Betsson Огляд ставок на кіберспорт 2024 - Bonuses

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
БонусВітальний бонус до 100 євро + 101 безкоштовне обертання
Надійний
Перевірений
Безпечний
Betsson is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Рекламні акції є одним із найпривабливіших аспектів Betsson. Більшість гравців реєструються на цьому веб-сайті, щоб отримати запропоновані бонуси та використовувати їх у повній мірі. Ось деякі з пропозицій спортивних точок, доступних на цій платформі на момент написання цієї статті.

Вітальний бонус

Усі нові учасники Betsson мають право на 100% бонус за реєстрацію (до €100) + €10 безкоштовної ставки. Вони повинні внести депозит принаймні 10 євро, щоб повністю скористатися цією пропозицією. Ніхто не може вимагати цей вітальний бонус, якщо він користувався ним раніше або його адреса збігається з адресою існуючого гравця.

Примітно, що ця рекламна акція передбачає кілька умов. Наприклад, його вимога до ставок у 12 разів перевищує його значення з коефіцієнтом щонайменше 1,50. Гравці, які роблять свій перший депозит через Neteller або Skrill, не мають права на цю пропозицію, яка діє протягом місяця.

Міжнародний кратний

Це ще одна захоплююча пропозиція, доступна в Betsson на даний момент. Це дозволяє гравцям отримати безкоштовну ставку в розмірі 10 євро, щоб зробити ставку на улюблений кіберспорт. Вони повинні спершу зробити кваліфікаційну ставку в розмірі 20 євро або більше, перш ніж прийняти участь, щоб отримати право на участь у цій рекламній акції.

Загальний коефіцієнт кваліфікаційних ставок має становити 1,50 або більше і має бути зроблено на реальні, а не бонусні гроші. Користувачі можуть отримати цю пропозицію лише раз на тиждень.

Щотижневий розіграш €10 000

Кожен гравець, який бажає отримувати частку в 10 000 євро щотижня, повинен подумати про цю акцію. Вони повинні взяти участь і зробити ставку принаймні 20 євро (коефіцієнт 1,50+) на певний кіберспорт.

Щотижневий розіграш €10 000 доступний як новим, так і існуючим учасникам Betsson.

Страхування Аккра

Промо-функція Betsson Accra Insurance призначена для накопичувальних ставок, що поєднують п'ять різних видів спорту. Ці ставки підлягають відшкодуванню в розмірі 20 євро, якщо гравець робить їх за реальні гроші. Вони виграють цю пропозицію лише в тому випадку, якщо їхня ставка на накопичувач містить щонайменше чотири виграшних вибору та одну програшну ногу.

Примітно, що системні ставки не зараховуються, і гравцям дозволяється вимагати лише три відшкодування щодня.

Безкоштовна ставка

Безкоштовна ставка Footy зараз є однією з найкращих пропозицій Betsson на вихідні. Це дозволяє гравцям насолоджуватися безкоштовною ставкою 5 євро. Учасникам потрібно лише зробити ставку на суму 15 євро або вище в букмекерській книзі Betsson, щоб отримати її. Один із видів кіберспорту, на який вони роблять ставку, має мати коефіцієнти 1,50+.

Betsson дозволяє гравцям використовувати свою безкоштовну ставку в розмірі 5 євро протягом перших трьох днів після її отримання в будь-якому кіберспорті з коефіцієнтом 1,20+.

Бонус і депозит Betsson

Слід зазначити, що більшість пропозицій Betsson вимагають від гравців депозиту певної суми. Наприклад, якщо зацікавлені в безкоштовній ставці Footy, вони повинні бути готові поставити щонайменше 15 євро. Якщо ні, ця пропозиція не для них.

Вносячи необхідні депозити, учасники ставок повинні уважно підходити до вибору платіжних систем. У той час як деякі методи депозиту роблять їх придатними для пропозицій, інші можуть дискваліфікувати їх.

Процес реєстрації в Betsson

Процес реєстрації в Betsson простий. Гравці повинні пройти через це, щоб отримати вигоду від послуг і пропозицій цієї компанії, включаючи вітальний бонус. Деталі, необхідні під час цієї процедури, включають адресу електронної пошти та номер телефону гравця. Але вони не зобов’язані сканувати свої ідентифікаційні документи чи конкретні рахунки за комунальні послуги.

Вимоги до бонусів у Betsson

Кожен бонус, який надає Betsson, має свої власні вимоги. Наприклад, потрібно внести мінімум 10 євро, щоб отримати бонус за реєстрацію. Вони також мають бути новими на цій платформі. Пропозиція Accra Insurance зобов’язує гравців робити ставки принаймні на п’ять видів спорту, причому лише одна програшна ставка.

У Betsson є різні сторінки, на яких пояснюються вимоги різних пропозицій. Гравці повинні ознайомитися з ними, щоб зрозуміти, що можна і чого не можна робити з бонусами, які вони сподіваються отримати, щоб використати їх якнайкраще.

Світ ставок Betsson Esports
2022-10-27

Світ ставок Betsson Esports

Допомагати Група Betsson розширити свою спортивну онлайн-книгу на Сполучені Штати, платіжний процесор Nuvei співпрацює зі шведською азартною компанією. У Колорадо компанія Betsson заснувала компанію під назвою Betsafe. Гравці можуть автоматично вносити гроші на свої ігрові рахунки зі своїх банківських рахунків за допомогою миттєвого банківського переказу Nuvei.