Ваш посібник із ставок на мобільний кіберспорт

Мобільний телефон багато в чому змінив наше життя. Хоча більшість людей сприймає це як належне, ми були б суттєво обмежені в завданнях, які ми можемо виконувати, якби ми втратили наші мобільні телефони. З цієї причини сьогодні практично у кожного є мобільний телефон.

Однією з найвидатніших змін, які викликали мобільні телефони, є індустрія ігор. Мобільні ігри та мобільний кіберспорт стають популярними швидкими темпами, що змусило все більше людей перейти до ставок на мобільний кіберспорт. Ось наш погляд на все, що вам потрібно знати про ставки на мобільний кіберспорт.

Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Що таке мобільний кіберспорт?

Кіберспорт — це форма змагань у відеоіграх. Досвідчені геймери з усього світу збираються разом і змагаються в змаганнях, організованих великими компаніями.

Наприклад, серія турнірів DPC призначена для популярної гри Dota 2. Ця екосистема, де гравці змагаються один з одним у масштабні турніри та змагання називається кіберспорт.

Оскільки кіберспорт — це, по суті, відеоігри, учасники використовують електронні пристрої для змагань у кіберспортивних подіях. Ці пристрої можуть включати комп’ютери або ігрові консолі.

Коли справа доходить до мобільного кіберспорту, це просто сцена для мобільних ігор. Для турнірів з мобільних ігор і змагань з мобільних ігор усі учасники зобов’язані використовувати телефон замість комп’ютера чи ігрової приставки.

Простіше кажучи, мобільний кіберспорт — це кіберспортивні відеоігри, у які грають на мобільному пристрої, наприклад PUBG Mobile і Call of Duty Mobile.

Різниця між мобільними та звичайними кіберспортивними іграми

Хоча це правда, що кілька кіберспортивних ігор для мобільних пристроїв базуються на комп’ютерних іграх і вони дуже схожі на свої версії для ПК, мобільні кіберспортивні ігри багато в чому відрізняються від звичайних ігор.

Перш за все, поговоримо про візуальні ефекти. Оскільки мобільні телефони не мають великої потужності, щоб мати змогу виконувати складні комп’ютерні ігри, кіберспортивні мобільні ігри мають значно нижчу якість графіки. Навіть якби ми порівняли звичайну кіберспортивну гру п’ятирічної давнини з останньою мобільною спортивною грою, різниця була б одразу очевидна.

По-друге, це механіка. Мобільні кіберспортивні ігри мають іншу механіку, коли йдеться про стрільбу, рух тощо. Падіння кулі та віддача зброї у звичайних PUBG занадто високі порівняно з мобільною версією.

Ще одна істотна відмінність мобільних змагальних ігор полягає в тому, що мобільні кіберспортивні ігри розроблені для керування сенсорним екраном. З іншого боку, звичайні ігри керуються або контролером, або комбінацією миші та клавіатури.

Найкращі мобільні кіберспортивні ігри для ставок

Існує багато мобільних кіберспортивних ігор. Ось кілька найкращих мобільних кіберспортивних ігор, на які можна робити ставки.

Hearthstone

Hearthstone є однією з найпопулярніших мобільних кіберспортивних ігор. Мало того, це також одна з найстаріших мобільних кіберспортивних ігор, яка була запущена ще в 2014 році.

Hearthstone — карткова гра, розроблена Blizzard. Причина, чому Hearthstone має таку масштабну й успішну змагальну сцену, полягає в тому, що Blizzard розробляє ігри, орієнтуючись на кіберспорт.

PUBG Mobile

Далі йде PUBG Mobile. Основну заслугу у створенні сцени кіберспорту для мобільних відеоігор можна віднести до PUBG Mobile. Більшість людей вважають кіберспорт для PUBG Mobile першою справжньою мобільною кіберспортивною грою.

PUBG Mobile — це, по суті, мобільна версія популярної кіберспортивної гри PlayerUnknown's Battlegrounds. PUBG Mobile була розроблена компанією Tencent Games і була запущена ще в березні 2018 року. Відтоді вона залучила безліч геймерів до найкращої конкурентної сцени мобільних ігор.

Гарена Free Fire

Ймовірно, одна з небагатьох ігор, яка може зрівнятися або перевищити популярність PUBG Mobile, це Garena Free Fire. Garena Free Fire була запущена ще в 2017 році, і її популярність практично вибухнула. Кількість глядачів змагань Garena Free Fire регулярно перевищує 2 мільйони глядачів.

Free Fire дуже схожий на PUBG Mobile, але містить масу функцій, які приваблюють мобільних геймерів. Ще одна спільність між Free Fire і PUBG Mobile полягає в тому, що обидві ці ігри найбільш популярні в Центральній і Східній Азії, особливо в Індії та Китаї.

Call of Duty Mobile

З іграми Battle Royale, які почали запускати ліворуч і праворуч для мобільних пристроїв, виникла гостра потреба в шутері від першої особи, який мав би традиційні режими, як-от смертельні поєдинки. Тут у гру вступає Call of Duty Mobile.

Call of Duty Mobile зараз є одним із найпопулярніших змагальних шутерів від першої особи для мобільних пристроїв. Тут також є величезна сцена кіберспорту.

Саме в цих іграх ви побачите найбільше активності в мобільному кіберспорті. Отже, вам слід вибрати одну з цих ігор для ставок.

Хоча всі ці ігри є чудовими варіантами, вибір однієї гри для ставок – це те, що ви повинні вирішити самостійно. Виберіть гру, про яку ви знаєте найбільше і в яку грали.

Усе, що вам потрібно знати про коефіцієнти ставок на мобільний кіберспорт

Ставки на кіберспорт у мобільному кіберспорті ставки є способом відображення ймовірності результату. Наприклад, припустімо, що триває кіберспортивний матч для PUBG mobile. Якщо конкретна команда дуже добре грає і вважається найбільш ймовірною для перемоги в матчі, тоді шанси на перемогу цієї команди є високими.

Однак, якщо результат має більші шанси на виникнення, то прибуток, який ви отримуєте, зробивши на нього ставку та вигравши ставку, також буде відносно невеликим.

Є три основні способи представлення коефіцієнтів у ставках на мобільний кіберспорт, а саме десятковий, дробовий і американський. У десятковому форматі коефіцієнти представлені числом і десятковим дробом, наприклад 2,5 або 4,6. У дробовому форматі коефіцієнти представлені у вигляді дробу, наприклад 1/5 або 2/4. Нарешті, американські коефіцієнти представлені або додатним знаком із числом, або від’ємним знаком із числом, наприклад +150 або -200.

Усі різні способи представлення коефіцієнтів передають різну інформацію про матч. Однак різниці в коефіцієнтах між регулярними немає онлайн-ставки на кіберспорт і мобільні ставки на кіберспорт.

Чому ставки на мобільний кіберспорт популярні?

Мобільні ігри зробили те, чого ніколи не вдалося ефективно зробити іншим формам ігор, тобто залучити велику кількість гравців із аудиторії, яка не цікавилася іграми та ніколи не торкалася ігрової консолі чи ігрового ПК. Як мобільні ігри зробили це?

Ну, головна причина цього полягає в тому, що люди не люблять витрачати гроші на ігрові консолі чи ігрові ПК. Однак вони витрачають гроші на мобільний телефон, оскільки він робить набагато більше, ніж може зробити ПК чи ігрова консоль. Як тільки людина, яка ніколи не грала в змагальну гру, спробує кіберспортивну гру на своєму мобільному телефоні, вона миттєво захопиться нею.

Зростання популярності мобільного кіберспорту насправді стало причиною зростання популярності ставок на мобільний кіберспорт. У мобільний кіберспорт вливається безліч людей. Ще одна причина, чому мобільні ставки на кіберспорт такі популярні, — це азарт.

Нові гравці, які виходять на сцену кіберспорту, роблять те, чого ніхто раніше не бачив. Це робить мобільний кіберспорт надзвичайно захоплюючим. Це робить ставки на мобільний кіберспорт ще більш захоплюючими, оскільки ваші гроші на кону.

Ставки на мобільний і звичайний кіберспорт

Так само, як існує кілька відмінностей між мобільним і звичайним кіберспортом, ставки на мобільний кіберспорт також відрізняються від ставки на звичайний кіберспорт. Однак різниця насправді не в процесі ставок.

Як і в звичайних кіберспортах, щоб зробити ставку на мобільний кіберспорт, вам доведеться піти в букмекерську контору, перевірити коефіцієнти на результат події мобільного кіберспорту, а потім зробити ставку. Однак різниця починає виникати в самих іграх, оскільки мобільні ігри значно відрізняються від звичайних ігор.

Головна відмінність – передбачуваність. Ставки на мобільний кіберспорт можуть бути набагато непередбачуванішими, ніж ставки на звичайні кіберспортивні ігри. Однією з причин цього є те, що мобільний кіберспорт зараз знаходиться на початковій стадії порівняно зі звичайним кіберспортом. Чудові геймери з’являються з усього світу, і ви ніколи не знаєте, коли аутсайдер може перемогти деяких із найкращих гравців на сцені кіберспорту.

По-друге, мобільний кіберспорт використовує бездротові з’єднання для зв’язку всіх геймерів один з одним. Хоча з’єднання високої якості, бездротові з’єднання ніколи не бувають надійними. Результати можуть змінитися через нестабільність бездротового з’єднання. Гравець може отримати перевагу ping, тоді як інший може програти через відставання. Хоча це не поширене явище, воно більш поширене, ніж звичайний кіберспорт.

Ставки на мобільний кіберспорт

Щоб робити ставки на кіберспорт за допомогою мобільного телефону, перш за все, вам знадобиться знайти букмекерів, які мають мобільні додатки для ставок. Після цього вам потрібно буде переконатися, що вони законні та безпечні. Ви можете зробити це, перевіривши відгуки про них.

Знайшовши додаток для ставок, завантажте його та зареєструйтеся в букмекерській конторі. Після того, як ви зареєструвалися, вам потрібно зробити деякі депозити за допомогою депозитні методи доступні в букмекерській конторі. Після цього все, що залишається зробити, це шукати кіберспортивну подію, яка вам подобається, і робити ставки на результат за допомогою депозитів, які ви щойно зробили. Перш ніж робити ставку, обов’язково подивіться на коефіцієнти.

Робити ставки на мобільних пристроях чудово, оскільки букмекери зазвичай багато думають, розробляючи програму для ставок. Оскільки додатки розробляються в сучасний час, а веб-сайти створені давно, ви побачите, що більшість букмекерських контор мають програми, які набагато зручніші для користувачів, ніж їхні веб-сайти.

Робити ставки на мобільному телефоні також набагато комфортніше. Ви можете зробити це навіть у своєму ліжку. Однак все зводиться до особистих уподобань.

About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
About

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov