Все про ставки на Invictus Gaming

Invictus Gaming, раніше Catastrophic Cruel Memory, є китайською кіберспортивною організацією. Цю шанхайську організацію придбав у 2011 році відомий бізнесмен, відомий як Ван Сіконг, син одного з найбагатших людей Китаю на ім’я Ван Цзяньлінь. Me Sicong придбав його приблизно за 6 мільйонів доларів, пізніше перебрендувавши команду в Invictus Gaming, щоб просувати професійну кіберспортивну сцену в країні.

Invictus Gaming була призначена стати відомою командою кіберспорту, головним чином тому, що вона починалася з міцної основи, запропонованої Catastrophic Cruel Memory, можливо, однією з найсильніших кіберспортивних команд у Китаї.

Все про ставки на Invictus Gaming
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter

Команда

Команда Invictus Gaming налічує більше сотні активних гравців. Різні гравці спеціалізуються на різноманітні кіберспортивні ігри. Вони також оцінюються на основі таких факторів, як досвід і минулі результати. Гравці приїжджають з інших країн, включаючи Китай, Корею, Малайзію, Сінгапур, Індонезію, Австралію, Гонконг, Макао, Росію та Великобританію. Проте близько 70% гравців – з Китаю.

Протягом багатьох років успіх Invictus Gaming був закріплений на її персоналі. Протягом багатьох років серед найкращих гравців світу, які грали за цю команду, є Чжоу І, Чан Кінь, Цзюнь Вен, Цзінь Чжі, Ху Лянчжі, Сон Юй, Луо Фейчі, Гао Чжень Нін, Ван Лю І, Вонг Чуан, Кан Донг Вен Бо, Зен Хонда, Лі Хо Сон, Чжилей Сю, Цзян Цен, Є Чжибяо, Бін Фу, Луо Іньці, Чен Яо, Гао Тяньпен, Сюй Цзічен, Ханг Цзоу, Сян Ху, Ван Лей, Лю Моу, Хеян Лі, Сун Ялонг і Оу Пен.

Дохід Invictus Gaming

Invictus Gaming заробив близько 15 мільйонів доларів США за 11 років своєї діяльності. Величезна частина цього доходу отримана від участі в понад 560 турнірах. Примітно, що Dota 2 принесла команді найбільший дохід, на яку припадає близько 55% загального доходу. League of Legends займає друге місце з 21%, а StarCraft 2 приносить 4%.

При ранжуванні на основі країн гравців, Китайські гравці принесли найбільший дохід, на який припадає 71,4% загального доходу. За нею йдуть Малайзія з 12,5% і Республіка Корея з 11,4%. Решта країни вносять менший внесок, решта.

Члени Invictus Gaming

Командою Invictus керує команда, як і будь-яка інша команда з кіберспорту. Деякі примітні згадки включають, що головний тренер — Дін Ю-Бо, а помічником — Сіу Кеунг. Команда керує пан Чжу Сун-Ге, заступником якого є Чень Цзи. У команді також є аналітик Гао Я-Ці та перекладач Цзінь Мін-Куй

Найсильніші ігри Invictus Gaming

Dota і Dota 2

Invictus Gaming показав найкращі результати в Dota і Dota 2. Команда посіла третє місце на чемпіонаті світу з Dota 2011 і виграла SMM Grand National Dota Championship, який відбувся наступного року. На той час команда вже переходила на Dota 2. Команда стала однією з найкращих кіберспортивних команд після перемоги на Міжнародному турнірі 2012 року, вигравши головний приз в 1 мільйон доларів. Протягом багатьох років команда залишалася стабільною на найбільшому етапі, хоча склад команди постійно змінювався.

Ліга Легенд

На той час, коли Catastrophic Cruel Memory було перейменовано в Invictus Gaming, команда вже виграла 2011 WCG Reginal Finals. Це ознаменувало гарний початок для команди, оскільки у більшості вона продовжувала йти добре Турніри League of Legend У 2020 році команда завершила регулярний весняний сезон LPL з рекордними 14 перемогами та лише двома поразками.

StarCraft 2

Invictus Gaming також має хорошу репутацію в світі кіберспорту Star Craft на основі їхніх регулярних виступів у різних турнірах та подіях StarCraft. Дохід від гри не відображає того, наскільки хороша команда в порівнянні з іншими іграми, такими як Dota 2 і League of Legends, тільки тому, що призові гроші в турнірах StarCraft зазвичай не такі великі, як у таких іграх.

Інші кіберспортивні ігри, в яких грає команда Invictus Gaming, включають CrossFire, Hearthstone, Rainbow Six Siege, Counter-Strike: Global Offensive та Overwatch.

Чому Invictus Gaming популярні?

Invictus Gaming — одна з найпопулярніших кіберспортивних команд у всьому світі. Особливо це стосується гравців, які люблять робити ставки кіберспортивні події та турніри. Деякі з основних причин популярності висвітлені нижче.

Послідовність

Invictus Gaming протягом тривалого часу показав винятково добре, особливо в іграх Dota 2 та League of Legends. Це вселяє велику впевненість у гравців, щоб робити ставки на те, що вони виграють більшість своїх ігор, особливо коли вони грають проти аутсайдерів.

Про команду часто пишуть

Через те, що Invoctus є найкращою командою кіберспорту, багато ентузіастів кіберспорту зазвичай публікують достовірний контент про команду. Це включає списки, поточну форму та попередні виступи. Гравці можуть легко отримати доступ до такої інформації в будь-який час. Така інформація полегшує гравцям аналіз команди та прийняття більш обґрунтованих рішень щодо ставок.

Рекомендується багатьма платформами для ставок на кіберспорт

Багато сайтів ставок на кіберспорт не пропонують величезну різноманітність ринків ставок на кіберспорт, як у звичайних ставках на спорт. Як наслідок, гравцям зазвичай важко не відставати від команди. Відомо, що Invictus Gaming бере участь у більшості великих кіберспортивних турнірів і подій, які зазвичай відображаються на найкращі сайти ставок на кіберспорт. Таким чином, гравці завжди можуть знайти платформу, яка пропонує ринки ставок на ігри Invictus Gaming, коли відбувається велика подія.

Фактор розваг

Спостерігати за грою Invictus Gaming зазвичай досить цікаво. Дивовижні навички, які демонструються в більшості їхніх ігор, зазвичай роблять перегляд вартим.

Нагороди та результати Invictus Gaming

Запрошений турнір Asia StarCraft II 2012

Як випливає з назви, цей турнір був запрошеною командною лігою, в якій брали участь вісім команд, які представляли різні азіатські країни. Його організувала Тайваньська кіберспортивна ліга, а призовий фонд становив 40 000 доларів США. Invictus Gaming зуміла посісти третю позицію і отримала нагороду в розмірі 40 000 доларів США.

PLU StarCraft II Team League, сезон 3, 2012

Цей захід StarCraft II проходив у круговому форматі за участю восьми найкращих кіберспортивних команд. Призовий фонд становив приблизно 6300 доларів США. Захід проводився на китайському сервері, основним спонсором якого був Alienware. Invictus Gaming виграв турнір, вигравши 3142 доларів США.

Ліга чемпіонів з кіберспорту (ECL) 2014

ECL був професійним турніром, який представляв ігри Dota 2, StarCraft II та Hearthstone. Він був організований CESPC і мав призовий фонд приблизно в 10 000 доларів. Використовувався формат подвійного вибуття з п’яти найкращих. Усі зіграні матчі були 1 на 1, за винятком матчу 3, який був 2 на 2. Invictus Gaming зайняла перше місце та отримала $4831.

Ліга StarCraft 2015

У турнірі ліги StarCraft 2015 брали участь деякі добре зарекомендували себе та відомі команди, що робить його одним із найзапекліших змагань на той час. Призовий фонд становив приблизно 16 000 доларів. Формат передбачав подвійну колову систему, з якої найкращі команди виходили до плей-офф. Invictus Gaming зайняла друге місце і отримала 6400 доларів.

Неозіркова ліга 2016/2017

Цей захід був організований NeoTV у 2016 році на китайському сервері. Він проходив за подвійним коловим форматом, з якого переможці виходили в плей-офф. Призовий фонд становив приблизно 29 000 доларів. Invictus Gaming посіла перше місце та отримала грошовий приз у розмірі 14 513 доларів. Та ж подія відбулася наступного року в Шанхаї. Invictus Gaming все-таки посіла перше місце і отримала 8850 доларів.

За ці роки команда показувала вражаючі виступи. Незважаючи на те, що перераховані вище виступи заслуговують на увагу, кілька великих перемог закарбувалися в історії команди. За ці роки лише кілька подій принесли більше 1 000 000 доларів США. До них належать Dota 2, League of Legends, які внесли 8 169 612,24 і 3 991 850,16 доларів на загальну суму 15 мільйонів доларів.

Найкращі/популярні гравці Invictus Gaming

Пісня Eui-Jin

Сон Ей-джін, більш відомий під своїм ігровим псевдонімом, спеціалізується на грі League of Legends на позиції середньої лінії. Свою кар'єру розпочав у 2011 році у віці 14 років у Кореї. Його зразкова гра змусила його зміцнити свої позиції одного з найкращих гравців у світі League of Legends. Він також допоміг розвинути конкурентну сцену гри на міжнародному рівні. Новачок підписав контракт з Invictus Gaming у 2014 році і допоміг команді виграти чемпіонат світу в 2018 році.

Ху Лянцзи

Ху Лянцзи, також відомий під іменем користувача Kaka, китайський гравець у віці 29 років. Він спеціалізується на Dota 2 і заробив понад 2,3 мільйона доларів, граючи в 96 турнірах. У Китаї він займає 6-е місце з найкращих гравців і 31-е місце у світовому рейтингу.

Зен Хонгда

Зен Хонгда також відомий як Віра, 30-річний гравець з Китаю. Він грає в Dota 2 для команди Invictus Gaming і на даний момент займає 13 позицію в списку найкращих гравців Китаю в кіберспорті. Зенг посів 1 місце в більш ніж восьми великих турнірах і лігах. За свою кар'єру він також заробив понад 1,7 мільйона доларів.

Де і як робити ставки на Invictus Gaming?

Зробити ставки на Invictus Gaming відносно легко. Ти мусиш знайти сайт для ставок який пропонує кіберспорт серед ринків ставок, для початку. Далі ви повинні переконатися, що ринки ставок на кіберспорт пропонують ігри та турніри, в які грає команда Invictus Gaming. Все, що залишиться зробити, це зареєструвати обліковий запис і поповнити його, щоб ви могли зробити ставку. Потім ви можете шукати гру, яка включає Invictus Gaming, і робити ставку.

Більшість сайтів ставок зазвичай пропонують різні види ставок на вибір, залежно від таких факторів, як тип гри та передбачуваність гри. Вибираючи правильний сайт для ставок, враховуйте репутацію та варіанти оплати.

Процес ставок може дещо відрізнятися на різних сайтах ставок на кіберспорт. Однак основний процес включає вибір бажаного типу ставки та найкращих коефіцієнтів відповідно до вашої стратегії ставок. Потім ви можете визначити суму ставки для ставки та зробити ставку. Якщо баланс рахунку достатній для покриття ставки, ставка буде зроблена успішно. Залежно від типу ставки, вам також може знадобитися зробити ставку перед початком гри.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
про

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov