад, нові багатокористувацькі режими, включаючи «безперервний» режим кампанії «Firestorm» і «Grand Operations». У Battlefield V покращений реалізм завдяки ігровому движку Frostbite 3, а режим «Королівської битви» викривлений навколо стовпів франшизи: руйнування, транспортні засоби та, що важливо, командна гра.

Battlefield 2042

19 листопада 2021 року відбувся реліз довгоочікуваної гри Battlefield 2042. Він містить сім абсолютно нових карт і інтригуючий режим порталу. Одна річ, яка робить цю частину незвичайною, полягає в тому, що це гра лише для кількох гравців, тобто вона зосереджена на кіберспорті.

Хоча на момент запуску немає рейтингових або кіберспортивних режимів, у грі принаймні є інструменти для створення, які дозволяють гравцям налаштовувати ігрові режими. Рейтинговий і кіберспортивний режими наразі недоступні, щоб дозволити гравцям вивчити динаміку гри, яка є дещо складною. Ці функції будуть додані пізніше, коли гравці ознайомляться з грою. Battlefield 2042 ще не вийшла на сцену кіберспорту, але коли це станеться, вона стане блокбастером. Дія розгортається в недалекому майбутньому та містить футуристичну зброю.

Ставки на Battlefield

Хоча ставки на Battlefield не так популярні, як інші кіберспортивні ігри, він обов’язково отримає тягу. Почнемо з того, що робити ставки на Battlefield цілком законно, якщо учасники досягли повноліття для азартних ігор. Ставки на цю відеогру нічим не відрізняються від ставок на інші FPS-ігри, про CS: GO, Valorant, Rainbow Six Siege та інші.

Як зареєструватися на сайтах ставок Battlefield

Щоб робити ставки на Battlefield, гравці повинні спочатку знайти сайт ставок із ринками Battlefield. Потім вони повинні натиснути опцію реєстрації та завершити процес реєстрації, підтвердивши свою електронну адресу. Сайти ставок без перевірки, також відомі як сайти ставок Trustly, можуть увійти в гру без проблем із реєстрацією чи перевіркою, просто внісши гроші букмекеру.

Ставки Battlefield на реальні гроші

Хоча деякі сайти ставок на кіберспорт пропонують безкоштовні грошові ставки, більшість є сайтами ставок на реальні гроші, тому гравці повинні мати реальні гроші, щоб взяти участь у грі. Перевага сайтів ставок на реальні гроші Battlefield полягає в тому, що гравці можуть виграти реальні гроші, коли їхні ставки приймаються. У букмекерських конторах на реальні гроші любителі ставок на кіберспорт можуть грати, використовуючи фіатні гроші або криптовалюти, такі як біткойни та ефіріум.

Наскільки популярний Battlefield?

Battlefield є однією з найпопулярніших ігор EA у спільноті онлайн-ігор. Однак на сцені кіберспорту це не так популярно. У цьому сегменті досліджується популярність Battlefield і причини, чому існують заяви про його загибель.

Поле бою в цифрах

У вересні 2021 року Gamerant повідомив про сплеск популярності Battlefield 5 у Steam. Останнього тижня серпня 2021 року у відеогру одночасно грали 76 456 гравців, що є рекордом за весь час з моменту її випуску. Це була гарна новина для розробників гри, оскільки раніше популярність гри впала.

Станом на 1 вересня BF був під номером 9 у списку найбільших одночасних гравців, поступаючись таким гравцям, як Rocket League, Dead By Daylight і Rainbow Six Siege. Незважаючи на основні недоліки гри, Battlefield 5 залишається популярною грою.

Steam Charts також повідомили, що в травні 2021 року гра досягла максимуму в 3408 одночасних гравців. Популярність гри ще більше зросла в червні, коли максимальна кількість гравців досягла 11 714, тоді як у вересні максимальна кількість гравців зросла до 12 284.

На жаль, для Battlefield 2042 все виглядає не так райдужно. Незважаючи на те, що це остання частина, навколо гри не так багато ажіотажу щодо кіберспорту. Незважаючи на те, що EA та DICE наполягають на тому, що гра працює набагато краще, ніж те, що Battlefield 5 показувала в той самий момент, є ще багато чого для опрацювання. Можливо, гра стане популярною, коли будуть додані відсутні режими кіберспорту, а команди почнуть створювати списки Battlefield 2042.

Чому Battlefield популярний?

Усе сказано та зроблено, серія Battlefield залишається однією з найпопулярніших ігор AAA FPS. Є кілька причин, які пояснюють чому.

Ігрова спільнота Battlefield

По-перше, гра існує вже давно і може похвалитися широкою спільнотою на соціальних платформах, таких як Reddit. Перша гра, Battlefield 1942, була випущена ще в 2002 році, і з того часу вона оновлювалася новими захоплюючими іграми.

Що ще? Було багато доповнень до кожної назви та тонни завантажуваного вмісту (DLC). Видавці гри також прагнули виправляти помилки та збої, коли їх помічали.

Свіжі сюжети, сюжети та епохи війни

Ще одна причина популярності Battlefield — динамічність. На відміну від більшості FPS-ігор, які зосереджені на майже схожих сюжетних лініях і налаштуваннях, серія Battlefield різноманітна.

Наприклад, дія останньої частини, Battlefield 2042, розгортається в недалекому майбутньому та має три режими гри. З іншого боку, дія Battlefield V розгортається у Другій світовій війні, подібно до Battlefield 1, дії якої відбуваються в епоху Першої світової війни. Отже, у серії Battlefield є все, незалежно від того, чи хочуть гравці потрапити на поле битви зі старою зброєю часів світової війни чи футуристичною зброєю та артилерією.

Можна грати онлайн (безкоштовно)

Безкоштовна онлайн-гра (з Xbox Game Pass або Battlefield Online) також є причиною стрімкого зростання популярності Battlefield. Це пояснює нещодавнє зростання кількості одночасних гравців у Battlefield 5. Крім того, значно знижені ціни на гру також сприяли її популярності.

Чудова ігрова механіка

Реалістичність ігрової механіки Battlefield також є причиною, чому любителі ігор FPS люблять Battlefield. Останні випуски покладаються на ігровий движок Frostbite 3. Він має руйнівне середовище, вибірковий пріоритет звуку, освітлення в реальному часі, перегляд на великій відстані та графіку з високою роздільною здатністю.

Зменшення популярності Battlefield

Як згадувалося раніше, у Battlefield також було чимало ненависників. Популярність гри в якийсь момент впала з кількох причин, про які йдеться нижче.

У випадку Battlefield V зосередженість на одиночній кампанії замість режиму Battle Royale є причиною того, що популярність гри падає. Це також головна причина провалу гри на сцені кіберспорту.

Ще однією причиною падіння BF, особливо останнього видання, Battlefield 2042, є відсутність критичних конкурентних функцій, які ще не випущені. Хоча в Battlefield 2042 є функція створення власних режимів, Battlefield 2042 не має рейтингу та не має режиму кіберспорту, тому вона не привернула багато гравців.

Найкращі сайти ставок Battlefield eSports

Із зростанням попиту на ринки ставок на кіберспорт, сотні сайтів ставок на кіберспорт проросли. Ну, це дуже добре для гравців, але потім може бути важко знайти найкращі сайти для приєднання. Для тих, хто не впевнений, який найкращий сайт ставок Battlefield, нижче наведено кілька важливих аспектів, які слід враховувати.

Достовірність

Перше, що потрібно зробити гравцям, це приєднатися до сайту ставок, який має ліцензію будь-якого з відомих органів регулювання азартних ігор. На таких сайтах гравці можуть бути впевнені, що їхні гроші в надійних руках і випадки договірних матчів не викликають занепокоєння.

Ринки та коефіцієнти

Далі вони повинні переконатися, що на сайті є різні ринки ставок Battlefield і багато подій Battlefield, на які можна робити ставки. Важливо, що шанси повинні бути високими.

Банківські варіанти

Ще один важливий аспект при виборі найкращого сайту для ставок Battlefield – це Варіанти оплати кіберспорту. Додаток для ставок на кіберспорт, до якого можна приєднатися, має запропонувати гнучкі, швидкі та безпечні варіанти банківського обслуговування. Необхідно підтримувати всі популярні способи онлайн-платежів. Методи внесення та зняття коштів у кіберспорті також мають бути швидкими.

Бонуси ставок на кіберспорт

Для тих, хто хоче збільшити свій банкролл, такі акції та бездепозитні бонуси і депозитні бонуси також враховуються. Деякі з найкращих сайтів ставок, де можна знайти бонуси, включають BetWay, 22Bet, Bet365 і Betsson.

Кіберспортивні турніри та змагання Battlefield

Battlefield не така активна, як інші FPS-ігри на сцені кіберспорту. Тут немає регулярних турнірів і змагань, як у Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Tom Clancy's Rainbow Six Siege і Call of Duty. Це тому, що останні випуски не були в основному зосереджені на кіберспорті. Однак попередні випуски ігор FPS були активними в минулому та залучили кілька топових турнірів і змагань.

Чи існує чемпіонат Battlefield?

Чемпіонат світу – це вершина кіберспорту. Цей турнір має різні назви залежно від кіберспорту. На жаль, для Battlefield немає Кубка світу чи великого турніру, оскільки відеоігра не настільки популярна в індустрії кіберспорту. Але щойно останній внесок, BF2042, набере обертів, обов’язково відбудеться головний турнір, на якому буде відзначено найкращу команду, яка братиме участь.

Хоча на даний момент немає прем’єрних турнірів, кілька минулих турнірів справді буде відновлено найближчим часом, коли Battlefield стане основою для кіберспорту. Нижче наведено деякі з великих турнірів Battlefield, які можуть бути в розробці.

Збірка Зима

Підтверджено Assembly Organizing Oy, Assembly Winter — це фінська кіберспортивна подія, яка проводиться з 90-х років. У 2007 році, наприклад, турнір привернув кілька матчів Battlefield 2142, де загальний призовий фонд склав $13 644,88. На жаль, у турнірі Assembly Winter 2021 не було заплановано жодної події Battlefield, але Battlefield обов’язково з’явиться, коли в останній частині буде запущено режим кіберспорту та команди почнуть формувати свої списки BF.

ESL One

Електронна спортивна ліга один, також відомий як ESL One, це ще один турнір Battlefield, який кілька років тому намагався вивести Battlefield на сцену кіберспорту. Турнір привабив кілька найкращих команд у фіналі зимового сезону 2015, який проходив у Кельні, Німеччина.

Вісім команд, розділених на дві групи, боролися за перемогу. Після жахливих битв саме Epsilon eSports завоювала левову частку призового фонду в 35 000 євро, випередивши INTZ e-Sports. Щойно Battlefield 2042 актуалізує режими кіберспорту, ESL One обов’язково візьме його на борт у своїх турнірах і змаганнях.

Ліга ESB

Хоча вона не приваблює величезних призових фондів, які ми бачимо в інших змаганнях, Ліга ESB віддала належне Battlefield V, незважаючи на недоліки відеоігри. ESB організувала кілька турнірів, у яких брали участь одні з найбільш конкурентоспроможних команд із складами Battlefield 5. Коли Battlefield 2042 отримає неактивний кіберспорт, це один із турнірів, який повернеться.

Zurich Invitational

Zurich Invitational — це ще один турнір, який поставив Battlefield на карту кіберспорту. ESB проводить турнір разом із GameTurnier, eStudios і g4g.ch. У сезоні 2019/2020 ця подія зібрала чотири команди Battlefield 1 у локальному заході Battlefield 1 LAN з подвійною елімінацією 5 на 5, який проходив лише за запрошеннями.

Призовий фонд був не таким великим, але принаймні шанувальники Battlefield мали змогу побачити гру на змагальній сцені. Якщо Battlefield 2042 матеріалізує режими кіберспорту, цей турнір, швидше за все, буде відновлено.

Вище наведено деякі з турнірів і змагань Battlefield. На жаль, зараз не так багато змагань, на які можна робити ставки, оскільки гра провалилася на сцені кіберспорту.

Але з огляду на те, що DICE з нетерпінням чекає налаштування Battlefield 2042 для кіберспорту, оприлюднивши рейтингові та кіберспортивні режими, які ще не випущені, компанія, ймовірно, співпрацюватиме з організаторами кіберспортивних турнірів, щоб провести кілька кіберспортивних подій, ймовірно, Battlefield World Cup.

Найкращі кіберспортивні команди Battlefield

Зараз, коли Battlefield не популярний на сцені кіберспорту, їх не так багато Професійні команди кіберспорту. У кіберспорті команди, як правило, створюють списки для популярних кіберспорту, які залучають великі призові фонди, наприклад, DOTA 2, CS: GO, FIFA та Valorant.

Але тепер, коли Battlefield готовий до повернення в кіберспорт, команди, які домінували в минулому, обов’язково повернуться.

Деякі з команд, яких можна очікувати, включають;

PENTA Спорт

PENTA Sports, заснована в 2013 році, є німецькою кіберспортивною командою, яка залишила слід на конкурентній арені Battlefield. Він брав участь у сезоні ESL One Battlefield 4 Winter 2015. Команда виступила добре, але, на жаль, фінішувала третьою. Можливо, якщо Battlefield 2042 випустить режими кіберспорту, команда створить склад і повернеться до активних змагань. У 2021 році команда активно працювала на сцені CS:GO.

Epsilon eSports

Ще одна найкраща команда, яка повинна бути представлена в Battlefield eSports, — Epsilon eSports, кіберспортивна організація, заснована в 2008 році. Команда виграла сезон ESL One Battlefield 4 Winter 2015, обігравши INTZ e-Sports. На даний момент Epsilon eSports має списки гравців у Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, FIFA, Gears of War і H1Z1. Враховуючи попередні подвиги команди в Battlefield 4, керівництво може розглянути можливість створення списку BF2042.

Вище наведено деякі з популярних команд Battlefield eSports. Ймовірно, щойно Battlefield 2042 дебютує в кіберспорті, коли режим кіберспорту буде активовано, інші кіберспортивні команди, які спеціалізуються на іграх FPS, наприклад Astralis, Entropiq, Extra Salt, Team Vitality та Movistar Riders, створять списки Battlefield.

Плюси і мінуси ставок на полі бою

Як дві сторони однієї медалі, ставки Battlefield мають як переваги, так і недоліки.

плюси

  • Наявність Battlefield на сайтах ставок – Сьогодні багато сайтів ставок на кіберспорт мають ринки ставок на кіберспорт. Гравцям не доведеться переглядати багато сайтів ставок, щоб знайти букмекерів із ринками ставок Battlefield.
  • Виграйте реальні гроші – Друга перевага ставок на полі бою полягає в тому, що гравці мають шанси на перемогу. Але до речі, гравці можуть виграти реальні гроші, лише якщо вони гратимуть на сайтах ставок Battlefield на справжні гроші.
  • Вигідні бонуси та акції– Зараз, коли існує жорстка конкуренція серед сайтів ставок на кіберспорт, існує безліч фантастичних бонусів для ставок Battlefield як для нових, так і для існуючих гравців.

мінуси

  • Відсутність даних – На відміну від звичайних спортивних ставок, eSports, включаючи Battlefield, не мають вихідних даних, на основі яких гравці могли б робити ставки.
  • Ризик звикання – Подібно до того, як гра в Battlefield може викликати звикання, ставки на гру також створюють ризики залежності та, як наслідок, проблеми з азартними іграми.

Пояснення ставок на Battlefield

Перш ніж почати гру, гравці повинні знати коефіцієнти ставок Battlefield. Для початку, коефіцієнти ставок відображають подію, яка відбувається чи ні. Основне правило завжди таке: чим вищі шанси, тим менші шанси на перемогу, і навпаки.

Формати ставок Battlefield

Є три стандартні формати ставок. Деякі сайти ставок підтримують лише один формат коефіцієнтів, а інші підтримують усі три формати.

  • Британські коефіцієнти: Коефіцієнти, які також називаються дробовими або британськими шансами, представлені у дробах, наприклад, 5/2. Число ліворуч — це сума, яку гравці виграють, зробивши ставку на те, що вказано праворуч, плюс їх початкова ставка.
  • Американські коефіцієнти: Ці коефіцієнти позначаються символом плюс або мінус. Перше позначає аутсайдера, а друге – фаворитів. Американські коефіцієнти зі знаком плюс показують прибуток, який гравці отримують за кожні поставлені 100 доларів, тоді як знак мінус вказує суму, яку гравець повинен поставити, щоб отримати 100 доларів прибутку.
  • Європейські коефіцієнти: Також відомі як десяткові коефіцієнти, ці шанси представлені в десяткових дробах. Щоб дізнатися суму виграшу, гравці повинні помножити свою ставку на десятковий коефіцієнт.

Поради щодо ставок

Як традиційні спортивні ставки, Battlefield Для ставок на кіберспорт потрібні деякі стратегії щоб збільшити шанси гравців на перемогу. У цьому сегменті є кілька порад щодо ставок Battlefield.

Перш за все, варто ознайомитися з правилами і правилами гри Battlefield. Багато беттерів починають робити ставки наосліп, не розуміючи динаміки гри. Зрозумійте, як відбувається гра, і, що важливо, ринки ставок і коефіцієнти. Не вивчивши динаміку гри, гравці ризикують робити ставки на вкрай неможливі результати.

Наступне — зрозуміти кіберспортивну сцену Battlefield. Гравці повинні знати про головні змагання та фаворитів кожного матчу чи турніру. Подивіться на недавню форму команд, які борються, і завжди довіряйте шансам. Пам’ятайте, що вищі коефіцієнти, то менші шанси на те, що ця ставка здійсниться. Таким же чином, чим нижчі коефіцієнти, тим вищі шанси на перемогу.

Нарешті, слідкуйте за словами експертів. У ставках Battlefield eSports деякі експерти уважно стежать за грою та прогнозують переможців. Хоча передбачення ставок Battlefield не гарантовано здійсняться, вони мають досить високу точність.

Незважаючи на те, що гра не настільки популярна серед кіберспорту та ставок, нова частина змінить ситуацію на краще. Очікуйте, що він почне вражати землю, коли будуть випущені довгоочікувані функції, рейтингові та кіберспортивні режими.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
про

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov