Букмекерські контори Esports приймають Money Transfer

Слово грошовий переказ зазвичай використовується для позначення банківських переказів. Термін може відрізнятися залежно від місця розташування гравців. Однак процедура майже завжди однакова у всіх випадках. Рахунок для ставок надає користувачам інформацію про їхні банківські рахунки. Потім гравці використовують ці дані для внесення коштів безпосередньо на свої рахунки.

Під час зняття коштів відбувається навпаки. Грошові перекази здійснюються або в одній фінансовій установі, або на багатьох платформах. Втручання банківського персоналу зазвичай не відбувається. Найпоширенішою причиною використання банківських переказів на рахунках для ставок на кіберспорт є те, що вони безпечніші, оскільки вони надсилаються безпосередньо з одного банківського рахунку на інший.

Чи популярний грошовий переказ?

Чи популярний грошовий переказ?

Спосіб оплати широко поширений, і багатьом гравцям подобається ним користуватися. Банки захищають ці транзакції, щоб забезпечити безпеку даних і грошей користувачів. Банківські перекази популярні для всіх видів платежів, оскільки вони не вимагають спеціальних рахунків або використання спеціалізованого обладнання чи платіжних пристроїв. Це один з найпопулярніших і найпростіших способів оплати азартних ігор, особливо ставок на кіберспорт.

SWIFT обробляє більшість міжнародних грошових переказів. Кооператив було створено в 1974 році сімома міжнародними банками, які працюють у глобальній мережі. Це робить грошові перекази одними з найстаріших методи оплати.

Надаються варіанти оплати

Електронні перекази коштів, загальний термін, що охоплює платежі за допомогою банківських карт, є найпоширенішим видом грошових переказів. Також можна використовувати банківський переказ, який є міжнародним прискореним переказом платежів між банками. Giro пропонує прямий депозит, а інший варіант дозволяє гравцям надсилати гроші за допомогою поштового чека або грошового переказу. Люди, які керують своїми грошима в ставках на кіберспорт, можуть використовувати банківські перекази, які є досить безпечним методом.

У більшості країн, де це дозволено, банківські перекази приймаються як метод депозиту для транзакцій на рахунку для ставок в Інтернеті. Завдяки розгалуженій мережі банків він широко поширений у європейські країни і США.

Чи популярний грошовий переказ?
Як зробити депозит за допомогою грошового переказу

Як зробити депозит за допомогою грошового переказу

Один із найпростіших способів для геймерів здійснювати банківські платежі з будь-якого банку – це транзакція в місцевому відділенні. Гравці також можуть зробити це по телефону. Однак найпоширенішим методом є здійснення прямого банківського переказу зі свого банківського рахунку в Інтернеті.

Гравці повинні вибрати «депозит» у частині каси свого рахунку для ставок в Інтернеті. Необхідно заповнити запитувану банківську інформацію та суму, яку вони хотіли б перевести. На рахунку для ставок може бути встановлена вимога щодо мінімального депозиту.

Нарешті, гравці повинні виконати будь-які перевірки безпеки, які вимагає банк. Після підтвердження гравцеві залишиться лише дочекатися надходження коштів, а потім почати гру. Можливо, це займе кілька робочих днів.

Прямий депозит за допомогою грошового переказу

Гравці можуть завантажити програму або грати у веб-версії, щоб робити прямі депозити за допомогою грошових переказів. Це найзручніші варіанти. Використання онлайн-банківських послуг, особливо банківських додатків, забезпечить виконання банківських трансакцій за секунди.

Комісія за перекази залежить від банку залежно від суми, що переказується. Для банківських переказів онлайн немає обмежень на депозит або зняття коштів. Деякі онлайн-сайти ставок на кіберспорт, однак, мають різні обмеження щодо того, скільки грошей гравці можуть внести та зняти за допомогою онлайн-банківських переказів.

Як зробити депозит за допомогою грошового переказу
Як зробити виведення за допомогою грошового переказу

Як зробити виведення за допомогою грошового переказу

Зняти гроші з рахунку для ставок на кіберспорт не складно. Все, що гравець повинен зробити, це переконатися, що він дотримується всіх правил азартного сайту. Вони можуть включати мінімальну суму, необхідну для підтримки активного рахунку для ставок, і максимальну суму.

Гравцям необхідно увійти в обліковий запис своєї букмекерської контори та вибрати «виведення» з частини каси рахунку для ставок. Потім потрібно вибрати банківський переказ як спосіб виведення та ввести суму для зняття. Гравцеві може бути запропоновано вибрати конкретний банк, у який він хоче зняти свій виграш. Після підтвердження суми натисніть кнопку Вивести. Рахунок ставок повідомляє клієнта після обробки транзакції, і потрібно чекати кілька днів, щоб отримати гроші на банківський рахунок.

Обмеження зняття коштів не є поширеними для грошових переказів. Гравці можуть отримати свій виграш у будь-який момент, навіть на своїх телефонах. Однак, залежно від суми, час обробки може відрізнятися. Зняття коштів може тривати від трьох до семи днів. Якщо обліковий запис для ставок має проблеми з перевіркою рахунку гравця або визначенням його можливості вивести, це може зайняти до тижня або навіть двох тижнів.

Як зробити виведення за допомогою грошового переказу
Плюси та мінуси грошових переказів

Плюси та мінуси грошових переказів

Плюси

 • Комісія за транзакцію неймовірно мінімальна
 • Більше не потрібно відкривати рахунки
 • Існує високий рівень безпеки та захисту даних
 • Більшість рахунків для ставок в Інтернеті приймають банківські перекази
 • Він досить простий у використанні. Для цього не потрібні перевірки кредитності або особиста інформація від гравців
 • Основна перевага полягає в тому, що банківські перекази можуть використовуватися будь-хто для здійснення платежів

Мінуси

 • Деякі фінансові установи відмовляються приймати варіанти оплати рахунків для ставок на кіберспорт
 • Це не найшвидший спосіб оплати онлайн
 • Деякі гравці можуть віддати перевагу не використовувати свої банківські рахунки для ігор
 • Для всіх гравців необхідний банківський рахунок
 • Деякі банки можуть поставити під сумнів прямі перекази та призупинити рахунок гравця, поки представник служби підтримки клієнтів не поговорить з користувачем
Плюси та мінуси грошових переказів
Процес відкриття рахунку грошових переказів

Процес відкриття рахунку грошових переказів

Оскільки банківські перекази здійснюються безпосередньо між банками та банківськими рахунками, вони захищені системами безпеки. Банки використовують найсучасніші та найсуворіші шифрування, щоб гарантувати, що їхні гроші та гроші їхніх клієнтів залишаються в безпеці.

Як налаштувати обліковий запис

Щоб відкрити рахунок, гравцеві необхідно звернутися в банк з документом, що посвідчує особу. Зазвичай це можна зробити за лічені хвилини, і гравець може використовувати це на платформах для ставок в Інтернеті. Після реєстрації гравець повинен пов’язати свій банківський рахунок з рахунком для ставок в Інтернеті на свій вибір. Процедура зазвичай швидка і може бути виконана на комп’ютері або на мобільному телефоні.

Використання способу оплати без банківського рахунку неможливо. Користувачі повинні досягти повноліття, щоб отримати необхідні для банку документи, що посвідчують особу. Наявність рахунку для переказу грошей має кілька недоліків. Більшість банків вимагають від користувачів бути активними протягом певного періоду часу. Облікові записи гравців можуть бути видалені, якщо вони залишаються неактивними протягом тривалого періоду часу. Щоб повернути гроші, їм доведеться звернутися в банк або зателефонувати в службу підтримки клієнтів.

Процес відкриття рахунку грошових переказів
Варіанти підтримки клієнтів Money Transfer

Варіанти підтримки клієнтів Money Transfer

Відділи обслуговування клієнтів більшості банків високо цінують клієнтів. Гравцям легко зв’язатися або з банком, або з рахунком для ставок. У разі пропущеного депозиту гравець повинен спочатку зателефонувати на рахунок для ставок, щоб перевірити, чи отримав він кошти. Якщо вони цього не зроблять, гравцеві доведеться зв’язатися зі своїм банком для отримання додаткової інформації. Зняття коштів також може бути призупинено, якщо банк бажає підтвердити ідентифікацію гравця. Більшість завдань можна виконати без відвідування банку.

Кожен банк має свій контакт. Але гравцеві слід звернути увагу на наступне:

 • Поширені запитання веб-сайту
 • Сторінки в соціальних мережах
 • Електронна адреса підтримки
 • Телефонувати за номерами
 • Живий чат
Варіанти підтримки клієнтів Money Transfer