League of Legends World Championship

Кіберспортивні ліги турнірів стали настільки популярними в наш час. Тому список кіберспортивних турнірів сьогодні довгий. Але прямо на вершині цих чемпіонатів кіберспорту є чемпіонат світу League of Legends. Чемпіонат світу League of Legends, відомий просто як Worlds, організований Riot Games, — це щорічний професійний турнір, який збирає найкращі команди League of Legends (LoL), щоб змагатися за титул в кінці кожного сезону.

Це турнір, який визначає найкращого чемпіона League of Legends у світі протягом певного року. У цьому чемпіонаті команди борються за Кубок Summoner's Cup, 70-фунтовий (32-кілограмовий) трофей (найвище досягнення) і багатомільйонний призовий фонд. З точки зору глядачів, цей турнір збирає величезну аудиторію, а випуск 2018 року зібрав близько 99,6 мільйонів глядачів.

Що таке чемпіонат League of Legends?

Що таке чемпіонат League of Legends?

Перші LoL Worlds відбулися в DreamHack, Швеція, с Команда Fnatic став першими в історії чемпіонами турніру. З моменту інавгурації шість різних команд виграли чемпіонат, причому SKT T1 була єдиною командою, яка тричі здобула титул (станом на 2022 рік).

З моменту свого заснування в 2011 році подія зазнала низки трансформацій. У міру збільшення розміру призовий фонд, міста-організатори, учасники та правила коригуються та змінюються. З 2014 року Riot Games навіть підготувала офіційний музичний твір, який супроводжуватиме подію Worlds.

Чемпіонат світу LoL складається з трьох змагальних етапів, включаючи розіграші, групові етапи та нокаути. У той час як етапи розіграшу та групові етапи проводяться за коловою системою, етап вибування проходить у форматі з одним вибуванням, у якому представлені найкращі серії з п’яти.

Що таке чемпіонат League of Legends?
Наскільки масштабним є Чемпіонат світу з LoL?

Наскільки масштабним є Чемпіонат світу з LoL?

Перш за все, чемпіонат об’єднує creme de la creme команд LoL, щоб заблокувати роги. З багатомільйонним призовим фондом, який потрібно виграти, ніхто не наважиться уявити, що турнір невеликий; це великий. Додайте до цього сотні мільйонів, які налаштовуються, щоб дивитися матчі турніру в прямому ефірі, і ви отримаєте один із найбільші кіберспортивні турніри під сонцем. Крім того, мільйони людей сприймають чемпіонат як можливість робити ставки та вигравати гроші. Так, ось який великий і важливий чемпіонат світу.

Трофей

Як уже було сказано вище, підняти Кубок Summoner's Cup (кубок турніру) - мрія кожного учасника. Кубок замовили власники турніру Riot Games. Хоча Riot Games вказала вагу 70 фунтів, кінцевий продукт (чашка) важить менше, щоб його було легко підняти.

Наскільки масштабним є Чемпіонат світу з LoL?
Про Лігу Легенд

Про Лігу Легенд

Ліга Легенд, скорочено LoL, — це комп’ютерна гра MOBA, розроблена в 2009 році. Її можна безкоштовно завантажити з веб-сайту гри. Майже кожен може завантажити і грати в гру, завдяки мінімальним системним вимогам.

Як грати в League of Legends

У матчі LoL беруть участь дві команди по п’ять гравців у кожній. Команди сині та червоні, і вони змагаються на карті Summoner's Rift. Більша частина дій відбувається на базах і на трьох смугах, відомих як «нижня, середня та верхня». Джунглі — це будь-яка область на карті, яка не зайнята доріжками чи базами, і «джунглі» покладаються на цю область, щоб вбивати нейтральних монстрів за золото та досвід.

Гравці можуть покращувати своїх чемпіонів (персонажів), заробляючи золото, яке витрачається на ресурси, які дозволять їм чинити більш потужні заклинання і завдавати більше шкоди супротивникам. З іншого боку, виграш XP допомагає гравцям підвищуватися. Кожна команда може викликати армію фаворитів, щоб допомогти їм знищити базу супротивника.

Виграти матч Ліги Легенд?

Перемагає команда, яка першою знищить Нексус. Nexus — це конструкція, розташована на задній частині основи кожної сторони. Варто зазначити, що знищення Нексуса — це не прогулянка парком. Нексус залишається неушкодженим, доки стоять всі три його інгібітори або принаймні одна з башт бази. Турелі важливі в матчі LoL, оскільки вони допомагають завдати шкоди супротивникам, а також дозволяють команді належним чином контролювати поле бою. Щоб зруйнувати вежі, команди часто використовують міньйонів, джерелом яких є Нексус.

Про Лігу Легенд
Чому цей турнір популярний для ставок?

Чому цей турнір популярний для ставок?

Ми всі знаємо, що популярність ставок на кіберспорт зростає швидко, швидше, ніж ви можете собі уявити, особливо в останні роки. Він також розширюється з такою швидкістю, що тисне на інші великі кіберспортивні турніри. Зараз одним з найпопулярніших онлайн-турнірів з кіберспорту для гравців є Чемпіонат світу LoL. Не так багато кіберспортивних турнірів є свідченням припливу гравців, як цей. І це з поважних причин, серед яких:

Кілька ринків ставок на вибір

Тривалість матчу більше/менше, команда для вбивства першого барона/дракона, рахунок більше/менша, команда витягує першу кров тощо.

Матчі короткі

Матчі League of Legends зазвичай тривають 40 хвилин. Десять хвилин можна додати або відняти залежно від кількох факторів, таких як складність матчу, стиль гри команд, потенціал штовхання тощо. Це означає, що гравцям не потрібно чекати годинами, перш ніж виграш може потрапити на їхні рахунки для наступної ставки.

Доступність

Це ще одна причина, по якій гравці люблять Чемпіонат світу з LoL. Ви знайдете доступні шанси на турнір взагалі сайти ставок на кіберспорт. Отже, навіщо боротися, намагаючись зробити ставку на турнір, доступність якого обмежена?

Чому цей турнір популярний для ставок?
Команди-переможці чемпіонату світу з League of Legends і найбільші моменти

Команди-переможці чемпіонату світу з League of Legends і найбільші моменти

Fnatic (1 сезон)

Під час першого сезону Чемпіонат світу LoL все ще розвивався, і йому не вистачало значущої інфраструктури. Отже, Riot Games вибрала DreamHack Літо, Швеція, як місце проведення заходу. У цьому заході взяли участь вісім команд: три з Європи, три з Північної Америки, одна з Філіппін і одна з Сінгапуру. Fnatic, шведська команда, перемогла своїх суперників, перемігши Counter Logic Gaming з рахунком 2-1, а потім перемогла Epik Gamer. Fnatic зіткнувся з Against All Authority у великому фіналі, зробивши фінал першого сезону загальноєвропейською справою. Вони забрали додому 50 000 доларів.

Тайбейські вбивці (2 сезон)

Подія проходила в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, і має призовий фонд у 2 000 000 доларів, що в сорок разів більше першого призового фонду. Після завершення групового етапу TPA зіткнувся з корейською командою NaJin Sword. На диво, ця тайванська команда легко обіграла NaJin, вийшовши до Гранд-фіналу після високооктанової перемоги з рахунком 2-1 над тодішньою європейською московською п’ятіркою. Тайбей протистояв Азубу Фросту, першому посівному в Кореї, якого вони фактично закрили. Вони виграли змагання з рахунком 3-1, принісши Тайваню першу в історії корону чемпіонату світу.

SK Telecom T1 (3 сезон)

У третьому сезоні вперше в історії Чемпіонату серія проходила в усіх п’яти іграх. SKT зрештою переможе NaJin, щоб вийти до Гранд-фіналу. Однак матч проти Королівського клубу був розчаруванням, оскільки SKT розгромили їх з рахунком 3-0 і виграли перший чемпіонат Кореї. Ця перемога стала початком домінування Кореї в чемпіонаті.

Samsung White (4 сезон)

Поєдинок між Samsung White та Star Horn Royal Club завершився з рахунком 3:0. У цьому матчі переможений зумів виграти лише одну гру. Це була перша перемога в чемпіонаті для Samsung White і друга поспіль для Кореї. Королівський клуб, зараз відомий як Royal Never Give Up, є єдиною командою, яка неодноразово займала в турнірі друге місце.

SK Telecom T1 (5 сезон)

SKT зустрівся з KOO Tigers у великому фіналі 2015 року. Це був перший із трьох послідовних фіналів загальнокорейських чемпіонатів світу. Ідеальний пробіг SKT на Worlds був зіпсований KOO Tigers, яким вдалося виграти одну гру, але це було найкраще, що останні могли зробити. SKT виграв з рахунком 3-1, ставши першою командою, яка вигравала турнір більше ніж один раз.

Команди-переможці чемпіонату світу з League of Legends і найбільші моменти
Інші переможці Чемпіонату світу LoL

Інші переможці Чемпіонату світу LoL

  • SK Telecom T1 (6 сезон)
  • Samsung Galaxy (7 сезон)
  • Invictus Gaming (8 сезон)
  • FunPlus Phoenix (9 сезон)
  • DAMWON Gaming (10 сезон)
Інші переможці Чемпіонату світу LoL
Де і як зробити ставку на чемпіонат світу League of Legends?

Де і як зробити ставку на чемпіонат світу League of Legends?

Незважаючи на існування інших прибуткових і великих кіберспортивних турнірів, чемпіонат світу LoL залишається одним з найкращих кіберспортивних турнірів для гравців. Кожна подія League of Legends Worlds — це глобальна сенсація, яка викликає розгул ставок.

Як зробити ставку на чемпіонат світу League of Legends

Є сайти для ставок на кіберспорт; отже, ви повинні зробити правильний вибір, коли справа доходить до ставок на кіберспортивні турніри. Це може здатися найпростішим кроком, але це може бути не так. Звичайно, ваш досвід ставок в Інтернеті буде під загрозою, якщо ви помилитеся на цьому етапі. Якщо ви не знаєте, з чого почати, просто пошукайте в Google найкращі сайти ставок на кіберспорт.

Після того як ви визначилися з букмекером, завершіть процес реєстрації, який зазвичай включає в себе заповнення онлайн-форми. Переконайтеся, що ви надали достовірну інформацію, оскільки згодом вас може пройти додаткова перевірка. Деякі букмекерські контори можуть вимагати, щоб ви негайно завантажили державне посвідчення особи, тоді як інші чекатимуть до вашого першого запиту на зняття коштів.

Після реєстрації внесіть депозит, використовуючи свій улюблений спосіб оплати. Як тільки ви це зробите, тепер настане час вкладати гроші в роботу. Виберіть матч, ринок ставок, ставку та підтвердьте свою ставку.

Де і як зробити ставку на чемпіонат світу League of Legends?