Roku Огляд ставок на кіберспорт 2024 - FAQ

RokuResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусВітальний бонус 100% до €450
Живий чат працює цілодобово
Багато різних акцій
Мобільний додаток
Надійний
Перевірений
Безпечний
Живий чат працює цілодобово
Багато різних акцій
Мобільний додаток
Roku is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Гра зависає або не запускається. Що я повинен зробити?

Спробуйте оновити сторінку. Не турбуйтеся про втрату даних. Гра продовжиться з того моменту, коли вона була перервана. Якщо це не працює і браузер знову зависає, спробуйте перезапустити його. Якщо це не допомогло, спробуйте очистити кеш браузера. Якщо жодне з вищезазначених рішень не працює, зверніться до служби підтримки.

Як швидко виводяться кошти?

Час обробки запитів на виведення становить від 0 до 48 годин. Виведення коштів у вихідні дні не дозволяється. Швидкість виплати залежить від обраного вами способу виведення. У більшості випадків кошти надсилаються швидко; наприклад, платежі на кредитні картки обробляються банком протягом 1-3 банківських днів.

Що таке бонусні ставки?

Ставки відбуваються протягом усього процесу азартних ігор в іграх, дозволених умовами бонусу. Під час ставок ваші ставки накопичуються, доки загальна вартість цієї суми не досягне цільового значення. Зазвичай це сума бонусу, помножена на суму ставки. Наприклад, якщо бонус становить 100 €, а ставка — 50 €, вам потрібно буде зробити ставки на загальну суму: 100 € 50 = 5 000 €, щоб завершити ставку.

Що мені робити, якщо я не можу поставити бонус?

Будь ласка, прочитайте умови бонусу. Можливо, ви намагаєтеся зробити ставку з порушенням умов. Наприклад, ви робите ставку, вищу за допустиму, або граєте в гру, яка не дозволяє робити бонусну ставку. Якщо з боку гравця немає жодних помилок, він повинен негайно звернутися до служби підтримки клієнтів.

Чи можу я отримати доступ до Roku з будь-якого веб-браузера?

Оскільки сайт використовує найновішу форму HTML5, усі стандартні браузери, такі як Firefox, Chrome і Safari, мають бути сумісні з ним. Якщо виникнуть проблеми з відображенням офіційного веб-сайту, шукайте оновлення для свого браузера.