Новини

October 27, 2023

Приготуйтеся до GranBlue Fantasy Versus Rising Beta

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Онлайн-бета-версія GranBlue Fantasy Versus Rising — це можливість для гравців випробувати нові зміни в персонажах і кроки до дати випуску Granblue Fantasy Versus Rising. Ось що ми знаємо про бета-версію та про те, як ви можете отримати доступ до гри на ранніх стадіях цієї пробної версії.

Приготуйтеся до GranBlue Fantasy Versus Rising Beta

Виходить друга бета-версія GranBlue Fantasy Versus Rising

GranBlue Fantasy Versus Rising наближається до дати виходу в кінці листопада. Однак гравцям не потрібно чекати до того часу, щоб грати в гру. Незабаром розпочнеться другий період бета-тестування з більш широкими можливостями гри.

Друга бета-версія GranBlue Fantasy Versus Rising відбудеться з 9 по 12 листопада. Цього разу бета-версія буде ширшою і навіть включатиме кросплей. Гравці можуть протестувати гру на PlayStation 4 і 5, а також у Steam. Буде розблоковано 26 персонажів, що дозволить гравцям випробувати більшу частину акторського складу.

Окрім онлайн-матчів, гравці також матимуть доступ до тренувального режиму та міні-ігор у Grand Bruise Legends. Остання бета-версія надасть чудову можливість ознайомитися з персонажами перед повним випуском.

Перша бета-версія GranBlue Fantasy Versus Rising Online

Перша онлайн-бета-версія GranBlue Fantasy Versus Rising була закритою бета-версією, попередня реєстрація відкрилася в червні на офіційному сайті. Бета-версія проходила з 28 по 30 липня, даючи гравцям можливість випробувати нову назву.

Якщо вам цікаво порівняти гру з геймплеєм професійного рівня, то вже були турніри, у яких гравці-професіонали змагалися у відкритій бета-версії. Ці турніри дають уявлення про баланс гри для змагального ігрового процесу.

GranBlue Fantasy Versus Rising є довгоочікуваним продовженням однієї з найкращих аніме-файтингів. З Arc System Works на чолі ми можемо очікувати ще одну фантастичну назву в серії.

Останні новини

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть
2023-11-26

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть

Новини