Все про ставки на Team MVP

Команда MVP — відома киберспортивна команда з Південної Кореї, яка мала списки в Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive, Player Unknown's Battlegrounds та League of Legends. Команда MVP раніше проводила турніри з Dota 2, Heroes of the Storm і StarCraft II. Команда MVP Competition of Legends раніше брала участь у Division of Legends Champions Korea (LCK), головній професійній лізі Південної Кореї League of Legends, перед тим як наприкінці 2018 року вилетіла до ліги Challengers Korea. (CK).

Команда стала першою корейською командою, яка пройшла кваліфікацію до першого етапу плей-офф IV Міжнародного турніру. Команда програла Team Liquid після того, як перемогла Virtus.pro. Незважаючи на те, що вони були єдиною південнокорейською командою з Dota 2 на турнірі, їхня участь у Сіетлі викликала прямі трансляції SpoTV із аудиторією.

Все про ставки на Team MVP
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Гравці MVP команди

Dota 2

У 2013 році до команди приєднався Jimmy' DeMoN' Ho (США). У 2014 році до складу команди TI4 входили південнокорейці Пак Те Вон, псевдонім Марч, Кім Сон Йоб, псевдонім QO, і Лі Сан Дон, псевдонім Форев. Іншими гравцями в списку були Лі «Рейсен» Джун-Йон та Лі Син Гон, псевдонім Хін. Двоє гравців покинули команду в тому ж році. Це були Кім «ДуБу» Ду Ён і Чон Хар, псевдонім Солара, обидва корейці.

Команда TI5 у 2015 році була поповнена новими гравцями, щоб замінити тих, хто пішов. Дамієн' кпіі' Чок (австралієць) приєднався до команди разом із Вонгом Дженг Їхом під псевдонімом NutZ (Сінгапур). Наступного року до списку було додано Pyo No-a alias MP. Кім Те Сон, він же Вело, приєднався до команди в 2016 році. Команда стала однією з найкращі кіберспортивні команди світу. На жаль, MVP Phoenix було розпущено в 2017 році.

Counter-Strike: Global Offensive

Як для CS:GO, розформована команда складалася в основному з південнокорейців. Лі Хен Пьо псевдонім Сігн, Кім ХСК Хе Сон, Чон Чон Хен, псевдонім Рінда. Інші були Квон Ардженсі Сун Ву та Чон Су Йонг, псевдонім Кейл. Тренер команди Рональд «Рембо» Кім був із Сполучених Штатів.

У команді також були інші гравці, такі як Ан Хо Кьон, псевдонім Тімон, Нам Хьон Джу, псевдонім Саунд, Пак zwff' Мін Сок і Пьон Сон Хо, псевдонім Термі, який був тренером. Кім Кі-Сок, псевдонім Suckle, також був помітним тимчасовим замінником команди MVP.

Ліга Легенд

The Ліга Легенд Список в основному складався з південнокорейців, таких як Пак Су-Хьон, псевдонім Обережно, Кім Бьон Чжун, псевдонім Морква, і Кім Сон-Гю, псевдонім Ворона. Іншими гравцями в списку були Чо Мотив Се Хі, Кім Дже Чжин під псевдонімом Нельбо, Со «Гарден» Чон Вон та Лі Хо Сон під псевдонімом Едж. Кім Кю Сок і Кім Іффі Хен Чжун також були в списку MVP LoL.

У 2015 році до команди приєдналося п’ятеро гравців. Кан «ДОДАТИ» Гон Мо, О Хён Сік, псевдонім МаХа та Ан Джун Хьон, псевдонім Ян. На У-Хен, псевдонім Пілот, і Чон Макс Чон Бін були рештою до списку, усі південнокорейці. Ча Ін-Мьон, псевдонім ЧаРеш, і Лі Чон Вон, псевдонім Сару, були членами команди MVP.

Найсильніші ігри команди MVP

Dota 2

1 вересня JeeF приєднався як менеджер команди. MVP створив свій другий Dota 2 Наступного місяця команда отримала назву MVP Phoenix, 21 листопада. У тому ж місяці MVP Phoenix додав американський DeMoN до свого списку. У грудні DeMoN покинув команду після того, як вони виграли NSL сезон 2.

У лютому 2014 року команда MVP Phoenix грала в KDL Season 1, а DuBu грав за команду. У травні Фенікс успішно здобув участь у The International 4 після того, як зайняв друге місце в TI4 Південно-Східної Азії. У 2015 році в команді було багато активності. У лютому команда «Фенікса» була розділена, а Хін та Форев перейшли до MVP Hot6ix. Febby і Kpii приєдналися до MVP Phoenix, щоб заповнити вакансії. У березні Reisen перестав працювати, і його замінив NutZ.

Counter-Strike: Global Offensive

Команда була успішною в різних турнірах до свого розформування в 2020 році. Команда MVP вибила ALPHA_Червона команда на шляху до перемоги в Cobx Masters Phase 2. Вони також перемогли NASR_Кіберспорт у фіналі eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018. На ZOTAC Cup Masters 2018 команди з кіберспорту MVP вибили у фіналі Signature Gaming.

Чому Team MVP популярний?

Південнокорейська мультиігрова команда складалася з гравців здебільшого з клану MVP. Команда почала працювати як команда StarCraft II наприкінці 2010 року. У міру розвитку GSL Team MVP вийшов на сцену Dota 2 у вересні 2013 року. Це був той самий день, коли команда StarCraft II Team MVP покинула організацію eSports, щоб приєднатися до KeSPA. Команда MVP має тисячі підписників у своїх акаунтах у Twitter та Facebook.

Чому Team MVP популярно робити ставки?

Команда MVP брала участь у змаганнях різноманітні кіберспортивні ігри, яка надала гравцям широкий спектр варіантів ставок. Найкращі сайти для ставок на MVP команди пропонували гравцям конкурентоспроможні коефіцієнти на поточні та майбутні ігри команди.

Команда MVP Dota мала кілька чудових сезонів і неймовірні досягнення в багатьох кіберспортивних категоріях. Їх вважали однією з найуспішніших кіберспортивних організацій на великих турнірах з Dota 2 і CS: GO. Їх біг на Міжнародний турніри допомогли команді MVP зібрати нових прихильників, таким чином набувши популярності.

Нагороди та результати команди MVP

Dota 2

Команда була дуже успішною в різних змаганнях, де виграла понад 2 000 000 доларів США. Команда мала величезний успіх на The International 2016 та The International 2015. Команда MVP зайняла шосте та сьоме місце відповідно до $934,761 та $829,333 на кожному турнірі. Команда також виграла 255 000 доларів за четверте місце на The Shanghai Major 2016 і 202 500 доларів за шосте місце на The Manila Major 2016.

Команда MVP виграла кілька турнірів, включаючи Pro Gamer League 2016- Summer і WePlay Dota 2 League Season 3. Вони також виграли Dota Pit League Season 4 і World Cyber Arena 2015 - SEA Pro Qualifiers і Korea Dota League Season 3. Перший відомий MVP команди перемога була на Nexon Sponsorship LEAGUE Season 2, де вони виграли змагання і заробили 75 605 доларів.

Counter-Strike: Global Offensive

Команда MVP Counter-Strike виграла кілька турнірів, наприклад Cobx Masters Phase 2, де вони виграли 60 706 доларів. Вони також виграли eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018 та ZOTAC Cup Masters 2018- Asia. Вони заробили $40,000 і $10,000 у відповідних турнірах. MVP заробив $30 000 після перемоги на азіатському саміті CS: GO.

На ZOTAC Cup Masters 2018 MVP отримав 20 000 доларів за четверте місце. Вони виграли подібний приз за те, що зайняли чотирнадцяте місце у фіналі 7 сезону ESL Pro League. Команда MVP двічі посідала друге місце у 2018 році, заробивши 20 000 доларів США та 6 859 доларів США на WESG 2017 Asia Pacific Finals та ZEN Esports Network League 2017- Finals.

Overwatch

The Overwatch Команда не досягла успіху, як CS: GO та Dota 2. Вони зайняли шосте місце на Overwatch Contenders 2018 Season 3: Korea і восьме на Overwatch Contenders 2019 Season 1: Korea. У двох змаганнях команда MVP виграла 14 419 доларів і 11 600 доларів відповідно. Команда MVP виграла $14 162 на Overwatch CONTENDERS 2018 Season 2: Korea.

Ліга Легенд

Команда не мала масового успіху, як команда Dota 2. Вони зайняли друге місце в Rift Rivals 2017: LCK проти LPL проти LMS, де виграли 10 000 доларів. Вони також виграли 17 596 доларів за четверте місце на LCK Spring 2017. Ще один значний успіх був у LCK Summer 2016, де вони заробили 9 040 доларів за фінішування шостим, а на LCK Spring 2018 вони фінішували дев’ятими і заробили 9 348 доларів.

PUBG

The PUBG поділ також не був дуже успішним. Вони зайняли третє місце на PUBG Warfare Masters 2018- Pilot Season, заробивши 11 221 доларів США. Команда MVP посіла друге місце в AfreecaTV PUBG League – Pilot Season, де вони виграли 18 630 доларів.

Найкращі та найпопулярніші гравці команди MVP

DuBu

Кім Ду Янг — південнокорейський гравець у Dota 2, який грав за команду MVP. Він допоміг команді виграти Pro Gamer League 2016- Summer, WePlay Dota 2 League Season 3 і Dota Pit League Season 4. DuBu — популярний гравець, який має понад 100 000 підписників на своїх сторінках у соціальних мережах, включаючи Twitch.

Стакс

Офіційно відомий як Кім Гу-Тек, гравець є відставним професіоналом Counter-Strike. У гравця тисячі підписників на сторінках у соціальних мережах. Південнокорейець добре відомий своєю роллю стрілка, де він отримав приблизний виграш у 23 000 доларів. У Стакса понад двадцять дев’ять підписників у своєму профілі Twitch і тисячі підписників у Instagram та Twitter.

Кім Кю Сок

Це гравець і тренер південнокорейської League of Legends. Він добре відомий своєю роллю Джунглів і його альтернативними ідентифікаторами; Revenger або Yondu.

QO

Кім Сон Єоб — гравець у Dota 2 з Південної Кореї та Австралії. Під час свого перебування в Австралії QO грав у DotA для розваги під ручкою RoastedKimchi під час вивчення гри. Після виходу продовження гри, Dota 2, він продовжив у неї грати. У січні 2017 року він залишив команду MVP за кілька днів до того, як її розібрали.

Мотив

Гравець League of Legends офіційно відомий як Чо Се Хі. Гравець добре відомий своєю роллю підтримки. Мотив приєднався до команди MVP у квітні 2018 року та пішов у грудні наступного року.

Де і як робити ставки на команду MVP

Гравці можуть бачити коефіцієнти команди MVP на Unibet, ArcaneBet, 1xBet і Betwinner. Командні події MVP також можна знайти на GGBet, Pixel.bet, Casumo та 22BET, серед найкращі сайти ставок на кіберспорт. Ці сайти пропонують різноманітні ринки для кіберспортивних турнірів, але гравець завжди повинен порівнювати їх і вибрати найбільш вигідний варіант.

Стратегія ставок на команду MVP

Важливе додаткове вивчення будь-якої провідної кіберспортивної команди та їхніх гравців. Гравці можуть виявити вигідні можливості для ставок, зібравши хороші дані про нинішню форму команди та ключових гравців.

MVP команди, з іншого боку, матиме велику перевагу в очних поєдинках у більшості подій. Вони майже завжди є явними фаворитами, особливо коли грають у Dota 2 та CSGO у найкращій формі. Колись вони були однією з найпопулярніших кіберспортивних команд на турнірах з Dota 2. Команда MVP нещодавно виграла шість перемог великі турніри, включаючи The International 2017, за 934 761 дол. Без сумніву, це найкращі кіберспортивні команди у світі, на які можна робити ставки на найкращих сайтах для ставок на кіберспорт.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov