Найпопулярніші кіберспортивні ігри для ставок в Азії

Посібники

2023-02-23

Katrin Becker

Кіберспорт є одним із найкращих джерел розваг в Азії. Це форма змагання, яка включає відеоігри. У турнірах грають багатокористувацькі ігри, і гравці беруть участь у них у формі команд. Звичайно, його організовують деякі гучні імена, а призовий фонд шалений.

Найпопулярніші кіберспортивні ігри для ставок в Азії

Тепер, як і в азартних іграх, ви можете знати, що ви можете робити ставки на кіберспорт. Ви можете робити ставки на те, яка команда виграє турнір, оскільки в кожному турнірі завжди є фаворити. Але, звісно, фаворити не завжди перемагають, тому будьте мудрими зі своїми ставками. 

Якщо ви шукаєте, на які кіберспортивні ігри можна зробити ставку, ви в потрібному місці. Ось 5 найкращих видів кіберспорту, на які варто робити ставки в Азії у 2023 році. 

Dota 2

Перша, про яку ми поговоримо, — це одна з найвідоміших і неймовірних ігор, Dota 2. У гру щодня грають мільйони людей, щоб насолодитися унікальним досвідом, який надає Dota 2. Ця гра була випущена в 2013 році, і, безсумнівно, Dota є найглибшою багатокористувацькою RTS-грою, яка коли-небудь створювалася. У кіберспортивному турнірі ви можете зробити ставку на Dota 2, оскільки буде багато команд, на які можна робити ставки. 

Турнір з Dota 2 має найбільший призовий фонд в історії кіберспорту. Ця гра є одним із улюблених видів спорту в азіатських країнах. 

PUBG Mobile

Players Unkown Battleground Mobile — одна з найпопулярніших ігор за останні кілька років. Ця гра захопила Інтернет, і майже кожен грав у неї. PUBG Mobile — це безкоштовна і одна з найкращих ігор типу «королівська битва», розроблена LightSpeed & Quantum Studio, підрозділом Tencent Games. У королівській битві PUBG Mobile 100 гравців, і кожна команда складається до 4 гравців.

PUBG Mobile не працює вже давно, але все одно ця гра забезпечує один із найкращих ставок. Це кіберспорт, на який ви можете робити ставки, оскільки команди, які беруть участь у турнірі, добре відомі, і завжди є фаворити. 

Арена Доблесті

Як і PUBG, Mobile Arena of Valor також є новою грою. Ця гра раніше була відома як Strike of Kings і є міжнародною адаптацією Honor of the Knights. Arena of Valor — це бойова онлайн-арена для кількох гравців розроблено Timi Studio та опубліковано Level Infinite. Є так багато крутих і унікальних героїв, яких ви можете вибрати, і ця гра дає абсолютно унікальний досвід. 

З огляду на це, це один із найпопулярніших видів кіберспорту, на який роблять ставки в азіатських країнах. Крім того, призові фонди цього кіберспорту досить щедрі. Переходимо до наступного.

FIFA 23

FIFA 23 — одна з найпопулярніших відеоігор, в яку грають мільйони людей. Майже кожен фанат футболу грав у цю гру, оскільки їм подобається симуляція. Хоча трохи сумно, що це 30-й внесок у серії FIFA, він також останній. Це означає, що ми не побачимо жодної іншої гри FIFA. Однак це не означає, що це більше не буде кіберспорт, оскільки для FIFA 23 будуть проводитися турніри.

FIFA 23 — чудова гра для ставок, якщо ви перебуваєте в одній із азіатських країн. Ви можете робити ставки на будь-яку команду, але врешті-решт виграє досвідчена. Це також питання удачі, тому вам може пощастити. 

Ліга Легенд

League of Legends – одна з найвідоміших ігор, і мільйони гравців грають у цю гру. Цю гру зазвичай називають Лігою, і це багатокористувацьке онлайн-відео бойової арени 2009 року. Гра все ще має великий вплив на шанувальників ставок на кіберспорт в азіатських регіонах, незважаючи на те, що вона була випущена більше десяти років тому. Це, безсумнівно, великий подвиг. League of Legends — це безкоштовна гра, і це командна гра.

Висновок

Кіберспорт — це сегмент індустрії ставок на спорт, який швидко розвивається в усьому світі, і це не відрізняється від країн Азії. Можна знайти декілька ліцензовані букмекерські контори які пропонують ігри, надзвичайно популярні серед шанувальників кіберспорту в Сінгапурі, Японії, Кореї та інших регіонах Азії.

Останні новини

Основи ставок Fortnite
2023-03-30

Основи ставок Fortnite

Новини