Новини

October 30, 2023

Фінал: змагальний багатокористувацький шутер із кіберспортивним потенціалом

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Finals, розроблений Embark Studios, швидко набув популярності після випуску відкритої бета-версії 26 жовтня. Створений старшими колишніми розробниками Battlefield, цей унікальний шутер має на меті стати найкращою кіберспортивною грою в майбутньому.

Фінал: змагальний багатокористувацький шутер із кіберспортивним потенціалом

Конкурентний за своєю природою

The Finals — це гра, орієнтована на багато гравців, яка забезпечує змагальний досвід, що робить її ідеальною основою для гри в кіберспорті. Завдяки внутрішньоігровим коментаторам на основі штучного інтелекту, стратегічним командним боям і картам, які сильно руйнуються, кожна гра пропонує унікальний і високооктановий досвід. Поєднання персонажів і здібностей дозволяє використовувати різні стилі гри та дає гравцям можливість продемонструвати свої навички.

Одним із провідних ігрових режимів у The Finals є Cashout. У цьому режимі невеликі команди борються, щоб грабувати «сховища» та вносити готівку на «сайти виведення грошей», захищаючись від інших команд. Гра є швидкоплинною та керується елементами, заснованими на здібностях, такими як важкі персонажі, що долають перешкоди, і спритні персонажі, які можуть похвалитися тимчасовою невидимістю. Механіка гри також заохочує гравців підтримувати свою команду за допомогою здібностей зцілення.

Зростаюча популярність

Finals вже здобув величезну кількість прихильників: понад чверть мільйона гравців лише в Steam невдовзі після випуску відкритої бета-версії. Її безкоштовна модель і доступність на ПК, Xbox Series X|S і PlayStation 5 гарантують доступ до гри мільйонам гравців.

Майбутнє фіналу

Хоча Embark Studios ще не повністю охопила сцену кіберспорту, є ознаки того, що турніри та таблиці лідерів стануть основною частиною The Finals. Завдяки змагальному характеру, зростаючій популярності та запланованим оновленням The Finals має потенціал стати видатною грою в кіберспорті.

Якщо у вас ще не було можливості спробувати The Finals, відкрита бета-версія доступна ще кілька днів. Не пропустіть можливість відчути, що може стати майбутнім кіберспорту.

Останні новини

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть
2023-11-26

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть

Новини