Новини

November 1, 2023

Fortnite Глава 4 Сезон 5: Повернення Fortnite Planes і ностальгічний геймплей

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

вступ

Fortnite готується до повернення карти глави 1 у 5 сезоні глави 4. Разом з картою Epic Games натякнула на повернення різного вмісту глави 1, включаючи популярні літаки Fortnite.

Fortnite Глава 4 Сезон 5: Повернення Fortnite Planes і ностальгічний геймплей

Тизери та припущення

Epic Games випускає тизери майбутнього сезону, щоб дати гравцям уявлення про те, чого очікувати. Ці тизери продемонстрували нові скіни, повернення таких предметів, як помпа, і, особливо, літаки Fortnite. Включення літаків у тизери свідчить про те, що вони повернуться в Главі 4, Сезоні 5.

Унікальний геймплей

Літаки Fortnite були суперечливим доповненням у першому розділі через їх бортовий характер і руйнівні можливості. Однак з тих пір вони зазнали балансуючих змін, що зробило їх менш потужними. Літаки пропонують унікальний ігровий досвід, оскільки їх складніше збити та створюють захоплюючий виклик для гравців.

Fun Flashback

Повернення літаків Fortnite у розділі 4, сезоні 5 є частиною зусиль гри, спрямованих на повернення до пам’ятних моментів із розділу 1 Fortnite. Разом з іншими елементами розділу 1, літаки додадуть елемент веселості як у будівельний, так і в ігровий процес, пов’язаний із будівництвом.

Висновок

З поверненням карти Глави 1 і включенням літаків Fortnite, Глава 4 Сезон 5 обіцяє стати захоплюючим і ностальгічним досвідом для гравців Fortnite. Незалежно від того, чи любите ви будувати, чи віддаєте перевагу більш активному підходу, літаки стануть захоплюючим доповненням до гри. Будьте готові піднятися в небо та охопити ностальгію за Fortnite, глава 1!

Останні новини

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть
2023-11-26

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть

Новини