Хмарна сертифікація Paf для учасників ставок на Esport

Новини

2022-11-03

Численні веб-сайти дають користувачам можливість грати в свої улюблені турніри з відеоігор. Читачі можуть відвідати EsportRanker якщо вони хочуть шукати найкращі доступні сайти ставок на кіберспорт. Paf виділяється завдяки нещодавній хмарній сертифікації. Ця розробка, ймовірно, привабить учасників ставок на кіберспорт, яким потрібен надійний інтерфейс системи.

Хмарна сертифікація Paf для учасників ставок на Esport

Букмекер Paf esports працює на основі хмарних технологій. Це дозволяє сайту працювати максимально ефективно. У минулому кіберспортивні букмекери вимагали дорогих локальних серверів. Однак за допомогою хмарних систем сайт може зосередити більшу частину свого бюджету на покращенні взаємодії з клієнтами. З цієї причини багато букмекерських контор покладаються на стороннє сховище. 

Paf є однією з небагатьох кіберспортивних фірм, яка отримала сертифікат ISO 27017. Це найвища доступна перевірка, коли йдеться про досконалість у хмарній кібербезпеці. Тому має сенс, що Paf також може побачити сплеск нових клієнтів у найближчі роки.

Коли азартний гравець шукає відповідні сайти ставок на кіберспорт, він вибере ті, які відповідають певним критеріям. Це може включати пропозицію чудових бонусних акцій, різноманітність кіберспортивних ринків і підтримку клієнтів 24/7. Однак найважливішим фактором буде безпека. Гравець довірить сайту конфіденційні дані про свою особу та банківські реквізити. 

Індустрія часто посилається на ліцензії як на ознаку легітимності. Якщо клієнт хоче отримати додатковий рівень безпеки, він може вибрати Paf. Нещодавня хмарна сертифікація дає їм перевагу перед конкуруючими букмекерськими конторами.

Акцент на ринках Швеції

З іншого боку, є ознаки того, що Paf не досягне глобальної аудиторії. Це пов’язано з тим, що вони зосереджені на азартних гравцях із скандинавських країн. Наприклад, у 2021 році компанія придбала бренди, які обслуговували переважно шведських клієнтів. В результаті Paf став шостим найбільшим гральним оператором в країні. 

У цей період Крістер Фальштедт, виконавчий директор Paf, заявив, що фірма візьме на себе контроль лише за гральними сайтами, які заохочують відповідальну гру. Він також пояснив, що такі сайти повинні мати досить велику та усталену клієнтську базу.

Це не збіг, що Паф націлився на Швецію. Їх штаб-квартира розташована на Аландських островах, території, яка межує зі Швецією та Фінляндією. Крістер Фальстедт сказав, що одна з ключових амбіцій Paf — стати «провідним гравцем на шведському ринку ліцензій». Таким чином, шанувальники ставок на кіберспорт за межами Скандинавії можуть бути розчаровані.

Розуміння вразливостей

Є кілька причин, чому нещодавня хмарна сертифікація Paf буде предметом заздрості для індустрії ставок на кіберспорт. Перевірка ISO 27017 передбачає аналіз потенційних вразливостей і пошук ефективних рішень. Кіберзлочинність стає все більш витонченою. Щоб впоратися з цим, букмекеру знадобиться кодекс практики, який розпізнає останні загрози. 

Коли використовуються хмарні технології, дані як клієнтів, так і постачальників знаходяться під загрозою. Paf заявив, що регулярно перевіряє свою ISMS (Систему управління інформаційною безпекою), щоб вона залишалася максимально ефективною. Отримання сертифікату від ISO показує, що цей сайт має виняткову технічну безпеку.

Якщо інший веб-сайт ставок на кіберспорт хоче імітувати цей успіх, йому спочатку потрібно буде змінити свою політику. Це може передбачати повну переробку системи безпеки. Замість того, щоб чекати, поки поточний букмекер покращить свою безпеку, гравець може замість цього перейти на Paf. Однак, як зазначалося раніше, сайт насамперед орієнтований на людей, які проживають у скандинавських країнах.

За межами кіберспорту

Слід також підкреслити, що кіберспортивні ринки є лише одним з аспектів Paf. Компанія також пропонує регулярні спортивні ставки та ігри в казино, включаючи настільні ігри та ігрові автомати. Розділ ставок на кіберспорт на їх веб-сайті пропонує лише a вибір більш популярних ігор. Серед них CS:GO, Dota 2, League of Legends і Starcraft 2. 

Paf не сподобається тим, хто шукає нішевий кіберспорт. Натомість він призначений для гравців, яким потрібен розширений веб-сайт із найкращою безпекою хмарних технологій.

Все ще великий ринок

Ландшафт ставок на кіберспорт залишається експансивним. Те, що Paf має найвищу сертифікацію безпеки, це не означає, що більшість гравців збираються на їхній сайт. Ринок занадто насичений, щоб це сталося. Шанувальники кіберспорту зі спеціальними інтересами розкидані по широкому спектру веб-сайтів.

Здається більш імовірним, що ці нещодавні новини змусять багатьох букмекерів покращити загальну безпеку. На щастя, законні сайти вже досить безпечні. Кібератаки на ці сайти трапляються рідко, але не неможливо. 

Клієнти можуть захистити себе, вибравши правильних постачальників. Це можна визначити, прочитавши відгуки про безпеку хмарної системи. Paf довів, що сучасні букмекерські контори можуть бути максимально безпечними. Інші фірми також можуть скопіювати цей приклад.

Останні новини

Топ-5 турнірів ставок на кіберспорт 2022
2022-12-08

Топ-5 турнірів ставок на кіберспорт 2022

Новини