Огляд букмекера 22BET - Games

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусДо 600 доларів
Широкий вибір виплат
12000+ слотів
Доступні ставки на спорт
Надійний
Перевірений
Безпечний
Широкий вибір виплат
12000+ слотів
Доступні ставки на спорт
22BET is not available in your country. Please try:
Games

Games

Галерея 22Bet eSports є однією з найкращих у бізнесі. Він може похвалитися широким розмаїттям і якісними кіберспортивними іграми, які імітують усілякі масові ігри, включаючи гандбол, футбол, американський футбол, баскетбол тощо.

Однак домінуючими шутерами на 22Bet є шутери від першої особи та бойові ігри для кількох гравців. Діапазон покриття 22Bet полягає в різноманітності та забезпеченні гравців кіберспорту найкращим можливим покриттям.

Ліга Легенд (LoL)

Ліга Легенд є однією з найпопулярніших кіберспортивних ігор. Безсумнівно, 22Bets надає йому те покриття, якого воно заслуговує. Гравці мають багато спеціальних ринків разом із коефіцієнтами ставок, вищими за середні. Також варто зазначити, що гравці мають можливість робити ставки на всі матчі до їх початку, а також у режимі реального часу.

Через веб-сайт або мобільний додаток 22Bet гравці LOL можуть отримати доступ до міжнародних турнірів разом із матчами, які проводяться в спеціальних регіонах. Європейський LEC, південнокорейський LCK і європейський LEC очолюють список найпопулярніших ігор 22Bet LOL.

Counter Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive, CSGO, є однією з найбільш популярних ігор-стрілялок від першої особи. Гравці CSGO на 22Bet зазвичай мають багато варіантів, а також ринки ставок на вибір. Для початку гравці можуть робити ставки на прямих переможців матчів або серій. Окрім кількох спеціальних ринків, 22Bet також охоплює ряд великих турнірів, щойно вони стають доступними.

Dota 2

Dota 2 – одна з найпопулярніших ігор на 22Bet. На популярність цієї гри значною мірою впливає те, що вона пропонує одну з найвищих цін. Крім того, 22Bet не обмежує свою пропозицію флагманськими турнірами, а також другорядними турнірами.

Ринки ставок, про які тут йдеться, варіюються від щоденних переможців карт і серій до ставок на ключові цілі. Наприклад, гравцям подобається, що вони можуть робити ставки на критичні події, такі як перша команда, яка проникне на базу суперника, та інші спеціальні ринки.

Ракетна Ліга

Ракетна Ліга є ще одним популярним варіантом ставок на кіберспорт. Ця гра особливо відрізняється від інших ігор, оскільки поєднує елементи класичного футболу з екстремальними автомобільними екшенами. Це робить ігри Rocket League найкращим вибором серед учасників ставок завдяки викиду адреналіну, який вони забезпечують. Крім того, коефіцієнти ставок досить високі.

Окрім цих чотирьох, на офіційному веб-сайті 22Bet є й інші варіанти. Нові гравці завжди можуть почати свою подорож із найпопулярніших ігор. Однак заповнений розділ кіберспорту пропонує набагато більше.