Посібник для ставників: майбутні події Rocket League 2022

Новини

2022-08-04

Ігрова індустрія кіберспорту вже багато років привертає увагу. І хоча існують різноманітні назви шутерів, більшість геймерів кіберспорту стають трохи хитрими щодо загальних назв і передбачуваних режимів гри. Ракетна Ліга гравцям дуже пощастило. Завдяки своїй захоплюючій концепції ця гра про кіберспорт вирізняється у своєму жанрі тим, що забезпечує привабливість. Швидко вперед, Rocket League може похвалитися вражаючим списком змагальних подій.

Посібник для ставників: майбутні події Rocket League 2022

Як Rocket League стала провідною у світі кіберспорту

Більшість людей дещо заінтриговані тим, що робить Rocket League силою, з якою доводиться рахуватися у світі кіберспорту. Простота, її простота для гравців, уболівальників і тих, хто робить ставки на кіберспорт.

По-перше, ігри Rocket League дають гравцям можливість переходити та грати, коли їм зручно. Гравцям, яким пощастило використовувати інструменти гри та свою тактику краще за інших, не повинно бути важко грати на вищих рівнях.

З іншого боку, шанувальники Rocket League завжди можуть налаштуватися та стежити за подіями, не турбуючись про складні правила. Основна передумова гри проста – машини вбивають футбольний м’яч у площу воріт суперника. Це, безсумнівно, легко зрозуміти і почати вболівати за будь-яку команду.

Не залишаються осторонь і ті, хто хоче робити ставки на події та турніри Rocket League. Щоб почати робити ставки на кіберспорт на ринках ставок Rocket League, потрібно лише кілька поглядів із належною обачністю.

Перегляд подій Rocket League у 2022 році

Більшість кіберспортивних турнірів Rocket League проводяться онлайн. По суті, це означає, що немає спеціальних місць чи живої аудиторії. У більшості випадків трансляція дії відбувається на популярних потокових платформах, таких як Twitch і Youtube.

2021-2022 роки Чемпіонат Rocket League Championship Series (RLCS) був єдиним у своєму роді. Для початку гравці змагатимуться за більший призовий фонд, більше регіонів і новий формат. Після завершення осіннього, зимового та весняного розривів гравці та вболівальники Rocket League націлилися на Чемпіонат світу.
Ось дати майбутніх подій RLCS у 2022 році:

 • Wildcard: 4 - 7 серпня
 • Головна подія: 4 - 14 серпня

майте на увазі, що дати турніру часто можуть змінюватися

Wildcard

Уайлдкард – це перший з двох етапів Чемпіонату світу. Згідно з новим форматом, 16 команд мають шанс потрапити на Wildcard Чемпіонату світу. У цьому заході команди з Північної Америки, Європи, Близького Сходу та Північної Африки, Океанії (OCE), Південної Америки, Африки на південь від Шарану, півночі Азіатсько-Тихоокеанського регіону та півдня Азійсько-Тихоокеанського регіону змагатимуться за великий фінал
Оскільки кваліфікаційні етапи ще тривають, наступні команди зуміли забронювати місце для WildCard:

 • Генеральна NRG
 • Spacestation Gaming
 • Версія 1 / OpTic Gaming
 • Dignitas
 • Кінцева точка CeX
 • Кіберспорт FURIA
 • Gaimin Gladiators
 • Там Соколи
 • Veloce Esports
 • Tokyo Verdy Esports
 • Орландо Пайретс Ексді
 • Секрет команди
 • Bravado Gaming
 • Karmine Corp
 • Піонери
 • Ренегати

Wildcard використовуватиме швейцарський формат. Згідно з цим форматом, усі змагання будуть змаганнями кращих із п’яти (BO5), де команда, яка перша виграє три ігри, кваліфікується до наступного раунду. Лише вісім найкращих команд із Wildcard Чемпіонату світу гарантують місце на групових етапах Головної події. Це означає, що вісім інших найефективніших команд уже чекають на переможців Wildcard на групових етапах.

Великий фінал

Великий фінал буде кращим із семи серій. Хоч і зі скиданням дужки. В ідеалі, коли команда програє вперше, використовуються опори для дужок. В ідеалі сетка зазвичай скидається, коли переможець верхньої сетки програє у великому фіналі.

Інші ракетні ліги, які варто розглянути

Незважаючи на те, що RLCS пишається тим, що він є найбільшим турніром Rocket League, шанувальники кіберспорту, особливо учасники ставок, часто шукають альтернативні події Rocket League, які варто розглянути. На жаль, RLCS – це практично все, що є у фанатів Rocket League. Крім того, кілька турнірів A-tier проводяться на регіональній основі (регіональні турніри), афілійовані з RLCS.

Хоча можуть бути турніри нижчого рівня, більшість із них зазвичай не охоплюються сайтами ставок на кіберспорт. Тому будь-хто, хто хоче робити ставки на кіберспортивних турнірах Rocket League, повинен зосередитися на RLCS.

Поради щодо ставок на Rocket League Esport

Для початку, більшість сайтів ставок на кіберспорт добре охоплюють ринки Rocket League. Тож найкращий спосіб розпочати — переглянути ці варіанти та вибрати потрібний найкращий букмекер з кіберспорту.

Як правило, гравцеві нерозумно кидатися й одразу починати робити ставки. По-перше, гравцям ставок слід на мить відійти на другий план і звернути увагу на поради щодо ставок на кіберспорт. Таким чином стає легше визначити команди з перевагою.

Ще одна корисна порада щодо онлайн-ставок на кіберспорт — це розуміння механіки гри. Ознайомлення з правилами гри може бути чудовим способом почати. Звичайно, ставка на команду з найбільшою кількістю перемог часто здається блискучою, але зазвичай це не є достатньою гарантією правильного вибору.

Останні новини

Останні новини ставок на NewBee
2022-09-22

Останні новини ставок на NewBee

Новини