Новини

November 7, 2023

Приєднуйтесь до акції Fortnite Reboot Rally та заробляйте безкоштовну косметику!

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Fortnite Reboot Rally повертається на новий етап! Ця випадкова подія від Epic спрямована на те, щоб повернути гравців, які перестали грати, до гри. Вступаючи в партнерство з новим гравцем або гравцем, який повертається, ви можете отримати безкоштовну косметику та насолоджуватися спеціальними винагородами протягом сезону Fortnite OG.

Приєднуйтесь до акції Fortnite Reboot Rally та заробляйте безкоштовну косметику!

Виклики перезавантаження

Reboot Rally — це набір завдань, у яких гравцям доручається «перезавантажити» іншого гравця. Ця акція почалася з останнього сезону 3 листопада. Щоб взяти участь, гравці повинні виконати квести в грі, щоб розблокувати набір нової косметики.

Як прийняти участь

Щоб приєднатися до версії Fortnite OG Reboot Rally, вам потрібно об’єднатися з гравцем, який грав у Fortnite менше 2 годин протягом 30 днів до 2 листопада. Якщо ви знаєте когось, хто відповідає вимогам, заохочуйте його почати гру та приєднатися до вашої вечірки.

Отримання винагород

Сформувавши групу, ви можете разом грати в ігри та виконувати спеціальні квести. Завершення цих квестів нагородить обох гравців безкоштовною косметикою. Нагороди за Fortnite Reboot Rally цього разу включають:

  • Infernal GG Emoticon (50 балів)
  • Burning Dragon Wrap (100 очок)
  • Планер Skerran (150 балів)
  • Knight's Treachery Pickaxe (200 очок)

Як заробити бали

Щоб розблокувати ці предмети, вам потрібно заробити бали. Кожен квест на вкладці Fortnite Reboot Rally дасть вам певну кількість балів. Якщо деякі квести виявляться надто складними, ви можете зосередитися на простіших, щоб накопичити достатньо очок, щоб розблокувати все.

Висновок

Fortnite Reboot Rally на листопад — це чудова можливість залучитися до гри та заробити безкоштовну косметику. Оскільки кількість гравців зростає до рекордних рівнів, обов’язково знайдуться відповідні гравці, яких ви зможете залучити для участі в Reboot Rally. Не пропустіть цей шанс насолодитися грою та отримати ексклюзивні винагороди!

Останні новини

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть
2023-11-26

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть

Новини