Новини

October 29, 2023

Ringmaster: новий герой Dota представлений на TI12

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Valve офіційно оголосила про прибуття нового героя Dota, Ringmaster, на TI12. Хоча подробиць наразі мало, очікується, що більше інформації буде розкрито найближчими місяцями.

Ringmaster: новий герой Dota представлений на TI12

Ringmaster - новий герой

У відео, опублікованому безпосередньо перед Гранд-фіналом TI12, Valve підтвердила, що Ringmaster буде випущено на початку 2024 року. Відео демонструє Сокиру в моторошному цирковому лісі, який переслідує механічного цирку з джунглів. Це призвело до припущень, що новий герой може мати елемент пастки. Зрештою, Сокиру заманили в гру Test Your Strength і швидко вбили Ringmaster, який вийшов із структури, схожої на Iron Maiden.

Роль нового героя Dota

Рекламне зображення для Ringmaster містить тему цирку та висміює кількох героїв, зокрема Короля мавп, Кункку, Сокиру, Мірану та Хранителя світла. Хоча це не дає багато підказок, це припускає, що Ringmaster, ймовірно, буде героєм ближнього бою, можливо, з розсувними механічними руками. Враховуючи, що попередній герой, Муерта, був розвідником далекого бою, фанати Dota можуть очікувати нового героя ближнього бою.

У Valve є захоплюючі плани для шанувальників Dota на наступний рік, і лише час розкриє повний масштаб змін.

Останні новини

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть
2023-11-26

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть

Новини