Smite World Championship

Коли справа доходить до кіберспортивних турнірів, заснованих на грі Smite, SWC виділяється як найпопулярніший. Він проходить щорічно щозимку в Атланті, штат Джорджія. Організатором заходу є Hi-Rez Studios. SWC вперше було створено в 2015 році. З тих пір він перетворився на один з найбільших кіберспортивних турнірів. Сайти ставок на онлайн кіберспорт віддають перевагу SWC через його формат. 10 команд змагаються на етапах подвійного вибування перед початком фінального етапу з одиночним вибуванням. Це дає гравцям багато можливостей аналізувати результативність кожного гравця.

Багато кіберспортивних подій привертають увагу азартної спільноти завдяки своїм високим призовим фондам. Навіть на найнижчому рівні йому все ще вдалося отримати вражаючі 785 000 доларів. Такі високі нагороди залучили найкращі команди Smite з усього світу.

Про Smite

Про Smite

Протягом першого року було вилучено 2,6 мільйона доларів. Це зробило його третім найприбутковішим призовим фондом кіберспорту 2015 року. Добре відомі змагання, такі як чемпіонат світу League of Legends, мали нижчі нагороди, незважаючи на те, що в той час вважалися більш популярними. Гравці можуть дивитися SWC через онлайн-потоки та робити ставки на матчі. Ряд букмекерів відкривають ринки, засновані на цьому турнірі.

Smite належить до багатокористувацька онлайн-бойова арена (MOBA) жанр. З моменту виходу гра стала безкоштовною. Це загальний аспект багатьох найпопулярніших кіберспортивних ігор. Наразі Smite доступний на кількох різних платформах. Це включає PS4, Xbox One, Nintendo Switch та ПК.

Гравець бере на себе роль міфологічної фігури, наприклад бога чи богині. Вони беруть участь у командних бойових матчах. Кожен різний персонаж матиме унікальну здатність, яку можна використовувати під час бою. Команді потрібно придумати виграшну стратегію, щоб перехитрити як гравців суперника, так і прихильників NPC.

Smite кіберспорт чемпіонати, такі як SWC, як правило, зосереджуються на режимах гравця проти гравця. Отже, гравцям необхідно ознайомитися з тим, як працюють ці матчі. Також важливо дізнатися про плюси і мінуси кожного конкретного бога. Тільки десяток з них доступні безкоштовно щомісяця. Однак можна розблокувати більше, витрачаючи ігрові валюти та виконуючи завдання.

Професійні гравці люблять персоналізувати своїх персонажів-бога за допомогою унікальних скінів та емоцій. Однак такі події, як SWC, зазвичай обмежують підвищення продуктивності, щоб зробити матчі максимально чесними. Важливо враховувати це, роблячи ставку.

Правила Smite

Перш ніж робити ставки на кіберспортивні ліги, гравець повинен добре розуміти правила гри. Conquest — найпоширеніший режим гри. Він схожий на той, який можна побачити в Ліга Легенд. Дві команди, що складаються з п'яти гравців, намагаються знищити Феніксів команди супротивника. Є також гігантський воїн на ім’я Титан, якого потрібно знищити.

Команди починають матч на протилежних кінцях карти. Перед входом у гру у гравця є певна кількість золота, яку можна витратити на початкові предмети. Гравці Pro Smite тактично думають про те, які покращення підуть на користь команді.

Для того, щоб потрапити з одного боку карти на інший, гравці повинні пройти через одну з трьох доріжок. Кожну з них захищає істота Фенікс разом із оборонними вежами. Якщо гравці підійдуть до них занадто близько, вони зазнають великої шкоди.

Міньйони — корисні NPC, які допомагають гравцям знищувати ворогів. Вони мають досить слабку атаку, але нерестяться регулярно. Є чотири класи богів: воїн, маг, мисливець, вбивця і охоронець. Найкращі команди придумає виграшну конфігурацію класу, яка доповнює групу в цілому.

Про Smite
Чому чемпіонат світу з Smite популярний?

Чому чемпіонат світу з Smite популярний?

Є багато причин, чому гравці можуть вважати SWC одним із найкращих кіберспортивних турнірів. Кожен матч швидкий і захоплюючий. Художнє оформлення гри славиться барвистим та привабливим. Коли атаки здійснюються, це часто призводить до сплеску відтінків.

Окрім естетичної привабливості, гравці можуть застосувати також багато тактик. Якщо вони знають сильні/слабкі сторони кожного персонажа-бога, буде легше передбачити, яка команда вийде на перше місце. Список кіберспортивних турнірів, популярних серед любителів ставок, буде зосереджено на тих, які максимально усувають елемент випадковості. Натомість ігри винагородять гравців, які знають правила та аналізують результативність гравців. Це, безумовно, стосується Smite.

Цю гру також люблять люди, які захоплюються міфологією. Персонажі Smite походять із різних пантеонів. До них належать боги грецьких, скандинавських, кельтських, давньоєгипетських, китайських та слов’янських легенд. Якщо хтось коли-небудь хотів побачити, як ці фігури б'ються один з одним, тоді Smite - ідеальна назва для них. Можливість зробити ставки на ці епічні битви з богами, ймовірно, буде дуже привабливою.

Чому чемпіонат світу з Smite популярний?
Команди-переможці SWC

Команди-переможці SWC

Роблячи ставки на кіберспортивні турніри, завжди важливо вибрати правильну команду. У Smite має бути гарний баланс тих, хто завдає шкоди та лікує товаришів. Якщо всі вибирають воїна танкового типу, то їхні супротивники, швидше за все, скористаються їхніми слабкостями. Натомість переможці SWC ретельно вибирали своїх богів.

Великі кіберспортивні турніри, такі як SWC, мають на рахунку великі суми грошей. У фінал пройдуть лише найкращі гравці Smite. Якщо гравець не впевнений, кого підтримати, слід звернути увагу на кілька факторів. Корисно підрахувати загальну суму збитків, яку може завдати група. Якщо цей показник буде нижчим, ніж у їхніх супротивників, вони можуть бути переможені. Швидкість – ще один важливий елемент. Ці ігри надзвичайно швидкі. Переможці повинні виконувати атаки якомога швидше.

Наступні команди були чемпіонами SWC у минулому. Тому слід спостерігати за ними, якщо вони продовжуватимуть брати участь у турнірі в майбутньому:

  • Epsilon Esports
  • NRG Esports
  • eUnited
  • Splyce
  • SK Gaming
  • Піттсбург Найтс
  • Атлантида Левіафанів

Найбільші моменти

Оскільки SWC є одним з найцікавіші кіберспортивні онлайн-турніри, має сенс, що з моменту його створення було багато знакових моментів. Наприклад, MLCSt3alth вразив глядачів, коли вони розірвали всю команду суперника TITAN. Це була одна з найбільш октанових битв в історії Smite.

Коли Epsilon і Cloud 9 змагалися один з одним, гравцеві YAMMYN вдалося вбити чотири рази за лічені секунди. Цей шведський професіонал Smite також зробив вражаюче вбивство Celestial Beam в окремому матчі між Luminosity та NRG.

Коли Team Rival боровся з Eunited, гравець PolarBearMike використовував свої атаки бога з великим ефектом. У підсумку він завдав смертельного удару вогняному гіганту. Цей хід виграв гру його команді. В інших випадках гравці створювали незабутні моменти завдяки своїй експертній оборонній стратегії. Це сталося в матчі між Dignitas і Splyce. Капітан «Сплайс» зумів відбити всю команду суперника. Справедливо сказати, що щороку на турнірі є хоча б один момент, який в кінцевому підсумку залишається в пам’яті глядачів.

Команди-переможці SWC
Де і як робити ставки на чемпіонат світу Smite

Де і як робити ставки на чемпіонат світу Smite

Оскільки цей турнір проходить під час зими, гравцям доведеться почекати цього сезону року, перш ніж букмекери відкриють ринки SWC. Ставки на кіберспорт За останні роки турніри стало набагато простіше. Це пов’язано з тим, що ставки на відеоігри стають все більш популярними. У досить недавньому минулому гравці були б змушені шукати нішеві букмекерські контори. Однак зараз велика кількість традиційних спортивних букмекерів додали розділи відеоігор. Оскільки Smite дуже популярний, знайти можливості для ставок на SWC буде не складно.

Після того, як людина вибрала бажаного букмекера, настав час подумати, який тип ставки зробити. Більшість гравців задовольняються прогнозуванням команди, яка виграє матч або турнір. Якщо гравець хоче зробити більш спеціалізовану ставку, є кілька варіантів. Вони можуть вгадати команду або гравця, які беруть першу кров. Оскільки вилучення структури є важливим аспектом гри, людина може робити ставку на цьому. Незалежно від типу ставки, важливо ретельно вивчити обидві команди. Це можна зробити, подивившись їхні минулі матчі.

Де і як робити ставки на чемпіонат світу Smite