Casumo Esports оновлює свої бонусні пропозиції

Новини

2022-08-25

Casumo Esports, що належить і управляється Casumo Services Limited, є одним з найпопулярніших сайтів ставок на кіберспорт. Серед основних причин його схвалення є те, що він пропонує вражаючий набір ринків ставок на кіберспорт. Крім того, постачальник ставок має ліцензію в кількох юрисдикціях, що робить його доступним не тільки для гравців з усіх куточків світу, але й надійним Ігровий сайт кіберспорту

Casumo Esports оновлює свої бонусні пропозиції

Однак останнім часом букмекерська компанія зіткнулася з кількома проблемами, більшість із яких пов’язана із зростанням конкуренції в галузі. Прагнучи виділитися з-поміж конкурентів, компанія розгортає серію нових бонусних пропозицій, водночас покращуючи існуючі.

Бонус за реєстрацію

Бонус за реєстрацію є основним стимулом, який використовує Казумо щоб залучити нових гравців на свою платформу. Бонус за реєстрацію, також відомий як вітальний бонус, був відносно меншим, ніж пропонують конкуренти. У результаті компанія Casumo Services Limited вирішила покращити свою пропозицію та зробити її кращою, ніж більшість експертів вважає галузевим стандартом.

У липні 2022 року Casumo зробив це Вітальна бонусна пропозиція 100% від першого депозиту для всіх нових гравців. Однак цей бонус був обмежений 100 фунтами стерлінгів. Бонус можна використовувати для ставок практично на всіх ринках ставок на кіберспорт, які пропонуються на платформі. Новий бонус за реєстрацію передбачає вимогу щодо ставок лише x30.

Отримати бонус тепер так само просто, як зареєструватися, виконати відповідні кроки, активувати бонус і внести не менше £10. Після цього бонус буде зараховано безпосередньо на бонусний рахунок. Варто зауважити, що сума вітального бонусу може відрізнятися в країнах, де працює постачальник ставок Casumo.

Бонус за другий депозит

Секунда бонус на депозит є однією з нових бонусних пропозицій для Casumo eSports. Провайдер ставок є одним із небагатьох у галузі, хто пропонує такий бонус для ставок на кіберспорт. Ця пропозиція розроблена, щоб спонукати нових гравців, яким, можливо, не пощастило, продовжувати випробовувати удачу, зробивши ще один депозит. Сума бонусу навіть краща, ніж вітальний бонус. 

Гравці можуть отримати 100% свого депозиту, що не перевищує 300 фунтів стерлінгів. Однак умови ставок схожі на умови вітального бонусу. Бонусна пропозиція також діє протягом 30 днів після отримання.

Підвищення коефіцієнтів

Ще один дещо нетрадиційний бонус, який зазвичай є звичайним на найкращих сайтах ставок на кіберспорт, представлений на сайті ставок Casumo eSports, — підвищення коефіцієнтів. В ідеалі підвищені коефіцієнти стосуються шансів на те, що матч буде збільшено для певних можливостей, що призведе до збільшення потенційних виграшів. Пропозиція надається гравцям, які роблять певні ставки на певні матчі, які відповідають вимогам для підвищення.

Підвищені коефіцієнти пропонуються лише протягом обмеженого періоду часу. Кошти від інших бонусних пропозицій не можна використовувати для розміщення ставок на матчі з підвищеними коефіцієнтами. Збільшені коефіцієнти також не можуть бути частиною накопиченої ставки на кіберспорт.

Змінені положення та умови бонусів

На додаток до введення нових бонусних пропозицій і вдосконалення деяких існуючих, Casumo Services Limited також переглянула умови бонусів. Наприклад, гравці можуть отримувати бонуси, лише якщо їх можна відстежити за оригінальним партнерським посиланням, надісланим для пропозицій. У більшості випадків доступ до прийнятних партнерських посилань можна отримати через форуми, обмін посиланнями, реферали електронною поштою та затверджені веб-сайти партнерів. Облікові записи користувачів також необхідно перевірити перед тим, як бонуси можуть бути нагороджені.

Якими були наслідки змін?

За словами керівництва Casumo, зміни були позитивними та дають очікувані результати, хоча й повільними темпами. Цей стимул залучить більше гравців на веб-сайт, а з бонусом за другий депозит гарантує, що нові користувачі стануть довгостроковими лояльними клієнтами.

Casumo Services Limited звинувачує у повільному зростанні залучення нових клієнтів брак знань про останні пропозиції. Бонусні пропозиції відносно ще занадто нові, щоб мати значний вплив. Проте компанія оптимістично налаштована, що її маркетингові стратегії спрацюють і допоможуть збільшити свою частку ринку в індустрії ставок на кіберспорт.

Інші маркетингові стратегії Casumo

Запровадження нових бонусних пропозицій було не лише маркетинговою стратегією Casumo. Іншим каналом, над яким вони постійно працюють, є афілійований маркетинг. Casumo значно збільшив комісійні, які пропонують їхні афілійовані маркетологи, спонукаючи їх ще більше працювати над спрямуванням трафіку на сайт ставок. Поточна ставка комісії досягає 45% депозитів, зроблених для більше ніж 41 клієнта-депонента на місяць.

Інша стратегія включає рефералів користувачів, коли користувачі отримують привабливі бонуси за будь-якого користувача, який робить депозит, якого вони направляють на сайт ставок. В ідеалі це робить усіх існуючих користувачів потенційними маркетологами компанії. На жаль, компанія ще не розкрила інформацію про ефективність своєї стратегії афілійованого маркетингу. Однак, судячи з хвилювання на більшості форумів Casumo, афілійовані маркетологи, здається, добре спокушаються працювати за комісію.

Останні новини

Останні новини ставок на NewBee
2022-09-22

Останні новини ставок на NewBee

Новини