Букмекерські контори Esports приймають Solana

Онлайн-букмекерські контори кіберспорту з Solana є одними з найбільш затребуваних сайтів ставок. У цьому посібнику дізнайтеся більше про цю криптовалюту, її передумови, популярність, як нею користуватися, плюси та мінуси тощо. Безсумнівно, криптовалюта є однією з найважливіших речей, що відбуваються на сцені ставок на кіберспорт, що змінює правила гри. Тенденції показують, що багато ентузіастів ставок на кіберспорт віддають перевагу криптовалюті, а не фіатній валюті.

Причиною популярності криптовалюти в кіберспортивних ставках є передусім екосистема кіберспорту та блокчейну, яка характеризується технічно підкованою молоддю, особливо покоління Z, яке має ненаситний апетит до нових тенденцій. Сьогодні онлайн-ставки на кіберспорт із Соланою – це шлях.

Чи є Solana популярним методом депозиту?

Чи є Solana популярним методом депозиту?

Solana — це високопродуктивний блокчейн, який використовує механізми консенсусу proof-of-stake і «proof-of-history». Розроблений і заснований у 2021 році Solana Labs & Solana Foundation, його рідною валютою є SOL. Хоча він базується в Сан-Франциско, він популярний у всьому світі. Солана є одним із найпопулярніші криптовалюти на сцені ставок з кількох причин.

По-перше, транзакції відбуваються швидко. Любителі ставок можуть увійти в гру майже миттєво. Зняття коштів також обробляються швидше, якщо гравці досягли порогу зняття, встановленого букмекером кіберспорту.

SOL також є фаворитом в електронних спортивних ставках, оскільки інфраструктура блокчейну захищена завдяки механізмам консенсусу PoH і PoS. Ще однією перевагою SOL є доступні комісії за транзакції порівняно з іншими криптовалютами. Інфраструктура блокчейну дозволяє пропонувати гравцям низькі комісії за транзакції та залишатися на плаву.

Крипто також підтримує десятки гаманців, включаючи Binance, Bittrex, Coinbase, Kraken, Coin 98, Atomic, Ledger Nano S, Ledger Nano X, Zelcore та Exodus, серед інших гаманців.

Нарешті, SOL є однією з найперспективніших криптовалют для інвестування на сьогодні. Його ефективність, стабільність і низькі комісії роблять його одним із найкращих довгострокових інвестицій для гравців і операторів.

Чи є Solana популярним методом депозиту?
Як зробити депозит у Solana

Як зробити депозит у Solana

Внести депозит із Solana досить просто. Перший крок — знайти найкращу букмекерську контору з кіберспорту за допомогою SOL. На щастя, гравцям не потрібно виконувати важку роботу, оскільки сайтів, перелічених на цій сторінці, достатньо.

Після того, як букмекер погодився з цією криптовалютою, виконайте наведені нижче дії.

Використання Solana в онлайн-букмекерських конторах Esport

 • Зареєструйте обліковий запис і заповніть розділ профілю
 • Перейдіть до банківського або касового розділу та виберіть Solana як бажаний метод депозиту
 • Скопіюйте адресу відправлення Solana сайту. Якщо він недоступний, зверніться до служби підтримки клієнтів
 • Увійдіть в обліковий запис гаманця SOL або біржі та переконайтеся, що він поповнений
 • Виберіть опцію «Надіслати» та введіть адресу для надсилання Solana сайту ставок
 • Введіть суму для надсилання та завершіть платіж

Депозити Solana займають від 5 до 10 хвилин, щоб відобразитися на стороні букмекера та, зрештою, на рахунку гравця. Поворот значною мірою залежить від сайту ставок.

The сайт онлайн ставок на кіберспорт встановлює мінімальний і максимальний ліміти депозиту.

Мобільні депозити Solana

Однією з чудових переваг Solana є те, що користувачі можуть вносити гроші зі своїх мобільних телефонів через браузер. Завдяки мобільним платежам гравці можуть увійти в гру навіть у дорозі.

Як зробити депозит у Solana
Як зняти кошти за допомогою Solana

Як зняти кошти за допомогою Solana

Як і у випадку з депозитом, виведення виграшів на сайтах ставок SOL досить просте.

Але перш ніж перейти до подробиць, варто згадати, що деякі дилери не вшановують виграші. Але будьте впевнені, що всі перелічені тут сайти ставок керують законними компаніями, які миттєво виплачують переможцям. Ще одна річ, яку слід зазначити, полягає в тому, що вимоги щодо ставок повинні бути виконані перед тим, як подавати запит на зняття коштів. Рахунок також має бути верифікований для виведення коштів.

Щоб зняти кошти, виконайте наведені нижче дії.

 • Перейдіть до банківського або касового розділу та виберіть Solana як бажаний спосіб оплати
 • Відкрийте інше вікно та увійдіть до крипто-гаманця Solana або біржового облікового запису
 • Натисніть опцію отримання та скопіюйте адресу отримання
 • Поверніться на сайт ставок і введіть адресу отримання
 • Введіть суму для зняття та завершіть операцію

Поворот для зняття залежить від однієї кіберспортивної спортивної книги до іншої. Більшість букмекерів оброблятимуть платежі майже негайно, тоді як іншим знадобиться більше часу, особливо коли йдеться про великі виплати.

І тут букмекер відеоігор встановлює мінімальний і максимальний ліміти зняття.

Solana Mobile Виведення коштів

Так само, як і у випадку з депозитами, зняття коштів також можна здійснювати на мобільному телефоні через мобільний браузер.

Як зняти кошти за допомогою Solana
Плюси і мінуси Solana

Плюси і мінуси Solana

Як і всі інші криптовалюти, Solana має переваги та недоліки, перераховані нижче.

плюси

 • Як і інші криптовалюти, SOL децентралізована. Немає центрального регуляторного органу
 • Він пропонує швидкі, безпечні та доступні транзакції (депозити та зняття коштів)
 • Незважаючи на те, що SOL є новою криптовалютою, вона підтримує більше десятка методів депозиту
 • Це полегшує невидані операції для анонімних ставок

мінуси

 • Незважаючи на те, що систему безпеки було капітально відремонтовано, вона одного разу стала жертвою серйозного порушення
 • Як і всі криптовалюти, Solana є нестабільною. Його ціна часто коливається
 • Це нова криптовалюта, тому не так багато ігрових букмекерських контор приймають її
 • Транзакції SOL неможливо відстежити, що іноді робить власників уразливими
Плюси і мінуси Solana
Процес відкриття рахунку Solana

Процес відкриття рахунку Solana

Тепер, подивившись на те, як вносити та знімати кошти за допомогою Solana, виникає велике запитання: як відбувається процес відкриття рахунку? Які вимоги?

Одна хороша риса Solana полягає в тому, що користувачам не потрібно надавати особисті дані. Це робить його анонімним спосіб оплати оскільки це полегшує транзакції, які не видно радара. До речі, сервіс доступний для користувачів старше 18 років.

Процес відкриття рахунку Solana
Як налаштувати обліковий запис Solana

Як налаштувати обліковий запис Solana

 • Перший крок - це перейти до https://www.sollet.io/ де автоматично буде створено гаманець
 • Після створення гаманця система згенерує вихідну фразу з 24 слів, яку потрібно безпечно зберегти
 • Спробуйте додати додатковий рівень захисту за допомогою секретного пароля
 • Після додавання пароля натисніть «Створити гаманець», і система згенерує адресу Solana
 • Скопіюйте адресу депозиту. Тепер це буде адреса отримання SOL

Тепер, коли обліковий запис створено, останнім кроком є поповнення рахунку. Існує багато варіантів поповнення гаманців, але найкращий метод депозиту Solana, який можуть використовувати гравці кіберспорту, — це такі біржі, як Binance.

Придбайте SOL і надішліть його на гаманець SOL, натиснувши піктограму + на гаманці SOL. Щойно рахунок буде поповнено, гравці готові грати в улюбленій букмекерській конторі SOL esport.

Як налаштувати обліковий запис Solana
Варіанти підтримки клієнтів Solana

Варіанти підтримки клієнтів Solana

Підтримка клієнтів є важливою умовою при виборі криптовалюти для транзакцій. Будучи одним із провідних брендів, Solana інвестувала в надійну інфраструктуру підтримки клієнтів. Користувачі можуть отримати допомогу електронною поштою, телефоном і розсилкою електронних листів.

 • Електронна пошта: info@solanacenter.org
 • Телефон: 1-760-436-7986
 • Система електронної пошти

Телефон є найефективнішим каналом, оскільки зворотний зв’язок надається миттєво, тоді як час відповіді електронною поштою та електронною поштою з квитками становить близько години.

Окрім електронної пошти, телефону та продажу квитків електронною поштою, Solana має сторінки в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram та LinkedIn) поряд із каналом Telegram. Користувачі також можуть отримати допомогу на сторінці підтримки/усунення несправностей або в спільноті Solana.

Варіанти підтримки клієнтів Solana