Call of Duty League

Call of Duty League (CDL) — це популярний онлайн-чемпіон з кіберспорту для серії відеоігор Call of Duty, який видає Activision Blizzard. Ліга була офіційно підтверджена в 2019 році, а перший сезон розпочався через рік. Кіберспортивна ліга має набір постійних міських команд, які належать різним групам. Він налаштований, як і інші великі кіберспортивні турніри в Північній Америці.

Замість використання вильоту та підвищення, ліга використовує систему очок чемпіонату та формат плей-офф. Гравці в реєстрі гарантовано отримають річну зарплату, пільги, а також частку виграшів і заробітку в залежності від успіху команди. Кожна тематика транслюється в прямому ефірі по локальній мережі для прямої аудиторії.

Що таке Call of Duty League?

Що таке Call of Duty League?

Матчі в кіберспортивних чемпіонатах складаються у форматі карт з найкращими результатами. Для кожної команди потрібно мінімум 7 гравців і максимум 10 гравців. Hardpoint, Search & Destroy і Domination – це три режими гри, які використовуються в кожному матчі. Ігрові режими Hardpoint, Search & Destroy і Domination використовуються для відтворення перших трьох карт зіткнення. Для четвертої карти використовується ігровий режим Hardpoint, а для п’ятої – режим Пошук і знищення.

Після регулярного сезону вісім найкращих команд за кількістю очок здобудуть місце в плей-офф. Команди, які зайняли 9–12 місця, потраплять у групу, яка програла, у першому раунді. Поєдинки групових зустрічей, які транслюються в режимі онлайн протягом трьох кваліфікаційних тижнів, перед тим, як кожен мейджор визначатиме посів команд у мейджори. Такі кваліфікаційні тижні зараз ще важливіші, тому що лише вісім найкращих посівних пройдуть кваліфікацію на майор.

Що таке Call of Duty League?
Як здійснюється ранжування

Як здійснюється ранжування

Очки нараховуються командам за кожну перемогу в матчі в кіберспортивних лігах. Додаткові бали нараховуються командам на основі результатів на найбільших кіберспортивних турнірах. Команди поспішають закріпити жорстку точку на карті, борючись із командою суперника. Команда отримує одне очко за кожну секунду, коли вона має важке очко, на якому стоїть принаймні один учасник. Щоразу, коли ворог входить у зону, він позначається як спірний, і очки не заробляються, поки всі вороги не вийдуть.

Hardpoint обертається навколо карти кожні шістдесят секунд. Команди можуть перейти до наступної точки підключення, щоб підготуватися до зміни зони. Кожна карта має різні місця розташування, але порядок обертання залишається незмінним і не є випадковим, що дозволяє команді практикувати свої стратегії обертання.

Режим SnD

Єдиний режим у Call of Duty Ліга, яка не дозволяє відроджуватися, - це Search & Destroy (SnD). У цьому режимі атакуюча команда повинна транспортувати бомбу в одне з двох місць на карті, закладати її та не допускати її знешкодження. Якщо пристрій було закладено, команда, що захищається, має лише кілька секунд, щоб знешкодити його, перш ніж він вибухне. Якщо пристрій знешкоджено, вони виграють. Крім того, будь-яка команда може перемогти іншу, знищивши її. У цьому випадку захисники повинні розрядити пристрій до того, як закінчиться таймер.

У чемпіонаті з кіберспорту контроль — це унікальна комбінація елементів S&D та hardpoint. Команди по черзі атакують і намагаються захистити дві заздалегідь визначені зони воріт на карті. Щоб захопити цей пагорб, нападники повинні стати на ньому. Кожна команда має 30 життів за раунд. Протягом встановленого часу знищити всі життя команди супротивника або взяти обидва пагорби в напад. Після захоплення контрольної точки до гри додається хвилина. Щоб перемогти, потрібно знищити 30 життів суперника.

Про CoD: Warzone

Call of Duty взяв на себе жанр Battle Royale, Warzone, дебютував навесні минулого року з великим визнанням. У березні 2020 року була випущена Call of Duty: Warzone, безкоштовна відеогра Battle Royale. Гра отримала здебільшого похвалу від критиків, особливо за карти. У квітні 2021 року Activision оголосила, що кількість активних гравців у Warzone перевищила 100 мільйонів.

Як здійснюється ранжування
Чому чемпіонат Call of Duty League популярний?

Чому чемпіонат Call of Duty League популярний?

Бачити, як зіркові спортсмени грають у гру, над якою зараз працюють, може додати захоплення від перегляду, а також надати можливість вчитися. Це надихає бачити гравців, які досягають успіху в грі. Крім того, це вражає побачити, що вони можуть виявити та успішно реалізувати в тій самій грі, в яку щойно грали.

Щоб залучити більшу аудиторію, Activision підготувала спеціальну пропозицію для тих, хто дивиться кіберспортивний чемпіонат 2021 року. Глядачі можуть отримати ряд ексклюзивних внутрішньоігрових нагород за просто налаштування, зокрема відкритий бета-код для наступної назви видавця Call of Duty: Vanguard. Багато хто налаштувався, безсумнівно, мотивований перспективою отримати спеціальну винагороду, що вплинуло на результати перегляду події.

Що спонукає людей слідувати?

Хоча неможливо дізнатися, скільки людей налаштувалося виключно за нагородами, це факт, який не слід нехтувати, дивлячись на показники глядачів. Кіберспортивна ліга має стати однією з найочікуваніших подій у щорічному списку кіберспортивних турнірів. Зазвичай для цього нещодавно створеного змагання на основі франшизи існує очікування. Ліга eSport транслюється на різних платформах, таких як YouTube і Twitch, що допомагає залучити більше шанувальників.

Є кілька речей, які можна зробити, щоб підвищити свої шанси на виграш, роблячи ставки на Call of Duty League на онлайн-сайтах ставок на кіберспорт. Найважливіше – слідкувати за кіберспортивними онлайн-турнірами, щоб знати форму кожного команда і гравець.

Чому чемпіонат Call of Duty League популярний?
Команди-переможці Call of Duty League Championship та найбільші моменти

Команди-переможці Call of Duty League Championship та найбільші моменти

Кіберспортивна ліга складається з розділення регулярного сезону на дві частини та наступних плей-офф. У ньому беруть участь 12 команд: дев'ять зі Сполучених Штатів, одна з Великобританії, одна з Канади та одна з Франції. Кожна команда проводить домашню серію в кожному розділі ліги протягом регулярного сезону. Після регулярного сезону проходить кіберспортивний турнір плей-офф.

Чемпіонат з кіберспорту був створений, щоб сприяти збалансованості конкурентів на професійній сцені COD і дозволити гравцям регулярно змагатися протягом сезону, допомагаючи в розвитку гравців на всіх рівнях кіберспорту Call of Duty.

Киберспортивні онлайн-турніри використовуйте найновішу гру Call of Duty – зараз Black Ops: Cold War, яка була випущена в листопаді 2020 року – щоб не відставати від традицій попередніх великих кібер-турнірів. Усі ігри граються у форматі 5 на 5 на ПК із використанням попередньо налаштованих налаштувань ігрового процесу та будь-якого схваленого лігою контролера.

Регулярний сезон 2020 року розпочався 24 січня і завершився в липні. У серпні відбувся двотижневий післясезонний плей-офф для визначення чемпіонів сезону. Очікувалося, що команди-учасниці зіграють очні матчі у рідних містах. З дванадцяти команд у кожному місті вісім мали бути присутніми на кожній події. Відбулося лише три заходи в стилі homestand.

Команди-переможці Call of Duty League Championship та найбільші моменти
Перехід онлайн

Перехід онлайн

Власники команд та гравці проголосували за те, щоб ліга перемістилася онлайн, щоб перенести лігу онлайн до кінця сезону. Через пандемію COVID-19, коли гранд-фінал відбувся 30 серпня, Dallas Empire переміг Atlanta FaZe, посів номер один, ставши першим чемпіоном CoD League.

З початку сезону розподіл призового фонду різко змінився. Це пов’язано з тим, що призовий фонд збільшився, і всі 12 команд вийшли на кожен великий кіберспортивний турнір. Кожна велика подія коштує 500 000 доларів, а плей-оф коштує 2 500 000 доларів, загальний призовий фонд становить близько 5 000 000 доларів за весь сезон.

У сезоні 2021 року дванадцять команд рівномірно розподілені на дві групи по шість команд у кожній. Сезон поділено на п’ять етапів, при цьому команди змагаються в групових іграх протягом трьох тижнів, щоб визначити посів для кожного основного етапу. Через рік після того, як Atlanta FaZe протистояла Далласській Імперії, Atlanta FaZe сьогодні виграла чемпіонат Call of Duty League 2021 року, перемігши з рахунком 5-3 над Toronto Ultra.

Перехід онлайн
Де і як робити ставки на Call of Duty League Championship

Де і як робити ставки на Call of Duty League Championship

Завдяки неймовірно прибутковій лізі ставки на кіберспортивній сцені на найвищому рівні. Зріс попит на ставки Call of Duty. Як і у випадку з подіями Світової ліги Call of Duty, усі відомі онлайн-сайти ставок на кіберспорт пропонують ринки ставок на події Call of Duty. Новий сезон професійних чемпіонатів з кіберспорту буде зустрінутий з більшим азартом і більшою аудиторією, що призведе до більшої кількості глядачів і більше висвітлення на сайтах спортивних ставок.

Деякі букмекерські контори можуть надавати вищі рівні коефіцієнтів, ніж інші. Порівнюючи пропоновані шанси на різн сайти ставок на онлайн кіберспорт, можна добре зрозуміти, яким командам CoD надають перевагу букмекери. Важливо пам’ятати, що у фаворитів коефіцієнти нижчі.

У Північній півкулі чемпіонати з кіберспорту проводяться з середини зими до кінця літа. Вони надають безліч можливостей для ставок для тих, хто хоче робити ставки на прямих ринках, а також в окремих іграх у кіберспортивній лізі. Ставки на кіберспортивні онлайн-турніри нададуть користувачам безліч варіантів для ставок на кіберспортивні чемпіонати, оскільки на даний момент вони є одними з найкращих кіберспортивних турнірів.

Де і як робити ставки на Call of Duty League Championship