Все про ставки на Alliance

Використовуючи сайти для ставок на кіберспорт, користувачеві потрібно вибрати правильну команду, на яку можна зробити ставки. Найкраще вибрати той, який має довгу історію перемог у турнірах. Це, безумовно, стосується Альянсу. Вони базуються в Швеції і є частиною професійної ігрової сцени з 2013 року. Керівництво з п’яти осіб контролює організацію. У минулому вони зосередилися на StarCraft II і League of Legends.

Однак останніми роками вони перейшли до інших популярних назв. Тому гравцям, які шукають команди-переможці цих двох ігор, доведеться шукати в іншому місці. Однак це не означає, що Альянс став неактуальним. Вони просто змінили турніри, які стали менш насиченими командами-суперниками.

Все про ставки на Alliance
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Гравці Альянсу

Спочатку Alliance належав агентству GoodGame. Це була дочірня компанія Twitch, сервісу потокової передачі ігор під контролем Amazon. У 2016 році Альянс оголосив про своє рішення залишити GoodGame і повністю перейти у власність гравця. Це означає, що члени команди мають додатковий фінансовий стимул для перемоги в матчах. Ця команда привернула увагу сайтів ставок на кіберспорт завдяки своїм високим виграшам. Наприклад, у 2013 році вони виграли Міжнародний, отримавши найбільші призові виплати в історії кіберспорту.

Найкращі кіберспортивні команди повинні мати висококваліфікованих членів, які здатні перевершити конкуренцію. З моменту їх появи Альянс набрав кілька відомих імен. Наприклад, у 2013 році до їх лав приєднався гравець StarCraft Naniwa. Через рік журналістські сайти eports повідомили, що до команди приєдналася Армада. Це було важливо, оскільки вони вважалися одними з найкращих гравців Super Smash Bros.

Наприкінці 2013 року команда вирішила припинити брати участь у серії чемпіонату Європи League of Legends. Вони також випустили SortOf, свого останнього гравця Starcraft II. В основному це було пов’язано з новими правилами, які не дозволяли агентствам володіти кількома командами. Це було важливим фактором у тому, що Альянс залишив GoodGame і збільшив автономію гравців. Прихильники ставок на кіберспорт повинні враховувати це питання, роблячи ставки на Alliance. У них є послужний список успіхів у певних назвах, перш ніж повністю їх покинути.

Вони іноді можуть скинути гравців через зовнішній вплив. У той же час багато нових гравців зацікавлені в приєднанні до Альянсу через те, що вони не будуть контролюватися великим агентством. Ці змінні можуть мати прямий вплив на коефіцієнти ставок на матчі Альянсу.

Найсильніші ігри Альянсу

Це команда кіберспортивної гри відмінно виступає в різноманітних ігрових змаганнях. У них є гравці з Нідерландів, які приєдналися до професійної траси Trackmania. Це гоночна гра, де гравці можуть створювати власні траси. Більшість турнірів Trackmania мають формат гонки на час. Тому члени Альянсу повинні мати швидкі рефлекси.

Водіння — не єдиний ігровий жанр, у якому Alliance виділяється. Вони приділили багато уваги жанру Battle Royale. Сюди входить популярна назва Apex Legends. Під час професійних матчів два-три гравці повинні об’єднатися в команду та вибрати персонажів із певними здібностями. Члени Альянсу повинні придумати гарну конфігурацію персонажа, а також добре працювати разом, щоб виграти матч. Те ж саме можна сказати і про Fortnite, ще одну назву Battle Royale, яка домінувала в кіберспорті в останні роки.

Альянс також розширився до жанру бойових дій, отримавши гравців у ближньому бою Super Smash Bros. Ця гра має досить неортодоксальну систему бою. Гравці повинні вивчити це, якщо вони хочуть робити точні прогнози щодо результатів турніру. Замість виснажуючого панелі здоров’я відсотки пошкодження розраховуються за допомогою лічильника, який з часом збільшується.

Чому Alliance Esports популярний?

Кмітливий гравець буде звертати увагу на кілька факторів, вибираючи відому кіберспортивну команду. Одне з найважливіших – послідовність. Хоча Альянс зазнав певних втрат протягом багатьох років, вони також зуміли показати хороші результати, якщо це врахувати. Коли всі їхні результати матчів зведені разом, стає ясно, що Альянс досяг значних успіхів з 2013 року.

Багато кіберспортивних команд люблять приєднуватися до широкого кола різні кіберспортивні турніри. Проблема в тому, що вони можуть в кінцевому підсумку розповзатися занадто тонкими. На відміну від цього, Alliance вирішує зосередитися на кількох назвах. Це означає, що вони можуть вкладати свою енергію в покращення своєї продуктивності. Це в підсумку стало виграшною стратегією.

Альянс також має досить відібрану групу гравців у своєму списку. На перший погляд це може зробити їх командою менш високого профілю. Однак, використовуючи лише найкращих людей, Альянс зарекомендував себе як елітна організація. Це також означає, що гравці мають менше осіб на вибір, коли роблять ставку на основі Альянсу. Якби було більше доступних гравців, то шанси зробити прогноз на виграш зменшилися б.

Нагороди та результати Альянсу

Найпопулярніші кіберспортивні команди повинні мати послужний список перемог. Букмекери звернули увагу, коли команда Alliance Dota 2 отримала головний приз у 2013 році Міжнародний. У фіналі вони перемогли колишніх чемпіонів Natus Vincere. Рахунок був 3 - 2. Під час групового етапу Альянс фінішував із рахунком 14 - 0, що є ідеальним рекордом для цього змагання. Однак вони також двічі програли Na'Vi і один раз команді DK.

Наступного року їхні результати були слабшими. Альянсу не вдалося захистити свою корону. Вони посіли 11-е місце з менш ніж зірковим рекордом 6 - 9. В результаті їхній список розпався, і Альянс перейшов до інших ігрових турнірів.

Коли Альянс приєднався до Європейської серії чемпіонату League of Legends у 2013 році, вони фінішували 3-ми з рахунком 16:12. Вони відставали від суперників SK Gaming і Fnatic. Гравець Фрогген був визнаний найкращим игроком весняного спліту. Під час плей-офф вони опустилися на 4 місце і поступилися Fnatic у півфіналі. Після літнього спліту команда закінчила з рекордом 21-7. Їхньою родзинкою року була перемога Чемпіонат світу з League of Legends після перемоги над Fnatic з рахунком 3:1.

Виграли гроші

Успіх кіберспортивних команд часто залежить від суми грошей, яку вони в кінцевому підсумку отримують з часом. Букмекери зазвичай враховують це, коли визначають шанси на перемогу. З моменту заснування Альянс брав участь у понад 360 турнірах. Загальний призовий фонд перевищує 6 846 000 доларів США. Це робить їх командою дуже високого профілю, на яку слід стежити.

Основна частина цих коштів була виграна на матчах за гру Dota 2. Фактично 84% з них було нараховано. Це пов’язано з двома речами: великою кількістю турнірів по Dota і винятковим виступом гравців Альянсу в цій назві. На відміну від інших, кількість грошей, зароблена в інших іграх, є незначною. Хоча заробіток від Apex Legends 115 647 доларів здається вражаючим, на це припадає лише 1,70% призів Альянсу. Нещодавно команда розширила свій охоплення в жанрі бою. Наразі це призвело до того, що вони виграли $301 124. Це становить 4,40% від їх загальної кількості.

Коли гравці беруть до уваги всю цю статистику, стає зрозуміло, що більшість успіхів Альянсу пов’язана з однією грою: Dota 2. Тому гравець може захотіти зосередитися на цій грі, коли робить ставку. Проблема в тому, що Alliance більше не бере участь у змаганнях Dota. Однак, оскільки команда розширює свій охоплення, це може змінитися найближчим часом.

Кращі гравці Альянсу

Найкраща кіберспортивна команда настільки хороша, як і її окремі гравці. Оскільки Альянс базується в Швеція має сенс, що їхні найкращі члени також родом із цієї країни. Якщо люди базують критерії успіху в кіберспорті на основі суми зароблених грошей, то наступних гравців Альянсу можна віднести до першої десятки:

  • Густав Магнуссон (s4)
  • Джонатан Берг (Лода)
  • Джеррі Лундквіст (EGM)
  • Йоаким Актерхолл (Акке)
  • Генрік Анберг (АдміралБульдог)
  • Саймон Хааг (Handsken)
  • Лайнус Бломдін (Ліммп)
  • Микола Ніколов (Nikobaby)
  • Адам Ліндгрен (Армада)
  • Артем Баршак (fng)

Шанувальники кіберспорту, які підтримують цих гравців, помітять, що у них є певні спільні речі. Вони володіють глибокими знаннями в грі і придумують тактику, щоб отримати перше місце. Іноді Альянс обирає гравця через певний набір навичок. Наприклад, найкращі гравці Trackmania швидкі й точні в управлінні транспортними засобами.

Найкращі гравці Battle Royale володіють навичками, які перетинаються з шутерами від першої особи. Швидкість необхідна для тих, хто хоче змагатися в змаганнях файтингів. Слід зазначити, що в Альянсі є команда керівництва, яка вирішує, яких гравців відправляти на певні турніри. Тому на успіх команди в цілому значною мірою впливають їхні рішення.

Де і як робити ставки на Альянс

Найкращі сайти ставок на кіберспорт нададуть користувачам доступ до якомога більшої кількості ігрових ринків. Якщо ні, то знайти спеціалістів буде важче. Хороша новина полягає в тому, що Alliance – це добре відома кіберспортивна організація. Якщо у букмекера є розділи, присвячені подіям із відеоіграм, то ця команда, ймовірно, буде представлена.

Однак навряд чи Альянс можна буде побачити на цих ринках цілий рік. Натомість гравцеві доведеться чекати, поки не почнеться правильний турнір. Зокрема, їм варто звернути увагу на події, засновані на Fortnite, Super Smash Bros., Apex Legends і Trackmania.

Правильна стратегія ставок буде залежати від конкретної гри. Альянс шанують за те, що він вийшов у фінальні етапи турнірів. Тому гравець може захотіти почекати до півфіналу. Це дозволить їм спостерігати за виконанням Альянсу та аналізувати свої сильні сторони. Ігри Battle royal – це завжди ризикована ставка, тому що на карті дуже багато гравців. Краще вибирати гоночні назви, тому що потрібно враховувати менше змінних. Під час командних заходів успіх Альянсу буде залежати від того, наскільки добре кожен член доповнює один одного.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov