Новини

October 31, 2023

Попереднє завантаження MW3: розмір завантаження, ранній доступ тощо

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Реліз Modern Warfare 3 запланований на десять днів, і шанувальники франшизи Call of Duty з нетерпінням чекають гри. Але до офіційного запуску ті, хто попередньо замовив гру, матимуть можливість отримати доступ до останнього розділу перезавантаженої саги Modern Warfare. Якщо вам цікаво, коли можна попередньо завантажити MW3 і яким буде розмір завантаження, читайте далі.

Попереднє завантаження MW3: розмір завантаження, ранній доступ тощо

Попереднє завантаження MW3

Якщо у вас є ранній доступ до кампанії, ви можете почати попереднє завантаження гри з 10 ранку за тихоокеанським часом 1 листопада. Гру розблокують через 24 години, о 10 ранку за тихоокеанським часом 2 листопада. Після розблокування ви зможете зануритися в сувору історію, що відбувається у Верданську.

Розмір завантаження

Розмір завантаження Modern Warfare 3 залежить від вашої платформи. У середньому вам знадобиться близько 150 ГБ пам’яті, щоб встановити гру та грати в неї. Це включає саму основну гру та штаб-квартиру Call of Duty. Якщо у вас уже є COD HQ, ваші вимоги до завантаження та встановлення будуть зменшені вдвічі. Важливо зауважити, що розмір завантаження може суттєво відрізнятися для різних платформ, а також для оновлень і виправлень.

У вас достатньо місця для зберігання?

Перш ніж попередньо завантажувати MW3, переконайтеся, що на вашому пристрої достатньо місця для зберігання. З розміром завантаження близько 150 ГБ дуже важливо переконатися, що у вас є достатньо вільного місця.

Як отримати ранній доступ до кампанії MW3

Щоб отримати ранній доступ до кампанії MW3, вам потрібно буде попередньо замовити будь-яку копію гри. Це можна легко зробити за допомогою цифрових вітрин на платформах Xbox, PlayStation і ПК. Зробивши попереднє замовлення, ви можете розпочати попереднє завантаження MW3 і бути готовими до гри, коли його розблокують. Очікується, що ця кампанія буде однією з найпохмуріших у серії Call of Duty, яка містить напружені сцени, які перевершують сумнозвісну місію в аеропорту з Modern Warfare 2.

Скористайтеся перевагами раннього доступу

Кампанія MW3 триває приблизно п’ять-шість годин, що дозволяє вам грати в неї кілька разів до того, як частина гри для кількох гравців буде запущена в усьому світі 10 листопада. Під час кампанії ви можете розблокувати досягнення, предмети колекціонування та нагороди для кількох гравців. Використовуйте свій ранній доступ і починайте грати!

Слідкуйте за новинами Esports.net, щоб дізнатися більше про кіберспортивні новини Call of Duty.

Останні новини

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть
2023-11-26

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть

Новини