Betsson Огляд ставок на кіберспорт 2024 - Account

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
БонусВітальний бонус до 100 євро + 101 безкоштовне обертання
Надійний
Перевірений
Безпечний
Betsson is not available in your country. Please try:
Account

Account

Гравці, які вже переконалися, що Betsson є для них найкращою букмекерською конторою, можуть продовжити створення своїх облікових записів для ставок. Процедура реєстрації швидка та проста.

Як створити обліковий запис у Betsson

Нижче наведено кроки, яких гравці повинні виконати під час створення облікового запису в Betsson:

Відвідайте веб-сайт Betsson і натисніть значок «Створити обліковий запис» у верхньому правому куті платформи.

Заповніть реєстраційну форму. Учасники повинні спочатку ввести свою адресу електронної пошти та надати унікальний надійний пароль. Потім вони повинні надати такі дані, як своє повне ім’я, місцезнаходження, бажану валюту, номер телефону, дату народження та стать. Потрібно також підтвердити, що вони прочитали сторінку умов і положень Betsson, її політику конфіденційності та досягли дозволеного віку для азартних ігор.

Завершіть процедуру реєстрації, натиснувши зелений значок «Створити обліковий запис» у нижній частині форми.

Підтвердьте номер свого мобільного телефону, ввівши код підтвердження, надісланий на їхні телефони через текстове повідомлення.

Чого слід уникати при створенні облікового запису в Betsson

Зареєструвати обліковий запис у Betsson дуже просто. Але у людини можуть виникнути ускладнення в цей момент або пізніше, якщо вони роблять якісь необачні помилки. Ось кілька речей, від яких гравець повинен утриматися під час процесу реєстрації.

  • Надання невірних даних – Betsson має сувору процедуру перевірки. Він повинен підтвердити, що гравець є тим, за кого себе видає, перш ніж затвердити свій обліковий запис. Тому потрібно надати правильні персональні дані та законні документи для підтвердження своєї особи. Деякі тіньові гравці створюють акаунти з підробленими документами. Якщо Betsson виявляє їх, їхні облікові записи обмежуються або закриваються, навіть якщо вони були учасниками протягом багатьох років.
  • Використання VPN – Якщо гравець використовує VPN під час реєстрації в Betsson, його обліковий запис не схвалюється. Це означає, що платформа вже знає, що вони приховують своє поточне місцезнаходження, і вони можуть перебувати в одній із заборонених країн.
  • Створення кількох облікових записів – Учасникам Betsson дозволено мати лише один обліковий запис. Якщо один спробує відкрити інший, його реєстрація буде невдалою. Але вони можуть зв’язатися з командою підтримки сайту, щоб закрити свій старий, перш ніж спробувати зареєструватися вдруге.
  • Вибір валюти, яку не підтримує їхня платіжна система – Це радше професійна порада для азартних гравців, які шукають задоволення від ставок у Betsson. Щоб сплачувати доступні комісії за транзакції під час внесення та зняття коштів, потрібно вибрати валюту, яка надається для бажаного способу оплати.
Світ ставок Betsson Esports
2022-10-27

Світ ставок Betsson Esports

Допомагати Група Betsson розширити свою спортивну онлайн-книгу на Сполучені Штати, платіжний процесор Nuvei співпрацює зі шведською азартною компанією. У Колорадо компанія Betsson заснувала компанію під назвою Betsafe. Гравці можуть автоматично вносити гроші на свої ігрові рахунки зі своїх банківських рахунків за допомогою миттєвого банківського переказу Nuvei.