Букмекерські контори Esports приймають Transfer Money

Правильне керування обліковим записом для ставок на кіберспорт є життєво важливим аспектом відповідальної гри. Ставки вимагають грошей, а для того, щоб насолоджуватися тим, що пропонує букмекер, потрібен добре фінансований рахунок. Переказ грошей через банк займає високе місце серед найбільш широко використовуваних способів оплати на сайтах для ставок на кіберспорт. Майже кожен гравець має банківський рахунок, місцевий або міжнародний.

У той чи інший момент вони використовують цей метод для переказу грошей онлайн-букмекеру. Будь-який гравець, який бажає використовувати цю опцію, повинен мати деякі базові знання про її роботу та її плюси та мінуси. У цій статті будуть детально розглянуті ці питання.

Про ставки на кіберспорт Transfer Money

Про ставки на кіберспорт Transfer Money

Переказ грошей з одного банківського рахунку на інший можна простежити до 1800 р. до н.е. Ідея виникла у Вавилоні, коли кредитори давали позики та нараховували відсотки. У той же час Роман і грецька банки приймали вклади як заощадження.

Протягом історії банківська технологія мала кілька поворотів, але найбільш значною зміною стала можливість переказу грошей через Інтернет. Інтернет-банкінг почався, як тільки в середині 90-х Інтернет-з’єднання стало глобальним.

Чи популярні переказні гроші?

Переказ грошей, мабуть, найстаріший спосіб здійснення транзакцій. Це також найпопулярніша платіжна система в усіх країнах світу. Не дивно, що він є найбільш поширеним варіант оплати для ставок на кіберспорт. Майже всі комерційні банки сьогодні мають онлайн-банківську платформу, де користувачі реєструються, щоб віддалено відстежувати та керувати своїми фінансами.

Деякі банки переказують гроші в електронному вигляді без комісії, якщо одержувач має рахунок у тій самій установі. Інші зроблять це за окрему плату, але час переказу залежить від суми, про яку йде мова.

Про ставки на кіберспорт Transfer Money
Як зробити депозит за допомогою Transfer Money

Як зробити депозит за допомогою Transfer Money

Коли учасники вирішують переказати гроші через банк, щоб почати грати в ставки на кіберспорт, їм потрібно знати ідентифікатор банківського рахунку онлайн киберспортивна букмекерська контора. У світі існує незліченна кількість банківських систем, тому процес переказу коштів в електронному вигляді може відрізнятися в різних банках. Аналогічно, процес буде відрізнятися з точки зору лімітів транзакцій і термінів переказу. Але середній час переказу становить 24-48 годин для місцевих банків або 2-5 робочих днів для міжнародних банків.

Використання Transfer Money в онлайн-букмекерських конторах

Незважаючи на незначні відмінності в банківських системах, основна концепція залишається незмінною. Ставки на кіберспорт, які віддають перевагу цьому методу депозиту, будуть використовувати процес, який виглядає так:

 1. Зареєструйте особистий кабінет в букмекерській конторі кіберспорту
 2. Відкрийте обліковий запис, використовуючи облікові дані для входу
 3. Перейдіть до розділу банківська справа/оплата/каса
 4. Виберіть онлайн-банкінг, банківський переказ або прямий банківський переказ
 5. Відзначте улюблену банківську установу
 6. Увійдіть у захищений шлюз або введіть номер маршруту та номер рахунку
 7. Підтвердьте автентифікацію входу за допомогою мобільного додатка, запиту електронної пошти або одноразового пароля, надісланого за допомогою SMS
 8. Додайте суму, яку потрібно внести на рахунок ставок на кіберспорт
 9. Підтвердьте платіж
 10. Отримайте кредит за ставки
Як зробити депозит за допомогою Transfer Money
Як зробити виведення за допомогою Transfer Money

Як зробити виведення за допомогою Transfer Money

Будь-який гравець, який використовував сайт електронної комерції для бізнесу, розуміє, як легко перевести гроші з веб-сайту на індивідуальний банківський рахунок. Зняття виграшу з букмекерської контори відбувається в зворотному порядку внесення.

 1. Відкрийте сайт ставок на кіберспорт і увійдіть, використовуючи пароль, електронну пошту або ім’я користувача
 2. Перейдіть на сторінку банківський/каса/платежі
 3. Підтвердьте виграш і суму для виведення
 4. Виберіть спосіб оплати для виведення – інтернет-банкінг, банківський переказ або банківський переказ
 5. Надайте унікальний ідентифікатор онлайн-банкінгу
 6. Перевірте рахунок для ставок та банківський ідентифікатор (повинен бути синхронізованим)
 7. Дочекайтеся схвалення
 8. Букмекерська контора перераховує гроші на банківський рахунок гравця протягом 2-5 робочих днів

Переказ Виведення грошей не відбувається миттєво. По-перше, Постачальник ставок на кіберспорт буде потрібно деякий час, щоб підтвердити особу гравця. Це важливий захід безпеки для азартних ігор в Інтернеті, який допомагає уникнути будь-якого шахрайства в Інтернеті. Стає все більш поширеним явищем, коли гравців в Інтернеті обманюють у своїх важко зароблених виграшах. Тому всім легальним і безпечним сайтам потрібен час, щоб перевірити, чи дійсно особа, яка запитує виведення, брала участь у розміщенні ставок на кіберспорт.

Як зробити виведення за допомогою Transfer Money
Плюси та мінуси переказу грошей

Плюси та мінуси переказу грошей

Коли гравці кіберспорту перераховують гроші онлайн, вони керують своїми банківськими рахунками за допомогою мобільних пристроїв або комп’ютерів. Це означає, що їм не потрібно відвідувати їхні відділення для завершення транзакцій. Це має як переваги, так і недоліки, як зазначено нижче.

Плюси

 • Можливість вносити гроші на онлайн-сайти ставок на кіберспорт кількома клацаннями мишею або прокручуванням екрана телефону
 • Відносно менші витрати на передачу
 • Безпечні місця для оплат

Мінуси

Іноді потрібно знайти банкомат або банківську установу, щоб покласти гроші на свої рахунки, перш ніж відправити їх на рахунок для ставок на онлайн кіберспорт. Цей процес може бути складним. Залежно від країни, трансакції з азартними іграми можуть бути відстежені або сильно обмежені органами влади.

 • Може підпадати під дію суворих законів і правил країни
 • Громіздка передача
Плюси та мінуси переказу грошей
Процедура відкриття рахунку з переказом грошей

Процедура відкриття рахунку з переказом грошей

Щоб отримати рахунок Transfer Money, потрібне національне посвідчення особи, тобто вони повинні бути повнолітніми. Також можна відкрити міжнародний рахунок, який може вміщувати різні валюти. Але такі рахунки часто обмежені з точки зору суми трансакцій щодня. Крім того, для здійснення банківського переказу в іншу країну потрібно більше часу.

Деякі країни дозволяють неповнолітнім мати банківські рахунки, але вони повинні перебувати під наглядом дорослих опікунів або батьків. Для відкриття нового банківського рахунку не потрібен інший банківський рахунок, оскільки кожна установа працює незалежно.

Як налаштувати обліковий запис

Щоб відкрити рахунок у банківському переказі, потрібна проста, але формальна процедура.

 • Вибір банківської установи та типу рахунку: Кожен банк має різні варіанти рахунку, наприклад, поточний рахунок, рахунок із фіксованим депозитом, ощадний рахунок тощо. Розрахунковий рахунок найкраще підходить для онлайн-переказу грошей.
 • Заповнення персональних даних: Форма відкриття рахунку схожа на пропозицію. Тут заявник вказує своє повне ім’я, адресу електронної пошти, номер телефону, адресу та інформацію про дотримання податків.
 • Підтвердження особи: Банківські установи вимагатимуть фотографію паспортного розміру, ідентифікаційну картку, відбиток пальців та підпис.
 • Створення профілю онлайн-банкінгу: Після того, як заявка буде прийнята, клієнт може відкрити онлайн-рахунок Transfer Money. Процедуру можна здійснити на сайті банку або відповідному мобільному додатку.
Процедура відкриття рахунку з переказом грошей
Варіанти підтримки клієнтів Transfer Money

Варіанти підтримки клієнтів Transfer Money

Керування рахунками Transfer Money здійснюється з фізичних філій та віддалено. Хоча можна зайти до фінансової установи, щоб щось поцікавитися, онлайн-спілкування зручніше. У надійних постачальників є спеціальні кол-центри, а їхні онлайн-агенти завжди доступні для спілкування з клієнтами. Найпоширенішими каналами вирішення проблем клієнтів є:

 • Телефон
 • Електронна пошта
 • Форма онлайн-запиту
 • Живий чат

Більшість фінансових установ відкривають свої телефонні лінії вранці і закривають їх увечері. Телефонні дзвінки можуть не працювати кілька годин у вихідні та святкові дні. На електронні листи та онлайн-форми відповідають протягом 24-48 годин. Більшість живих чатів доступні в банківських програмах. Деякі з них підтримують бот, а інші залучають представників клієнтів.

Варіанти підтримки клієнтів Transfer Money