Швидкі виплати

Як тільки гравець виграв ставку і побачив, що ці виграші з’являються на балансі облікового запису на сайті ставок, цілком природно захотіти отримати доступ до цих коштів якомога швидше. Час, необхідний для обробки зняття коштів на сайтах ставок, які швидко оплачують, значно різниться в індустрії ставок, причому деякі сайти працюють швидше, ніж інші.

Що таке сайт ставок на швидкі платежі?

Що таке сайт ставок на швидкі платежі?

Швидкий сайт для ставок на кіберспорт дозволяє гравцям швидко виводити свої кошти, при цьому для деяких платформ час обробки зараз становить всього 30 хвилин. Багато факторів можуть вплинути на те, скільки часу потрібно для обробки запиту на зняття коштів, при цьому вибраний платіжний процесор також відіграє роль у тому, скільки часу потрібно, щоб кошти були доступні гравцеві у вигляді готівки.

На сайтах для ставок зазвичай доступні різні варіанти виведення коштів, серед яких популярні карти VISA і Mastercard, а також PayPal і навіть переказ безпосередньо на банківський рахунок гравця. Сайт ставок на швидкі платежі обробляє запит гравця на виведення коштів якомога швидше, зазвичай не займаючи більше пари годин, за умови, що не виникає жодних проблем.

Після того, як букмекерська компанія обробить запит і видасть кошти для виведення, завершити процес переходить до постачальника платежів, якого вибрав гравець.

Що таке сайт ставок на швидкі платежі?
Найшвидші сайти ставок на кіберспорт у 2021 році

Найшвидші сайти ставок на кіберспорт у 2021 році

Як ми встановили вище, сайти онлайн-ставок на кіберспорт можуть істотно відрізнятися за кількістю часу, який їм потрібен для обробки запитів на зняття коштів і отримання грошей клієнтам. Ось 10 найбільш швидкооплачуваних сайтів для ставок у 2021 році.

BetVictor

Цей веб-сайт для ставок пропонує швидкий варіант зняття коштів VISA Direct і обробляє запити на зняття коштів протягом 30 хвилин. VISA Direct забезпечує доставку коштів у режимі реального часу за допомогою даних картки гравця.

PariMatch

Як і у BetVictor, PariMatch надає опцію VISA Direct і намагається обробити запити на зняття коштів протягом 30 хвилин.

Bet365

Цей швидко оплачуваний сайт ставок використовує швидкі зняття коштів через Neteller і має інших постачальників платежів, доступних для гравців. Bet365 обробляє запити на зняття виграшів клієнтів протягом 12 годин, припускаючи, що не буде порушено жодних проблем, що може призвести до затримок.

СБК

Сайт ставок SBK входить до нашого списку, оскільки він має одні з найшвидших доступних виплат Trustly. Час обробки запитів на виведення коштів становить 1-2 дні.

Betway

Швидке зняття коштів знову доступне через VISA Direct з Betway, а запити на зняття, як правило, обробляються протягом 12 годин.

Вільям Хілл

Цей популярний сайт ставок із фізичними магазинами може забезпечити одні з найшвидших доступних на даний момент дебетових карт. William Hill обробляє запити на зняття коштів протягом 1-3 днів.

Betfair

Якщо гравець прагне якнайшвидше вивести кошти PayPal, то Betfair пропонує один з найшвидших. Запити на виведення обробляються протягом 4-24 годин.

888Спорт

Цей веб-сайт для ставок, який також пропонує онлайн-казино, забезпечує одні з найшвидших доступних MuchBetter, надаючи гравцям швидкий доступ до своїх виграшів. Після схвалення запиту на зняття коштів платіж зазвичай обробляється протягом 2-3 днів.

BoyleSports

Найшвидший час обробки Skrill забезпечує BoyleSports, а запити на виведення від гравців зазвичай обробляються протягом 24 годин.

SportingBet

Якщо клієнт шукає зняття чеків, SportingBet пропонує найшвидший доступний час. Після підтвердження та схвалення запиту на зняття коштів чеки будуть опубліковані протягом двох днів, готові для того, щоб гравець вніс депозит у свій банк.

Найшвидші сайти ставок на кіберспорт у 2021 році
Як отримати найшвидшу виплату на сайті ставок на онлайн кіберспорт

Як отримати найшвидшу виплату на сайті ставок на онлайн кіберспорт

Якщо гравець прагне якнайшвидше виплатити виграш на сайтах для ставок на кіберспорт, то можна зробити багато речей. Найголовніше, потенційні клієнти повинні вивчити різні доступні сайти ставок і дізнатися, який час обробки вони надають. Тут можуть допомогти відгуки інших гравців, які підтверджують, чи швидко оплачуваний сайт ставок дотримується зазначеного часу виведення коштів, і детально описують будь-які проблеми, з якими раніше стикалися гравці.

Також необхідно перевірити, які способи оплати пропонує сайт ставок, причому деякі з них непридатні для гравця, і час, необхідний для доступу коштів, різниться між ними. Коли вибрано сайт для ставок і постачальник платежів, і гравець бажає вилучити свій виграш - забезпечення дотримання всіх правил безпеки та ідентифікації допоможе забезпечити швидкий досвід з мінімальними проблемами.

Як отримати найшвидшу виплату на сайті ставок на онлайн кіберспорт
Чому деякі транзакції займають так багато часу або блокуються?

Чому деякі транзакції займають так багато часу або блокуються?

Іноді гравець помічає, що його запит на зняття ставок на кіберспорт онлайн займає більше часу, ніж зазвичай, або що він взагалі заблокований. Причини цього можуть бути різними, і всі випадки різні.

Однак здоровий глузд полягає в тому, що гравець недостатньо пройшов процес ідентифікації – особливо це стосується випадків, коли запит на зняття коштів заблоковано. Закони, які дотримуються урядами, і правила, закріплені регулюючими органами, вимагають, щоб веб-сайти ставок перевіряли особу гравців, перш ніж будь-який виграш можна буде вилучити. Також дотримуються такі правила безпеки, як боротьба з відмиванням грошей і шахрайством.

Якщо сайт ставок не може підтвердити особу клієнта або підозрюється шахрайство, оплата буде заблокована, доки ці проблеми не будуть вирішені. Якщо платіж буде заблоковано або затримано в очікуванні додаткових перевірок, то сайт ставок повідомить клієнта та підкреслить усі кроки, які необхідно зробити, щоб завершити виведення.

Щоб цього не сталося, гравці повинні переконатися, що вони виконали всі кроки перевірки, запитані під час запиту на зняття коштів, наприклад, надали копії відповідних документів, що посвідчують особу та документи, що підтверджують адресу. У рідкісних випадках, коли гравець вважає, що його зняття було несправедливо заблоковано або призупинено, можна подати скаргу на сайт ставок. Їх також можна перевести до незалежних суддів.

Чому деякі транзакції займають так багато часу або блокуються?
Найшвидші способи виведення коштів

Найшвидші способи виведення коштів

В індустрії ставок доступний широкий спектр способів виведення коштів, найпопулярніший з яких залучає тисячі лояльних клієнтів. Час, необхідний цим постачальникам платежів, щоб зробити кошти доступними для гравців, значно варіюється, при цьому найшвидший має кошти на рахунку гравця протягом кількох хвилин. Платіжні постачальники, такі як PayPal і Skrill, можуть запропонувати виведення коштів на багатьох сайтах ставок, і їм довіряють як клієнти, так і компанії.

Вони забезпечують швидку обробку платежів і на них покладаються високий рівень безпеки та надійна політика для захисту клієнтів. Зняття коштів також можна швидко здійснити за допомогою карт VISA і Mastercard, які приймаються в тисячах місць по всьому світу, і більшість гравців вже використовуватимуть їх за допомогою своїх дебетових і кредитних карток.

Деякі сайти ставок мають фізичні магазини, де можна отримати виграш готівкою, що є швидким і безпечним способом отримання вилучених виграшів.

Найшвидші способи виведення коштів