Використання криптовалют для ставок на кіберспорт

Crypto Betting

2022-11-10

Криптовалюти вже деякий час на вустах багатьох людей. Чим більше людей дізнаються про ці цифрові валюти, тим більше вони захоплюються використанням їх у бізнесі та особистих справах. Однак, як і будь-яка інша хороша річ, ставки на криптовалюту мають свою темну сторону, особливо коли їх використовують для ставок на кіберспорт. 

Використання криптовалют для ставок на кіберспорт

Любителям ставок, які розглядають можливість переходу від фіатних валют, дуже важливо розуміти плюси та мінуси азартних ігор з цими цифровими монетами. На щастя, це становить суть цієї статті.

Плюси азартних ігор з криптовалютами

Конфіденційність

Любителі ставок в Інтернеті знають, що зазвичай існує пристойний вибір варіантів оплати, від дебетових і кредитних карток до електронних гаманців і передплачених карток. Однак одна важлива проблема, яку ці методи оплати не можуть гарантувати, це повна анонімність або конфіденційність. Іншими словами, гравці повинні розкрити деякі особисті дані, використовуючи їх депозитні методи

Наприклад, припустимо, що користувач не ділиться своїми даними з постачальником ігор (як у випадку з електронними гаманцями). У такому випадку вони повинні принаймні надати частину своєї особистої/фінансової інформації посередникам або третім особам.

З криптовалютами всі транзакції залишаються анонімними. Рівень конфіденційності, який отримують гравці кіберспорту та інші азартні онлайн гравці Bitcoin, Ethereum, Litecoin або будь-яка інша криптовалюта просто неперевершена. Жителі країн, де азартні ігри заборонені, віддають перевагу криптовалютам, щоб гарантувати, що їх онлайн-діяльність неможливо відстежити.

Швидкі транзакції

Усім гравцям подобається мати можливість миттєво вносити кошти на свій онлайн-рахунок для ставок на кіберспорт і одразу починати робити ставки. Зрештою, саме тому люди реєструються на спортивних букмекерських конторах та інших онлайн-платформах азартних ігор. Тому може бути дуже неприємно чекати, щоб зробити ставку лише тому, що депозит не було оброблено. 

Хоча більшість методів оплати є швидкими, криптовалютні транзакції здійснюються миттєво. Крім того, треті сторони не беруть участі в обробці криптовалютних платежів, як у випадку з кредитними картками та електронними гаманцями. Це скорочує час транзакції.

Підвищена безпека

більшість Сайти ставок на кіберспорт ставляться до безпеки настільки серйозно, що вони значні кошти інвестують у надійні технології шифрування SSL, щоб гарантувати, що фінансові дані клієнтів знаходяться під ключем. Однак криптовалюти виводять безпеку даних на абсолютно новий рівень завдяки використанню так званої технології блокчейн, яка перевершує шифрування SSL.

Немає обмежень по місцезнаходженням

Деякі платіжні рішення обмежують транзакції онлайн-сайтами ставок на кіберспорт у певних юрисдикціях або країнах. У деяких випадках ігрова платформа може не підтримувати варіанти оплати або валюту, що використовуються в країні. 

Крім того, є країни, де онлайн-ставки та азартні ігри взагалі заборонені, навіть якщо офшорна гральна платформа все одно допускатиме гравців з цих країн. Ставки на криптовалютах дозволяють гравцям обійти всі ці обмеження, дозволяючи їм робити ставки незалежно від місця розташування.

Спеціалізовані бонуси та акції

багато Сайти ставок на eSport пропонують бонуси та акції призначений спеціально для гравців, які роблять депозити за допомогою криптовалюти. Хоча ці переваги різняться від спортивної книги до спортивної, незмінним є те, що учасники ставок повинні використовувати криптовалюту, щоб мати право на ці бонуси. 

Це спонукає гравців використовувати цифрові валюти, оскільки світ поступово відходить від фіатних валют. Однак одна з найважливіших порад щодо ставок на кіберспорт полягає в тому, щоб гравці перевірили умови цих бонусів і акцій.

мінуси

Коливання вартості/волатильність

Криптовалютний ринок є нестабільним, тобто ціна будь-якої криптовалюти може суттєво змінюватися в будь-якому напрямку без попередження. Наприклад, гравець може конвертувати свої 200 доларів США в біткойни та внести гроші на свій рахунок для ставок на кіберспорт, а потім виявити, що вартість біткойнів знизилася, коли вони пізніше виведуть гроші. 

У цьому випадку гравець повинен буде програти. Звичайно, це може піти іншим шляхом і призвести до прибутку, але факт залишається фактом: криптовалюта нестабільна.

Невеликий або відсутній державний контроль

Криптовалютний ринок не регулюється жодним органом чи урядом. Це означає, що користувачі мають дуже мало варіантів, до яких можна звернутися у разі проблеми з грошима. Однак це не означає, що сайти ставок на криптовалюту eSport працюють без ліцензії. 

Звичайно, значна кількість із них ліцензована та регулюється. Навіть ті, що не мають дозволу, можуть бути справжніми, але гравці не хочуть залишати нічого напризволяще.

Без повернення

Щойно учасник ставок надсилає кошти на свій криптовалютний гаманець, вони зникають. Немає права регресу, якщо гроші надіслано на неправильну адресу. Це одна з сфер, де такі способи оплати, як PayPal і кредитні картки, перевершують криптовалютні платежі. 

Отже, гравці повинні бути особливо обережними, граючи з криптовалютами. Адреси гаманців повинні бути точно записані.

Підведенню

Криптовалюта пройшла довгий шлях з моменту своєї першої появи в 2009 році. Так, провайдери ігор займаються заробітком грошей, і з дедалі більшою кількістю сайтів, які приймають криптовалюти, провайдери повільно, але впевнено зміщують фокус на те, чого найбільше хочуть їхні клієнти. І хоча криптовалюти мають як переваги, так і недоліки, перші роблять їх привабливими для гравців.

Останні новини

Основи ставок Fortnite
2023-03-30

Основи ставок Fortnite

Новини