Ставка на World of Tanks Grand Finals 2024

World of Tanks Grand Finals — це один із найбільших кіберспортивних турнірів, в якому беруть участь гравці World of Tanks eSports. Турнір проводиться щорічно, організований розробниками гри Wargaming. Однак турнір зробив перерву з 2017 року, але збирається повернутися. Зазвичай у ньому виступають 12 найкращих команд із чотирьох регіональних кіберспортивних ліг Wargaming, які борються за титул чемпіона перед тисячами глядачів у прямому ефірі та мільйонами онлайн-глядачів.

Захід проводиться в різних місцях. Організатори обирають місця, виходячи з місткості, зручності та юридичних міркувань. Переможці Гранд-фіналу World of Tanks зазвичай отримують грошові призи. Приз пулу розподіляється між вісьмома кращими командами, що означає, що лише чотири команди, що нині, залишаються без частки призового фонду.

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter

Про World of Tanks

Популярність турніру поширюється на індустрію азартних ігор. Любителі кіберспорту завжди з нетерпінням чекають цієї події, оскільки вона надає величезні можливості для ставок. Більшість сайтів ставок на кіберспорт зазвичай пропонують довгий список ринків ставок на подію, що полегшує користувачам, які роблять ставки, знаходити та робити ставки.

World of Tanks — це багатокористувацька гра, розроблена білоруською компанією Wargaming. Відома назва eSport була анонсована та випущена в квітні 2009 року для альфа-тестування, на той час було лише шість різних транспортних засобів. А 12 квітня 2011 року гра була офіційно випущена в Північна Америка та Європа.

У World of Tanks представлені бойові машини епохи 20-го століття. Розробник гри використовує бізнес-модель freemium. Це означає, що гра безкоштовна для всіх користувачів. Однак гравці можуть заплатити за доступ до преміальних функцій для більш захоплюючої та захоплюючої гри. У гру можна грати з ігрового ПК або різних ігрових консолей, включаючи Xbox One і PlayStation 4.

Ігровий процес

Ігровий процес передбачає, що гравці беруть під контроль самохідні артилерійські машини або одиночні броньовані танки, які вони віддають перевагу. Крім того, гравцям надається контроль за рухом транспортних засобів і стрільбою зі зброї. Вони також можуть спілкуватися з іншими гравцями за допомогою голосових або введених чатів. У простих матчах гравці перемагають, знищуючи всі танки команди противника або захоплюючи їх базу. Команда може захопити базу суперника, перебуваючи на ній достатньо довго, не зазнаючи пошкоджень.

Основна відмінність в Гра World of Tanks режим - це правила бою. Однак механіка гри залишається однаковою для всіх режимів гри. Різноманітність ігрової механіки включає рикошети снарядів, камуфляж, пошкодження модулів та особистих пошкоджень.

Гравці World of Tanks можуть вибрати один із шести основних типів битв. У більшості онлайн-турнірів з кіберспорту є битви битви між танковими ротами, командно-тренувальні бої, командні бої, битви у твердинях, випадкові битви, і спеціальні бої. Гравці також можуть виконувати місії в грі з різними нагородами. У випадкових боях може брати участь до 15 гравців у команді. Команди можуть використовувати ботів, щоб заповнити слоти для відсутніх гравців.

транспортні засоби

Більшість транспортних засобів, які використовуються у World of Tanks, створені так, щоб нагадувати реальні моделі, лише деякі параметри змінено, щоб відповідати механіці гри та покращувати ігровий процес. У грі є п'ять різних типів транспортних засобів: самохідна артилерія, винищувачі танків, важкі танки, середні та легкі танки. На даний момент в грі більше 600 броньованих машин з 11 країн.

Рекомендовані країни, як правило, мають дерево технологій з гілками транспортних засобів, які варіюються від рівня 1 до рівня X. Гравці отримують доступ до транспортних засобів вищого рівня в міру просування в грі. Доступні додаткові транспортні засоби преміум-класу, але вони не включені в дерева технологій, до яких можна отримати доступ за допомогою ігрових кредитів або готівки.

Гравці можуть до певної міри налаштувати всі транспортні засоби у World of Tanks візуально та з точки зору продуктивності. Більшість деталей, необхідних для налаштування автомобілів, таких як вежі, гармати та двигуни, можна придбати в дереві технологій гри. Є також дві схеми камуфляжу для танків, включаючи специфічні для гри та історично точні шаблони для швидкого налаштування.

World of Tanks Blitz

Wargaming анонсувала World of Tanks Blitz у травні 2013 року. У мобільну версію World of Tanks можна грати на смартфонах і планшетах, які працюють на Windows, iOS та Android. Геймплей подібний до основної гри, з незначними відмінностями. Він дозволяє максимум семи гравцям на команду, на відміну від основної гри, яка дозволяє 15 гравців у команді.

Чому гранд-фінал World of Tanks популярний?

Гранд-фінал World of Tanks вважається одним із найкращі кіберспортивні турніри з багатьох причин. У ньому представлені команди з різних регіонів світу. Кожна команда має багато вболівальників на світовому рівні, кожен з яких стежить за виступами улюблених команд на чемпіонаті.

Гравці, які беруть участь у грандіозному фіналі World of Tanks, вважаються найкращими у змаганнях. Вони володіють дивовижними здібностями та використовують вражаючі стратегії, що є привабливими для шанувальників гри World of Tanks. Крім того, подія зазвичай включає кілька інших форм розваг, якими можуть насолоджуватися глядачі та онлайн-глядачі.

Ще одна причина популярності Гранд-фіналу World of Tanks полягає в тому, що він пропонує широкі можливості для ставок для гравців, які роблять ставки на кіберспортивні турніри. Це одна з найбільш очікуваних кіберспортивних подій серед гравців. Майже всі популярні сайти ставок на кіберспорт зазвичай пропонують різні ринки ставок на ці чемпіонати з кіберспорту, що робить подію набагато популярнішою.

Очевидною причиною популярності гри є те, що вона безкоштовна. Гравці можуть легко завантажувати гру та насолоджуватися грою, а потім працювати над тим, щоб стати частиною Гранд-фіналу World of Tanks. Їх потрібно лише зарахувати до команди, яка бере участь у регіональній лізі Wargaming.net, і допомогти команді виграти лігу для участі у Гранд-фіналі.

Команди-переможці Гранд-фіналу World of Tanks

Кілька різні команди виграв чемпіонат World of Tanks Grand Finals. У кожному з цих великих кіберспортивних турнірів завжди був новий переможець, що вказує на те, наскільки цей турнір є конкурентним. Нижче наведено деякі команди-переможці та інші команди, на які варто звернути увагу завдяки їхнім чудовим виступам у подіях.

Торнадо Енергія

Команда Tornado Energy виграла Гранд-фінал World of Tanks у 2017 році. Це команда PUBG, яку спонсорує Tornado Energy Drink Company. Склад команди досить вражаючий, він складається з кількох відомих гравців з Росії, Молдови та Грузії, які фігурують у списку кіберспортивних турнірів. Tornado Energy заробила понад 540 000 доларів США лише на 19 кіберспортивних турнірах, у яких вони брали участь, 77% прибутків отримано саме від гри World of Tanks.

Народжені перемагати

Natus Vincere, відомий як Na'Vi, наразі вважається найкращою командою в грі World of Tanks. Команда виправдала свою назву, що означає «народжений перемагати». Організація базується в Україні та бере участь у кількох інших кіберспортивних іграх, крім World of Tanks.

Команда виграла понад 18 мільйонів доларів призових коштів у більш ніж 500 турнірах, у яких брала участь. Більше 860 000 доларів США виграші – від гри World of Tanks. Одним з головних досягнень команди була перемога у грандіозному фіналі World of Tanks 2016 року.

HellRaisers

KellRaisers — ще одна найкраща команда з кіберспорту, яка виграла кілька турнірів, включаючи Гранд-фінал World of Tanks 2015 року. Команда також пройшла кваліфікацію до Гранд-фіналу World of Tanks 2016 року, але не здобула перемоги. Однак він показав себе досить добре, щоб зайняти другу позицію. Команда заробила понад 1,8 мільйона доларів призових лише на 150 турнірах. Більше 25% виграшів припадає на гру World of Tanks.

Virtus.pro

Virtus.pro — популярна кіберспортивна команда Варто згадати про результативність у Гранд-фіналі World of Tanks. Команда ще жодного разу не вигравала турнір. Проте він отримав кваліфікацію для участі в чемпіонатах 2015 та 2016 років, в яких показав дивовижні результати. На ім’я команди понад 18 мільйонів доларів — призовий фонд, зароблений на понад 570 турнірах, у яких вона зіграла. Більше 121 000 доларів США з призових коштів отримано від Гранд-турнірів World of Tanks.

Інші згадки включають RoX, Elevate, Team Dignitas, і PENTA Спорт.

Де зробити ставку на грандіозний фінал World of Tanks

Найпростіший спосіб зробити ставку на грандіозний фінал World of Tanks – це зробити онлайн-сайти ставок на кіберспорт. Існують сотні сайтів ставок на кіберспорт, які висвітлюють подію. Проте, гравці повинні враховувати кілька факторів, перш ніж зупинитися на будь-якому букмекері. Наприклад, гравці повинні враховувати пропоновані шанси. Вибір сайту з відносно вищими шансами пропонує гравцям більші потенційні суми виграшу. Інші міркування повинні включати ліцензування, відповідність вимогам, бонусні пропозиції та кількість ринків ставок, які пропонуються для події.

Як зробити ставку на грандіозний фінал World of Tanks

Гравці повинні почати з реєстрації на сайті ставок на кіберспорт, який пропонує ринки ставок на World of Tanks Grand Finals. Різні сайти ставок можуть мати різні процеси реєстрації та вимоги. Наступним кроком є внесення коштів на рахунок для ставок. Кошти будуть використані як ставки для ставок. Гравці також можуть використовувати бонуси на сайтах ставок з пропозиціями бездепозитних бонусів, щоб робити ставки, не вкладаючи або ризикуючи своїми грошима.

Нарешті, гравець може вибрати бажаний тип ставки для будь-якої гри, запланованої на турнір, і виконати відповідні дії, щоб зробити ставку. Варто зазначити, що деякі постачальники ставок на кіберспорт мають мінімальні та максимальні вимоги щодо суми ставок, які гравці повинні враховувати.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
про

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov