Новини

October 28, 2023

COD Warzone Mobile: повернення до Верданська в нову еру Call of Duty

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Call of Duty Warzone Mobile має намір справити фурор у світі ігор завдяки вже понад 45 мільйонам попередніх реєстрацій. Гра, реліз якої заплановано на весну 2024 року, викликала величезне очікування серед шанувальників.

COD Warzone Mobile: повернення до Верданська в нову еру Call of Duty

Повернення до Верданська

COD Warzone Mobile поверне гравців на улюблені карти Верданськ і Острів Відродження, які вважаються культовими в жанрі Battle Royale. Опубліковані на даний момент відеозаписи геймплея отримали позитивні відгуки, що ще більше посилює ажіотаж навколо гри.

Нова ера для Call of Duty

З майбутнім випуском Modern Warfare III 10 листопада, а потім новим досвідом Warzone в Урзикстані, Call of Duty вступає в нову еру. Гравці можуть з нетерпінням чекати взаємодії з культовим персонажем Володимиром Макаровим і відчути швидкий рух і нову механіку Modern Warfare III.

Як долучитися до акції

Щоб приєднатися до черги COD Warzone Mobile, просто перейдіть на сторінку Call of Duty Warzone Mobile у магазині iOS чи Google Play і натисніть «Попередня реєстрація». Після попередньої реєстрації ви отримаєте сповіщення, коли гра стане доступною навесні 2024 року.

Гра з безмежним потенціалом

Очікується, що COD Warzone Mobile змінить визначення мобільних ігор завдяки захоплюючому геймплею та ностальгічній цінності. Будучи однією з найбільш довгоочікуваних мобільних ігор за останні роки, вона вже привернула увагу 45 мільйонів гравців.

Слідкуйте за новинами Esports.net, щоб дізнатися більше про новини про мобільні ігри.

Останні новини

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть
2023-11-26

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть

Новини