LCS Championships

Серія League of Legends Championship, популярна LCS, — це ліга кіберспорту вищого рівня, в якій беруть участь гравці League of Legends (LoL) зі США та Канади (Північна Америка). Ця подія Riot Games є одним із 12 регіонів конкурентної екосистеми LoL. Ці змагання зазвичай проводяться два рази на рік у двох розділах змагань, які проводяться навесні та влітку, де десять команд франшизи борються за статус чемпіона LCS.

Усі ігри LCS проводяться наживо на студії Riot Games в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. У 2021 році Riot Games запровадила спеціальний захід, відомий як LCS Lock-In, який грали перед розколами, щоб полегшити команди та підготувати їх до досвіду на сцені. Під час основного змагання всі очки, отримані в кінці кожного спліту, нараховуються на основі позиції гравця на конкурентній драбині. Існує призовий фонд черги чемпіонів у розмірі 400 000 доларів США для кожного розділу. Більше того, більший призовий фонд, понад 2 000 000 доларів США, очікує на команди, які кваліфікуються на Чемпіонат Світової Ліги Легенд.

Про Лігу Легенд

Про Лігу Легенд

Що Ліга Легенд? LoL - це a багатокористувацька онлайн-бойова арена (MOBA) гра. Ця відеогра була розроблена компанією Riot Games і була офіційно випущена 27 жовтня 2009 року. Протягом багатьох років LoL, безсумнівно, була найпопулярнішою грою в жанрі MOBA і наразі очолює список кіберспортивних турнірів від цього розробника.

League of Legends може бути досить технічною, але неймовірно приємною. Це Гра MOBA бачить команди з п’яти гравців, які грають один проти одного. Гра починається з кожної команди на протилежних сторонах карти, поблизу Nexus . Команда-переможець у будь-якому матчі знищує Нексус свого суперника.

Під час гри кожна команда проходить через серію веж, відомих як вежі, розміщені вздовж шляхів до кожного Nexus. Звичайно, головна мета — знищити ворожий Нексус. Однак інші основні цілі включають знищення ворожих структур, таких як вежі.

Щоб боротися з ворогом і не відставати від нього, гравцям також потрібно триматися вирівнювання. Підвищення рівня вимагає досвіду, отриманого від вбивства міньйонів і ворожого гравця. Золото, отримане в результаті вбивства міньйонів, необхідне для покупки бонусів під час гри. За допомогою золота гравці можуть купувати такі речі, як пасивні посилення броні або тимчасові щити.

Ігрові режими

Наразі League of Legends має два режими гри: класичний і ARAM. Почнемо з того, що класичний ігровий режим є переважно оборонним. Команда, яка використовує цей режим, намагається дістатися до Нексуса супротивника через вежі та інгібітори за допомогою міньйонів. З іншого боку, режим ARAM, All Random All Mid, дуже схожий на класичний режим, але дія, як правило, обмежується картою одного шляху.

Про Лігу Легенд
Чемпіони LoL

Чемпіони LoL

Під час гри кожен гравець керує одним чемпіоном. Зараз у LoL 159 чемпіонів, кожен з яких має унікальні атрибути. На початку будь-якої гри чи битви кожен гравець повинен вибрати чемпіона, щоб битися у своїй битві. Примітно, що вибір чемпіона обмежений тим, що гравець розблокував. Однак гравцям також надається шанс спробувати одного з 14 чемпіонів, які зазвичай безкоштовні щотижня, щоб дозволити гравцям спробувати їх, не відкриваючи їх.

Деякі категорії чемпіонів, запропоновані League of Legends, включають:

 • Вбивці
 • Стрільці
 • Бійці
 • Маги
 • танкери
 • Підтримка

У більшості випадків кожен чемпіон володіє трьома основними сильними сторонами, які, можливо, набувають інші в ході гри. Гравці повинні проявляти великий інтерес до цих атрибутів, особливо під час формування команди, оскільки для цього потрібно набагато більше, ніж зібрати п’ятьох гравців разом.

Ліги LoL

Ліга легенд грається як на арматурному, так і на професійному рівнях. Деякі змагання LoL організовують розробники гри Riot Games. Станом на 2021 рік у всьому світі було зіграно 12 професійних ліг League of Legends. Ці ліги в основному класифікуються як ліги першого рівня або професійні ліги, кубки ліги та нижчі ліги.

Чемпіони LoL
Чому чемпіонат LCS популярний?

Чому чемпіонат LCS популярний?

League of Legends – це більше, ніж просто a відеогра багатьом людям. Мільйони гравців сидять на ігрових установках і грають у гру цілодобово по всьому світу. Щорічно професійні гравці LoL збираються на найкращі кіберспортивні турніри.

Учасники кіберспорту завжди хочуть робити ставки, коли гравці борються. За останні кілька років спостерігається зростання попиту на ставки на кіберспорт. Бути одним із LoL найбільші кіберспортивні турніри, Чемпіонат LCS особливо привабливий для гравців.

Існує багато причин, чому любителі кіберспорту вважають чемпіонати LCS eSport серед основних турнірів з кіберспорту. Ось кілька причин, чому цей чемпіонат з кіберспорту дуже популярний у колах ставок.

 • Сайти ставок на кіберспорт широко висвітлюють
 • Ставки на LoL зазвичай суворо регламентовані
 • Чемпіонати LCS пропонують безперервні дії, що робить ставки на кіберспортивні турніри надзвичайно інтенсивними та захоплюючими.

Популярність ігор LoL була феноменальною в останні роки, і велика ймовірність того, що Чемпіонат світу LCS зіграв неоціненну роль. Завдяки платформам для трансляції в прямому ефірі, сайтам з оглядами ігор і детальному висвітленню в Інтернеті Сайти ставок на кіберспорт, цей чемпіонат з кіберспорту в найближчі роки підніметься на нові вершини.

Чому чемпіонат LCS популярний?
Команди-переможці LCS Championships та найбільші моменти

Команди-переможці LCS Championships та найбільші моменти

Найбільші моменти

Чемпіонат LCS демонструє деякі з найкращі команди світу LoL. Як і в будь-якій події вищого рівня, тут було кілька приголомшливих кадрів, легендарних моментів і кілька чудових комбо-моментів вомбо (послідовність потужних атак). У світлі цього ось один із «найбільших» моментів на чемпіонаті LCS за останні роки.

100 Thieves vs. Evil Geniuses - 2021 LCS Summer Playoffs, Другий раунд, Четверта гра

На етапі Lol LCS у 2021 році було багато гострих відчуттів, але жодного порівняно з плей-офф другого раунду між Злі генії і 100 злодіїв. Перші 34 хвилини 100 Thieves вийшли в грі, відштовхнувши Злого генія на межу. У змаганні, яке можна назвати одним з найкращих проявів особистої майстерності, злі генії якимось чином знаходять спосіб повернутися в гру. Навіть незважаючи на те, що 100 Thieves все ще проводили гру пізніше, демонстрація Evil Geniuses була чудовою. І якби вони тільки ввійшли в імпульс, все могло б бути зовсім іншим.

Команди-переможці LCS Championships та найбільші моменти
Команди-переможці

Команди-переможці

LoL майже десятиліття. Конкуренція завжди була жорсткою, і немає кращого досягнення в грі, ніж мати трофей чемпіонату LCS після завершення сезону.

Чемпіонат LoL LCS, раніше Північноамериканська серія чемпіонатів League of Legends, зазнав кількох змін, що стосуються призових коштів, місць призначення, конкуруючих команд та правил ігор.

Турнір вперше був проведений у 2013 році, у перші два сезони приймали вісім команд LoL. З тих пір у кожному заході (з 2015 року) бере участь по десять команд.

Переможці LoL LCS

Чемпіонат LoL LCS поділяється на дві подвійні змагання. весняний і літній розділи, що охоплюють 225 ігор. В кінці кожного розділу всі команди оцінюються за відсотком перемог. Тим не менш, ось список минулих переможців LCS.

Переможці весняного спліту

 • Хмара9 2020 рік
 • Team Liquid 2019 рік
 • Team Liquid 2018
 • Команда SoloMid 2017
 • Counter Logic Gaming 2016
 • Команда SoloMid 2015
 • Хмара 9 2014
 • Команда SoloMid 2013

Переможці літнього спліту

 • Команда SoloMid 2020
 • Team Liquid 2019
 • Team Liquid 2018
 • Команда SoloMid 2017
 • Команда SoloMid 2016
 • Counter Logic Gaming 2015
 • Команда SoloMid 2014
 • Cloud9 2013

На сьогоднішній день Team Liquid, безсумнівно, є найуспішнішою командою в чемпіонаті LoL LCS з чотирма титулами. Таким чином, це, безсумнівно, команда, яка стежить за гравцями, які роблять ставки на онлайн-турнірах eSport. Крім того, гравці можуть скористатися високими коефіцієнтами, наданими аутсайдерам, оскільки розлади є нормою для змагань.

Команди-переможці
Де і як робити ставки на чемпіонат LCS?

Де і як робити ставки на чемпіонат LCS?

Де зробити ставку на чемпіонат LoL LCS

Більшість букмекерів з кіберспорту намагаються претендувати на чемпіонство LCS, враховуючи популярність чемпіонату. Хоча букмекерські контори можуть запропонувати щедрі коефіцієнти, бонуси та акції завжди повинні бути першими у списку, коли шукаєте сайт для ставок на спорт онлайн.

Довіра до букмекера є життєво важливою при виборі сайту для ставок. Гравці повинні обмежити свої можливості ліцензованими та регульованими сайтами ставок. Інші важливі міркування включають діапазон і гнучкість варіантів оплати, ринки ставок та відгуки інших гравців.

Як робити ставки на чемпіонат LCS

Чемпіонат LCS пропонує незліченну кількість можливостей для гравців. Однак гравці повинні зберігати стратегію під час розміщення ставок. Кожен може зробити ставку, але для того, щоб постійно робити виграшні ставки, потрібно набагато більше.

Будь-хто, хто робить ставки на кіберспортивні турніри, такі як LCS, повинен завжди бути обережним під час розміщення ставок. Прогнози LCS та поради щодо ставок стануть у нагоді під час виборів битв. Ставки на великі змагання такого масштабу часто ускладнюють навіть досвідченим гравцям LoL, щоб знати, як команди будуть змагатися одна з одною.

Оскільки більшість команд змінюють список, гравці повинні завжди прагнути не відставати від команд. Крім того, гравці також повинні стежити за стилем гри команди, що значною мірою допомагає їм робити інформовані ставки.

Де і як робити ставки на чемпіонат LCS?