Ваш посібник із турніру Red Bull Wololo 2024

Якщо ви фанат ігор Age of Empires, то Red Bull Wololo — це один із кіберспортивних турнірів, за якими ви захочете стежити. Залучаючи гравців з усього світу у форматі 1 на 1 для величезного призового фонду, Red Bull Wololo об’єднує як аматорів, так і професійних геймерів у пошуках слави.

Завдяки унікальному формату, який переходить безпосередньо до дії, Red Bull Wololo — це першокласні ігри, азарт і якісні розваги, а якщо ви фанат кіберспорту, це ще й ставки. Red Bull Wololo — це турнір зі стратегій у реальному часі, у якому проводяться змагання, присвячені різноманітним іграм Age of Empires. Дивитися на нього так само захоплююче, як і брати участь. Дізнайтеся більше про те, чому цей турнір такий популярний, і як отримати від нього максимум можливостей. ваші ставки на кіберспорт Red Bull Wololo.

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Що таке Red Bull Wololo?

Щоб зрозуміти Red Bull Wololo, важливо спочатку зрозуміти ігри Age of Empires.

Що таке серія ігор Age of Empires?

Ця RTS (стратегія в реальному часі) вперше була випущена в 1997 році. На сьогоднішній день випущено 9 ігор і численні пакети доповнень, останньою версією є Age of Empires IV, випущена в жовтні 2021 року.

Створена Ensemble Studios і опублікована Xbox Game Studios, Age of Empires — це історична гра в реальному часі, яка проводить гравців через події в Африці, Європі та Азії, рухаючись через періоди часу від кам’яного віку до залізного віку та Римської імперії. З кожним новим виданням покращується графіка та ігровий процес, гра має багато прихильників і відома своєю чесною грою та фокусом на історичних подіях.

Серія Red Bull Wololo

Як знають шанувальники серії Age of Empires, «Wololo» — це бойовий клич, який видає підрозділ Priest в оригінальній версії гри, а з 2020 року це заклик до геймерів об’єднатися та битися один з одним у серії Red Bull Wololo. , організований Red Bull Gaming.

Серія, вперше запущена в 2020 році, спочатку була зосереджена на Age of Empires II з різними онлайн турніри проводиться, а загальний призовий фонд становить 20 000 євро. Після успіху першого турніру Red Bull Wololo продовжив нові змагання, кожне з яких має різну сюжетну лінію для гравців, від боротьби за контроль над замком у другій серії до азіатської цивілізації в третій та воїнів вікінгів у серії. четвертий.

У 2021 році Red Bull Wololo V став першою помітною локальною подією серії, залучивши 70 000 глядачів до фіналу в гарячій боротьбі за призовий фонд у 100 000 доларів США.

У 2022 році подія повернулася на свій шостий турнір під назвою Red Bull Wololo Legacy — святкування Red Bull Gaming 25-річчя серії Age of Empires, у якій грають не один, а три титули одночасно. У турнірах Age of Empires I: The Rise of Rome, Age of Empires II та Age of Empires IV одночасно змагалися професіонали та аматори, серія завершилася фіналом у замку Гейдельберг у Німеччині.

Пропонуючи сукупний призовий фонд у розмірі 550 000 доларів на всіх трьох подіях, 2022 рік став найбільшою подією Red Bull Wololo на сьогоднішній день, і, схоже, серія продовжуватиметься так само сильно й надалі.

Структура турніру Red Bull Wololo

Хоча сюжетна арка Red Bull Wololo може змінюватися від події до події, залежно від версії Age of Empires, у яку грають, кожен турнір завжди має схожу базову структуру:

 • Змагання починаються з групового раунду від 8 до 16 гравців.
 • Груповий раунд складається або з професіоналів, які були запрошені, або аматорів, які змагаються за своє місце через відкритий кваліфікаційний турнір, як-от попередній кваліфікаційний турнір Road To Wololo для Legacy 2022.
 • Подія проходить у форматі 1 на 1 з одним вибуванням.
 • Груповий етап проходить у кількох раундах «Кращий із», наприклад «Кращий із 3» або «Кращий із 5».
 • За підсумками групового етапу переможці виходять у плей-офф.
 • Плей-офф проводиться серією чвертьфіналів «Кращий з 5», а потім півфіналів.
 • Останні два гравці, які залишилися після півфіналу, змагаються у фіналі турніру, цього разу у форматі «Кращий з 7».

Щоб пропустити попередні етапи гри та перейти безпосередньо до дії, турніри проводяться за дещо зміненою версією Age of Empires. Наприклад, у Red Bull Wololo V гравці змагалися в Age of Empires II: Definitive Edition і починали з уже наявної економіки з 27 жителів села, а також низки інших елементів, таких як коваль і казарми, які вже були в наявності. Це дозволяє вигравати або програвати ігри на перших хвилинах і гарантує негайну дію.

Як робити ставки на Red Bull Wololo

Ставки на Red Bull Wololo та кіберспортивні ігри загалом можуть приймати різні форми й охоплювати всі аспекти індустрії від живих ігор до турнірів і трансляцій Twitch. Хоча існує багато ставок, які можна зробити на такі елементи, як фантазійні ставки, ставки на стримерів і ставки в пулі, одна з найпопулярніші способи ставок на кіберспорт це ставки на реальні гроші.

Що таке ставки на реальні гроші?

Ставки на реальні гроші на кіберспорт і традиційні спортивні ставки дотримуються того ж формату. Просто виберіть турнір або подію, на яку ви хочете зробити ставку, як-от Red Bull Wololo, виберіть ринок ставок, зробіть ставку та дочекайтеся результату.

Коли ви робите ставку, ви повинні враховувати форму кожного окремого гравця, якою може бути його стратегія та наскільки успішно вони будуть її виконувати. Чи будуть деякі гравці намагатися виграти на початку гри, чи інші будуть стримуватися і грати довше?

Ще один момент, який слід враховувати в Red Bull Wololo, це те, що, на відміну від деяких інших турнірів, запрошені гравці беруть участь у групових етапах, а не пропускають прямо вперед, що може змінити хід гри.

Майте на увазі всі ці моменти, проведіть дослідження заздалегідь, і тоді ви зможете приймати обґрунтовані рішення щодо того, які типи ставок на реальні гроші найкраще робити.

Найкращі поради щодо ставок

Якщо ставки в реальному часі дозволені, можливо, варто спостерігати за виступами гравців перед тим, як робити ставки, щоб краще зрозуміти їхню форму та стан.

Спочатку знайте, як грати в гру. Якщо ви ніколи не грали Епоха імперій IV раніше, наприклад, ви не будете знати, на що робите ставку. Чим більше ви знаєте про кожен тип гри, перш ніж зробити ставку, тим краще.

Досліджуйте гравців завчасно дізнайтеся про їхні сильні та слабкі сторони, а в деяких випадках навіть подумайте про аутсайдера, оскільки це може виявитися більш цінною ставкою. У день турніру все може змінитися, тому будьте кмітливі та робіть ставки з розумом.

Найпопулярніші сайти ставок на кіберспорт

Після того, як ви зробите дослідження та відчуєте впевненість у ставках, які хочете робити, вам потрібно буде знайти сайт кіберспорту для якісного постачальника. У всьому світі є кілька чудових кіберспортивних сайтів, які дозволяють робити ставки на Age of Empires, зокрема:

 • 1xBet
 • 10 Ставка
 • 22Bet
 • Bet365
 • Betsson
 • Betwinner
 • Казумо
 • Thunderpick
 • TonyBet

Типи ставок Red Bull Wololo

Зробити ставку на турніри Red Bull Wololo легко – чи робите ви ставку на результат окремого матчу, чи робите ставку на кілька результатів, щоб спробувати примножити свій виграш, ви знайдете безліч ринків ставок на вибір.

У той час як у кожному турнірі будуть різні змагання та події, зазвичай найпоширеніші типи ставок на кіберспорт включають:

Ставки на переможця матчу

Зробіть ставку на переможця матчу, і ви зробите ставку на переможця конкретного матчу. Це проста ставка, яку ви можете зробити в більшості видів кіберспортивних матчів.

Ставки на аутайт

Тут ви будете робити ставки на те, хто з гравців переможе в турнірі. Зазвичай вам потрібно робити таку ставку заздалегідь, тому, якщо у вас є хороші передчуття щодо прямої ставки, спробуйте зробити її раніше.

Системні ставки

Завдяки системній ставці ви розміщуєте більше однієї ставки за певною системою. Ви зможете виграти, лише якщо всі ваші вибори правильні, але виграші від системних ставок можуть бути вражаючими.

Спеціальні ставки на кіберспорт

Тут ви зробите ставку, яка стосується конкретного кіберспорту, у цьому випадку Red Bull Wololo. Перевірте обраний вами сайт ставок ближче до наступного турніру та подивіться, які конкретні ставки стануть доступними для вас на вибір.

Ставки на Red Bull Wololo онлайн

Чому Red Bull Wololo став таким популярним кіберспортивним турніром? Це сходить до самої Age of Empires – гри, яка здобула вірних прихильників з моменту її першого випуску. Оскільки кожна версія згодом покращує попередню, Age of Empires поєднує захоплюючі історичні сюжетні лінії зі стратегією в реальному часі в грі, яка стає нескінченно цікавою та миттєво захоплюючою. Саме цю еволюцію відобразив Red Bull Wololo, адаптуючись до кожної зі своїх подій, починаючи з 2020 року.

Історія турніру Red Bull Wololo

Red Bull Wololo I: 16 гравців взяли участь у найпершому Red Bull Wololo у 2020 році, граючи в Age of Empires II: Definitive Edition у режимі Empire Wars із призовим фондом 20 000 євро.

Red Bull Wololo II: Другий у серії, Red Bull Wololo II, відбувся наприкінці 2020 року, і ще 16 гравців змагалися в Age of Empires II, цього разу за призовий фонд у $30 000.

Red Bull Wololo III: Ще 16 гравців зіткнуться один з одним у Age of Empires II: Definitive Edition на початку 2021 року з призовим фондом у 30 000 доларів США.

Red Bull Wololo IV: У середині 2021 року екшен перейшов на Age of Empires II: Lords of the West, де 16 гравців змагалися за призовий фонд у 30 000 доларів.

Red Bull Wololo V: На завершення саги 2021 року 14 гравців зійшлися один до одного в грі Age of Empires II за величезний призовий фонд у 100 000 доларів США.

Red Bull Wololo Legacy: У своєму шостому турнірі Red Bull Wololo Legacy професіонали та аматори змагалися за три титули одночасно:

 • 8 гравців змагаються за $50 000 в Age of Empires I: The Rise of Rome
 • 16 змагаються за $200 000 в Age of Empires II
 • 16 гравців змагаються за $300 000 в Age of Empires IV

Як зробити ставку

 1. Виберіть оператора кіберспорту
 2. Відкрийте рахунок онлайн
 3. Налаштуйте спосіб оплати та поповніть свій рахунок
 4. Дослідіть Age of Empires і переконайтеся, що ви знаєте ігри та гравців
 5. Вибирайте та робіть ставки

Чим більше досліджень ви проводите, тим більш обґрунтовані рішення ви зможете приймати, і тим більше у вас шансів отримати успішний результат.

Успішні ставки Red Bull Wololo

Успішний результат у будь-якому кіберспортивному турнірі залежить від типів ставок, які ви робите, а коли йдеться про Red Bull Wololo та Age of Empires зокрема, популярні типи ставок включають:

Переможець матчу – Ставки на індивідуальну перемогу в конкретному матчі.

Відверто – Ставки на те, щоб окрема особа виграла весь турнір.

Тривалість гри – Ставки на те, скільки триватиме конкретна гра, наприклад, 25-30 хвилин, 35-45 хвилин і так далі.

Спеціальні ставки – Ставки на певний елемент у грі Age of Empires, наприклад, на який тип перемоги (1 із 3) виграє гру для гравця.

Інші турніри з кіберспорту

Окрім Red Bull Wololo та Age of Empires, є низка інших популярних змагань на вибір, коли мова йде про ставки на кіберспорт:

Міжнародний: Глобальний кіберспортивний турнір з Dota 2, який проводиться щороку з 2011 року (за винятком скасування у 2020 році через спалах Covid-19).

Чемпіонат світу з League of Legends: Щорічний турнір, у якому найкращі команди LoL з усього світу змагаються за титул сезону.

PUBG Global Championship: Один із найбільших у світі онлайн-турнірів з кіберспорту, в якому беруть участь гравці з найвищим рейтингом гри.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov

FAQ

Усе, що треба знати про казино

Що таке Red Bull Wololo?

Red Bull Wololo – це кіберспортивний турнір Age of Empires, запущений у 2020 році.

Який формат турніру?

Red Bull Wololo — це турнір 1 проти 1, який складається з серії групових матчів, після яких йдуть чвертьфінали, півфінали та фінали.

Як я можу взяти участь у Red Bull Wololo?

Гравці можуть взяти участь або за запрошенням, або взявши участь і вигравши серію відкритих відбіркових подій.

Як я можу зробити ставку на Red Bull Wololo?

Просто виберіть оператора кіберспорту, відкрийте обліковий запис, поповніть свій рахунок, ознайомтеся з різними доступними гравцями та іграми та зробіть ставку.

Скільки мені має бути років, щоб робити ставки на кіберспорт?

Будь ласка, зверніть увагу, що хоча багатьом фанатам кіберспорту не виповнилося 18 років, ви можете законно робити ставки на кіберспорт, лише якщо вам виповнилося 18 років або ви досягли повноліття, встановленого законом у вашій країні.