Новини

October 30, 2023

Guild Esports залучає 1 мільйон фунтів стерлінгів для розширення діяльності в регіоні MENA

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Guild Esports, міжнародна кіберспортивна організація, оголосила про підписання угоди про підписку на збір до 1 мільйона фунтів стерлінгів. Інвестиції походять від відомого бренду кіберспорту, створення контенту та медіа.

Guild Esports залучає 1 мільйон фунтів стерлінгів для розширення діяльності в регіоні MENA

Розширення бізнес-операцій

Guild Esports планує використати кошти для розширення своїх бізнес-операцій, приділяючи особливу увагу регіону Близького Сходу Північної Африки (MENA). Прогнозується, що до 2026 року в цьому регіоні буде 88 мільйонів геймерів, що зробить його перспективним ринком для кіберспорту.

Деталі інвестицій

Інвестиція в мільйон доларів передбачає дві безумовні виплати по 250 000 фунтів стерлінгів. Крім того, існує третій транш підписки на суму 500 000 фунтів стерлінгів, який залежить від переговорів і укладення ширшої комерційної угоди між брендом і Гільдією.

Користуючись можливістю

Guild Esports визнає зростаючий міжнародний інтерес до кіберспорту, особливо в регіоні MENA. Генеральний директор Jasmine Skee підкреслює, що ці інвестиції є вирішальними для просування їх бачення стати провідним міжнародним медіа-брендом, орієнтованим на кіберспорт та ігри.

Поглиблення зв'язків

Guild Esports з нетерпінням чекає на поглиблення зв’язків з інвестиційним брендом, оскільки вони вважають, що це додатковий бізнес. Це партнерство допоможе Guild Esports зміцнити свої позиції в галузі та зміцнити свою присутність у регіоні MENA.

Підпишіться на GI Daily, щоб отримувати останні новини та оновлення просто на свою поштову скриньку.

Останні новини

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть
2023-11-26

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть

Новини